Sen 3/3

26. října 2010 v 18:46 | Kayleigh |  Naruto yaoi
Název: Sen 3/3
Fandom: Naruto
Postavy: Sasuke, Naruto
Autor: Kayleigh
Žánr: Romantické Shonen-ai
Upozornění: 15+
Shrnutí: Sasuke se zraní a Naruto cítí morální - i jinou (muhehe) - povinnost se o něj postarat…


*^.^*Sasuke je filmem zcela uchvácen, ačkoli každou chvíli málem nadskakuje zděšením, musí uznat, že od něj nemůže odtrhnout pozornost, jen na několik okamžiků, kdy se na obrazovce objeví znetvořené tváře osob, které viděly onu vraždící kazetu, zavře oči, jinak ale děj sleduje se zatajeným dechem a mírně zrychlenou tepovou frekvencí, líbí se mu to. Skutečně, první horor, který jej zaujal, a který chtěl vidět až do konce, avšak čím víc se mu děj blížil, tím hlavní hrdince přituhovalo a Sasuke se začal nevědomě posouvat stále blíž Narutovi, až se náhle dotýkal svým ramenem toho jeho. Naruto jen pootočí hlavou, aby viděl, jak se Sasuke tváří, zda není vyděšený k smrti a nepřeje si film vypnout, či jestli neusnul, avšak když na jeho tváři spatří výraz sic respektu, leč i zvědavosti a touhy znát konec, pousměje se a natočí se víc k Sasukemu, takže teď leží na boku čelem k němu a zašeptá: "Líbí?"
"Uh-un," přikývne jen Sasuke nenápadně se k němu ještě přitiskne. "Je to napínavé…"
"A taky pěkně děsivé," šeptne ještě.
"Jo," potvrdí mu Naruto. Chvíli mezi chlapci panuje ticho, jak se oba zase soustředí na děj filmu, ale Naruto je po chvíli zase přeruší: "Mohl bych k tobě…?" Spásný to nápad, teď už se k sobě přitulit musí. "Je mi trochu zima…"
Sasuke se na něj otočí a nechápavě se zamračí, ale pak mu dojde, že Naruto si chce vlézt k němu pod deku, pousměje se nad svým počátečním šokem - a taky vzplanutím nesmyslné naděje, že Naruta třeba přitahuje - a nadzvedne cíp deky, aby se pod ni mohl Naruto zavrtat. Naruto tedy neváhá a lehne si vedle něj, ačkoli před chvílí pěkně kecal, je mu neuvěřitelné teplo, až se mu potí dlaně, nenápadně si je otře do trika a přitiskne se bříškem k Sasukeho zádům, takže nyní leží oba více na boku, než na zádech, tudíž mají na televizi mnohem lepší výhled, Sasuke neřekne ani slovo, ví, že deka je jen pro jednoho a že dva se pod ni vlezou jen v případě těsného objetí, takže mlčí, neptá se na důvod Narutova počínání a Naruto je vděčný, neboť by se při vysvětlování jistě začal červenat nebo ještě hůř koktat, pohodlně si podloží rukou hlavu, druhou ruku položí na svůj bok a poklidně sledují film dál. Tedy, poklidně… Sasuke málem vyletí z kůže, když se ta holka v televizi plazí ze studny ven, nepochopitelně se přemisťuje stále blíže pomyslné kameře, až vyleze z obrazovky do bytu toho týpka, co už tu vraždící kazetu viděl, a Naruto se snaží nevyletět z kůže, když cítí Sasukeho tělo tak blízko. Inu, poklidný jest to večer, není-liž pravda?!
Sasuke podvědomě od obrazovky neustále couvá a tím se tlačí stále víc na Narutovo tělo, které na jeho blízkost až nepřiměřeně reaguje, Naruto znova pocítí nával krve, ženoucí se do jeho slabin a je nucen se od Sasukeho spodní částí těla odtahovat, raději se přiměje znova věnovat pozornost Kruhu a dobře udělal, když totiž uviděl znetvořenou mrtvolu, vzrušení jej okamžitě přešlo a právě v čas, Sasuke se totiž o okamžik později natiskl zadečkem přesně do Narutova klína a zděšeně si při tom tiskne dlaně k očím, Naruto usoudí, že by s měl zeptat znova. Skloní se tedy k němu a svým hlubokým, mystickým hlasem se zeptá: "V pohodě? Nemám to vypnout?"
Sasuke odtáhne dlaně z očí a trochu se na Naruta otočí: "Ne… jen… mě to vyděsilo…"
"Okey," kývne Naruto a stočí pohled zpátky na obrazovku, ale nenápadně přesune dlaň na Sasukeho rameno. "Můžu…? Už se mi špatně leží, tak-"
"To je v pohodě," přeruší ho Sasuke a na jeho tváři se opět usadí spokojený úsměv, což je dost v rozporu s tím, co vidí v televizi, a užívá si jeho bezprostřední blízkosti - jeho pevného těla, o něž se Sasuke opírá, jeho dlaň na Sasukeho rameni, paže na boku jeho hrudníku, noha přehozená přes Sasukeho stehno, hlava podepřená jeho svalnatou paží, jeho dech, ovívající Sasukeho krk… Oběma je v tuto chvíli nádherně, Sasuke je klidnější, ačkoli děj filmu právě vrcholí a veškeré tajemno se objasňuje, záhady se rozřešují a film končí velice, ale skutečně velice otevřeně.
Běží již koncové titulky filmu, ale ani jeden z chlapců nepromluví, nepohne se, a dokonce oba na chvíli zatajují dech, vědí, že tahle chvíle musí co nevidět skončit, ačkoli to nechtějí, nevěda, že si to nepřeje ani ten druhý.
"Tak," prolomí ticho opět Naruto - ostatně, kdo jiný, že. "co tomu říkáš?"
Sasuke se kousne do rtu a uznale pokývá hlavou: "Super. Tohle byl první horor, který se mi fakt líbil."
"Jo, byl jeden z nejlepších, co jsem kdy viděl…" přitaká Naruto a začne se pomalu zvedat.
"To zpracování bylo hodně dobré," pokračuje Sasuke, jako by chtěl Naruta udržet na místě konverzací. "Líbilo se mi, jak všechno souviselo se vším…"
"Uh-um," zavrní Naruto souhlasně a zarazí se v pohybu. "Ten telefonát po kazetě byl hustý…"
"Jo," souhlasí Sasuke a mírně se zavrtí. "Líbila se mi ta atmosféra, jako… pořád déšť, takové šedo… Dodávalo to tomu tu mystiku, jo, dobrý horor, fakt," shrne to.
"Jenom jsem nechápal…" začne Naruto zamyšleně. "jakou souvislost s tím vším měli ti koně… jako… proč utíkali, proč se raději zabili, než aby zůstávali s tou Samarou…"
Sasuke se na chvíli zamyslí a pak pomalu pronese: "No, protože ona byla zlá… a žila s nimi v té stáji, pamatuješ? Nikdy nespala… takže nikdy nespalo ani to zlo v ní… a říká se, že kůň je nejcitlivější zvíře vůči lidem… takže to zlo cítili."
Naruto pokývá hlavou na srozuměnou: "Jo… jo, to dává smysl. A… co znamenala ta moucha, co vylezla z televize?… Jako, to byla předzvěst toho, že Samara z ní taky může vylézt?"
"A víš, že to jsem nepochopil zas já?" pousměje se Sasuke. "Myslím, že je to dobré vysvětlení… to by mě asi nenapadlo…"
Kecá, jistěže ho to napadlo, ale chtěl dát Narutovi pocit, že není tak nechápavý.
"A ta krev, co se jim spustila z nosu… ta značila co?"
Sasuke se zamyslí, nad tím skutečně nepřemýšlel… a skutečně jej nic nenapadá: "To nevím."
"A ty obrázky, co se tam pořád řešily…? Jako, ty, které vytvořila Samara? Ona tomu psychologovi říkala, že je vidí v mysli…"
"A ony se potom samy objeví…" doplní ho Sasuke. "No, ona byla nějaké médium ze záhrobí, asi, ne?"
"Jo, to jo." Kývne blonďák. "A ten ohořelý strom? Jak ho ta Ráchel mohla najít?"
"No… ona přece na začátku byla na tom místě, kde tu kazetu našla, ne? V tom areálu, v té chatce…" pomáhá mu Sasuke.
"Jó, tam tu kazetu viděla, že? A pak… se z toho okna podívala ven, a tam byl ten strom! Ahá!" dojde Narutovi.
Sasuke se pousměje, Naruto je tak rozkošný s tímhle výrazem…!
"Uhn," odkašle si trochu Naruto, když se nyní již opravdu zvedne, uvolní Sasukeho tělo ze svého objetí, sedne si na okraj pohovky a protáhne se, očima zabloudí k nástěnným hodinám: 23.41, měli by jít spát, přeci jen, měli dnes náročný trénink, potřebovali by se prospat.
"Un, pojď," otočí se na Sasukeho, který už sotva drží oči otevřené. "budeš spát v mé posteli. A opovaž se něco namítat." Zarazí jeho případné protesty, ke kterým se Sasuke už-už nadechuje, již v zárodku. "Mně tohle stačí, vyspím se tu."
Sasuke se tedy poslušně vymotá z deky, posadí se na okraj sedačky a dovolí Narutovi ho podepřít a pomoci mu vstát, doprovodit do Narutovy ložnice a posadit jej na postel, sám si na okamžik sedne vedle něj.
"Kdyby něco, křič," usměje se Naruto přívětivě, když už Sasuke leží a Naruto jej přikrývá svou peřinou. Sasuke se usměje, neví, jestli si z něj dělá Naruto legraci, nebo to myslí vážně, zavrtá se hlouběji do měkké matrace, otočí se na bok čelem k oknu a Narutovi a přitáhne si peřinu blíž k obličeji, odhodlán spát a nenechat si zdát žádnou noční můru. Naruto chvílí přemýšlí nad tím, co hodlá udělat, jestli tím například nevyvolá u Sasukeho doživotní trauma nebo ztratí jejich dnes nabyté a stále ještě křehké přátelství, ale nakonec se odhodlá, skloní se k Sasukeho tváři a políbí jej na čelo. "Dobrou noc, Sasuke," zašeptá.
Sasuke otevře oči, zmateně zamrká a zčervená. Díky bohu za tu tmu. Co to bylo za zvláštní pocit, který jím projel, když se Narutovy rty setkaly s jeho pokožkou? Proč se najednou nyní cítí tak… potěšeně? Lépe? Na okamžik z něj vyprchal pocit, který zná již od svých šesti let a od té doby jej už nikdy ani na minutu neopustil - samota. Proč nyní netoužil po ničem jiném, než aby Naruto zůstal u něj? Ne teď, na pár minut, než Sasuke usne, ale… napořád. Sasuke má pocit… bezpečí a …lásky. Ano, to je ono. Pocit, že jeho smyslem života není jen pomsta a smrt a samota, ale také život, štěstí a láska. Láska… k Narutovi? Jistěže k němu, ke komu jinému? Komu jinému tolik důvěřoval? Kdo jiný o něj měl kdy v životě skutečnou starost? Kdo jiný ho tolik znal? Nyní si byl jistý, nechce se celý život honit za pomstou a smrtí… chce zůstat na místě s láskou… s Narutem…
"Dobrou noc, Naruto," zašeptá Sasuke a Naruto se usměje - nerozhodil ho.
Naruto, ačkoli teď nechce nic jiného, než se k němu přitulit, probírat se v jeho černých vlasech a kolébat jej ke klidnému spánku, se zvedne a ve dveřích zavrní: "Sladké sny."
Přivře dveře a lehne si zpátky na pohovku, ze které už před tím udělal prostorné a docela pohodlné letiště, přikryje se dekou, kterou byl před chvílí přikryt Sasuke, pod hlavu si dá polštář, do kterého Sasuke ve chvílích strachu chovával svůj obličej a nasaje z něj Sasukeho vůni. Zvláštní. Cítil z ní svůj vlastní krémový sprchový gel, který Sasuke použil, když se zde před pár hodinami sprchoval, ale v pozadí cítil ještě něco, co neznal a zatím ani neuměl popsat. Bylo v tom něco svěžího, pronikavého, ale nevtíravého, něco lehkého a taky sarkastického, … prostě něco Sasukeovského a Naruto náhle zatoužil tu vůni pocítit přímo u zdroje. Chtěl zvlášť přivonět k jeho vlasům, k jeho tváři, k jeho krku i šíji, k jeho bříšku… zde se jeho myšlenky zastaví, možná nemají odvahu kvůli stydlivosti, či kvůli potřebě své touhy, kvůli níž byl donucen pravačkou pevně uchopit svůj naběhlý úd pod látkou boxerek a začít se simulovat. Nemá zapotřebí táhlé, slastné, pomalé tahy, naopak nasadí rychlý pravidelný rytmus a po několika okamžicích z jeho penisu vyvěrá bělavá tekutina. Naruto se ušklíbne a snad jakoby si až teď uvědomil, co se vlastně stalo a proč to vlastně udělal, se posadí a sáhne pod stůl, kde ví, že nechal balíček papírových kapesníků - proboha, co se to s ním stalo…?! Uspokojit se při myšlenkách na Sasukeho Uchihu…?! Je on vůbec normální?! Otřese se a složí hlavu dlaní, co se to stalo? A proč se to stalo?!
S přemýšlení nad svou úchylnou představivostí a srovnávání se se svou sexualitou jej však vyruší zděšený výkřik z vedlejšího pokoje - Naruto nejprve zmateně zamrká, co to…? Ale pak se mu v mysli mihnou hned za sebou následující myšlenky: Sasuke-ložnice-horor-sen-rychle a on se bez dalších průtahů vymrští z pohovky a vběhne do ložnice, kde uvidí uprostřed postele do klubíčka schouleného plačícího Sasukeho. Naruto se posadí k němu a opatrně zatřese jeho ramenem, není si jistý, jestli spí, nebo bdí: "Sasuke?"
"N-naru-to…" posadí se Sasuke a snaží se utlumit své vzlyky, uklidnit splašené srdce a utřít slzy hřbetem dlaně, ale nestihne nic z toho, Naruto jej v mžiku pevně obejme a přitiskne k sobě.
"Ššš, už je dobře, jsem tady, Sasuke," zašeptá a přejíždí dlaní v dlouhých tazích přes jeho záda ve snaze mu dopomoci ke klidnějšímu dechu i tepu. "To nic, byl to jen sen… jen sen, nic víc…"
Sasuke se nechá kolébat v jeho náruči a Narutovi se daří jej utišit, po chvíli Narutova špitání uklidňujících slůvek a pevného, starostlivého objímání Sasuke přestal plakat a zdá se dokonce, že v Narutově náruči znova usnul. Naruto se tedy opatrně pohne, aby si Sasukeho chytil v náruči pevněji a položil jej zpátky do postele.
"Nenechávej mě tu…" zašeptá rozespale a Naruto si není jistý, jestli je vzhůru nebo ne. "on se vrátí a zabije mě."
Naruto překvapeně zamrká, o čem to Sasuke mluví? Kdo se vrátí? A kdo ho chce zabít?! Mluví snad o…
"Itachi…!" zamumlá Sasuke a přitiskne se k Narutovi pevněji.
Naruto nervózně polkne, ačkoli si před chvílí od nepříjemného tlaku pomohl, vypadá to, že za chvíli bude muset stejnou činnost zopakovat.
"Sasuke," zatřese s ním Naruto trochu, nechce jej vyděsit, ale probudit.
"Neopouštěj mě," zašeptá s hysterickým podtónem Sasuke a pevně sevře v téměř dětském gestu Narutovo triko. "Nechci tu být sám…"
Naruto trochu zazmatkuje, ale Sasukeho prosbě vyhoví, neodejde od něj, naopak si lehne do postele na bok a Sasukeho si přitulí těsně k sobě tak, aby měl Sasuke hlavu na jeho rameni a aby nemusel pouštět lem Narutova trika, jenž tak starostlivě třímá v zaťaté pěsti. Naruto nespouští oči ze Sasukeho tváře, víčka se jemně chvějí a Naruto si je jistý, že chlapec ještě stále spí.
"Neopouštěj mě…" zamumlá Sasuke.
"Neboj se," pohladí jej Naruto po čele a tváři. "nenechám tě tady. Nikdy bych tě nenechal samotného." Tak nějak tuší, že jej Sasuke vnímá, ačkoli spí, už to vypadá, že se Sasuke uklidnil, když tu náhle nebe rozřízne dlouhý klikatý blesk následovaný ohlušujícím hromem, což Sasukeho vzbudí a vymrští do sedu.
"Naruto…" zděsí se Sasuke, zcela dezorientován se rozhlédne kolem sebe, načež si vybaví celé včerejší odpoledne a večer, jež strávil v Narutově bytě a jeho úžasné společnosti a trochu se uklidní, načež se plácne rukou do čela. "já… omlouvám se, nevím, co to -"
"Proboha, Sasuke, neomlouvej se," zarazí jej tichým, leč naléhavým šepotem Naruto. "pověz, co se ti zdálo…?" dodá něžně a znova Sasukeho políbí na čelo.
"Uhn…" polkne Sasuke a trochu nejistě se nechá něžně zatlačit zpět do Narutovy hřejivé a hlavně bezpečné náruče. "Víš… uhn, víš, jak jsem přišel o rodinu?" zeptá se Naruta tak nějak… nejistě. Naruto chápe, že pro Sasukeho není jednoduché o tom mluvit, ale na druhou stranu je přesvědčen, že když se mu Sasuke svěří, bude mu lépe. Jim oběma bude lépe.
"Ne, to nevím." Zalže trochu Naruto. Jistě že slyšel tu historku o tom, kterak Itachi chladnokrevně všechny pobil, jen Sasukeho nechal žít, protože si jej zvolil jako mstitele, ale… chtěl slyšet přesnou verzi z úst Sasukeho Uchihy.
Sasuke se tedy nadechne a převyprávěl mu celý příběh, nic nevynechal. Vylíčil mu, jak na svého bratra žárlil, na jeho schopnosti, na to, že jej měl otec mnohem raději než Sasukeho, na to, jak o něm mluvili ostatní příslušníci klanu… ale i přesto jej měl prý Itachi rád a Sasuke svého bratra velice obdivoval…
A jednoho večera, když se Sasuke vracel večer domů, v celé Uchiha čtvrti nebyl jediný člen klanu, popsal mu i zvláštní pocit, kdy si byl jistý, že někdo sedí nahoře na sloupu ve svitu měsíce a pozorně jej sleduje, ale když se tam Sasuke podíval, nikdo tam nebyl. Popsal mu do detailu, jak našel své rodiče mrtvé a nad nimi Itachiho, přiznavšího se k vyvraždění celého klanu, kterak na něj, na sedmileté dítě Itachi použil svou mučící techniku, jak poté Sasuke utíkal a potupně bratra hystericky prosil, aby jej nezabíjel, jak mu Itachi řekl, aby jej nenáviděl a aby jednou, až dospěje, přišel Itachiho zabít a pomstít tak celý klan Uchiha. Vylíčil mu všechny bezesné noci, nabídky Orochimara, aby se k němu Sasuke přidal, popsal mu přesně, jak se za bouřek v temných nocích budil s křikem z nočních můr, v nichž zas a znova viděl, jak celý jeho klan umírá, jak jsou zavražděni jeho otec i matka jím, jeho vlastním bratrem, nejdokonalejším Uchihou…
A Naruto celou dobu mlčel. Nic neříkal, nijak se netvářil, neodsuzoval, nesmál se, ale ani nepovzbuzoval. Prostě mlčel, jen Sasukeho nepřestával ochranitelsky držet v náruči a jen jakoby mimoděčně hladit po boku.
"Dodnes se mi o něm zdává," zašeptá pak Sasuke. "dodnes s bojím, že přijde a zabije někoho dalšího, na kom mi záleží. A já že nebudu moci nic udělat."
Oba chlapci chvíli mlčí, Sasuke zhluboka dýchá a snaží se nepodlehnout strachu, když sleduje řádící bouři za oknem a Naruto si v hlavě srovnává myšlenky. Takže veškerý ten chlad, ta cool póza, to všechno… bylo jen proto, že Sasuke nechtěl, aby znova přišel o někoho, koho má rád? Raději nemít rád nikoho, než o něj potom přijít? To je směr, jakým Sasuke uvažuje? Dává smysl, uzná Naruto, ale je až moc osamocený a bolestivý.
"Sasuke," vydechne pak Naruto. "Ty palice jedna maková." Vynadá mu.
Sasuke zvedne nechápavý pohled: co udělal špatně…?
"Myslíš si, že je normální, spoléhat jen na sebe? Nemít přátele a žít jen z jediného důvodu?Hlupáku jeden zatvrzelý!" pousměje se a Sasuke zamrká ještě nechápavěji.
"Víš, že jsi tím ubližoval nejen svým přátelům, ale i sobě?"
Sasuke kývne, to dobře ví, Jenže to byl jeho osud… - a proč už o něm přemýšlí v minulém čase? Copak už to není jeho osud?! Co se změnilo?! Sasuke? Naruto?!... Oni oba? Jejich vztah…?!
"Naruto…" zamumlá Sasuke plačtivě.
"Hm?" zavrní Naruto a přitiskne si Sasukeho tělo víc na sebe.
"Viď že se na mě nezlobíš, Naruto."
Blondýnek se zasměje: "Nemyslíš, že kdyby ano, vůbec bych tě k sobě na noc nevzal?"
Sasuke se pousměje: "Zítra spíš ty u mě."
"To víš, že jo," kývne Naruto s úsměvem. "Už nikdy tě nenechám samotného."
Konec xD
 


Komentáře

1 Janie | Web | 27. října 2010 v 9:44 | Reagovat

Ahoj promin že to zase píšu takhle.
Ale...
Na blogu kde sem adminka máme jeden problém...
Jedna holka kopíruje články a potom je vydává za své.
Maže naše komentáře...
A na svém blogu má samé VAROVANÍ , abychom kopírovali jen se zdrojem.
Ale sama To nedělá.
Zakrič na tom.
podívej se na muj blog a podepiš se a klikni.
Děkuju předem za pomoc...
Janie

2 Lucinka Naomi Deidarinka Sasaki no Akasuna | E-mail | Web | 27. října 2010 v 14:28 | Reagovat

já sem si to četla před spaním všechny tři díly a normálně jsem se bála, že se mi bude zdát jak Sammy vylízá ze studny xDD

3 Janie | Web | 27. října 2010 v 14:49 | Reagovat

Ahoj ...
Hlásni mi pls tady
http://glam-queen.blog.cz/1010/1-kolo-sonb#comment82953946
Děkuju moc ....
Je to moje první SonB.
Nevím moc co mám dělat.
:-)

4 Luella-chan-SBnko | Web | 27. října 2010 v 16:57 | Reagovat

Cože?...To jako fakt?! Napíšeš mi povídku?...*nadšeně*...Kyááá to je stokrát lepší jako diplom!...Pokud by to bylo možné tak něco na pár Kiba/Shino,protože na tenhle pár jsem toho četla sakra málo a úpřimně...ten pár se mi vážně moc líbí!...jinak diplomek už máš u mě hotový a taky si tě jdu hned přidat mezi SB XD...tak se zatím měj! :-D  :-D  :-D

5 Luella-chan-SBnko | Web | 27. října 2010 v 23:39 | Reagovat

Jsem ráda,že se ti diplom líbí a na povídku máš času kolik bude třeba XD.....kyááá maturitní ročník...tak to ti teda nezávidím!...mě to čeká za dva roky a už teď se toho děsím....XDXDXDXD...hrůůůůza XD....P.S....ty vážně píšeš bombové povídky!!!!!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

6 Naomi no Akasuna | Web | 27. října 2010 v 23:59 | Reagovat

jujda promiň no já si vždycky řeknu odepíšu jí později až budu mýt víc času... no a jaksi sem ten čas do teď neměla xD no tu povídku bych chtěla prosím na pár já (Naomi) a Deidara  no a taky bych tam mohla být trochu mrcha a abych byla...nevědomě...třeba opilá nebo nedobrovolně...znásilněná? někým z Akatsuki...kromě Sasoriho (bráška by mě nikdy neznásilnil...) a Tobiho!! Já sem asi úplně padlá na hlavu že? Když na něco takového jenom pomyslím xDD Jo a chtěla bych happy end x)

P.S. Začalo 1. kolo SONAK tak si začni shánět hlásky x)

7 Janie | Web | 28. října 2010 v 12:08 | Reagovat

díkec kdybys někdy něco potřebovala tak napiš :-)

8 Luella-chan-SBnko | Web | 29. října 2010 v 13:23 | Reagovat

Ha!Tak jsem to konečně dočetla!...hej to bylo super...ale....já doufala alespoň v polibééék.....no nic...stejně to bylo skvělé...a taky...Magagaskar i kruh jsem viděla,takže jsem se jak chlamala tak i mírně děsila XD...ale jinak fááákt skvělé!!!!

9 Kagome/Kurama | Web | 31. října 2010 v 2:20 | Reagovat

Tedy... Nemám ráda Sasukeho takhle, jako malého ufňukánka, ale musím říct, že píšeš opravdu dobře. Jsem odhodlaná si přečíst i další povídky :3 Jinak co se týče filmů, Madagaskar je skvělý XD Jen Kruh se mnou jako jeden z mála hororů téměř nic nedělal, a to jsem poseroutka XD Víc jsem se bála u Kojiho knihy. Asi jsem navyklá na asijské psycho horory, u kterých se fakt bojím dívat a zároveň..se dívat musím ^-^

10 keishatko | Web | 19. února 2011 v 2:06 | Reagovat

skvelý koniec...ani mi nevadilo, že tam nebolo žiadne yaoi :D fakt podarené :D

11 Aki-chan | Web | 30. prosince 2011 v 0:50 | Reagovat

Achjo...skvělý, skvělý, skvělý, skvělý...ale co jiného se od tebe dá čekat? V prvním dílu mě nejdřív zabil ten facebook....prostě koukám na to, oni jsou v lese, chodí na misie a facebook? :-D  :-D  :-D Ale když jsem se do toho začetla, ani jsem si neuvědomila, že tam bila plazma a dvdčko.....ty to umíš tak zakecat :-D

12 Kami | 25. září 2012 v 19:52 | Reagovat

kráááásné! ten konec prostě božííí :-)

13 Tutuška | E-mail | 20. listopadu 2012 v 18:13 | Reagovat

Ahoj Kayleigh,chtěla jsem se zeptat jestli by jsi nenapsala povídku pro mojí nejlepší kamarádku Terku? (tady má přezdívku Azrea). Předem diky za odpověd :)

14 Keigh | Web | 20. listopadu 2012 v 18:23 | Reagovat

[13]: Um, no, záleží na jaký pár? A do kdy? A jakou?

15 Tutuška | E-mail | 20. listopadu 2012 v 18:29 | Reagovat

[14]: Na pár sasunaru,šlo by to do prosince?,a děj mužeš jaký chceš (čte jak shonen-ai tak yaoi).

16 Ell | Web | 7. července 2014 v 12:44 | Reagovat

Moc povedená povídka<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama