Kalba u Uchihů: část 2/4

17. října 2010 v 16:59 | Kayleigh |  Kalba u Uchihů
Název: Kalba u Uchihů 2/4
Fandom: Naruto
Postavy: totální grupáč!
Autor: Kayleigh
Beta: Leah
Žánr: parodie, totální blbost, nikdy jsem nic šílenějšího nenapsala… XD
Upozornění: yaoi, yuri, a částečně HET !!! Nevhodné dětem do 18 let a osobám slabší povahy !!!
Poznámka autorky: Já vím, že Tobi není Tobi, ale někdo úplně jiný *snaží se vyhnout spoileru*, ale já jsem si nemohla pomoct xD

*^.^*Ehm.

Větší klid bude venku na terase. Uhn. Jo, to jo.

Sotva otevřou typické japonské vysouvací dveře, zalitují, že nezůstali uvnitř. Shikamaru s vytřeštěnýma očima sleduje okolí.

Kakashi, zcela nahý, pouze s maskou přes obličej, skáče do bazénu.

Gai v zelených plavkách ala Borat skáče za ním a vyřvává, že velikost penisu není to nejdůležitější (v jeho případě spíš malost, všimne si Temari, skepticky sledujíc jeho nádobíčko, viditelně se rýsující pod přiléhavou látkou… ehm, on tomu říká plavky?)

Choji zanechal brejkování v obýváku a líbání Shina a spolu s ním vytáhl k bazénu gril.

Vedle něj stojí Kisame a tváří se, jako by mu někdo umřel, jako ve snách natahuje ruce ke grilu a po tvářích mu kanou slzy: "Příbuzní...!"

Shikamaru popojde blíž a náhle mu všechno dojde.

Choji griluje makrely.

Asuma s ohořelou slámkou v puse klečí před palmou, drží ji za jeden list, říká jí Scarlett a žádá ji o ruku.

Sasuke a Deidara zkoušejí, co se stane, když Sasukeho ohnivým jutsu zapálí figurku z Deidarova výbušného jílu.

Zetsu vytrhává všechny rododendrony z dosahu předpokládaného výbuchu.

Tobi stojí s pastelkami v ruce před Konan a prosí ji o kousek papíru, Konan mu v dobré víře, že si bude někde hezky v koutě kreslit, pár lístečků dá.

Tobi běží za Hidanem, který jej s pocitem zadostiučinění učí kreslit "krásné geometrické tvary"… a začal kosočtvercem…
Hinata a Tenten sdílejí jedny plavky.

Hinata má kalhotky a Tenten podprsenku.

Temari pobaveně zavrtí hlavou a pokyne Shikamarovi jejich směrem, Shikamaru vytřeští oči, chvíli jen s otevřenými ústy hledí na Hinatino vyvinuté poprsí, načež si nestíhá utírat rukávem krev, která se mu valí z nosu, Temari tomu pobaveně přihlíží a lokne si z láhve saké, načež ji podá Shikovi: "Tahle že je nesmělá, jo?" kývne k Hinatě.

"Uhn…" polkne Shikamaru a přijme láhev a trochu roztřeseně, nicméně rozhodně se napije. Zatváří se znechuceně, mračí se a očividně není s chutí zrovna spokojen, přemůže se a napije se znova, Temari jej jen s úsměvem pozoruje.

"Pojď," pokyne mu. "pokecáme s nima,"

"Uhn,…" vyjádří se Shikamaru, možná by k tomu i něco dodal, ale to už jej Temari chytí za zápěstí a táhne jej k oběma polonahým slečnám.

"Uhn, ahoj, holky," pozdraví je blondýna.

"Ahoj," pozdraví Tenten a Hinata rozverně zamává, Shikamaru usoudí, že taky není zrovna střízlivá.

"Dáte si s námi saké?" Nabídne Temari láhev blíže stojící Tenten. Ta ji s díky přijme a pořádně si lokne, načež se nahne k blíže příchozí Hinatě a spojí jejich rty v jedny, Shikamaru vidí, jak z koutku úst neví které slečny vytéká tenká stružka alkoholu a pocítí náhlou touhu ji slízat z jejich tváří, avšak Temari to napadne dříve a navíc svůj nápad i zrealizuje, Shikamaru nevěděl, že se mohou najednou líbat tři osoby a už vůbec ne, že by to někdy mohl vidět na vlastní oči. Ano, tahle party je mnohem horší, než ta předchozí… a také se Shikamarovi mnohem více zamlouvá! Na té minulé spal každý s každým, jen Shikamaru zůstal sám… tedy, mohl si to rozdat s Kibou, kterému to v té chvíli bylo docela jedno, jak Shikamaru usoudil, když ho viděl, jak náruživě se boky otírá o kmen palmy na terase (té samé palmy, kterou teď žádá Asuma o ruku), ale Shikamaru - navzdory všeobecnému mínění že je gay, jak zjistil od Ino minulý týden, když s dívkami ze Suny pomlouvaly chlapce z obou vesnic,- Shikamara přitahovaly dívky, konkrétně tedy Temari a pak také Tenten, o Hinatě ještě nepřemýšlel, ale jak tak mlsně sledoval její hrudní proporce, věděl, že v tuto chvíli jej přitahuje nejvíce z přítomných dívek a je mu jasné, že své masturbační praktiky obohatil o další představu: tři dívky v jednom polibku - uch… och…

Shikamaru s doširoka otevřenýma očima a slinou v koutku úst sleduje končící polibek všech tří slečen a rozhodne se, že s nimi alespoň zkusí flirtovat, kdyby to nevyšlo, stejně si zítra nebudou nic pamatovat.

"Ehm," odkašle si, aby slečny upozornil na svou přetrvávající přítomnost.

"Shikamaru…" osloví jej rozverně Tenten.

Shikamarovi se z toho tónu rozlila po celém těle příjemná vlna mravenčení, až se musel otřást, avšak nevěděl, jestli zimou či teplem, nikdy nezažil chvíli, kdy byl tak vzrušený, že by se musel uspokojit na místě okamžitě a hned, nyní měl pocit, že ještě tak pět vteřin a udělá si to klidně tady, před všemi děvčaty. Cítil se stísněně a vlhce, a to není metafora, un. "Měl jsi někdy sex se třemi dívkami…?

Shikamarovi málem vypadly oči z důlků. Ona mu nabízí…?! Eee…!!! Shikamaru se vzmůže jen na polknutí na sucho a zavrtění hlavy, připadá si jako panic…! Ale počkat - on je panic! Hinata se zasměje a podá chlapci ruku, Temari jej chytí za tu druhou a Tenten s lahví saké v ruce je následuje, když se vydají zpět do domu.

"Tywe," uleví si Sai.

"Viděl's to?" zeptá se pro jistotu Sasori.

"Jo," kývne šéf a pořádně si přihne z lahve. Kso, ten malý skrček Shikamaru si do pokoje odvedl tři holky! Tři holky!! Tři!!!
Sasori se rozhlédne po zahradě. Kakashi a Gai sedí na okraji bazénu a poměřují si své velikosti. …Vzhledem k tomu, že jsou oba nazí , intelektuální asi těžko, že…

Sakura uzmula Itachimu jeho černý Akatsuki plášť a nosí se kolem ve stylu kočičí ženy, Itachi, jen ve spodním prádle značky Akatsuki (tedy černé s červenými obláčky), postávaje nedaleko od ní, Sakuru mlsně pozoruje a Sasuke se snaží Naruta přesvědčit, že dva jsou na karetní hru "Kent" malý počet, Naruto se ale zasměje a vytvoří další tři klony a Sasuke se plácne do čela. Když se jej přijde Kiba, pozorující Narutovu snahu Sasukeho uvrtat ke hře, zeptat, proč s ním Sasuke nechce hrát, když i s Narutovými klony jsou čtyři, Sasuke se nenamáhá vysvětlovat, že když jsou to klony, jejich majitel ví, co dělají a jak jednají, tedy by přesně věděl, jaký tah kdy provedou a taky jaké mají heslo, a plácne se do čela podruhé - na tohle prostě nemá.

Orochimaru poklidně leží na lehátku a sleduje Kabuta, kterak si jako hodný chlapeček hraje na písečku - no co, Gaara nemá nechávat tu svou tykev válet jen tak bez dozoru -, dělá bábovičky a vzorně je pak Orochimarovi ukazuje.

"Sakuro…?" protáhne Ino rozverně.

Jmenovaná zavlní Itachiho pláštěm a otočí se čelem k té, jež se po ní shání: "No?"

Ino však nic neřekne, jen k té Akatsuki-ženě vykročí a zastaví se až těsně u ní: "Nepřipadá ti ten Sasori sexy?"

"Sasori…?" ujistí se dívka a nenápadně mrkne jeho směrem. "Jo, zatraceně jo!" kývne pak s ďábelským úsměvem.
Ino na ni vyplázne jazyk a zašeptá provokativně: "Co s ním strávit zbytek noci…?"

"A není pro nás dvě jeden kluk málo…? Víš, jak to vždycky dopadá, my dvě si užíváme spolu a ten kluk, kterého jsme si přizvaly, jen kouká a musí se uspokojovat sám… Co třeba přizvat ještě někoho…?" navrhne Sakura stejně rozverným tónem, jako Ino.

"Hm… a koho by sis tak představovala…?" zavrní blondýna a přejede jazykem po spodní hraně Sakuřiny čelisti.

Sakura se slastně prohne a Itachi si bezděčně setře pramínek krve, který se mu spustil z nosu, doufá, že nyní zazní jeho jméno. "Co třebaaa… takový… Kakashi?"

Ino po jmenovaném střelí pohledem, ale Kakashi flirtuje s přiopilým Irukou a pravděpodobně ani jednomu nevadí, že je Kakashi nahý. "Uhm, myslím, že Kakashi už se stal obětí někoho jiného…"

"Tse, ty si fakt myslíš, že Iruka svádí Kakashiho? Jako, upřímně, umíš si představit Kakashiho dole?!" vyjekne Sakura.

Ino se nad tím zamyslí a pak zatřepe hlavou: "Ne… Kakashi je jednoznačně seme." Rozhodne.

"Si myslím…" kývne Sakura a rozhlídne se po place, Itachi se zaraduje, ještě pořád je šance, že s nimi dnešní noc stráví, a taky v to vehementně doufá…!

"Hele…" poukáže Sakura bradou - k Itachiho smůle- na úplně opačný konec zahrady, kde se pod umělým světlem pouliční lampy opaluje Deidara. "Co takhle přizvat si DeiDeie?"

Ino se rozzáří oči: "Ano, prosím!" ty dva chce spolu vidět už od minulé akce, kdy hráli flašku, hrdlo láhve ukázalo zrovna na ně dva a tedy se museli políbit.

"Fajn," kývne Sakura a zavolá: "Deidaro? Deidaro!"

"No…?" ozve se jmenovaný.

"Nechce se ti jít spát…?" navrhne svůdně Sakura.

Deidara se posadí a obě dívky, stojící v těsném obětí, si prohlédne, díky většímu množství alkoholu v krvi mu chvíli trvá, než mu dojde pravý význam Sakuřiny věty, načež začne horlivě přikyvovat a žvatlat cosi o tom, že už je pozdě a dochází alkohol a proto rychle, aby si to nerozmyslely.

"Ale máme jednu podmínku,"přeruší jej Ino.

Deidara zpozorní: "Jakou?"

"Půjde s námi ještě jeden kluk." Oznámí Sakura.

DeiDei překvapeně zamrká, ale velice rychle se rozhodne, touha po těchto dvou krásných dívkách je větší než nechuť k druhému muži. "Fajn, kdo to bude?"

"Sasori." Prozradí Ino.

Deidara vytřeští oči: "Senpai?!?" otevře ústa a tak trochu nepobírá. Navzdory všemu, co tvrdí Itachi, Deidara JE na holky! Ale na druhou stranu, senpai je vážně hezký, a ten jeho ksichtíček je takový holčičkovský, takže vlastně může mít pocit, že bude mít v posteli tři slečny… "Uhn, a Senpai s tím souhlasí…?"

"É," zazmatkují obě dívky. "Skoro," upřesní to Sakura.

"Sasori…? Sasori!" křikne Ino.

Sasori zvedne hlavu a podnapilým pohledem se snaží zaostřit na tu trojici a přemýšlí, proč je tam DeiDei dvakrát. "Co?"

"Uhn, nechceš nás doprovodit do pokoje…?" navrhne to, o čem si až do teď myslel, že je to Deidara, ale má to moc vysoký a holčičí hlas. Zvedne se tedy a jde to omrknout zblízka, trochu se při tom sice motá, ale zvládne to.

"Hej, co je, Sasori?" nechápe Sakura, když se Sasori zhroutí smíchy na zem.

"To je - mwhahahaha - to je styl, tywe, já myslel… hehehwmhehehe!- že jsi Deidara, protože máš - hahaha - stejný účes…!
Ino se otočí k Sakuře s velice, velice nebezpečným výrazem, ale Sakura smyslně zašeptá: "Už chápeš proč jsem chtěla Deidaru? Je sice jen chabá napodobenina originálu, ale je ti podobný a já tě taaaak žeru, zlato…!" a vášnivě ji políbí.

Sasorimu spadne čelist až na zem, Deidarovi málem samy od sebe bouchnou oba vaky s jílem a Itachimu, stále stojícímu nedaleko té čtveřice, se protočí obláčky na boxerkách.

"Uhm, Sasori, my tři teď jdeme nahoru do pokoje, takže jestli chceš…"

"Můžeš jít s náma," nabídnou mu holky.

Sasori nepřemýšlí ani chvilku a už se všichni čtyři vydávají do horního patra Uchihovic vily.

Itachi si povzdychne, obejde kráter, co tu zůstal po pokusu Sasukeho a Deidary - to ti strhnu z kapesného, Sasuke! - a vrací se zpět na terasu k domu, zbyla tu vůbec nějaká holka…? Jakákoli?... Zahlédne za domem podivné světlo, skoro jako… oheň…?! Itachi se rozběhne, ale když uvidí, že jen zapálili Yamatovo dřevo Sasukeho ohněm, sedí okolo toho umělého ohniště a kecají a chlastají, zvolní tempo a uklidní se. Itachi zaostří a vidí tam Sasukeho a Yamata (přirozeně), Naruta, Gaaru, Gaie a Kakashiho s …Irukou na klíně? Itachi zatřepe hlavou - tohle je snad ještě horší, než ta minulá akce…! Nakonec ale pokrčí rameny, překročí spícího Leeho a Nejiho, které někdo prohodil oknem z obýváku, projde kolem brečícího Kisameho nad talířem sushi, dělá že nevidí Tsunade a Jirayu za tím rododendronem, který Zetsu stihl přesadit, překročí hromadu papírů pokreslenou kosočtverci nejrůznějších barev, o kterých nemá tušení, kde se tu vzaly, ale měl podezření na ty papíry… un, Konan… uhne Akamarovi, který utíká před Chojim, ale vybral si špatný směr, protože běží ke grilu…

"Čaute," pozdraví, když si sedne vedle Sasukeho.

"Hej, brácho!" poplácá jej Sasuke po zádech. "Nevíš kde je DeiDei? Měli jsme spolu zapít naše umění…"

"Deidara odešel se Sasorim, Sakurou a Ino nahoru." Zamumlá Itachi zhrzeně.

"Hovno." Nevěří Naruto.

"To je ale děvka," zavrtí hlavou Sasuke. " Teda, jako, Sakura."

"Proč? Vždyť s Ino chodí už víc jak dva roky…" namítne Itachi.

"Jo, a na každé akci si pozvou do postele jiného kluka. Dneska si pozvaly dva." Vysvětluje Naruto.

"No, a proč vám to tak vadí?" nechápe Itachi.

"Protože minule spaly s náma." Vysvětlí Sasuke a Gaara zalapá po dechu. Naruto polkne a poděkuje vyšším mocnostem, že nevykecal i to, jak holky donutily k několika polibkům i je dva.

"Si děláte prdel?!"

"Ne…" zavrtí hlavou Naruto. "Já spal se Sakurou a Sasu s Ino… pak jsme to během noci střídali."

"Vy svině…" uchechtne se Itachi a dělá, že nevidí, jak se Kakashi a Iruka vášnivě políbili.

"Uhn…" udělá Sasuke a poukáže jejich líbajícím se směrem.

"Jj," udělá Naruto. "Oni už spolu flirtovali na té minulé akci, jste si nevšimli?"

Itachi i Sasuke se zatváří provinile, byli tak opilí, že si toho vskutku moc nepamatují.

"Jéžiši..." udělá Naruto, když uvidí, jak se Kakashi a Iruka vrací zpátky do domu, ruku v ruce a ještě se mezitím stihli několikrát políbit.

Sasuke nakrčí nos: "A tohle jsou naši senseiové, jo…?"

 


Komentáře

1 Lucinka Naomi Deidarinka Sasaki no Akasuna | E-mail | Web | 23. října 2010 v 21:00 | Reagovat

Kýýá já už chci další díl xDD já se tak těším na SasoDei xDD

2 yaraki-taicho | Web | 6. prosince 2010 v 22:05 | Reagovat

Bože! (čti kayleigh) :D Některý, ne všechny ty přirovnání jsou vážně geniální! :-D Honem čtvrtej díl, už se nemůžu dočkat. :-D

3 yaraki-taicho | Web | 6. prosince 2010 v 22:06 | Reagovat

[2]: to mělo být některý...počkej, všechny! jakože ne jenom některý z nich, ale komplet všechny *hrabe jí* :-D

4 keishatko | Web | 19. února 2011 v 0:57 | Reagovat

pekne sa nám to rysuje.. :-D

5 Psycho | 2. dubna 2011 v 21:16 | Reagovat

Ták z toho nemůžu :-D  :-D jak něco takového může někoho napadnout?! :-D  :-D  :-D úžasný mozek, toto :-D  :-D  :-D  :-D

6 Aki-chan | Web | 17. listopadu 2013 v 11:07 | Reagovat

Tak som s toho úplne mimo :-D úplne úžasne  proste nemám slov. :-D

7 Karin | 17. srpna 2014 v 21:26 | Reagovat

Já jen valí bulvy ale je to paráda. O_O  [:tired:]

8 Hentai no kame | Web | 13. října 2014 v 19:54 | Reagovat

a len pre info, s kým spal Yamato? ;-) toho si tam nejako zabudla :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama