Lázně

19. října 2010 v 21:11 | Kayleigh |  Naruto yaoi
Název: Lázně
Fandom: Naruto
Pár: Sasuke/Naruto
Autor: Kayleigh
Betareader: Leorith
Upozornění: Yaoi, pod 18 let nevhodné
Žánr: Romantika ala dvacet kostek cukru v šálku kapučína… Shonen-ai
Shrnutí: Naruto si užívá volných chviliček v lázni, je to totiž jediné místo, o kterém doufá, že jej zde nebude nikdo hledat, tedy… až na jednu osobu.


*^.^*
Zaklonil hlavu, opřel si ji o dřevěnou stěnu za sebou a blaženě vydechl - ano, přesně tohle potřeboval. Věděl, že to nebude trvat dlouho a jeho pravá ruka si jej brzy najde a odvede jej zpátky ke stolu plnému papírů, jež je potřeba přečíst, prokonzultovat, odpovědět na ně, podepsat je a založit do té správné kartotéky. Baví ho tato práce, vždyť po ní celý život toužil, ale jestli teď uvidí jen jednu jedinou listinu, jež vyžaduje jeho podpis, přísahá, že ji pomocí svého ninjutsu rozseká na milimetrové kousíčky a spláchne je do záchodu, dattebayo.
Jo, tohle je pohoda - nikdo po něm nic nechce, je tu ticho a teplo, na chvíli je sám a může si odpočinout a nechat své zmožené tělo relaxovat v příjemně teplé vodě Konožských lázní. Nemusí na nic myslet, nic řešit, prostě jen úplně vypnout a dopřát mysli trochu oddechu, po dvou dnech neustálého papírování si to zaslouží. Náhle za sebou uslyší ten nezaměnitelný zvuk odsunování typických japonských dveří. Povzdechne si, moc klidu si neužil, není zde déle než čtvrt hodiny, ale dalo se to čekat, že jej budou brzy hledat, je přece Hokage Listové vesnice, jen tak se bez něj neobejdou.
"Dobrý večer, Hokage-sama." Pozdraví jej chladný hlas, avšak Hokage v něm slyší pobavený podtón. "Nevadí vám, že jste ve vesnici svým zmizením vzbudil nemalé pozdvižení?"
"Jo," uchechtne se blondýnek. "Asi jo. Ale Sakura by mě sem nepustila, tak jsem se musel… vytratit bez jejího vědomí."
Sasuke se pousměje, na rošťárny jej vždycky užilo.
"Právě jsem se vrátil z mise v písečné vesnici." Naruto se na něj otočí, dávno věděl, že je to právě Sasuke, kdo jej našel, vždyť kdo jiný by jej měl znát lépe? A vrchní velitel ANBU jednotek znal svého Hokageho lépe než kdokoli jiný. "Gaara tě pozdravuje a děkuje ti za pomoc při minulém střetnutí s Akatsuki, ale prý ti chce poděkovat osobně."
Naruto se vesele usměje a otočí hlavu zpět: "Dlouho jsem jej neviděl…"
"Za dva týdny přijede, jeho žádost máš na stole."
"Ty víš, jak mě odtud dostat, co?" zakření se Naruto.
"To dáš přednost nějakému kusu papíru přede mnou?" Ozve se Sasuke mírně uraženým, mírně překvapeným a mírně zaskočeným tónem, nikdy tak docela nepochopil to pouto, co mezi sebou Hokage a Kazekage mají.
"Jen takovému, které poslal můj nejlepší přítel." škádlí jej Naruto.
Sasuke se ušklíbne. Ví, že na Gaaru žárlit nemusí, protože oni jsou vážně jen přátelé, ale přesto se cítil… tak nějak odstrčeně. Pravda, Gaaru Naruto neviděl déle než Sasukeho, ale on, jako jeho milenec, měl přece na Narutovu pozornost větší nárok, ne?
"Máš deset vteřin na to, abys přišel za mnou a políbil mě."oznámí mu Naruto, jakoby snad tušil, o čem Sasuke přemýšlí.
Sasuke, ač známý jako ten, jenž se neusmívá, se zatváří potěšeně a za moment už opravdu stojí ve vodě těsně u svého milence, nedbaje svých šatů, a jemně jej líbá na rty: "Tolik jsi mi chyběl…"
"Ty mně taky…" vzdychne Naruto a pověsí se Sasukemu na krk, ten, ačkoli takový výpad nečekal, nehne ani brvou, jako by jej snad jeho váha ani netížila, a majetnicky si blondýnka přitiskne k sobě.
"Ty, já a tvůj pracovní stůl, co ty na to?" Navrhne jednoduché schéma nejbližších minut.
"Na to zapomeň, čekám na tebe deset dní, už to nevydržím ani minutu."
"Mám si tě vzít tady? Na natolik veřejném místě?" diví se Sasuke; kde je ten stydlivý Naruto, se málem kvůli svým rozpakům nechtěl svléknout ani před Sasukem, když se před deseti dny loučili?
"No a? Stejně o našem vztahu všichni vědí, takže by je to ani moc nepřekvapilo, ne?" šeptá Naruto vzrušeně do milencova ucha.
Taky pravda, uzná Sasuke a bez jakýchkoli dalších vytáček a slov políbí Narutovy krásné růžovoučké jemné rty. Jejich majitel se blaženě pousměje a s emocionálním vypětím, kterého je schopen jen on, k Sasukemu naprosto přirozeně přilne, Sasuke se nad tou kompatibilitou jejich těl jako vždy, když se k sobě tak naléhavě tiskli, udiveně pozastaví: jako by snad byli stvořeni pouze jeden pro druhého.
"Miluju, když mě takhle objímáš," šeptne náhle Naruto mezi polibky. Sasuke se namísto na blondýnkovy rty, zaměří na své ruce. Kde jen je to nechal…? Aha, no ano, jednou paží objímá Narutovy boky a dlaní si jej přidržuje za zadeček, zatímco druhou ruku má obtočenou okolo blondýnkova pasu a dlaní si jej podpírá mezi lopatkami.
Uchiha spokojeně zavrní a políbí svého miláčka na spánek, jejich milostný život nebyl nikdy plný vášně a pofiderních hrátek a la pouta a bičík, naopak. Naruto se rád nechával hýčkat a možná proto tak dlouho váhal, zda Sasukeho jako svého semeho přijmout, nedokázal si jej tehdy představit, jak se s ním, po romantické večeři ve dvou, něžně mazlí v jejich společné posteli, ale - k jeho údivu - Sasuke byl k tomuto nejen ochotný, ale dokonce to i vyžadoval; nemohl přece dovolit, aby se váženému Hokagemu, skvělému shinobi a roztomilému chlapci s tím nejlaskavějším pohledem na světě v jednom cokoli stalo, natož aby mu snad ublížil on sám, tím spíš, že věděl, že Narutův nejlepší přítel, jak jej Naruto sám nazval, je samotný Kazekage Písečné vesnice, Sabaku no Gaara, který byl děsivý sám o sobě, natož když se jednalo o Narutovo bezpečí. Sasuke si mimoděčně vybavil situaci z léta loňského roku, kdy Listovou napadl sám Pein. Gaara byl v listové vesnici za dva dny a Peina zabil po čtyřech hodinách boje úplně sám, ačkoli předtím s ním bojovalo přes sto shinobi, za ony dva dny se Pein snad ani nezadýchal. Od té doby má z Gaary vážně hrůzu a Naruto k němu bezmezně vzhlíží, stejně tak jako Gaara k Narutovi.
"Sasuke?" ozve se blondýnek po chvíli, kdy Uchiha - dnes již opravdu poslední žijící - jen nečinně stojí a mírně Naruta kolébá v náruči.
Sasukeho jeho hlas probere a s mírným úsměvem oddálí svou tvář od Narutovy tak, aby mu viděl do očí.
"Na co myslíš?" zeptá se se zájmem blondýnek a rozkošně natočí hlavu.
" Na Gaaru," odpoví pravdivě. " a na váš vztah."
Naruto si v jeho náruči povzdechne: "Žárlíš snad?"
"Ne… tedy, ne tak, jak si myslíš, nebo ne, tak jak-" zazmatkuje trochu.
Naruto se zasměje, když vidí, jak Uchiha červená a jak se snaží dostat z vlastnoručně vyrobených smyček slov, jež svým koktáním vytváří, a ty se Sasukeho vlastní vinou kolem něj utahují pevněji a pevněji.
"Prostě jsem chtěl říct, že ty máš obrovské štěstí, že je to tvůj přítel a já… jsem mu neskonale vděčný za to, že mi tě zachránil. Žárlím na něj proto, že já, ačkoli jsem to při tvém jmenování Hokagem odpřísáhl na svou čest i svůj život, jsem tě zachránit nedokázal a on, i když nemusel, neměl k tobě žádnou morální povinnost, to pro tebe… a vlastně i pro celou vesnici, udělal. Dokázal tě zachránit, protože tě má rád, jsi jeho nejlepší přítel. Já, seč tě miluju tak, že to až ani neumím vyjádřit, jsem to nedokázal." Posmutní Sasuke.
"Víš," začne Naruto opatrně. "Gaara se, jak se mi nedávno sám svěřil, mi dlouho snažil vyrovnat. A když jsme se spolu utkali tehdy, na chuuinských zkouškách, řekl jsem mu, že i kdybych měl já sám skončit v horoucím pekle, ochráním své přátele, protože oni jsou to nejdůležitější v celém mém životě. Přesně tohle mi zopakoval, když Peina porazil a běžel se mnou v náručí do Suny, protože naše nemocnice byla úplně zničena. Celou cestu jsem probrečel na jeho rameni a křečovitě jej držel kolem krku. Myslím, že jsem ho musel chvílemi dusit." Pousměje se nad vzpomínkou Naruto.
Sasuke bedlivě poslouchá, o tomhle s ním blondýnek ještě nikdy nemluvil, protože o těchto dvou dnech ztratila Listová vesnice mnoho a mnoho skvělých shinobi, ale pro Naruta byla největší rána smrt Jirayi. Ale tehdy, když se po týdnu vrátil do Listové, sice ležící na Gaarově písku s ním samotným po boku, to Naruto zvládl skvěle. Nechal připravit veliký pohřeb a pronesl krásnou řeč na jeho počest, aniž by se jedinkrát rozplakal. Až pozdě v noci, když měl spát v jeho a Sasukeho společném sídle, se psychicky zhroutil. Tu noc to byl opět Gaara, v jehož hřejivé náruči se Narutovi podařilo k ránu usnout, byť za Sasukeho bedlivého dozoru. Ale Gaara nevypadal, že by chtěl být s Narutem o samotě, naopak Sasukeho nabádal, aby neodcházel, neboť jej - podle Gaary - Naruto potřeboval, a potřebuje stále. Proto nyní Sasuke tiše stojí a naslouchá slovům svého miláčka, připraven na jakoukoli reakci -, vztek, pláč, úsměv.
"V Suně jsem… to nezvládal, pořád jsem jenom brečel a odmítal komunikovat, na to byl Gaara ten nejlepší společník. Prostě přišel, lehl si vedle mě, pevně mě objímal a hladil po zádech, leželi jsme tak hodiny a hodiny, a on nemluvil, jen občas zamumlal nějaké to uklidňující slovo. Nikdo by mi v té chvíli nedokázal pomoct. Ani ty ne, Sasuke." Povídá tiše blondýnek, skloniv hlavu. "Nechci, aby sis to špatně vyložil, naopak, chci, abys dokázal můj vztah s Gaarou pochopit, on… on je jako můj bratr. Je to můj nejlepší přítel a já ho mám hrozně rád a vím, že bych pro něj i zemřel,… ale není v tom…láska, erotika, nebo jakákoli přitažlivost. Ne, Sasuke. To jsem našel v tobě. Ano, ty jsi můj kamarád, můj přítel, můj milenec, moje láska, moje všechno. Nepředstavitelně tě miluju, protože… já nevím. Prostě… protože jsme… úplně jiní a naprosto do sebe zapadáme, víš? Jako ozubená kolečka. Gaara je pro mě… jiný druh opory. Prosím, neber mi mou lásku k němu a jeho lásku ke mně. Není to totéž, jako mezi mnou a tebou, nikdy bych jej za tebe nevyměnil. Miluju vás, oba dva, ani si neumíš představit, jak moc,… ale každého jinak. Tebe jako… životního partnera, a Gaaru jako… své dvojče."
Sasuke na blonďáčka chvíli jen hledí, než se vzpamatuje a obejme jej, jak nejpevněji dokázal.
"Děkuji, Naruto."
Naruto jej pevně chytí za ramena, obmotá nohy okolo jeho pasu, Sasuke stojí pevně, Narutova váha jej nijak nerozhodí, chytí jej pod zadečkem a vyzvedne z vody. Naruto se zasměje, je menší, než Sasuke, takže si nyní užívá svou pozici a shlíží do jeho očí svrchu: "Miluju tě, Sasuke."
"A já miluju tebe, ty moje koťátko."
Sasuke zakloní hlavu a vybídne Naruta, aby jej políbil, Naruto neváhá a něžně jejich rty spojí. Sasuke si polibek udržuje něžný a suchý, trochu stydlivý a cudný, což Narutovi vyhovuje, miluje, když se o něj Sasuke takto stará a Sasuke to ví. Vysadí Naruta na okraj lázně a vtěsná se mezi jeho stehna, Naruto zcela nahý, Sasuke zcela oblečen, nehledě na vodu, v níž černovlásek stojí až po pas, se k sobě tisknou, jakoby na tom snad závisel jejich život, a líbají se tak něžně, že i motýlí křídla nadělají více ran, než tento polibek. Sasuke mírně pootevře ústa, špičkou jazyka se dotkne jeho horního rtu, načež Naruto spokojeně zavrní a vyjde svému milenci vstříc tím, že od sebe mírně oddálí rty a vpustí tak Sasukeho zvídavý jazýček do svých úst. Sasuke neváhá a jemně prozkoumává ta natolik známá ústa. Nespěchá, ani se svého přítele nesnaží zadusit nacpáním svého jazyka co nejhlouběji do jeho krku, naopak se drží velice zkrátka, líbá pomalu, soustředěně, dalo by se říct, že si celý proces vychutnává. Nemyslí ani tak na sebe, jako spíš na Naruta, na to, jak se líbání líbí jemu, jak moc si může dovolit, kde jej má pohladit, jak jej má obejmout, kdy a jaká milující slůvka má použít. Do polibku se pousměje; při všech svatých, jak jen jej miluje!
Naruto mírně cukne hlavou, Sasuke se od něj odpojí a zadívá se mu do očí, s otázkou sic nevyřčenou, leč v tmavých očích lehce čitelnou. Naruto skloní pohled a opře si dlaně o milencovu hruď - zbožňuje jeho tělo, zbožňuje to, jak se k němu chová, jak jej hýčká, jak s ním jedná… a i přes to, nakolik je vůči němu pasivní v intimním životě, jej respektuje jako svého vůdce při životě shinobi a toho si na něm Naruto velice váží, avšak neví, jak své pocity vyjádřit - rozkošně se červená a neví, co by nyní čekajícímu Sasukemu řekl, snad jen…
"Můj život by bez tebe neměl smysl, Sasuke."
Sasuke vytřeští oči - co prosím?! Ví sice, jak moc jej blondýnek miluje, také mu to docela často dokazuje a to nejen slovy, ale takovéto vyznání jej poněkud vyvedlo z míry, nyní neví, jak vhodně zareagovat, vždyť něco takového by měl jako první říci Sasuke, jako Narutův seme, ne?! Cítí se poněkud zahanbeně, nejen proto, že by tato slova měl říct on sám, ale i proto, že neví, jak na ně reagovat! Něco však udělat musí, jeho miláček nesmí mít pocit, že si snad Sasuke jeho slov neváží či dokonce jimi pohrdá a nemá týž názor - je to totiž přesně naopak! Sasuke, oddaluje tak chvíli, než bude muset něco říci, svého miláčka něžně políbí na rty a mezitím přemýšlí nad vhodnou odpovědí - čím by Naruta nejvíce potěšil…? Deset dní se neviděli, měl by vymyslet na zítřejší večer něco opravdu romantického… a nyní mu vyjádřit svou nekonečnou lásku.
"Nikdy nedovolím, aby nás cokoli rozdělilo, miláčku. Raději zemřít, než žít bez tebe." Zašeptá Sasuke rozněžněle. "Miluju tě, koťátko…"
Naruto se shovívavě začervená a schová hlavu do partnerovy jouninské vesty, zatímco jej Sasuke hladí v mokrých vlasech a vtiskává polibky na jeho spánek, neustále mu opakuje, jak moc jej miluje, nevěda, zdali tím utvrzuje sebe či Naruta. Sasuke pevně obejme tělo mladšího chlapce a opatrně, aby jej neodřel, ho zvedne z okraje lázně a postaví zpátky do teplé vody: "Vážně se se mnou chceš pomilovat tady…?"
"Myslím…" znejistí blondýnek. "myslím, že… ano."
Sasuke se pousměje, že by po těch třech letech jejich vztahu začal vystrkovat růžky a chtěl být trochu iniciativní? Nebo je tak … uhm… nadšený, že Sasukeho vidí, že skutečně již nechce čekat? Nebo se mu líbí prostředí lázní? Láká jej tedy milování ve vodě? Znova Naruta políbil, vzal ho za ruku a jemně mu naznačil, aby se posadil do teplé lázně. Naruto se nebrání, svému milenci skutečně důvěřuje, jemu jedinému by svěřil i život, posadí se na dno lázně a sápe se po svém milenci, ani na chvilku nechce přerušit kontakt jejich těl a Sasuke mu rozumí. Posadí se k němu a přitáhne si blondýnka těsně k sobě, aby opět mohl spojit jejich rty v jedny, paže obmotat okolo milovaného těla, dlaněmi hladit hebkou kůži, celým svým tělem cítit blondýnkovu přítomnost, jeho očekáváním mírně vzrušený dech, intenzivní tep, srdce, které v tuto chvíli tluče jen pro něj, pro Sasukeho. Naruto zvláční v rukách svého milence, nechá jej hladit své tělo, nechá se líbat na čelo, na spánek, na tváře, na hranu čelisti, na nos, na bradu, a konečně i na rty. Nechá Sasukeho, aby je nejprve spojil s těmi svými, mírně se s nimi pomazlil, díky vodě a celkově vlhkému prostředí po sobě ty smyslné růžovoučké polštářky měkce kloužou, pak dovolí jeho jazyku, aby je mírně olízl, navlhčil a naznačil tak, co bude následovat, jeho zuby měkce a nanejvýš opatrně skousnou nejdříve spodní a pak i horní ret, Sasuke jej vsaje do svých úst a opečovává svým jazykem, hladí je, prokrvuje, snaží se dosáhnout jejich nejtmavšího odstínu, avšak za žádnou cenu je nepoškodit, teprve potom se Sasuke odhodlá Narutovy rty propustit ze zajetí svých zubů a znova je olíznout jazykem, žádaje si tak povolení ke vstupu, Naruto pochopí jeho žádost a rty mírně pootevře, Sasuke není typ hladovce, co své oběti strčí svůj jazyk co nejdál do krku, naopak, drží se zkrátka, moc dobře ví, co a jak to má Naruto nejraději.
"Tolik jsi mi chyběl,…" zamumlá Sasuke, když jejich mělký, leč vlhce upřímný polibek přeruší ve prospěch Narutova krku, jemně rty hladí jeho hebkou kůži, načež je políbí na spánek. Spatří na něm kapku vody, třpytivou a průzračnou, jako kapka rosy v ranní mlze, již shledá jako nanejvýš fascinující, klouže po jeho spánku na Narutovu tvář, těsně kolem blondýnkových vlásků, kolem ouška až na hranu čelisti, Sasuke ji pronásleduje, jeho rty kloužou po téže vlhké cestičce, kterou před chviličkou stékala i ona kapka, Sasuke se táhlými pohyby rtů dostane až k Narutovu oušku, zde mírně odbočí a polaská jeho lalůček, což přirozeně kapka udělat nemohla, avšak krátce nato se Sasuke svými rty vydá opět na lov té kapičky,která mezitím sklouzla na Narutův krk. Sasukeho rty ji brzy následují, přes krční tepnu, stále dolů, něžně a pomalu, vychutnává si tu hebkost pokožky pod toužícími rty, následuje kapku až do měkkého ohbí mezi krkem a ramenem, pokračuje ještě níže, až na klíční kost, kde kapku slíbne z Narutovy pokožky a vydá se po klíční kosti zpět až na ramena, kde Sasukeho ústa nahradí jeho dlaně, hladí jimi Narutovy paže od ramen až po zápěstí, načež si s ním v trochu dětinském, trochu naléhavém avšak velice láskyplném gestu proplete jejich prsty. Naruto se pousměje a zadívá se Sasukemu do očí, ten mu pohled opětuje, rozněžněle jej políbí na nos a Naruto se rozkošně začervená. Sasuke mu úsměv oplatí a políbí jej tentokrát na rty, stejně něžně jako prve, jen možná o něco hlouběji, jazykem se propracuje do Narutových úst rychleji, Naruto se sice drží zpátky a nechává veškerou aktivitu - tak jako vždy - na Sasukem, avšak vstříc mu vychází ochotně. Sasuke si obě Narutovy paže položí na ramena a Naruto sám je obmotá pevně okolo krku a šíje svého milence, Sasuke jej chytí za zadeček a vysadí si jej na klín, načež se oba zatetelí vzrušením: Narutovo tělo, zcela na nahé, se opírá a tře a tiskne se k tělu Sasukeho, zcela oblečenému, oba již vzrušeni, oba planoucí touhou po tom druhém.
Sasuke přemýšlí, jak Narutovi naznačit, že chce, aby jej blondýnek sám svlékl, nikdy to nedělal, o vše se vždy staral Sasuke a blondýnek jen občas a opravdu jen v náznaku projevil nějakou svou potřebu, například, když chtěl, aby se Sasuke svlékl, jen mírně zatahal za jeho oděv, nebo když už bylo vzrušení neúnosné a on již chtěl pocítit Sasukeho touhu v sobě, si Sasukeho přitahoval za boky ke svému zadečku, často se to však nestávalo a dnes se zdálo, že se Naruto chce nechat hýčkat.
Sasuke tedy vzdá své snahy a svlékne se sám, jde to dost těžko, oblečení je nasáklé vodou a lepí se na jeho vzrušené tělo, přesto je zbaví všeho najednou v rekordním čase - i jeho tělu se po Narutovi stýskalo, jeho plně vzrušená erekce až bolí, jak je nalitá krví a touží po uvolnění. Sasuke chce Naruta zase vysadit na okraj lázně, aby mohl jeho penis alespoň na pár okamžiků pojmout do svých úst, ale Naruto ho zarazí: "Chci tě v sobě," zašeptá chraplavě. "hned." Dodá, když vidí, jak Sasuke váhá.
Sasuke překvapeně zamrká, a pak si vzpomene, že Naruto je vlastně číslo jedna v překvapování lidí a že by se neměl ničemu divit.
"Opravdu?" rozhodne se ještě jednou ujistit.
"Ano," potvrdí Naruto rozhodným tónem a s výrazem touhy ve tváři, Sasuke polkne a nadzvedne si klečícího Naruta tak, aby jej navedl přesně nad svůj penis, Naruto obejme svého milence pevně kolem krku a dosedne.
"Naruto," vydechne Sasuke, ještě nikdy se spolu ve vodě nemilovali, je to úplně jiný pocit, snad ještě úžasnější než ten, na který je při milování s Narutem zvyklý, a to už je co říct. Nechá jej chvilku si zvyknout, i když ví, že to Naruto už dávno nepotřebuje, přesto se několik minut nehýbe, jen se s Narutem líbá. Nejdříve pomalu, cudně mazlí jeho spodní ret, pak opatrně proklouzne svým jazykem za něj, Naruto mu vyjde vstříc a líbá jej nazpět a Sasuke se do polibku usměje, když se Naruto nedočkavě pohne i proti jeho tělu. Sasuke tedy ukončí polibek a uchopí Naruta za boky, aby mu pomohl se nadzvedávat nad jeho tělem, nejdříve pomalu, táhle, něžně a hodně intenzivně, poté tempo na Narutův nespokojený až frustrovaný sten s úsměvem pohyb zrychlí, zintenzivní, Naruto mu vychází ochotně vstříc v tomtéž tempu, polohlasně vzdychá a sténá Sasukeho jméno, drží se jej za ramena a z pod přivřených víček váže svůj pohled s tím Sasukeho, který je jeho očima ve chvíli sexu absolutně fascinován - ne že jindy by nebyl, ale právě při sexu jsou jeho oči… jiné, takové, mystické, zahalené mlhou, rozostřené a přesto tmavší a výraznější než normálně. Nádherný pohled.
"Sasuke," vydechne, když jmenovaný uchopí jeho penis do dlaně a začne jej pravidelně, rychle a intenzivně stimulovat, Naruto také zrychlí své přirážení proti Sasukeho tělu a sténá pravidelně a dost hlasitě, nejprve jej chce sice Sasuke upozornit, že jsou ve veřejných lázních, ale pak ho napadlo, že vlastně… no a co?! A tak se k jeho sténání přidá o něco tišeji a jakoby ozvěnou, jednou rukou stále svírá Narutův bok a tou druhou drží pevné, dráždivé tempo, za ty dva roky jsou s Narutem skvěle sehraní, i v tom, co se jim v sexu líbí nejvíc.
"Sasuke," zanaříká Naruto, a Sasuke nezůstává pozadu, ví, že jejich milování teď už nebude trvat dlouho, stačí jen pár přírazů, a oba vyvrcholí Naruto zatíná svaly, jenž obklopují Sasukeho penis, nořící se hlouběji a hlouběji do blondýnkova těla, což přidává Sasukemu na vzrušení a právě tohle jej za okamžik katapultuje až ke hvězdám
"Sasu… Sasu… Sasuke!!!" zasténá Naruto a vyvrcholí na Sasukeho a částečně i své bříško, načež v Sasukeho rukách zmalátní, jeho svalové kontrakce však ještě okamžik přetrvávají, Sasuke naposledy přirazí do blondýnkova těla a taktéž dojde kýženému vrcholu.
"Naruto," vydechne Sasuke uvolněně a opatrně se vysune z milencova těla, omyje z jejich těl mléčné sperma a stulí si Naruta do náruče. Jo, na tohle se celých deset dní těšil, na svého miláčka, kterak jej bude zase držet v náručí. Pohodlně se opře o okraj lázně, láskyplně políbí své zlatíčko na spánek, odhrne mu vlasy z čela a položí hlavu na své rameno. Zkontroluje, zda je Naruto v pořádku a zavře na chvíli oči, snad si může dovolit na okamžik usnout, ne?
"Hokage-sama, kde jste sakra zase-" Kiba se zarazí, když uvidí na břehu lázně spát nejen hledaného Naruta, ale i Sasukeho, oba dva v objetí a očividně mírumilovném spánku po náročné činnosti. Jaká to asi mohla být…?
"Naruto, kde jsi-"
"Ticho," napomene přiběhnuvšího Shikamara a pokyne jejich směrem.
Shikamaru protočí oči: "Achjo, to je otrava."
"Naruto! Jak si to-"
"No tak, Sakuro, nech je spát. Myslím, že si to zaslouží," zasměje se odnikud se objevivší Kakashi se svou všudypřítomnou úchyláckou knížkou. "Mimoto, oni vědí, kam se mají vrátit."
 


Komentáře

1 Janie:) | Web | 24. října 2010 v 18:51 | Reagovat

spřátelíš???

2 Luella-chan-SBnko | Web | 27. října 2010 v 19:17 | Reagovat

Já....já nevím co říct!...To je.....*Hledá vhodná slova,kterými by popsala tohle dokonalé dílo*....Páni!To bylo tak..krásné!Úžasné!!!..Skvělé....kurnik,mě vážně došli slova!...ty seš snad génius nebo co?! XD :-D  :-D  :-D

3 keishatko | Web | 19. února 2011 v 3:30 | Reagovat

túto poviedku som si dosť obľúbila, je veľmi podarená :D

4 Iruka sensei | Web | 7. března 2011 v 16:48 | Reagovat

Páni, nádherná povídka :-D Tvůj spisovatelský styl mě naprosto uchvátil ;-) Skládám poklonu :D

5 Lului | Web | 14. února 2012 v 14:42 | Reagovat

Opravdu pěkné... *tak trochu jí došla slova*

6 Natsu~chan | Web | 6. října 2012 v 22:23 | Reagovat

Chichichi, tak jsem jsem řekla, tady mě máš, zlatíčko. ^___^
Tahle "jednorázovka" je strašně pěkná v tom, že je tady Sasuke strašně... umm, jak to říct? Něžný, jemný, starostlivý... Strašně se mi to líbí! :3

7 Keigh | Web | 6. října 2012 v 23:10 | Reagovat

[6]: Ve všech mých povídkách je. A taky dost mimo, magor, vtipný a sarkastický... :D Stvořila jsem si ho dost jinak, jako, hodně OOC, ale tak se mi líbí nejvíc xD

8 Jitřenka | Web | 27. října 2012 v 9:35 | Reagovat

Úplně boží povídka!A souhlasím Sasuke je tady vážně hodně OOC ale je to tak lepší.:)

9 Keigh | Web | 27. října 2012 v 15:37 | Reagovat

[8]: ^^ děkuju, kotě :) Já si hold sasukeho dycky upravím podle sebe... :D

10 VeVe | 3. května 2013 v 21:25 | Reagovat

Dokonalé, Úžasne proste to je úplne super ;)

11 Keigh | 3. května 2013 v 23:01 | Reagovat

[10]: Oh, děkuju, bejbyyy :)

12 Hentai no kame | Web | 30. října 2014 v 20:05 | Reagovat

nádherné..... aj keď pár SasukexNaruto moc nemusím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama