Stan

27. listopadu 2010 v 23:12 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Naruto yaoi
Fandom: Naruto
Název: Stan
Postavy: Kiba, Shino
Autor: Kayleigh McCamyo
Žánr: Uhn… ne zrovna dobrovolný sex, ale neboj, Luello, dobře to dopadne xD
Upozornění: Hard yaoi, semi non-con
Shrnutí: Co všechno se může stát, když někdo zapomene stan…?
Věnování: Luli(ně)
^.^

"Proč musíme tábořit zrovna tady?" nechápe Kiba.
"A proč vůbec táboříme?" brblá Naruto.
"…Proč jsem do týmu dostal zrovna vás…?" povzdechne si Shino. Bože, on, takový kliďas a tichý člověk… dostane na misi tyhle dva nejukecanější idioty. Komu co udělal?!
"Kibo, Kibo!" slyší za sebou."pomůžeš mi postavit stan…?
"Stan…?" zamračí se Kiba. Na co stan? … počkat, stan!
"No ták, Kibo…! Kde máš ten stan, sakra…?" vzteká se Naruto, když Kiba nereaguje a jen jako ve snách hledí před sebe. V domnění, že se jeho pánovi něco stalo se Akamaru podrážděně rozštěká.
"Kibo! No ták, slyšíš? Haló, Jashin-sama volá Kibu!" nevzdává se Naruto a zamává kamarádovi rukou před obličejem. "Vnímáš mě?"
"Naruto," nevydrží Shino mlčet, protože mu došlo, co se se stanem stalo dříve, než Kibovi.
"Hn?" zanechá Naruto mávání rukou před Kibovým obličejem.
"Kiba zapomněl stan v Listové."
Povzdechne si: ze všech nadaných genninů mu Tsunade přidělí zrovna tyhle dva, největší idioty, lenochy a hloupé děcka. Zavrtí hlavou a vytáhne svůj vlastní stan, dobře věděl proč si ho bere, na ty dva magory se spolehnout nedá, jo…
Naruto mezitím propukne v šílený jekot, nazve Kibu snad všemi, všemi nelichotivými jmény a přirovnáními a Kiba se sním dá do hádky, že takovou maličkost, jako zapomenout ve vesnici stan je přece úplně normální a že se to může sát každému, prostě prý jen chvilková nepozornost.
Než se ti dva vyřvou a dohádají, má Shino svůj stan postavený, rozbalí v něm svůj spacák, z batohu vytáhne jídlo a pustí se do večeře, s každým vzhlíží k západu slunce a je rád, že ti dva hádající se idioti za jeho zády se pustili do rvačky, slyší řev, stupňující se nadávky a neutuchající výčitky. Za několik minut si vedle Shina přilehne Akamaru.
"Řekni mi," podrbe jej na hlavě Shino. "jak je možné, že tak chytrý pes jako ty má tak debilního páníčka, Akamaru,"
Pes lítostivě zakňučí a vyleze Shinovi na klín a Shikamaru vytáhne knihu, má tak půl hodiny, než se setmí, pak si půjde lehnout. Ale ještě před tím, než půjde spát od sebe ty dva magoty musí odtrhnout. Pak ho napadne, že je vlastně dobře, že se takhle zabavili, protože budou rychleji unavení a jistě brzy usnou. Teď jen Shino doufá, že se s tím unavením do půl hodiny vlezou, nehodlal to jejich hašteření a nadávky poslouchat celou noc.
Proč mu to jen Tsunade udělala?! To mu nemohla raději přidělit Leeho a Shikamara? Ti byli aspoň potichu, většinu času… Lee je sice super-hyper aktivista, ale Shikamaru je tak líný a netečný, že by ho to totálně nenasralo. A Lee je až moc zodpovědný, ten by nikdy nikde nic nezapomněl.
Shino knihu zaklapne až se zešeří, ale Kiba a Naruto jsou ještě stále v sobě.
"Perou se už hodinu. Zajímalo by mě, jak dlouho jim to vydrží," zamumlá shino a vleze si do stanu. Ještě si ani nesundá boty, když jej z činnosti vyruší absolutní, děsivé, nečekané, tíživé, zlé, náhlé, bouři předznamenávající ticho.
Shino neovládne zvědavost a vykoukne ze stanu: Naruto leží na zemi, Kiba klečí vedle něj, kolenu na jeho hrudi, jednu ruku uvězněnou v Narutově, druhou svírá Narutovu kombinézu u krku, Naruto Kibu druhou rukou škrtí, nebo to alespoň předstírá. Takhle tam oba chlapci bez hnutí leží/klečí a oněměle hledí na Shina, přesněji řečeno, na Shinův stan.
"Ty hajzle," zasyčí Kiba.
"Ty mrcho," přidá se Naruto.
"Ty, hovado…"
"proč jsi nám neřekl…"
"Že máš…"
"STAN?!?" vykřiknou oba chlapci současně, vyškrábou se na nohy a společně se rozeběhnou proti Shinovi, který mírně zbledne - to chtějí do téhle rvačky zatáhnout i jeho…? Sakra, jak z toho ven?! Shino, řekni něco, nebo tě sežerou zaživa…!
"Kso…" zamumlá a přemýšlí, jestli doba, než k němu chlapci doběhnou, bude pět nebo šest vteřin.
Mysli, mysli, mysli… - toto slovo se mu v hlavě během těch pěti vteřin zopakovalo asi desetkrát, než jej to konečně napadlo: "Nechtěl jsem vás rušit při vaší milenecké hádce…"
Běžící dvojce se zastaví, Naruto přemáhá záchvat zvracení, Kibo vzteku a Shino smíchu. Ty dva má totálně v hrsti.
"Ten stan je můj, a je jen pro dva, takže se rozhodněte, kdo bude spát venku a kdo se mnou ve stanu. pokračuje Shino.
"Není to jedno? Stejně někdo vždycky musí držet hlídku…" namítne Kiba.
"Nemusí, to obstarají mí brouci." připomene Shino a sleduje, jak se chlapci na chvilku zastavili, pak se podívali na sebe a pak se co nejrychleji rozběhli ke stanu, oba v mysli jedinou věc: kdo se do stanu dostane dřív, vyleze z něj až zítra ráno.
"Uhni, ty blonďatá děvko!" křikne Kiba a prudce Naruta odžduchne stranou, ale Naruto se nedá, Kibu doběhne a zezadu do něj podle strčí, Kiba spadne na tvář, Naruto ho přeskočí, ale Kiba jej chytne za kotník a tak se natáhne i Naruto, Kiba se zvedne na všechny čtyři a přeleze Narutovi po zádech, ale Naruto jej chytí za mikinu a povalí na záda vedle sebe,Naruto se vyškrábe na kolena a už má ruku ve stanu , když na něj Kiba skočí a oba se zaseknou ve vchodu do stanu, protože není tak velký, aby se tam vlezli oba ninjové najednou.
Shino zahýká smíchy a zhroutí se na podlahu stanu.
Akamaru si připlácne packu na čelo, Shino měl pravdu, Kiba je idiot.
"Hej, takhle to nepůjde…" zasýpá Kiba. totálně zaseknutá na Narutových zádech.
"…Kdo by to byl řek…?" poznamená sípavě Naruto, ryjící do podlahy stanu brázdu svou vlastní bradou.
"Navrhuju férový souboj." dodá Kiba, dělaje, že sarkastickou poznámku z úst Naruta přeslechl.
"Fajn, mluv." pobídne ho Naruto, unavený z Kibovy tíhy, kterou nese na zádech.
"Kontrolovaná bitka s časovým limitem a rozhodčím."
"Nenene, to by bylo na moc dlouho a já už chci jít spát," zaprotestuje Shino.
"Fajn, já mám taky nápad." zamumlá Naruto. "Naučil mě to Kakashi."
"Kakashi? Tak to musí být něco super!" křikne Kiba nadšeně.
"Jo… ušklíbne se Naruto. "Totálně spešl soutěž…"
"Mluv!" pobídne jej Kiba.
"Slez ze mě." přikáže Naruto.
"Fajn, fajn…ehm… Shino, pomůžeš nám?" zeptá se a nevinně zamrká na svého velitele.
"…A můžu snad říct ne?" prohodí Shino otráveně, opře se oběma rukama do Kibových ramen a zatlačí. Naštěstí se to podaří a Kiba sjede po narutově zadku na trávu.
"Tak dělej," tahá Kiba Naruta na nohy.
"Jo, jo…" hrabe se Naruto ze země. "Te to super tajné a totálně spravedlivé, prý takhle spolu soutěží s Gaiem-senseiem." prozradí Naruto.
"No tak už to konečně vyklop! Co to je?"
Ta soutěž se jmenuje…!"
Shino protočí oči: s Gaiem senseiem? To bude stoprocentně nějaká dětinská malichernost.
"Juuken!" vykřikne Naruto vítězně. (Kámen, nůžky, papír. *Dr. Zloun leží na zemi a pro smích se nemůže nadechnout*)
Kibův nadšený výraz překryjí modré čárky přes půl obličeje (xD) a Shino protočí oči a Naruto se zhroutí smíchy.
"No fajn, aspoň to bude rychlé." uzná Kiba a na táhne ruku.
Shino je sleduje s mírnou skepsí, tohle že mají být ninjové…?Naruto ještě možná, budiž, jeho vůle je stejně velká jako chuť na rámen…
"Jatá!" rozlehne se celou planinou Kibův křik. "Vyhrál jsem!"
Naruto protočí oči, možná měl souhlasit s tím zápasem nebo mu pohrozit, že sní Akamara, když ho nenechá spát ve stanu, jo, příště to udělá.
Shino ty dva sleduje a není si jistý, kdyby si z těch dvou mohl vybrat, s kým by tu noc ve stanu strávil raději. Asi s Akamaru. Jo.
"Hele a proč nemůžeš spát venku ty, Shino?" zaslechne Narutovu poznámku.
"Protože jsem velitel a stan je můj." odpoví klidně, otočí se a zaleze do stanu, přičemž zaslechne několik nadávek, z nichž "…se na to vyseru…!" je ta nejslušnější.
"Dělej, Kibo, chce se mi spát," napomene radujícího se a po celém palouku poskakujícího Kibu.
Sotva se uloží ke spánku, Naruto se rozhodne, že se mu stejně nechce spát a tak se ještě na chvíli projde, třeba najde nějakou jeskyni, do které by se mohl schovat, nebo něco zajímavého, co by mohl prozkoumat, nebo čím by se mohl zabavit.
"Dobrou, Shino," zamumlá Kiba v odpověď.


Ještě není ani půlnoc, když se Shino probudí celý napjatý, zmatený, rozechvělý, se zrychleným tepem, mělkým dýcháním a … vzrušený.
"Kso," zakleje a mimoděčně se podívá na svého spícího druha ve zbrani. Že by…? Ale ne, přece by neznásilnil svého kolegu… ale… je tak vzrušený, že … nemá jinou možnost!
Cítí, jak se jeho zbytnělá touha otírá o látku kalhot, jak se nedočkavostí chvěje a nalévá se krví do maximální velikosti, Shino pomalu šílí neskonalou touhou někoho ošukat, kohokoli, hlavně hned. Pohled mu znova padne na spícího Kibu a zcela pohlcen svou touhou se k němu skloní a prudce ho políbí na rty, vyzývavě, bez upozornění sáhne do batohu a vytáhne z něj lanko a přiváže Kibovy ruce ke konstrukci stanu za jeho hlavou, Kiba se ze spánku zamračí, ale spí dál. Shino pokračuje ve svém pokusu o znásilnění, aniž by si uvědomoval, co vlastně dělá. Odepne Kibův spacák, rozepne mu mikinu, odváže chrániče a síťované triko roztrhne. Kiba se zavrtí, když zaslechne praskot švů, zachvěje se zimou, když mu Shino stahuje kalhoty, chce pohnout rukou, ale ta je pevně svázaná bojovým lankem. Kiba se probudí, otevře mrákotně oči a několik vteřin trvá, než si uvědomí, že leží se spoutanýma rukama odepnutou mikinou a roztrhaným trikem jinak zcela nahý a tudíž zcela odkryt pohledu Shina, který se právě narychlo zbavuje pouze kalhot.
"Shino…" zamumlá rozespale nechápavě, ale Shino mu, snad ze strachu, aby nekřičel a nevzbudil tak Naruta, který jistě spí venku nedaleko stanu, okamžitě nacpe do pusy roubík v podobě svého trika.
Kibův nechápavý výraz se změní na zcela zděšený - Vážně se Shino chystá udělat to, co si Kiba myslí, že se Shino chystá udělat?! Pokusí se Kibu znásilnit? Jako při každé extrémně stresové situaci Kiba úplně zapomněl, co by měl dělat, mezitím se Shino, aniž by ho nějak překvapilo nebo zbrzdilo, že je Kiba vzhůru, sklonil ke Kibově klínu a vzal jeho povadlý a úplně měkký úd do úst, aby ho náruživým, pravidelným, vášnivým sáním, prudkými pohyby, pevným stiskem a pojmutím až ke kořenu přivedl k plné, pulsující erekci.
Kiba zasténá a cítí, jak jeho vlastní tělo na ty pohyby hlavou v jeho klíně odpovídá protipohybem. Kdyby neměl zacpaná ústa, jistě by sténal, napadne Shina a pousměje se, když pohladí sametový žalud jazykem a Kiba se pod ním slastně napne. Kiba se náhle nad svým chováním pozastaví - proč se alespoň nepokouší bránit? A jakto, že se dokázal tak rychle a tak lehce vzrušit? Jeho tělo ani jeho mysl této situaci vůbec neodporují, ačkoli by měli!
Shino sjede jazykem na Kibova varlata, vsaje je do úst, jako před tím jeho penis, olizuje je, cumlá a očividně si jeho chuť užívá, rukama si přidržuje jeho stehna od sebe, načež zcela nečekaně sjel jazykem až ke Kibovu otvoru - Kiba ustrne, vážně chce…-
Ale to už je Shinův jazyk vevnitř, Kiba zalapá po dechu a musí uznat, že tohle je zatraceně příjemný pocit! Je to teplé a vlhké a jemné a hlavně vzrušující, bohužel to ale netrvá dlouho, Shino přestane a pak Kiba pocítí zvláštní tlak - Shino do něj vsouvá něco trochu většího než jeho jazyk a zasouvá to hlouběji, Kiba si uvědomí, že to je pravděpodobně nasliněný prst. Trochu se pod tím tlakem zamračí, ale není to nijak hrozné, ale ani nijak příjemné, jen takové zvláštní, nezvyklé a připomíná mu to pocit, jako když se mu chce…-
"Uhn…" zavrtí se Kiba nepohodlně.
Shino, tvářící se pořád stejně, teď jen na Kibu upře svůj prázdný výraz.
Kiba trochu roztřeseně polkne, načež se zase zamračí, počkat, teď to bude vypadat, že s tímhle znásilněním souhlasí! …A vlastně… on s tím nesouhlasí…? Možná kdyby ho Shino rozvázal, bylo by to lepší, proto jen tiše namítne: "Jen… mě bolí ruce," poukáže nenápadně.
Shino se ani nezatváří překvapeně, ani otráveně, ani nijak jinak, prostě se jen natáhne pro kunai a přetne lanka tak, aby si jeho zbytky mohl Kiba sám rozvázat.
Kiba se zatváří nechápavě: Jak tohleto myslí myslí? Jako, že ho ovládl chtíč právě na Kibu, nebo tak nějak všeobecně? Určitě všeobecně, přece by nemohl mít takové štěstí, aby … aby i Shino cítil to, co v jeho přítomnosti cítí Kiba, to přece není možné, zázraky se nedějí. Kiba mírně zatřese hlavou a věnuje svou pozornost zase Shinovi; když už s tím začal, tak ať už z toho aspoň něco je, ne?
Kiba se posadí, Shino z něj vysune prst a Kiba se skloní k jeho klínu, aby mohl pro změnu vykouřit on Shina, který vypadá překvapeně (asi nečekal spolupráci), ale nestěžuje si (ještě aby jo, že…).
Kiba si pro větší pohodlí svlékne mikinu i zbytek trika, a začne přirážet hlavou jeho klínu, snaží se pojmout jeho penis co nejhlouběji je to možné, rty jej pevně objímá a jazykem občas škádlí špičku, občas jím přejede po celé Shinově délce a párkrát dokonce zapojí zuby. Vypadá to, že Shino to má rád tvrdě.
"Kibo," zasténá Shino roztouženě, chytá Kibu za vlasy a udává si tempo sám, zatímco proniká do jeho úst stále hlouběji, až Kibovi vytrysknou slzy, ale statečně drží a nechá Shina dělat, co chce. Když už si Kiba myslí, že to nevydrží, Shino jej pustí, povalí ho zase do lehu, přetočí ho na bříško - kdo by to byl řekl, že má Shino takovou sílu…?- zvedne ho na kolena, ale horní polovinu těla nechá opřenou na loktech, takže se Kiba nachází ve velice submisivní a velice vyzývavé pozici. Shino si plivne na dlaň a potře svými slinami svůj penis, načež ho přitlačí ke Kibově otvoru, Kiba se kousne do rtu, tohle rozhodně není tak v pohodě, jako se Shinovým jazykem nebo prstem! Je to velké a drsné a působí to na tak malé ploše moc velká tlak, něco Shinově penisu brání v postupu do Kibova těla a ten si po chvíli uvědomí, že jsou to jeho vlastní svaly, zhluboka se proto nadechne, uvolní se a Shino se do něj doslova na jeden příraz narve, (protože jiné slovo se sem prostě nehodí) a Kiba bolestně zaúpí, naproti tomu Shino spokojeně zasténá. Ani nedá Kibovi čas si na něco zvyknout a už se v něm pohybuje, nejdříve docela pomalu a mělce, ale postupně, jak se Kiba uvolňuje a umožňuje tak Shinovi další postup, do něj začne přirážet hluboce, rychle a dost nešetrně. Kiba má celou dobu jejich sexu křečovitě zavřené oči, pevně svírá okraj spacáku a snaží se nevnímat tu ostrou bolest, cítí, jak po jeho stehnech stéká něco teplého a doufá, že to není to, co si myslí, že to je. Shinovy pohyby se zpravidelní, změlní a zrychlí, jeho dech se stává slyšitelným, Kiba už jen doufá v brzký konec, bolí ho už téměř celé tělo, do stehen jej chytá křeč, konečník má jako v ohni, vzrušení dávno opadlo, lokty má otlačené, vlasy se mu potem lepí na čelo i krk, tak hrozně se už dlouho necítil.
Naštěstí jeho utrpení netrvá až tak dlouho, po několika minutách se Shino propne jako luk, stáhne svaly v těle, přirazí a vyvrcholí do Kibova zprzněného těla, načež se z něj vysune, a zděšeně zalapá po dechu: "Kibo! Jsi.. jsi v pořádku?"
Kiba zmučeně zasténá, ne, ať už je cokoli, v pořádku rozhodně ne. Shino se urychleně prohrabe v batohu a hledá něco, čím by mohl setřít krev, vytékající z Kibova konečníku.
"Omlouvám se, nevím-nevím, co to do mě vjelo, já jsem… nad sebou… ztratil kontrolu…!" zmatkuje Shino a otírá Kibu od krve i spermatu, jenž se připojil ke krvi, připadá si,jako by se probudil ze sna.
"Ki-kibo," zašeptá k ležícímu, fyzicky zdeptanému chlapci. "Kibo, mluv se mnou, prosím! Já ti nechtěl ublížit, proboha, omlouvám se, já jsem byl… já… sakra, co to vlastně bylo?!" mluví spíš k sobě, vezme další kapesník a opatrně jej přiloží ke Kibovu otvoru, zvedne své triko a otře jím Kibova záda a čelo, opatrně Kibu donutí podívat se do jeho očí. "Kibo," zašeptá. "omlouvám se, nikdy, nikdy bych ti vědomě neublížil, věříš mi to…? Byl jsem jako… já nevím, jako v tranzu, jenom matně si uvědomuju posledních pár vteřin… skoro jako bych… ale ne, nikdy předtím se mi to nestalo, ale bylo to úplně jako bych byl…"
"Náměsíčný," doplní jej Kiba tiše. Jistě, když uvážil veškeré okolnosti -mlčení… automatické pohyby… prázdný pohled… přesto reagování… - jedině to dává smysl.
"A-ano," kývne Shino, stále konsternován tím, co právě udělal, ačkoli nevědomě. "Moc mě to mrzí, Kibo, nechtěl bych - "
"Jo, já vím," přeruší ho Kiba. "vím, že při vědomí bys mě nikdy neošukal."
"Při vědomá bych tě nikdy neznásilnil," opraví ho Shino a Kiba, jakkoli unavený, zbystří.
"Jak to myslíš?
"Že… bych tě při vědomí ošukal, ale jen v případě, že bys mi to dovolil." vysvětlí Shino s mírným ruměncem na tváři, když Kibu přikrývá svým spacákem, protože na svém leží a Shino nemá odvahu s ním fyzicky pohnout.
Kiba k němu zvedne nadějeplný pohled: "…a kdybych ti to dovolil…?"
Shino se pousměje: "Neváhal bych…"
Kiba sklopí pohled. Jak moc vážně to Shino myslí? Není to jen lítost, že mu ublížil?
"Já… miluju tě, Kibo," pohladí jej Shino po zpocených vlasech. "Moc se omlouvám, strašně moc, můžu udělat něco, čím bych to mohl napravit..?"
"Jo, kývne Kiba s mírným úsměvem. "Až mě budeš šukat příště,…" zvedne k němu pohled. "Chci, aby to bylo při svíčkách a v posteli.""Hej, co je to s váma?" protáhne otráveně Naruto, když vidí, že Kiba a Shino jdou bok po boku a vesele se spolu baví a divně na sebe koukají a Naruta úplně přehlížejí.
"To bys nepochopil, Naruto," uzemní jej Shino.
"Ale no tak," zamračí se Kiba nesouhlasně. "přestaň ho tak podceňovat." napomene jej vyčítavě.
"Promiň, miláčku." obejme Kibu kolem pasu a zamilovaně ho políbí.
Naruto zůstane stát s vytřeštěnýma očima, otevřenou pusou a s pocukávajícím obočím na místě ještě dlouho poté, co od sebe oba chlapci odstoupí a pokračují v cestě a v hovoru.
"Vidíš," otočí se dozadu asi po pěti minutách Shino. "říkal jsem ti, že to nepochopí."


Uhn, strange, což...? No nic, Kayleigh jde psát Kalbu u Uchihů a pokud budete hodní a hezky komentovat, zítra ji sem dá...
 


Komentáře

1 Lucinka Naomi Deidarinka-chan | 28. listopadu 2010 v 0:08 | Reagovat

ehm...to bylo...divné, nikdy jsem nic na tenhle pár nečetla, ale...líbilo se mi to a to dost x) fakt super povídka *jak může být někdo mého věku tak úchylný (na čtení jakéhokoliv 18+) jako jsem já?* xDD

2 Kayleigh McCamyo | Web | 28. listopadu 2010 v 1:41 | Reagovat

jó, divné to totálně JE xD Ale co si moje imouto-chan přeje, to má... A jo, tu tvoji povídku mám rozepsanou... uhn... je to takové ... zajímavé... xD

Četla jsi Kalbu u Uchihů...? No, tak ta tvoje povídka se dějem odehrává chvíli po téhle "Akci u Uchihů" a ty totálně jedeš po Itachim... xD (gome...) ale nakonec to dopadne úúúúúúúúplně jinak... - jo, a Tobi ti chodí s bráškou, doufám, že to neva... *nemohla si pomoct... xD*

3 Luella-chan-SBnko | Web | 28. listopadu 2010 v 15:23 | Reagovat

Kyááá!!!..onee-chan ty jsi poklad!!!...to bylo perfektní!!!....To jak se tam Shino kácel smíchy tak to bylo fakt nečekané...to znásilnění Muhahahahaha...*uchýýýýýl*.....a absolutně nejlepší konec!!!"...si vím absolutně živě představit ten Narutův výraz!!!...No vážně dokonalá povídka!!!...Moc moc moc moc a moc ti za ni děkuju!!!!!....*její nadšení nezná konce*....."Vidíš....já ti říkal že to nepochopí."....Kyááá tak to nemělo chybu!!!!.....Vážně děkuju!!! :-D  :-D  :-D  :-D

4 yaraki-taicho | Web | 30. listopadu 2010 v 17:06 | Reagovat

*lolinky lol* :-D *její perverzní stránka je plně spokojena* Ehrm...takže kdy že bude ta kalba u Uchihů?? :-D
*Jop* a co moje sasodei, un? Slibuješ mi to už dovíjakdlouho, mučíš mě takhle geniálníma povídkama, un, a furt nic! :D

5 keishatko | Web | 22. února 2011 v 19:58 | Reagovat

na tento pár čítam málokedy poviedku,ale poviem ti podarila sa ti...bola som unesená :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama