"Miluju vás všechny!"2/2

9. října 2010 v 16:10 | Kayleigh |  Naruto yaoi
Název: "Miluju vás všechny!"
Fandom: Naruto
Hlavní postavy: Naruto, Shikamaru, Gaara, Sasuke
Autor: Kayleigh
Beta-reader: Dr. Zloun
Věková hranice: 12 let
Žánr: Alternativní vývoj situace prvních dílů Shipuudenu, kdy se Naruto dozvídá, že je Gaara Kazekage. Sasori je již mrtvý. Sasuke nikdy neopustil vesnici ukrytou v listí, nikdy se nesetkal s Orochimarem a nemá tudíž jeho prokletou pečeť. Naruto, Shikamaru i Sasuke jsou již chuuniny.
Upozornění: Shonen-ai, Yaoi


*^.^*
"Zde budete po několik dní všichni odpočívat." Oznámí Gaara svým hostům.
"Uhm… Gaaro…?" ozve se blondýnek nenápadně.
"Hm?" pohlédne na něj se zájmem. Na Naruta vždycky.
"Je tady jen jedna postel."
"Ano, ale mé sídlo, stejně jako mnoho jiných budov, bylo dnes zbombardováno uměním to šílence, takže vám bohužel větší luxus již poskytnout nemohu."
"Jasně," pochopí Shikamaru, jenž je na tom zdravotně nejlépe ze všech čtyř. "Ale myslím, že ty by sis měl také odpočinout, Gaaro."
"Na to teď není čas, musíme opravit vesnici, a-"
"Myslím, že v této vesnici je dost schopných ninjů, kteří to zvládnou i bez tvé pomoci." Mírní jej Sasuke.
"Nah, nah," přikyvuje Naruto. "Zachránil jsi nás všechny, měl bys odpočívat nejvíc!"
"N-no," zdráhá se Gaara, jistě že je mu příjemné, že o něj mají všichni takový zájem, jen na to není zvyklý. Vždycky bylo všem jedno, co s ním bude.
"Mají pravdu." Popožene jej Shikamaru.
Jsou tak milí… napadne Gaaru, když mu po tváři rozlije rozkošný růměnec.
Oooch, jestli nepřestane být tak sladký, vrhnu se na něj okamžitě! Pomyslí si Naruto a není sám, dokonce i Sasuke se přistihne, že by jej teď nejraději povalil na postel a láskou umačkal k smrti. Shikamaru ty tři chvíli sleduje a pak jej napadne, že nikoho více nápadného ještě nikdy neviděl. Koukaj' na sebe jak puberťačky na Kakashiho bez masky, to je otrava. Proč já nemůžu mít trochu štěstí nerušeně někde v ústraní se postarat o malého Naruta, kterého nikdo až do nedávna neměl rád?
"D-dobře, já… půjdu jen rozdat rozkazy, a-"
"Myslím, že to zvládnu i já, Gaaro, ty si běž odpočinout. Vy oba." Dodá Shikamaru, když pohledem zavadí o Naruta. "Dohlídni na ně, Sasuke."
Oslovený kývne a to je asi tak všechno, co pro dnešek zvládne, tedy… alespoň naoko. Shikamaru je fakt kámoš, jo, oba dva mu tady nechal, při své inteligenci si musel všimnout, jak po sobě všichni tři pokukují, a proto je nechal o samotě.
"Budeš v pořádku, Sasuke?" stará se Gaara.
"Uhm," kývne Sasuke a hraně se chytí za čelo, aby nenápadně naznačil, že není v pořádku a že rozhodně potřebuje jejich péči.
"Co je ti?" vyšiluje blondýnek, když se Sasuke zatváří bolestně.
Jistě že Sasukemu nic není, prstě jen chce, aby se o něj Naruto a… taky Gaara, přizná si v duchu, starali, dělá mu to ták dobře! Ale mnohem raději by se staral Sasuke o ně, vždyť… jsou tak sladcí!
"Uhm, … ne," hraje si na statečného Sasuke.
V tom uslyší Sasuke i Naruto ode dveří příšernou ránu - jako když něco těžkého spadne na zem.
"Gaaro!" vyhrknou oba chlapci a urychleně se k němu rozběhnou. Jak jen se Naruto diví, když je Sasuke u dveří dříve, než on sám! "Gaaro, Gaaro, jsi v pořádku?" děsí se Sasuke a poplácává jej po tváři, zatímco Naruto odběhne namočit ručník ve studené vodě a opatrně jím pak otírá červenovláskovo čelo. Gaara pomalu otevírá oči a první co vidí, je Sasuke… a potom Naruto. Troch zmateně zamrká a s mumláním, že je zcela v pořádku, se pomalu pokusí zvednout, načež zjistí, že se mu dost točí hlava. Sasukeho naštěstí tato možnost napadne, takže Gaara padne horní polovinou těla do Sasukeho náruče.
"Och," vydechne Gaara. "Zdá se, že dnes si život zachraňujeme vzájemně…"
"Samozřejmě," přisvědčí Sasuke. "jsme přeci přátelé." A zvedne zesláblého Kazekageho do náruče, aby jej přenesl do postele, naštěstí dosti prostorné, a ignoroval Gaarovo mumlání, že je v pořádku a že těch pár kroků zvládne sám.
Naruto se strachuje o ně o oba, vždyť Sasukeho musel ještě před chvilkou podpírat, i když seděl… Ale byl neskutečně rád, že spolu ti dva tak dobře vycházejí, v hlavě se mu totiž začal rýsovat velice doktorzlounský plán (rozuměj: horší než ďábelský plán.) Napadlo jej totiž, že když se mu líbí Gaara… i Sasuke… a že když teď spolu mají tak … hm, hezký vztah… mohli by vytvořit takové… inu, nazvěme to kruhem velice důvěrného přátelství s výhodami. Teď jen, přizvat k tomuhle všemu i Shikamara a vše bude dokonalé… Naruto, vida, s jakou starostlivostí Sasuke pomáhá Gaarovi se svlékáním tykve, si v duchu mnul ruce: všechno zatím jde podle plánu.
Sasuke přemýšlí o něčem velice podobném, jistě, Naruta pravděpodobně miluje, ale Gaara se mu líbí, ano, vlastně mu připadá hrozně sexy…. A teď, když mu pomáhá shodit ze zad tu tykev, cítí k němu něco velice podobného jako k Narutovi, takovou touhu vzít jej do náručí a ochraňovat jej, pečovat o něj, objímat a nikomu nedovolit, aby se jej kdy dotknul… ano, to jsou stejné pocity, jako cítí k Narutovi… znamená to tedy, že se do Gaary zamiloval stejně bezhlavě, jako do Naruta? Sasuke neví, jaký z toho má mít pocit, je zmatený, neví co cítit, koho si vybrat, na koho se zaměřit… když se mu ještě ke všemu začal líbit i Shikamaru…! Bože, šestnáct je vážně divný věk!
Náhle se Narutovi zatmí před očima a ni neví jak, bezvládně se sesune na zem. Sasuke jen stihne vykřiknout blondýnkovo jméno, ale už se Gaarův písek seskupí do potřebného tvaru a zvedne jej ze země, aby jej bezpečně položil zpět na postel. Sasuke se o překot hrne k tomu malému pokladu, bez kterého by již jistě nebyl mezi živými a kontroluje jeho životní funkce, Gaara se vyděšeně dožaduje informací o Narutově stavu. Naštěstí mu nic vážného není, jen je velice vyčerpaný a potřebuje mnoho spánku, stejně jako Gaara, připomene mu něžně Sasuke. Gaara se pozastaví nad tónem, jakým k němu ten chladný Sasuke mluví, ale pak se jen pousměje a vděčně hledí do Sasukeho černých očí, po chvíli však pohled stydlivě skloní - bože, Sasuke je tak hezký! Sasuke si všimne Gaarova stydlivého červenání a mírně se pousměje, líbí se mu…? Gaara ještě na okamžik zvedne hlavu, na chviličku se střetne s tím uhrančivým černým pohledem a pak se podívá na Naruta, který pootevře své nádherné oči a rozhlíží kolem, nechápaje, co se stalo.
"Ššš, Naruto," zašeptá Sasuke. "to nic, jen lež a odpočívej… jsme tady s tebou, já i Gaara."
Tohle se Sasukemu začíná vymykat kontrole, oba jsou velice vyčerpaní, Sasuke je tady oba nezvládne, zvlášť, když ani jemu samotnému ještě není nejlépe…! Náhle se - jako na zavolanou - zjeví v obláčku kouře uprostřed místnosti Shikamaru.
Sasuke si oddechne: "Ani nevíš, jak rád tě tady vidím…"
Shikamaru pozvedne nechápavě obočí, co tím Sasuke myslí? Dělá si z něj legraci? Chce, aby Shikamaru někam vypadnul a nechal je tři o samotě?
"Měli jsme tu menší karambol a panem 'já všecko zvládnu sám'…" střelí Naruto pohledem po Gaarovi, který se choulí do svého trička a dělá, že v místnosti vůbec není.
Sasuke jej napomene, on sám přece taky způsobil jeden menší karambol…
"Co se stalo?"
"Ále, byl přesvědčený, že se zvládne vrátit do postele po svých… tak jsem ho tam musel donést mírně proti jeho vůli." Mávne rukou Sasuke. "A Naruto… no,znáš ho, víš, jak je tvrdohlavý…"
Shikamaru se zatváří zmateně - viděl na Sasukeho tváři spokojený úšklebek…? Co to má proboha ten Uchiha za lubem?! Rezignovaně zavrtí hlavou a přiklekne si k posteli, na níž sedí jeho láska s tím klukem, který začal Shikamarovi tolik imponovat...
"Chci se osprchovat," vznese své přání Naruto.
"Já taky," přidá se Gaara.
"Na to zapomeňte, oba, nejste dost silní na to, abyste tam došli, natož tak aby jste zvládli stát pod horkou vodou." Uzemní je oba Sasuke.
Naruto uraženě nafoukne tváře a Gaara už se nadechuje k argumentaci, ale Shikamaru jej zastaví.
"Sasuke má pravdu, Gaaro, Naruto, jste skutečně oba moc slabí, nemůžeme se Sasukem dopustit, aby se něco stalo našim nejlepším přátelům, navíc… písečná a ani listová vesnice si nemohou dovolit přijít o své nejlepší shinobi."
"Hm…" zčervenají mírně oba chlapci, nejlepší přátelé? Nejlepší shinobi?
"Ale… chápu vás, taky teď nechci nic jiného než vlažnou vodu, takže… mám návrh." Pokračuje Shikamaru.
Všichni tři přítomní se zatváří zvědavě, Shikamaru mírně zčervená, tuší, jak trapně to vyzní.
"Půjdeme do koupelny všichni čtyři najednou,"
Sasuke nejdříve vytřeští oči - to myslí vážně…?! Ale vzápětí si uvědomí, že je to - u Shikamara jak jinak než - zcela geniální nápad, bude mít možnost vidět je všechny tři nahé! Zatřepe hlavou, a co nejnenápadněji setře si tenký pramínek krve, jenž se mu spustil z nosu.
Gaara a Naruto se na sebe podívají a spokojeně po sobě mrknou, je to jasné, do sprchy jdou. Sasuke se usměje a zasněně hledí na jejich spojené ruce - díky tomu si nevšimne, že Shikamaru si taktéž utírá krev, jež se mu spustila z nosu - pak vstane z postele, na níž všichni chlapci sedí, a pomůže blondýnkovi se posadit: "Tebe jsem v náruči ještě nedržel,"
Naruto chce asi zaprotestovat, ale Sasuke jej zarazí, Naruto prý sám bez pomoci nesmí ani mrknout, na tohle všechno je tady on a Shikamaru, který vezme do náruče Kazekageho a nese do koupelny v těsném závěsu za Sasukem. Tam oba chlapci posadí své cenné náklady na poličku s osuškami a počnou je svlékat. Sasuke Narutovi rozváže ochrannou čelenku se znakem listové vesnice, rozepne mu kombinézu, svlékne ji a přehodí přes topení u stěny, Naruto periferně sleduje Shikamara, jak Gaarovi pomáhá svléknout bílou tuniku, pevný hrudní chránič i červený plášť. Sasuke Narutovi pomůže z poličky seskočit na zem, Naruto si sám - červený studem - svlékne i boxerky a Sasuke hlasitě polkne, snaže se vyhýbat pohledu do Narutových slabin a daří se mu to, raději jej bezpečně posadí zpátky na poličku a Naruto snaží ruce do klína natolik chytře, že se nejen zakryje, ale ještě navíc při tom vypadá přirozeně a docela uvolněně. Sasuke se přidá k Shikamarovi a pomůže Gaarovi svléknout síťované triko i kalhoty a pak pomůže Narutovi do sprchového koutu, pravda, je docela prostorný, ale Sasuke zapochybuje, zda se tam všichni čtyři vejdou, ale zažene ty myšlenky, když na své paži ucítí čísi dlaň, pootočí hlavou a musí několikrát zamrkat - Gaara je už taky nahý a přidržuje se Sasukeho, aby mohl pohodlněji vlézt za Narutem. Sasuke skloní pohled a začne se svlékat, je si jistý, že pohled na nahého jak Naruta, tak i Gaaru nepřežije bez smrtelného záchvatu nose-bleedu, takže si co nejrychleji přetáhne triko přes hlavu, stáhne kalhoty i boxerky najednou, odmotá obvazy na své ruce a stoupne si vedle obou chlapců pod sprchou, počká, až k nim dojde i Shikamaru a pustí sprchu - teplou úlevu pro jejich těla. Sasuke pod proud jemně vkormidluje jako prvního Kazekageho, který slastně zamručí, když na jeho tělo dopadnou první kapky vody, rozkošnicky, líně a pomalu otáčí hlavou ze strany na stranu, zatímco jej Sasuke zezadu přidržuje za boky, Shikamaru Naruta dostrká vedle Gaary, ten otočí hlavou a něžně se na blondýnka usměje, poodstoupí ze středu tříštěného proudu sprchy tak, aby se pod ni vlezl i Naruto a pak si jej přitáhne čelem k sobě tak těsně, že na sebe jsou bříšky úplně přitisknutí. Naruto vytřeští oči, Sasuke má pocit, že praskne závistí a žárlivostí, Shikamaru v duchu propadá sebelítosti. Ale Sasuke se rozhodne nevzdat se, znova se ke Gaarovi přiblíží, jemně položí dlaně na jeho boky a přitiskne se svou hrudí a bříškem na Gaarova záda, takže zřetelně slyší Gaarou zašeptané vyznání, které měl slyšet jen Naruto: "Miluju tě, Naruto."
Sasuke v duchu zakleje, Naruto je mírně zmatený, Gaara neví jak má reagovat na Sasukeho těsnou přítomnost, navíc se těsně za Narutem objeví Shikamaru ve stejné pozici, jako zaujímá Sasuke ke Gaarovi. Tak stojí pod proudem teplé vody, objímají se a tulí se jeden k druhému a několik chvil mezi nimi panuje ticho a šum vody, dopadající na dno sprchového koutu a na nahá těla chlapců.
"Já… já… kso, já miluju vás všechny!" posteskne si Naruto a opře si čelo o Gaarovo rameno, takže vidí zpříma do očí Sasukemu a Shikamarovy ruce chytí do svých a položí si je na ramena, takže nyní Shikamaru objímá jak Naruta, tak částečně i Gaaru.
Sasuke, Shikamaru i Gaara zbystří: myslí to blondýnek vážně?!? Sasuke se zatetelí štěstím, pomalu se mu plní sen! Teď jen, co na to Gaara a Shikamaru…
"Jediný důvod, proč ještě žijete," začne Gaara. "je ten… že se mi líbíte."
"Já… uhm… nevím, co říct, snad jen… bože, jak jsem se o vás dneska bál… hlavně o tebe, Sasuke," začervená se Shikamaru, skloní svou tvář k Narutově šíji a tře ji o Narutův krk.
"Zachránili jste mi život, všichni," usměje se Sasuke. "Chci žít pro vás tři."
Naruto nevěří svému štěstí, Gaara jejich slovům - ještě mu je budou muset všichni tři několikrát zopakovat, aby uvěřil - , a Shikamaru svým uším, přece není možné, aby jej… i oni -
Jeho myšlenky však přeruší Naruto: "Mohli byste mi někdo prosím umýt záda…?"
V životě jste neviděli Sasukeho pohnout se k polici se sprchovými gely, šampony a houbami rychleji, aby si zabral jeden sprchový gel s výtažky z malin, nalil si trochu do dlaně a položil je na blondýnkova ramena, jelikož si se Shikamarem vyměnili u svých miláčků místa, zatímco Gaara a Naruto se ani nepohnuli, stále stojí v těsném obětí čelem k sobě a Naruto má hlavičku opřenou o Gaarovo rameno. Naruto zavře oči a spokojeně zavrní, vnímá Sasukeho blízkost i jejich nahotu, nestydí se, ani si nepřipadá na rozpacích, vždyť mu nyní Sasuke šeptá, jak moc se mu líbí a že se asi zamiloval! A Naruto to vnímá, poslouchá jeho šepot, užívá si jeho táhlých, pomalých, dlouhých doteků, kterými jej hladí po zádech a roztírá tak třením vniklou bílou vonící pěnu, odváží se jej hladit od ramen k pažím, jež má blondýnek omotané okolo Gaarovy šíje, z jeho rukou zpět na ramena, kousek výš ke krku a pak po šíji dolů, přes lopatky podél páteře až na bedra, z nich na boky a po bocích nahoru k ramenům a několikrát tuto cestu zopakuje, není asi nutné dodávat, že Gaara si od Shikamara užívá stejné láskyplné a něžné péče, jako Naruto od Sasukeho. Shikamaru se zadívá na malého blondýnka, který vypadá, že snad pod pečlivými dlaněmi Sasukeho snad usnul, skloní trochu hlavu políbí blondýnka na čelo, ten jen pootevře svá modrá kukadla a mdle se pousměje - dolehla na něj únava po náročném boji - a zase oči zavře. Shikamaru pochopí.
"Možná bychom to měli urychlit, Sasuke," pronese tiše Shikamaru. "Koťátka nám usínaj,"
Sasuke se pousměje a vtiskne polibek na čelo Gaarovi, který taky vypadá, že za chvíli usne, přesune své dlaně na Narutovu hruď a bříško, po chvíli zaváhání se vyhne oblasti klínu i zadečku a pak Naruta opláchne, stejně tak se postará i Shikamaru o Gaaru.
"Naruto…" zašeptá mu do ouška Sasuke. "Pusť Gaaru, zlatíčko… pojď, usušíme tě a půjdeme spinkat, jo?"
Naruto však Gaaru stiskne ještě pevněji, vypadá to, že se bojí, že by jej mohl někdo vzít, že by mu jej někdo mohl ukrást, mohli by mu ublížit, a to Naruto nikdy nedopustí… miluje jej přece. A Sasuke i Shikamaru tomu rozumí.
"Naruto…" zašeptá Gaara. "Jsem tady… neboj se o mne. Sasuke ani Shikamaru nedovolí, aby se mi něco stalo."
Oba jmenovaní se potěšeně usmějí, vědí, že u Gaary mají vyhráno, a jednomyslně mu přikývnou. Naruto, jehož přesvědčil Gaarův podmanivý hlas, uvolní Gaaru ze svého obětí, který toho využije a mírně od něj poodstoupí, aby si mohl omýt zbytek těla a za pomoci Sasukeho vylézt ze sprchového koutu ven. Naruto zcela bezvládně spočine v náručí Shikamarovi, který nemrkne okem a Naruta si vyzdvihne do náruče, aby jej vynesl ze sprchy a znova posadil na onu poličku s ručníky. Zdá se, že Gaaru sprcha probrala, zatímco Naruta přímo zmohla, nechává sebou manipulovat, nechá se starostlivě osušit a něžně obléci do tmavých kraťásků a trička, vlastně, to téhož se obleče i Gaara, Shikamaru na sobě má boxerky a triko a Sasuke jen ty boxerky, Gaara se zatváří uznale nad jeho postavou a Shikamarovi málem vypadnou oči z důlků.
"Zavřete pusu, Kelišová, když se něčemu divíte," zasměje se Sasuke, vysadí Gaaru na poličku vedle Naruta a pohladí Shikamara hřbetem ruky po tváři. Shikamaru zčervená a skloní pohled, Sasuke mu ale nevěnuje pozornost dlouho, Naruto totiž ve svém polospánku ztrácí kontrolu nad držením těla a padá k zemi, naštěstí jej Gaara zachytí včas a to už jej podpírají i Sasuke a Shikamaru. Sasuke se natáhne po dalším čistém ručníku a vysuší jím Gaarovy vlasy, Shikamaru si stáhne Kazekageho do náruče a odnese jej do vedlejší místnosti, kde jej opatrně položí na postel, lehne se za něj a přitulí se k jeho zádům, aby mohl políbit Gaarův krk, přehodit ruku okolo jeho pasu a nohu přehodit přes jeho; jo, dnes se mu bude spát přímo královsky. Sotva si stihne pohodlně lehnout, z koupelny vyjde sasuke i s Narutem v náruči, blondýnek má oči sice otevřené, ale malinké a vypadá, že za chvíli bude zase spát. Gaara zvedne hlavu a dokonce se opře ne lokti, když blondýnka Sasuke pokládá na záda vedle něj, aby se mohl podívat do jeho nádherné tváře. Naruto se unaveně usměje a natočí ke Gaarovi hlavu, Gaara k němu natáhne dlaň a pohladí jej po tváři, Naruto se do jeho dlaně opře a z posledních sil se přetočí na bok čelem k němu. Gaara pochopí jeho gesto a přitáhne si jeho tělo blíž k sobě - Ano, tělo, protože duší už si bližší být nemohou - a pevně jej k sobě přitiskne, omotá své ruce okolo jeho těla stejně, jako Shikamaru kolem jeho, Naruto si položí hlavu na Gaarovo rameno a Sasuke se přitiskne k Narutovým zádům tak, jako Shikamaru ke Gaarovým.
"Dobrou noc, koťátka naše," zašeptá do blondýnkovi do ouška, ale dívá se do očí Gaarovi. Ten zčervená a pousměje se, Sasuke z pod změtice těl a paží vyprostí tu svou, natáhne se a pohladí po tváři Shikamara: "I tobě, Shikamaru,"
"Dobrou noc," zašeptá Shikamaru dojatě, Gaara se jen potutelně usmívá a tiskne k sobě svůj nejvzácnější blonďatý, modrooký poklad, hodlaje udělat cokoli, aby byl v bezpečí. Gaara pootočí hlavu políbí Shikamara do koutku úst, Shikamaru je natolik překvapen, že se nevzmůže na okamžitou reakci, teprve po několika vteřinách, kdy už Gaara pohodlně leží opět ve své předešlé poloze, se Shikamaru skloní a políbí jej na oplátku na spánek. Sasuke to se zasněným výrazem pozoruje a hladí přitom Naruta po boku, kde má svou dlaň položenou i Gaara, neváhá tedy a překryje ji svou vlastní, a Gaara spokojeně zavře oči, dnes se mu bude spát dobře.
"Miluju vás," zavrní Naruto ze svého polospánku a zavrtá se ještě hlouběji do Gaarova a Sasukeho obětí
 


Komentáře

1 Lucinka Naomi Deidarinka Sasaki no Akasuna | E-mail | Web | 24. října 2010 v 18:45 | Reagovat

Jejdááá škoda, že je to konec x) Tohle by chtělo 100% pokráčko xDD Sem nemohla z toho Shikamara, že půjdeme do sprchy všichni zároveň xDD já sem se málem zadusila sírem, překotila jsem se ze židlí dozadu a praštila se hlavou o postel a to všechno jen kvůli této větě xDD to bylo smíííchu xDD já se k nim chci přidáát xDD ještě mezi Naruta a Gaaru♥ xDD Sasukeho sice nenávidím, ale tohle bych přežila xDD Ale musela bych tam být až po tom boji, protože to bych se zase vrhla na Deidííčka ♥ xDD Supr povídka x)

2 pajčas | Web | 5. února 2011 v 1:36 | Reagovat

Trošku mi vadila ta část, kde všichni odpadávají, (asi to přeháním, ale 50% to je)Jako na sklizni jablek. :)
Ale nic proti. Dobře jsem se bavila.:D Dlouho už jsem takový sladký konec nečetla.

3 Yonade | Web | 2. června 2011 v 18:29 | Reagovat

Ta Kelišová mě dostala :D..Joo..já mám taky Gaaru strašně ráda :)) To máme společný..no :D..A do té povídky ti ho určitě s někým dám..pokud vůbec nějakou napíšu :D

4 Lanita d'Angel | Web | 10. června 2011 v 19:30 | Reagovat

To bylo boží :) !!! dokonalý :) .. takhle dohromady .. no nenapadlo by mě to,ale žeru to :D ... mňami xD

5 Ilay^^ | Web | 22. července 2011 v 10:15 | Reagovat

Awwww, tak tohle mě dostalo, jenom co jsem dočetla první kapitolku bylo mi to jasné Grupááč...xD :D poslední dobou to zbožňuju a teď tam byli dokonce čtyři, jen je škoda, že třeba napsat nějaké pokračováni na jejich sexování :D to by bylo naprosto nejdokonalejší, protože znám hodně poloh když jsou tři, ale když jsou čtyři, tak to je dost blbíí :D:D
ale opravdu krásně píšeš :D

6 tess | Web | 20. listopadu 2011 v 0:38 | Reagovat

no rozhodně to je kandidán na jednu z mích oblíbených povídek. jenom doufám, že tu někde najdu pokračování. tohle je typ povídky který, ze který by klidně mohla být menší kapitolovka a vůůůbec by mi to nevadilo, tedy pokud by si to udrželo ten lehký nadhled a sladký patos. no nic jdu hledat pokračování :-D

7 Azrea | Web | 2. ledna 2012 v 20:31 | Reagovat

Ta Kelišová mě dostala.

8 Azrea | Web | 2. ledna 2012 v 20:32 | Reagovat

Hej, to tady už je!

9 Tanna | 2. ledna 2013 v 1:38 | Reagovat

[1]: Souhlasím to vy chtělo pokráčo [5]: Nějaké to sexováníčko....jinak musím říct že tady umírám nad tou dokonalostí téhle povídky..^^ krása

10 sana-chan | E-mail | 22. dubna 2015 v 19:03 | Reagovat

[1]: Ja som skapínala celú poviedku XD ale, -.- neviem,či ti odpušťam to,že nenávidíš Sasu-chan........ale né,robím si srandu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama