Kalba u Uchihů 3/4

2. prosince 2010 v 0:28 | Keigh |  Kalba u Uchihů


Fandom: Naruto
Název: Kalba u Uchihů 3/4
Autor: Kayleigh McCamyo a Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s.r. t.ž. (s ručením totálně žádným)
Postavy: totální grupáč
Žánr: parodie. Blbost. Nesmysl.
Upozornění: yaoi, yuri, het. nevhodné pod 18 let a osobám slabší povahy !!!
Poznámka autorky: Já vím, že Tobi není Tobi, ale někdo úplně jiný *snaží se vyhnout spoileru*, ale já jsem si nemohla pomoct xD Jo, a taky, dejme tomu, že Sasori má normální (tedy lidské, nedřevěné) tělo, ano? xD
A v tomto díle děkuji kapelám Morčata na útěku a Tři sestry, od nichž jsem si vypůjčila níže zmíněné texty… xD

Věnování: Maki-chan, Yaraki, Luli a všem ostatním úchylákům a mým dětičkám, kteří se dostali až sem.
*^.^*


"Oh," vzdychne napůl překvapeně, napůl vzrušeně Shikamaru, když jej Temari pevně uchopí u samého kořene a Hinata začne náruživě sát. Tenten, snad aby řeč nestála, zajede jednou rukou do klína Hinatě, která s Shikovým penisem v ústech slastně zavrní, a tou druhou hladí Tenten po jejích prsech. Shikamaru neví, na co se má dívat nejdřív, je neuvěřitelně vzrušený, ale ještě nechce, aby to skončilo. Hinata však dělá svou práci až moc dobře, zrychlí své tempo a Shikamaru zvrátí hlavu dozadu, načež trhaně vydechne a položí se na záda, je mu úplně jedno, co budou ty slečny dále vyvádět, jeho už se to teď moc netýká, slečny, všechny tři, zašly za hranici, do které se ještě umí Shikamaru ovládat. Teď už, i kdyby slečny odešly, by to nemohl nechat odeznít, chtíc nechtíc by si to musel udělat sám a v téhle chvíli klidně i před nimi. Tenten toho tak trochu využije a klekne si nad jeho hlavu, aby jí to mohl Shikamaru udělat jazykem. Ten neváhá a ochotně zkusmo olízne, jen ochutná, než její chuť vyhodnotí jako zatraceně přitažlivou a pustí se do jejího orálního sexu s takovou vervou, až Tenten nekontrolovatelně vzdychá a sténá, ostatním dvěma slečnám očividně vadí, že se Shikamaru věnuje jen jedné, a tak Hinata s tichým 'plop' vypustí Shikův úd ze svých úst a obkročmo na něj dosedne, Temari se tedy přesune k Tenten, aby se spolu mohly začít líbat a hladit, zatímco Shikamaru může vyletět z kůže, Hinata je dokonalá, nasadila líné, mírné, pomalé tempo, nadsedává na něm lehce a při přírazech se jej téměř nedotýká, načež si Shikamaru uvědomí, že mu tato poloha plně vyhovuje, protože veškerou namáhavou práci udělá Hinata a on jen klidně leží a užívá si téměř nesnesitelné slasti.*^.^*


" Z cééélé jižní Eskadróóny…" rozlehne se zahradou příšerný Kakashiho skřek - kdo neslyšel, neuvěří.

"Eskadróny!" přizvukuje Gai s mírným zpožděním.

"Eskadróny…" přidá se i Jiraya, pozvednuv lahev saké do výše.

"Nééézbyl ani jeden muž," pokračuje Iruka.

"Ani muž!" přizvukuje Naruto.

"Ale už!" křikne Tsunade.

"Ani už…" blekotá Sasuke.

"Ale ani huš,…" mrmlá Kakuzu.

"Kuš…" zamumlá Lee nepřítomně.

"V móóóóóntgomery bijou zvony!" vříská Itachi.

"Blijou zvony!" mektá Gai, šlapaje si na jazyk.

"Bijou slony?" nechápe Sasuke.

"Blijou sloni!" opraví ho namol sťatý Naruto.

"Blijou slony…?" mhouří oči Kakashi nechápavě.

"Jéžiš, děcka, vy ste to upe nejvíc zkazili!" seřve je Tsunade a uzme Jirayovi saké z ruky a dopije ji na jeden zátah.

"Tsunadééé!" zařve Jiraya. "Ty hovado!"


*^.^*


Sakura ukončí předlouhý polibek s Ino a mrkne na Sasoriho a Deidaru, stojící uprostřed místnosti: "Tak…?"

"No," odkašle si Deidara, náhle vystřízlivěl, a loupne očima po Sasorim. Ten se zdá jako přikovaný a s otevřenými ústy hledí na obě do teď se líbající děvčata. "Uhn, Sasori-senpai…?"

"C-co…?" odtrhne od nich pohled a podívá se na Deidaru s výrazem, jakože jej strašně ruší.

"No… co bude teď…?" optá se Deidara s mírným úsměvem.

"Teď bychom se chtěly dívat my," posadí se Sakura vedle Ino na postel.

Sasori překvapeně zamrká, ale ty dvě jej natolik fascinují, že udělá cokoli, klidně bude i líbat Deidaru, jako, ne že by mu to vadilo, protože Deidara je zatraceně sexy a sex ve čtyřech by nemusel být špatný, ale… - uhn, Sasori, možná bys měl vystřízlivět, jo…

"Sasori-senpai?" osloví jej Deidara opatrně.

"Ale jistě," svolí Sasori a otočí se čelem k blonďákovi: "Dei-da-ra-kun…" přeslabikuje svádivě, přitiskne se hrudí na tu Deidarovu, a protože je trochu menší než on, zakloní hlavu a nabídne mu k polibku své rty. Sakura i Ino vytřeští oči, to to bude tak jednoduché? Naruta a Sasukeho nejdřív museli vydráždit na maximum, aby byli ti dva ochotni se políbit nebo obejmout.

"Saso-" nedořekne Deidara a je vtažen do cudného, suchého polibku - první polibek by měl být něžný, uzná Sasori. A krátký, napadne ho, když po pár vteřinách polibek ukončí a zvědavě čeká na jeho reakci, Deidara podle očekávání mírně zrudne a sklopí pohled, Sasori zkontroluje nenápadně výraz holek, natáhne se a opět uvězní Deidarovy rty v polibku, tentokrát zapojí i jazyk a polibek je delší, vlhčí, vášnivější a nyní se nesměle zapojí i Deidara. Ten sice neví, co čekal, ale musí uznat, že Sasori-senpai je v líbání lepší než všechny slečny, které kdy měl a zároveň si uvědomuje, že nebýt alkoholu, nikdy by to neudělal. Sakura tiše hvízdne a Ino zapomněla zavřít ústa, tohle bude vážně parádní sex, ale Sakura nehodlá čekat, vyzývavě položí dlaň na Inino ňadro, otočí se k ní a zakousne se do její šíje, moc dobře ví, jak to Ino vzrušuje. I tentokrát to zabralo, Ino polohlasně vydechne a skloní hlavu k druhému rameni, aby k ní měla Sakura lepší přístup.

"Pojďte za náma…" pobídne oba chlapce, když se od sebe odpojí a s ruměncem ve tváři si koukají do očí.

Chlapci na nic nečekají, posadí se na postel a Sakura se na ně otočí, aby dobře viděli, jak Ino svléká tričko, jak ji hladí po ramenou, po hrudníku, přes ňadra až na bříško a zase zpátky a přitom se nepřestává věnovat jejímu krku a šíji svými ústy, jazykem i zuby. Deidara se osmělí a přidá se k Sakuře, nahne se k Ino a políbí ji. Sakuře poklesne čelist, nic víc sexy než tento sex už pravděpodobně nezažije, tenhle pohled stojí za všecky prachy. A zdá se, že Sasori má stejný názor, protože se k Sakuře přikrade zezadu, obejme ji okolo pasu a rty se přitiskne k šíji, zatímco dlaněmi přejíždí po bocích až na stehna a po nich nahoru k jejímu klínu, pod růžovou sukýnku, ale sotva se pod ní dotkne kalhotek, ruku stáhne, chce si ten dnešek pořádně užít.

"Dei…" zasténá Ino, když jí nedočkavě rozepne podprsenku a okamžitě začne hladit její prsa, zatímco Sakura se otočí čelem k Sasorimu a svlékne mu triko, načež se přisaje na jeho rty, wow, ať se de Sasuke zahrabat, tohle je něco úplně jiného! Tohle bude rozhodně ten nejlepší sex ze všech, Sasori je podle všeho hodně zkušený a Deidara zase zvídavý a už teď dost vzrušený.

"Sasori…" protáhne Sakura, když jí položí dlaně na prsa a důkladně je prohněte.

Ino se odpojí od Deidary a zezadu se k Sakuře přitiskne, svlékne jí blůzičku a skousne ušní lalůček, Deidara se k nim přisune a nechá si svléknout košili, cítí na hrudi minimálně dvě dlaně, kterak se jej nenasytně dotýkají na nahé hrudi i bříšku, přičemž si není jistý, jestli není jedna z nich jeho vlastní. Natáhne se přes Inino rameno k Sakuře, otočí si k sobě její hlavu a vášnivě ji políbí. Zdá se, že holky si to chtějí užít, napadne Deidaru, když se Sakura natáhne k němu, posadí se mu na klín a skousne ušní lalůček, až Deidara táhle zasyčí. Sasori natáhne dlaň a položí ji Ino na prsa, Ino se položí na postel a nechá si stáhnout i sukýnku, načež Sasorimu rozepne pásek od kalhot, rozepne zip a Deidara, který jejich počínání vidí přes Sakuřino rameno, dílo dokoná, když mu kalhoty stáhne, Sakura se přesune zpět k Ino a začne ji vášnivě líbat, kluci to vezmou jako výzvu a také se políbí, vášnivěji než před tím. Sasori i Deidara si zatraceně uvědomují svou opilost, ale i přes ni dobře ví, co dělají. Deidaru začal sex se Sasorim opravdu lákat a upřímně nyní doufá, že k němu dojde.

"Sasori-kun," zašeptá deidara, Sasori pochopí, natáhne se k němu a políbí ho. Hluboce, vlhce, upřímně a … nadšeně. Deidarou projede vlna vzrušení, když si uvědomí, že jeho senpai je na tom stejně jako on.

Sakura je okouzleně sleduje a Ino se jí snaží dostat pod podprsenku. To zaregistruje Sasori, který polibek přeruší a pomůže Ino rozepnou Sakuřinu podprsenku svléknout její kalhotky, načež se s Deidarou začne líbat Sakura a Sasori svlékne Ininy kraťásky. Deidara se doslova položí do Sakuřiných prsou, hněte je, líbá a mazlí s nimi svou tvář, vypadá jako zatracený fetišista. Sasori znova políbí Ino, vlhce a trochu nedočkavě, načež polibek protáhne přes čelist na krk, tam vytvoří úsilným sáním zarudlou modřinu a přesune níž, na její prsa, náhle se však vedle něj objeví Sakura, sající druhou bradavku své přítelkyně, Deidara za nimi se zadívá na Sasoriho kalhoty a aniž by se zeptal, stáhne je z těla, ne že by Sasori odporoval, naopak si sám jednou rukou trochu horečnatě svléká i boxerky. Ino se vymaní z obležení těch dvou milovníků, natáhne ruce k Deidarovi a také ho zbaví kalhot i spodního prádla. deidara Ino mělce políbí, cítí, jak někdo přejel oběma dlaněmi po jeho bříšku až do slabin, podívá se na svého osahávatele a s nadšením zjistí, že je to Sasori, kterému teď Sakura skousává bradavky.

Deidara se pousměje, skloní k Sakuře, která na něj tak nedomyšleně vystrkuje spodní část svého těla a protože už na sobě nemá spodní prádlo, využije toho a lehce se dotkne prsty jejího klitorise. Sakura zasténá a Ino se zvráceně zasměje, když jí dojde původ toho zvuku: "Deidaro, ty perverzáku."

"Nemá provokovat," pokrčí rameny Dei, skloní hlavu a se zavrněním ji olízne. Sasori se zasměje, povalí Sakuru na záda a roztáhne jí nohy, aby se mohl k Deiově činnosti přidat, Dei pečlivě jazykem dráždí její mušličku, Sasori do ní dvěma prsty proniká. Sakura zasténá a Ino, náhle opuštěná to vyřeší po svém, klekne si nad ležící Sakuru tak, aby byl její klín přesně nad Sakuřinými ústy a Ino ji nemusí říkat, co má dělat, Sakura se sama domáhá chuti své milenky. Deidara se ohlédne na svého senpaie a nahne k němu pro polibek, Sasori mu vřele vyjde vstříc a na Sakuru ta nějak zapomene, plně se pohrouží do Deidarova polibku. Deidara spokojeně zasténá a klekne si, sasori jej následuje, načež se pevně obejmou a znova hluboce políbí, zatímco dlaněmi zkoumají pokožku toho druhého.

"Lásko…?" začne Sakura a Ino se posadí vedle ní. "Oni…"

"Oni se na nás totálně vybodli." konstatuje Sakura.


*^.^*


(Zpíváno na melodii Gumídků…)

"Rómové!!!!" zařve hrdelně Gai.

"Úlice je jejich dooomovem…!" doplní ho Iruka, mávaje nad hlavou prázdnou flaškou vodky.

"Často jsou stíháni zákonem…"pokračuje Tsunade totálně falešně.

"Ostravští Rómové!" křikne Kakashi tím svým šíleným skřekem.

"Ostravští Rómové!!!" zařve Itachi přes celou zahradu a sleduje Sasukeho a Naruta, jak odchází do domu.


*^.^*


"Už nemůžu dýl čekat," zavrní mu do ucha Naruto, tvrdě Sasukeho přitiskne na právě přibouchnuté dveře a vášnivě jej políbí.

"Ani já ne," souhlasí Sasuke poněkud se zastřeným pohledem, na chvíli se sobě vzájemně podívají do očí a pak jej Naruto chytí v zátylku za delší vlasy a prudce za ně zatáhne, Sasuke tedy zakloní hlavu a zasténá, když se Naruto rychle přisaje na jeho krk. Naruto se syčivě nadechne, chytí Sasukeho pod krkem a hodí ho od dveří na postel, Sasuke se zajíkne, ale jinak ani nemukne, Naruto s rozběhem skočí na něj, až Sasukemu málem vyrazí dech, ale nedá mu šanci se vydýchat, opět jejich rty spojí v dravém polibku a Sasuke se sápe po Narutově mikině, ale nechce se mu jejich polibek přerušovat, a tak ji prostě roztrhne, Naruto se do polibku pousměje a spokojeně zamručí na souhlas.

"A to jsem si myslel, že já jsem tady ten nedočkavý…" kousne ho do krku, se Sasukeho trikem si poradí stejně jako Sasuke s jeho mikinou, prostě ho roztrhl a hned se přisál na Sasukeho bradavky, kousal do nich, sál je a rukama už odepínal jeho kalhoty, během pár vteřin je svlékl i se spodním prádlem a s potěšením zjistil, že je vzrušený na nejvyšší možnou míru, Naruto se taky zbaví všeho, co má na sobě, naposledy černovláska tvrdě políbí, Sasuke se otočí a klekne na všechny čtyři, Naruto nasliní dlaň a promne v ní svůj penis, načež ho přitlačí k Sasukeho konečníku a žaludem do něj vnikne. Sasuke trochu frustrovaně zasténá, chce jej v sobě celého a hned! Naruto mu za několik málo vteřin vyhoví, z každým dalším přírazem se do Sasukeho těla zasouvá hlouběji, oba dva cítí, jak se v nich nahromaděný alkohol mění ve slastné vzrušení a touhu po uvolnění, Naruto přiráží stále zběsileji a Sasuke mu stejně zběsilými pohyby vychází vstříc.


*^.^*


(Nápěv na melodii Dragostea din tei od O-zone…)

"Já ti říkám ruma ruma dej," vříská nemelodicky Kakashi.

"Jooo!" podporuje ho Tsunade a šermuje načatou lahví od rumu ve vzduchu.

"Ruma ruma dej," zanotuje Nagato.

"Ruma ruma ruma dej," přidá se Gai.

"Svět je krásnej když jsem vožralej!" zařve Jiraya.

"Já se dneska zvalim jak Picasso!" rozhodne se Iruka. (Tady melodie končí, dále rozhovor.)

"Pi*a jsou!" zopakuje Lee trochu z cesty.

"Snad pi*e jsou, ne?" nechápe Shino, lísající se k Choujimu.

"Nebo pi*a je!" přizvukuje Itachi.

"On říkal pi*a jsou!" ukáže Lee na Iruku.

"Pi-ka-so, vole, Pi-ka-so!" protočí oči Iruka.

"Pi*o, vole, co's měl z výtvarky, vole?!" řehtá se Jiraya.

"Ten malíř, debile!"zařve Leemu do ucha Gai.

"Jó, připadam si jako jeden malíř…"odvětí Lee, zacpávající si ucho.

"Nevzpomeneš si náhodou na jméno?" optá se Kakashi.

"Ten s tím uchem…" zamumlá Lee, sledující Gaaru, kterak se nenápadně vrací do domu.


*^.^*


Gaara se prosmekne kolem pokoje, kde si to rozdávají Hidan s Kakuzem a málem mu vypadnou oči z důlků. Hidan je připoutaný k čelu postele a má na sobě jen šátek, zakrývající celý obličej včetně očí a Kakuzu, oblečený v PVC, do něj zasekává jeho kosu, Hidan sprostě, opravdu sprostě nadává a sténá jako profesionální děvka.

"Kurva, Kakuzu, Kurva… jo, ty děvko, hlouběji! Ještě hlouběji! Jo, kurva, to tak kurevsky bolí, Kakuzu! Ty mrdající děvko! Jo!"

Gaara je natolik konsternován tím pohledem na spoustu krve, řvoucího Hidana a Kakuzu s tou příšerně nebezpečnou věcí v ruce, že není sto se pohnout.

"Ticho buď!" napomene ho Kakuzu a vytáhne kosu z jeho břicha. "Nebo tě tady nechám a půjdu pryč!"

"Ne!" vykřikne vyděšeně Hidan. "Kurva, ne, Kakuzu, to mi neuděláš, že ne…? Dneska jsi mi slíbil bič…"

"Ten jsem nevzal… myslel jsem, že si ty naše hrátky na doma, ale když ty jdi byl ták sexy,"ušklíbne se Kakuzu nebezpečně.
"Kakuzu, já chci bič… a kde má Itachi svíčky…?"

"Na co svíčky…?" nechápe kakuzu. "To jako teď chceš vanilku, nebo co…?"

"Ale ne," odsekne Hidan. "Já chci kurva vosk! Horký vosk na zádech, doprdele!"

"Tak na zádech, nebo do prdele?" zazmatkuje upřímně Kakuzu. Ono, upřímně, u Hidana jeden nikdy neví, je stejně perverzní jako sprostý.

"No doprdele… vosk do prdele vůbec není špatný nápad!" ožije Hidan. "Kakuzu, sežeň svíčky! Itachi je starý vanilkař, on tu určitě nějaké má…"

To už je na Gaaru až až, dveře pro jistotu co nejtišeji zavře, ačkoli pochybuje, že by si jej ti dva masochisti všimli, při svých potížích s nepřítomnými svíčkami, ale nerad by, aby si jej všimli. Kdoví, co by je ještě napadlo, kdyby ho nachytali, jak je šmíruje.Posune se k pokoji naproti, pootevře dveře a nakoukne dovnitř: jo, to je přesně to, co hledal.

Na posteli leží zadýchaný a mírně zpocený Sasuke a Naruto do něj v kleče přiráží. Ano, přesně k tomuhle páru se chtěl připojit.

"Ehm, ehm." odkašle si, otevře dveře do kořán a ležérně se opře o futra dveří, ruce založené na prsou.

"Okamžitě se svlíkni a pojď sem." přikáže temně Naruto a Sasuke zčervená, tohle je totálně lepší akce než ta minulá.
Gaaru ani nenapadne odporovat, pousměje se a než udělá ty čtyři kroky k posteli, svlékne se do naha a vystaví tak své krásné tělo na odiv a Naruto velice, velice temným hlasem rozkáže: "Okamžitě pojď sem."

Gaara odmítá odporovat, klekne si na postel a trochu nejistě koukne na jejich spojení.

Naruto znova nasadí pravidelné tempo a kývne k Sasukeho penisu, když Gaarovi říká: "Pomoz mu přece trochu."

Gaara se pousměje, skloní se k Sasukeho až bolestivě napnuté erekci a pohltí ji do úst. Sasuke rozkošnicky zasténá a přitáhne si Gaarovu hlavu za vlasy blíž k tělu, načež jej Naruto pleskne po zadečku: "Dovolil ti někdo se pohnout?"

Sasuke zavrtí přistiženě hlavou, jednal podvědomě, zapomněl, jak je Naruto háklivý na násilí v posteli: "Promiň, Gaaro," pípne a Naruto se zatváří spokojeně, Gaara se pousměje.

"Stačí, když mě budeš navádět slovně… pokud můžeš mluvit."

Naruto se pousměje: "Může cokoli, jen ne být násilnický."

"Dobře, budeme něžní," souhlasí Gaara. Aspoň v mezích, ušklíbne se pod vousy, když Sasukeho znova bere do úst.

"Gaaro!" vykřikne Sasuke a prohne se vstříc jak Gaarově ústům, tak i Narutově penisu ve svém těle. Naruto zavře oči, když Sasuke zatne všechny svaly v těle, bohužel i ty, které obepínají Narutův stále rychleji se pohybující penis, a Sasuke s mohutným zasténáním zaplní Gaarova ústa svým spermatem. Gaara sice chvíli zápasí s touhou tu odpornou tekutinou vyplivnout či vyzvracet, v kombinaci s alkoholem se mu nějak neudělalo dobře, ale nakonec všechno spolyká. Naruto jej pohladí po hlavě: Šikovný kluk."

Sasuke vypadá, že umřel, vůbec s Narutem nespolupracuje, ale Naruto nevypadá, že by jej to vyvedlo z míry. Prostě jen vyklouzne ze Sasukeho těla, otočí si Gaaru zády k sobě a bez přípravy do něj pronikne, Gaara trochu usykne, ale brzy si Narutově mírné hrubosti a značné vášni přivykne, zanedlouho spolupracuje, ba dokonce Naruto popuzuje k rychlejšímu tempu. Sasuke se vzpamatoval z nejhoršího a vděčen za Gaarovu pomoc se nyní položí hlavou tak, aby mohl do úst pojmout Gaarův penis a na oplátku cítí, jak Gaara opět olizuje jeho varlata. Unaveně zasténá - s Naruto mu to udělal dvakrát, teď potřetí Gaara a chce mu to udělat počtvrté? Se zbláznil…? Sasuke není sexuální mašina! …Teda…skoro. *joke*


*^.^*


"Slunko svítí jako prase…" zanotuje Tsunade na neznámý nápěv.

"U potoka sere pes," pokračuje Gai nemelodicky, ale tišeji než před tím.

"Všude kolem smrdí hovna," přidá se Jiraya.

"Bóže to je krásně dnes!" zakončí to sarkasticky Itachi a s nechutí sleduje, jak odchází i Kiba, stejně jako předtím Naruto a Sasuke.

Zatraceně, napadne Itachiho, všichni už s někým šukají, i ten Nagato zvládl sbalit Konan a Orochimaru se taky s Kabutem někam vypařil, Kakashi s Irukou taky zapadli do prvního křaku, už asi potřetí tento večer, Gaara se vytratil asi před půl hodinou sám, beztak se k někomu vtěrnul…A vlastně…To je docela chytré… Docela…? To je zatraceně chytré! … Co kdyby se k nějakému páru vnutil i Itachi…? To vážně není vůbec, ale vůbec špatný nápad, uzná, zoufale toužící po sexu.Konec 3. části, aneb Kayleigh jde spát. *totálně sohlasí s tím, že by ji měli odpojit od netu, dokud je na penicilinu, jo...*
 


Komentáře

1 yaraki-taicho | Web | 2. prosince 2010 v 21:15 | Reagovat

To si děláš prdel! Už ty pennicilín nežer! xDDD A nebo žer...víš co, já ti klidně nakoupím zásobu takovejch kentilek, když budeš takhle psát dál :-D  :-D  :-D *opakovaný záchvat* Jashine, to je geniální! A naprosto nechápu, jak jsi vyplodila to Montgomery bijou zvony(nejsi mé psycho dvojče)...zrovna dneska, když jsme šli na oběd si kamarádka začala tuhle pochybnou píseň zpívat a tak jsme nakonec celá parta řešili, jestli věta "ale ruka leží dál" znamená, že má tu pařátu ustřelenou a nebo že ona stále ještě(myšleno časově) leží...trochu deja-vu xDDD *jde hrdě číst znovu* YAOI, YURI A HET VLÁDNE SVĚTU! :D  :D  :D

2 yaraki-taicho | Web | 2. prosince 2010 v 21:15 | Reagovat

[1]: chtěla jsem říct lentilek, ne kentilek :-D

3 yaraki-taicho | Web | 2. prosince 2010 v 21:21 | Reagovat

Opakovaný záchvat z "oni se na nás vybodli" ....To zkazí den, není-liž pravda :D  :D  :D

4 Aji-san | Web | 5. února 2011 v 22:29 | Reagovat

tak tady jsem se fakt nasmála xD dobrá povídka ps. já nejsem úchylák ale ty písničky mě dostaly xD

5 keishatko | Web | 19. února 2011 v 1:09 | Reagovat

chudák Itachi...dúfam, že neostane na ocot :D

6 Shaien | 11. ledna 2014 v 22:31 | Reagovat

Já vím, že se opakuji, ale... GENIÁLNÍ! Ty písničky - prostě skvělý :-D  :-D  :-D

7 oh my god | 10. února 2014 v 16:40 | Reagovat

no jo. T o Tý krave patri... Oni se na nas totalne vybodli... :-D  :-D naprosto genialni :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama