Kalba u Uchihů: část 1/4

11. října 2010 v 21:50 | Kayleigh |  Kalba u Uchihů
Název: Kalba u Uchihů
Fandom: Naruto
Postavy: … hm… no, SasuNaru a KakaIru nemůže chybět, to je jasné, SasoDei je taky velice populární, na SakuIno už jsme si zvykli, Shikamaru s děvčaty asi udiví všechny a pár ShinoChouji zase všechny znechutí, stejně jako pár LeeGai xD. No, máte se na co těšit! xD A pozor, tohle je totální grupáč!
Autor: Kayleigh
Beta: Wendy
Žánr: parodie, totální blbost, nikdy jsem nic šílenějšího nenapsala… XD
Upozornění: yaoi, yuri, a částečně HET !!! Nevhodné osobám do 18 let a osobám slabší povahy !!!
Poznámka autorky: Já vím, že Tobi není Tobi, ale někdo úplně jiný *snaží se vyhnout spoileru*, ale já jsem si nemohla pomoct xD

*^.^*


"No tywe, to zas dopadne…" protočí oči Shikamaru.

"Proč?" zajímá se Ino.

"Nevíš už, jak to vypadalo minule?" uchechtne se chlapec.

"Co konkrétně myslíš?"

"Nó," protáhne Shikamaru. "tak všechno … Naruta a Sakuru, jak si to rozdávají na umyvadle… Asumu, jak se snaží zapálit si propisku v domnění, že je to cigareta… Sasoriho, jak zve na panáka svou vlastní loutku…"

"Jo ták!" rozesměje se Ino. "Náhodou, musíš uznat, že když Itachi otevřel okno a začal na celou Konohu vyřvávat, že je Batman, ses taky smíchem málem počural."

Brunet se ušklíbne, pravda, tohle bylo vtipné a vážně se smál, zvláště po tom co mu dole u jeho auta zastavila hlídka a dala mu za stěrač jeho nového sporťáku pokutový lístek, ale…

"Jo, ale když se ke kelímku s vodkou dostal Lee, sranda to být přestala…"

"No, to sice jo, ale dneska už víme, jak ho uklidnit…" poškrábe se ve svém účesu Ino a vzpomene si na situaci, kdy se vedle Leeho objevil Gai a za stálého líbání jej odvedl … no, Ino si byla jistá, že do nejbližšího křoví.

"Huh, …" Shikamaru přivře oči a zatváří se znechuceně. Nic horšího, než ty dva, jak se líbají s a svlékají z těch příšerných zelených kombinéz ještě neviděl.

Ino souhlasí, ale takový pár Sasori a Deidara, to by bylo něco jiného… setře si pramínek krve, jenž se jí při té představě spustil z nosu tak, aby ji Shikamaru neviděl, ještě by si myslel, že je to z představy těch dvou zelených šelem! Ino se otřese zhnusením a potlačí touhu svého žaludku dopřát jí ochutnávku již jednou zkonzumované večeře.

"Myslím, že tentokrát to nebude tak šílené, jako minule."

"Proč myslíš?" zajímá se chlapec.

"No…" ušklíbne se Ino. "Tentokrát tu bude i Tsunade…"

"Tse," udělá Shikamaru pohrdavě a o něco tišeji dodá: "Ta bude v lihu jako první…"

V tu chvíli oba naši přátelé dorazí k Uchihovic sídlu, kde se ona velkolepá párty pořádá a již je v plném proudu - tedy jak oba usuzují z toho rámusu, tvořeného hudbou, pokud se ty šílené decibely jednotvárného rytmu bez melodie a smyslu dají za hudbu považovat, křikem, ječením, zpěvem (o němž platí totéž co o hudbě), halasným hovorem a smíchem.

Ino zacuká pravé obočí a jen tak mimoděčně ji napadne, že je ještě čas to otočit a vystěhovat se z Konohy někam jinam… začínala chápat Shikamarovy obavy - tohle bude snad ještě horší, než ta minulá party… Ale přece se nenechá zastrašit, ne? Navíc tam bude i Sakura, takže se není čeho bát…

"Pojď, ty zbabělče," popožene jej se škodolibým úsměvem a táhne jej za ruku ke dveřím, odmítajíc zmítajícího se mladíka ze svého sevření pustit ze strachu, že by jí pláchnul, a ona by musela do té jámy lvové vstoupit sama.

"Vážně tam musím…? Slibuju, že už nikdy neřeknu, že je něco otrava…" vzpíná se chlapec.

"Stejná pravděpodobnost, jakože Naruto přestane milovat ramen a Asuma kouřit…" nenechá se zviklat.

Rázně zabouchá na dveře a otevře jí vysmátý Kakashi s lahví čehosi, ani jeden se- včetně Kakashiho samotného - neodváží odhadnout, co v ní může být.

"Čaute, děcka…" pozdraví s mírným ruměncem na tom kousku tváře, který nezakrývá ta jeho všudypřítomná maska. Ajaj, Kakashi už má něco v sobě…

"Ehm…" chce začít Shikamaru rozhovor, doufaje, že se Ino rozběhne za svými kamarádkami a jeho tady nechá stát samotného. On by se totiž velice rád vypařil dřív, než se tu stane něco strašného, ale Ino, jakoby snad předpokládala, co má její kamarád v plánu, nepouštěla jeho zápěstí, ani když se zpoza rohu vynořila Sakura a za veselého hovoru odváděla blondýnku do středu dění v kuchyni.

Shikamaru nasucho polkne: Tsunade, sedící na klíně Jirayovi a závodící v té super-známé soutěži: kdo toho vypije nejvíc a vydrží nejdéle, vyhrává. Účastní se Gai - vykřikujícím do éteru, že šlechetnou šelmu z Konohy nikdo neporazí, Asuma - s ohořelou lžičkou v puse, Kankuro - se dvěma skleničkami přitisknutýma k očím, přesvědčuje se, že jsou vskutku prázdné, a Shino, kterého Kiba, taktéž se účastnící téhle "soutěže", obviňuje, že nechává své brouky, aby pili za něj a tedy logicky Shino podvádí, takže by měl být ze soutěže vyloučen, plus samozřejmě samotný Jiraya, který si máčí své dlouhé bílé vlasy v louži rozlitého alkoholu a přiopile nenápadně mžourá Tsunade do výstřihu.

Shikamaru odvrátí pohled od téhle nebezpečné partičky na druhou stranu, ale zjistil, že tam to není o nic lepší.

"Shika-shika-shika-maRŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!" zařve náhle naproti němu se vyloupnuvší Naruto se Sasukem po boku.

"Vole," otituluje jej chladný hlas Sasukeho. "To bylo pika-pika-pikaču!"

"Cooo?" nechápe Naruto. "Pikaču je převlečenej za Shikamara…?"

Sasuke se plácne do čela: "Bože, když pije, je ještě hloupější než normálně…"

Shikamaru protočí oči a bojí se postoupit dále do domu - tohle nevypadá vůbec dobře.

"Čau Shikamaru," pozdraví jej relativně střízlivý Sasuke.

"Ahoj…" polkne chlapec - dobře si pamatuje scénu z minulé akce, kdy Sasuke šlohnul Shinovy brýle a i s nimi na nose se blížil podél stěn po celém domě, a když se jej přiopilý Naruto se stříkací pistolkou v ruce - kterou si přinesl Tobi a tomu ji zabavil Pein s tím, že tyhle nebezpečné věci dětem do rukou nepatří a pak o ni byl okraden právě Narutem, když blonďák použil svou sexy techniku, aby pistolku získal pro sebe, načež Pein dostal zuřivý záchvat nose-bleedu, což Konan viděla a nebyla zrovna nadšená z toho, že kouká na nějakou neznámou nahou ženskou, jak pochopil Deidara, který ji na Naruta a la dívku upozornil, čímž Peina donutil zahodit pistolku a vzít nohy na ramena - zeptal, co to dělá, odpověděl mu, že je agent CIA a dostal v korporaci s FBI veledůležitý úkol zajmout další lahev vodky, Naruto se k němu přidal a začali se představovat jako James a Bond. Shikamaru pochopil, že ti dva jsou spolu velice nebezpeční.

Obezřetně s opatrností ninjovi vlastní nahlédne do obývacího pokoje, odkud se ozývají podivné tupé rány. Svěsí ramena a povzdechne si, když spatří Chojiho, jak na stole brejkuje na jakousi popovou písničku, tse, měl pravdu, tohle vážně je ještě horší než minule. Zkontroluje čas na svém mobilu, je teprve deset večer a oni už jsou úplně na šrot…

"Eee… ahoj, Shikamaru," ozve se za ním.

Shikamaru se otočí, ačkoli poznal onu osobu po hlase: "Ahoj, Temari…"

"Um… neděsí tě to tu trochu…?" nadhodí blondýna, když sleduje Leeho, kterak na šílený rockový set, doplněný pištivým kytarovým sólem, tančí pomalý ploužák s Nejim. Vlastně vypadají, jakoby se vzájemně podpírali ve snaze někam dojít a v polovině cesty usnuli… a když se kolem nich proženou ve víru šíleného tance při hře na imaginární kytaru se zavřenýma očima Gaara a Iruka, a Lee i Neji spadnou bokem na zem, Shikamaru pochopí, že situaci nejspíš odhadl naprosto přesně, ti dva skutečně spí. Gaara ani Iruka to nijak neřeší, prostě je jen tak jakože odklidí (rozuměj odkopou) stranou a pokračují dál ve hře i v tanci.

V tom uslyší z patra křik: "Batman útočí!!!" a ze schodů skočí dolů Uchiha starší v černém plášti a s Shinovými brýlemi na nose - hej, ty brýle jsou populární!

"Blbečku, Batman zachraňuje den a neútočí!" povzdechne si Nagato.

"Nenene, to si pleteš se Spidermanem!" opraví jej Batman - Itachi.

"Uhm… Temari?"nadhodí opatrně Shikamaru a pohlédne na blondýnu, která se křečovitě drží jeho ruky, jak se lekla Itachiho vstupu na scénu. "…viděla jsi někdy něco horšího…?" a ukáže pod schody, kde se krčí Choji a Shino a vzájemně si prozkoumávají ústní dutiny. Temari se taktéž podívá tím směrem a pak trochu zezelená, trochu zrudne, trochu zbledne a nakonec se její barva ustálí na modrých čárkách přes půl obličeje: "Myslím, že potřebuju panáka."

"Jo," kývne Shikamaru. "nikdy bych nevěřil, že tohle řeknu, ale myslím, že se potřebuju opít."

Vydají se tedy do kuchyně, soutěž v pití již pravděpodobně skončila, kuchyň je prázdná - jen pod stolem leží do bezvědomí opilý Kankurou - a nenápadně uzmou ze stolu lahev saké, shodnou se, že se vytratí na zahradu, třeba tam bude větší klid.
Pokračování příště ;)

P.S.: Za komentáře budu mooooooc vděčná xD
 


Komentáře

1 Lucinka Naomi Deidarinka Sasaki no Akasuna | E-mail | Web | 23. října 2010 v 20:41 | Reagovat

LOOOOL Tak to byla síla xDD Já bych asi vypadala stejně jako Temari, kdybych viděla Shina a Choujiho v akci xDD že Pikaču je převlečenej za Shikamara? xDD Sem tak trošku spadla ze židle xDD hned si jdu přečíst další díl xDD

2 keishatko | Web | 19. února 2011 v 0:45 | Reagovat

tak to vyzerá, že sa pobavím...takého Batmana by som brala :D

3 haf | Web | 12. března 2011 v 10:39 | Reagovat

Jashine :-D  :-D  :-D  :-D  Můžeš mi říct, kde na to ta holka chodí? :-D  Prý Pikachu převlečený za Shikamaru a Itachhi-Batman. No LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL::D:D:D:D:D:D">D:D:D:D:D:D:D:D Chcípám smíchy:D

4 Psycho | 2. dubna 2011 v 20:58 | Reagovat

Tk tohle mě dostalo :-D  James Bond, brejkování, Batman. :-D  :-D  :-D  :-D zabitý prostě :-D mažu na další díl :-D  :-D  :-D

5 Aki-chan | E-mail | Web | 14. října 2011 v 16:04 | Reagovat

Cože????  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D Ne ne ne ne ne ja to nechápu :-D tak jo...přečtu si to ještě jednou.
After 5 min. Aháááá :-D  8-) Totálně jsem se na tom smála :-D  :-D I druhý krát :-)

6 Christine | Web | 3. ledna 2012 v 20:02 | Reagovat

Ty vadoooo ^^ Hned jdu na další se směju jak cvok twe, takovou párty zažít.. Tak padnu fakt, že jo :DD

7 Jolly | 14. února 2012 v 17:20 | Reagovat

takový záchvaty já chytala xDDDDD

8 Katy ^^ | 11. března 2012 v 19:05 | Reagovat

Ty mě jednou zabiiješ :D Si děláš srandu? :DD Mám tu záchvat smíchu a bratr, přicházející do svého pokoje, jenž má vedle mě, nechápe, co se mnou je :D

9 Tak, ale teď mě už určitě nepoznáš!! | 1. července 2012 v 22:00 | Reagovat

... s jakým v se vůbec píšou wafle?

10 Aki-chan | Web | 17. listopadu 2013 v 10:53 | Reagovat

Skoro som umrela aký záchvat smiechu som dostala.

11 Shaien | 11. ledna 2014 v 21:45 | Reagovat

naprosto geniální! :-D

12 Kasumi-san | Web | 26. ledna 2014 v 15:01 | Reagovat

Takovouhle představivost spojenou s vtipností má jenom málo lidí xD Tohle je strašně povedený, chcípám smíchy xD

13 oh my god | 10. února 2014 v 15:59 | Reagovat

Genialni, genialni, genialn!!!!!!!!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

14 Nellllllka | E-mail | 11. února 2014 v 22:02 | Reagovat

Tak to bylo dobrí Batman utočíto mn akt dostalo je to fajné :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

15 Aira-chan | 17. dubna 2014 v 20:29 | Reagovat

Oooo tak to je hustý , strašně se těšim si prečíst pokracování. To byla ta jedna z nej povidek o Narutovi co sem kdy cetla je to fakt bo~ží, uz ta predstava jak jsou jako bišíci na párty, je uplně dokonalá

16 Karin | 16. srpna 2014 v 23:02 | Reagovat

Já chci být také Batman. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama