Pokoje, část 1.

9. prosince 2010 v 20:20 | Keigh |  Naruto yaoi
Fandom: Naruto
Název: Pokoje, část 1.
Pár: SasoDei
Autor: Kayleigh McCamyo a Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.t.ž. (s ručením totálně žádným.)
Žánr: Yaoi, shonen-ai, fluffy, slaďárna s rádoby vtipným začátkem (však mě, děti moje, znáte, ne?)
Upozornění: Slash PWP 21+, osobám s nervovými problémy, pod 18 let, slabší povahy, epileptických sklonů nebo seniorského věku totálně nevhodné!
Shrnutí: …Když Deidara a Sasori vzdychají ze spaní a Itachi a Kisame jsou na nervy aneb jak to tenkrát bylo s rozdělováním pokojů.
Poznámka: Sex. Nic jiného než sex.*^.^*

"Sasori-dana," vydechne Deidara ze spánku.
Itachi na druhé posteli převrátí oči v sloup. Bóže, ten kluk je tak beznadějně zamilovaný, až je mu ho někdy líto, ale zrovna teď má tendence ho zabít, jestli jej svým vzdycháním ze spánku ještě jednou vzbudí. Itachi se otočí na druhý bok a rozhodnut už se ze spánku nenechat vyrušit pevně zavře oči a přitáhne si přikrývku blíž k tělu.
"Sas…Sasori-senpai…" převalí se Dei na druhý bok a Itachi ho nezabije jen silou vůle a s vědomím, že jestli deidaru zabije, zabije jeho Sasori.
Deidara ze spánku zamlaská a otočí se na druhý bok, Itachimu pomalu, ale jistě stoupá pára z uší.
"Sa…Sasori-kun…. Ano, Sas…Sasori… Sasori…."
Itachi zaskřípe zubama. Tohle se vážně nedá vydržet. Fajn, vzdává se. Ten malý skrček chce Sasoriho? Bude ho mít.
Itachi odhrne ze svého těla přikrývku, prudce vstane, přejde k Deidarově posteli, chytí Deidaru pod krkem, zvedne ho z postele, což Deidaru zatracené vzbudí a instinktivně se chytí své peřiny pevněji, ne že by mu to nějak pomohlo proti Itachiho škrtícímu manévru… Itachiho to ale očividně vůbec nezajímá, otočí se ke dveřím a vláčeje v tom svěrákovém stisku své ruky Deidarův krk za sebou Itachi otevře dveře, vyleze na chodbu, projde nasejí úplný konec, vrazí do posledních dveří nalevo a hodí Deidaru na postel, kde se do teď neklidně vrtící Kisame pokoušel usnout (nulová šance, jelikož Sasori ze spánku sténal stejně, jako Deidara).
"Itachi, c-co to…-" zazmatkuje Kisame a Sasori na své posteli nechápavě zamrká, probíraje se ze svého erotického snu o Deidarovi.
"Jdeš se mnou, nebo je chceš pozorovat?" otáže se velice, velice nebezpečně Itachi.
"J-jo, jdu s tebou…" uzná Kisame, když mu dojde, že to, co vedle něj bylo Itachim hozeno, je Deidara.
Itachi se ušklíbne a nasupeně odejde z místnosti, následovaný svým rybím ode dneška parťákem, ať se Pein třeba posere, Itachi s Deidarou v týmu už nebude ani za … no, prostě nebude. Tečka. Ne, tečka ne, raději vykřičník. Jo, vykřičník je lepší.
"Itachi-san…?" pípne Kisame.
"COJE?!" vyletí Itachi, totálně naštvaný, že mu nikdo v téhle zatracené chýši nechce dovolit chvilku zatraceného spánku.
"Myslíte, že teď už se vyspíme…?"
Itachi se zhluboka nadechne, zavře oči, počítá do deseti a pat pomalu, velice rozvážně zase vydechne: "Ano, Kisame, JÁ se ROZHODNĚ vyspím!" a zabouchne Kisamemu dveře před obličejem, načež Kisame uslyší jen cvaknutí zámku.
Kisame se bezradně rozhlédne po chodbě, na které zůstal stát: "…Itachi…?" zašeptá k právě zamknutým dveřím po chvíli nechápavého ticha. "Zapomněl jsi mě venku…"
Na to uslyší, jak o dveře zevnitř něco dutě a tlumeně bouchlo, dle zvuku Kisame usoudil, že Itachi po dveřích hodil polštář.
"Itachi…? Mohl bys mi aspoň hodit ten polštář sem…? Od podlahy je docela zima…" zaškemrá Kisame.
Z Itachiho pokoje se ozve jen tlumené zasténání a o něco hlasitější rána, jak se Itachi přetáhl přes hlavu přikrývku a spadl z postele.

*^.^*

(Ještě máte čas přestat to číst, utečte, dokud je čas, jo...)

"Sasori," zašeptá deidara a pohladí svého přítele po tváři.
"Deidaro…" oplatí mu zašeptání Sasori a opře si hlavu do jeho dlaně. Deidara se pousměje a nakloní hlavu na stranu, Sasori výzvu pochopí, nakloní hlavu blíže Deidarovi a trochu nejistě jejich rty spojí v jedny, načež oba uvolněně vydechnou, Deidara obmotá paže okolo Sasoriho krku a šíje, Sasori Deidaru podepře v pase a druhou rukou si jej přidrží za tvář ze strachu, že by mu snad Dei uhnul. Ale přitom dobře ví, že Deidara by neuhnul nikdy, vždyť jeho místo je tady, vedle Sasoriho, tady a nikde jinde. Sasori se do polibku usměje, když Dei nakloní hlavu ještě více a jejich polibek tak prohloubí, načež jemně, snad jako otázku, zda může, Sasori pootevře rty a špičkou jazýčku přejede po spodním rtu toho rozkošného blonďáčka. Dei spokojeně zavrní a Sasori se opět usměje, tentokrát zřetelněji, když jazykem obkrouží jeho plné rty, načež svými zoubky mazlivě skousne nejdříve horní, poté i dolní ret. Deidara se Sasoriho chytí pevněji a tichým zakňučením se dožaduje dalšího líbání, sasori mu samozřejmě vyhoví, znova skousne jeho spodní ret a trochu, jen hravě, za něj zatáhne a Deidara znovu zakňučí; ví, jak tenhle zvuk Sasoriho rajcuje. Sasori Deidarovi mírně zakloní hlavu svou dlaní a jazykem jemně doráží na Deidarovy rty, ne úplně pevně zavřené, ale přesto se mezi ně bez jeho pomoci Sasori nedostane. Deidara má zřejmě náladu zlobit, protože naschvál rty ještě semkne, když na nich ucítí Sasoriho jazyk. Sasori Deiovu hru pochopí, nepřestává jej dlaní hladit po tváři, když nepozorovaně druhou ruku posune na Deidarův bok a nečekaně jej polechtá, Deidara roztomile vykvikne, Sasori toho využije a pronikne svým jazykem mezi jeho rty - Deidara se zatváří ublíženě, což ale Sasori skrz stále trvající a stále se prohlubující polibek nepozná a Deidara si na uraženého nehraje dlouho, Sasoriho polibky jej naprosto odzbrojují, zatouží po dalších a možná ještě vášnivějších či hlubších, než je tento. Sám a dobrovolně tedy zakloní hlavu, Sasori pochopí a pronikne jazykem za Deidarovy rty, přejede špičkou sametového jazyka po zubech a mezírkou mezi čelistmi, kterou Deidara mimoděčně uvolí a povolí tak Sasorimu vsup, pronikne jazykem do Deidarových úst, přejede jím po jeho patře, načež polská ten Deidarův. Nejdřív jen lehce, jakoby omylem nebo mimochodem, pak mazlivé pohlazení sametovým jazýčkem zopakuje,jen o něco vroucněji a Deidara mu vyjde vděčně vstříc, dnes se ukem cítí být on. …Ne že by to měli takhle rozdělené vždycky.
Sasori ke svému příteli pocítí náhlý příval ochranitelského citu, obejme jej pevněji, dlaň neopouští Deidarovu tvář, naopak jej začne hladit a vyzdvihne si jej na klín, Deidara se zasměje a polibek přeruší, Sasori si nestěžuje, usměje se na svého rozkošného partnera a políbí jej na nos s takovou tou dětskou nevinností - kterou mimochodem umí Sasori dobře předstírat, jak už Deidarovi mnohokrát dokázal, zvláště měl-li Deidarův penis v puse či v jiných nepatřičných místech a zapříčiňoval tak Deidarovi nesnesitelná slastná muka, vždycky se tvářil jako to nejnevinnější dítě na světě. Deidara zatřepal hlavou, aby přestal myslet na Sasoriho jako provokatéra, kterým od přírody byl, ale jako na přítele a osobu, která se s ním nyní tak hezky mazlí.
"Dei-da-ra-kun…" přeslabikuje Sasori, za každou slabikou Deidaru líbaje na noc, tváře a čelo. Deidara se pod ním kroutí a naoko jej od sebe odstrkuje, ale Sasori tuhle deidarovu hru dobře zná, ve skutečnosti si Dei nyní nepřeje nic jiného, než v tomhle mazlení pokračovat, ostatně, Sasori nemá v plánu přestat. Znova jej políbí na čelo a postupuje po spáncích níže, kolem ucha, jehož lasturu něžně olízne, skousne lalůček a mírně za něj zatáhne, na což Dei odpoví tichým stenem. Sasoriho to potěší a inspiruje k rozhodnutí Deidarovo ouško skousnout ještě jednou, možná trochu silněji, a ihned poraněné místečko, když na kůži lalůčku zůstanu načervenalé kousance od Sasoriho zoubků, Deidara však znova zasténá, není přece z cukru. Sasori jeho ouško opět polaská jazykem, počká si na Deidarův spokojený vzdech a pak pokračuje lehkými polibky na tvář, podél lícní koti přes střed tváře, přes nos na druhou tvář, k druhému oušku, které laská se stejnou pozorností, jak před chvílí to první, načež se spustí po krční tepně dolů, lehkými polibky laská Deidarovu kůži, občas přitvrdí,občas trochu skousne a chvilku kůži saje,aby na ní vytvořil malé zarudlé flíčky, přičemž Deidara povolně sténá, Sasori ví, že tohle místo je jedno z nejcitlivějších na Deidarově těle vůbec, ale nezdrží se tam dlouho, špičkou jazyka si vykreslí vlhkou cestičku přes klíční post na rameno a paži, kde opět přejde v polibky, načež se tváří otře o jeho pokožku na bicepsu, zkoumaje její měkkost a poddajnost. Deidara svého milence sleduje zpod přivřených víček, oddechuje mělce a vzrušeně, pevně se drží Sasoriho trika od pyžama, snad ze strachu, že by mohl Sasori odejít? Nebo jen hledá stabilitu, opěrný bod? Těžko říct.
Sasori se vrátí zpátky k Deidarovým smyslně pootevřeným rtům a opět se do nich vpije, nejdříve jen rty, pak i jazykem a Deidara se ochotně zapojí, Sasori je líbající bůh, un. Sasori je dost nedočkavý, vyprovokuje jejich jazyky k akci, chvíli se s tím Deidarovým proplétají, mazlí a hladí, než se Sasori odpojí a nespokojeně si přeměří Deidarův nátělník. Deidara pochopí, na co jeho společník mlčky naráží, stáhne ruce z jeho těla a obemkne prsty za spodní lem tílka, aby si je mohl přetáhnout přes hlavu, Sasori pochvalně se spokojeným úsměvem pokývá hlavouna souhlas a sám se taktéž zbaví svého trika, sice tak riskuje, že jej Deidara poškrábe, jestli se jej bude chtít držet stejně pevně jako před chvílí, ale na tom Sasorim momentálně nezáleží. Uchopí Deidaru za boky a něžně Deidaru povalí na záda na postel, Dei zalapá po dechu, milencův chvat jej překvapil, ale hned nato se zasměje, Sasori přejede svým jazykem po Deidarových břišních svalech, ví, jak je to Deidarovi příjemné. Trošku to lechtá, trošku vzrušuje, každopádně se Dei pod husí kůží, která se mu po celém bříšku rozeběhne, zachvěje a také cítí, jak jeho vzrušení v těle stouplo, v těle se uvolňuje adrenalin, Deidara zrychleně dýchá a podvědomě touží po uvolnění, ač vědomě si přeje, aby to nikdy neskončilo. Sasori se mezitím přesune na Deidarovu hruď a dráždí jeho bradavky, střídavě je jemně mne mezi prsty, olizuje a dráždí jazykem nebo opatrně, aby jej neporanil, skousává mezi zoubky, Deidara polohlasně sténá, dech je stále rychlejší, stále hlasitější, Sasoriho úsměv je čím dál spokojenější. Deidara natáhne ruce a položí je na Sasoriho zátylek, nechce jej však zatlačit dolů, ke svému klínu, naopak jej od svého těla odtahuje. Sasori sice nerozumí, ale poddá se a vyhoupne se zpátky k Deidarovi.
"copak?" políbí ho krátce.
"Teď já," usměje se blonďáček rozpustile a zručně povalí Sasoriho vedle sebe, Sasori nevypadá, že by byl překvapen Deidarovou reakcí. Jistěže není, ostatně, Deidara nikdy nevydrží být celou dobu uke, na to je moc…roztržitý. A zvědavý. A zatraceně dobrý v dělání cucfleků, napadne Sasoriho, když se Dei věnuje právě této činnosti. Náhodně mapuje ústy celý Sasoriho krk, občas jen kousne, občas polaská jazykem, občas kůži vsaje do úst, Sasori se syčivě nadechne. Nemá tušení, kde se tohle Deidara naučil, ale je tomu člověku zatraceně vděčný. Deidara se sofistikovaně ušklíbne, skloní se a docela pevně skousne Sasoriho bradavku, Sasori vykřikne - projel jím tak zvláštní pocit! Přesně na pomezí nejvyšší slasti a nesnesitelné bolesti, Deidara se ušklíbne a pohladí poraněnou bradavku jazykem, ochoten se dokonce omluvit, bude-li to nutné, ale je si téměř jist, že to nebude třeba, Sasori má zavřené oči, pootevřená ústa a mělce, přerývaně a rychle dýchá. Je zatraceně vzrušený, ušklíbne se Deidara, vrátí se k Sasoriho tváři a políbí ho na pootevřené rty, ihned se mu dostane odezvy, Sasori vpustí Deidarův jazyk do svých rtů a polibek je náhle mnohem vášnivější, než když jej inicioval Sasori. Deidara do polibku zasténá a po několika vteřinách se od Sasoriho odpojí, aby mohl - po jeho vzoru - přejet jazykem po lastuře ucha, Sasori na to sice není tak úchylný, jako Deidara, ale také se mu to líbí, s přivřenýma očima pak čeká, co ještě si na něj ten blonďatý ďábel vymyslí, on je totiž Deidara všeho schopný. A taky se dočká, Deidara roztáhne Sasoriho nohy od sebe, posadí se mezi ně a jazykem si razí cestičku od jeho bradavky, přes prsní svaly, středem bříška dolů k pupíku, na který vtiskne láskyplný polibek a pokračuje níž, přes podbřišek, který prolíbá úplně celý, Sasori se pod ním svíjí a sténá hlasitěji, deidara si je dobře vědom vzrušení, jež se rýsuje pod Sasoriho kalhotami a podle toho, jak jsou vyboulené, Deidara pochopí, že sasori na sobě nemá spodní prádlo, proto se stáhnutím kalhot nespěchá, nebylo by to ono. Deidara hladí Sasoriho boky a bříško, jazykem už asi posté vykresluje vlhkou cestičku podél lemu Sasoriho kalhot, Sasori úpí a sténá a vzdychá, ale Deidara je neoblomný, na jeho němé prosby nereaguje, zcela záměrně, samozřejmě, ne proto, že by o nich nevěděl. Náhle dostane nápad, po tváři se mu rozlije dr. Zlounský úsměv, skloní hlavu, aby Sasoriho nevyděsil už tím výrazem a dá se do provedení nápadu. Rukama sjede po Sasoriho bříšku k bokům, přes slabiny, ale jeho vzrušenému penisu se vyhne, pokračuje na vnitřní stranu stehen až pod kolena a zase zpátky, úplně stejnou trasou, načež posune hlavu ještě kousek dolů a přes kalhoty olízne jeho vydouvající se erekci. Sasori, udiveně to celé sleduje, zvrátí hlavu dozadu a zběsile jí mrskne na stranu, hlasitě přitom zasténav. Deidara, tvářící se pořád stejně potměšile, celý proces zopakuje, jen tentokrát o penis otře svou tvář, potom nos, nakonec Sasoriho přes ty kalhoty, jež má stále chudák Sasori na sobě, jej vezme mezi zuby. Nekouše, jen docela pevně drží, Sasori sebou zazmítá, hlasitě zakřičí Deidarovo jméno a uchopí jmenovaného za zátylek, aby jej natlačil blíže Ke svému klínu, Deidara se však pousměje, čekal nějakou takovou reakci, Sasori je velice impulzivní a velice citlivý, zvláště na některých místech… a dedka je všechny samozřejmě dobře zná. Ušklíbne se stejně potměšile jako před chvílí, nadzvedne se a nedbaje Sasoriho němých přání a náznaků se vytáhne k Sasoriho tváři a přeněžněle jej políbí. Žádný jazyk, žádné steny, jen mazlivý, snad možná uklidňující dotek Deidarových rtů na těch Sasoriho a Sasori zmoženě zasténá, když se od něj Dei odpojí, sesune se o kousek níž a do rtů opět pojme Sasoriho bradavku. Deidara se pousměje, polaská ji jazykem, zase se nadzvedne a ne chvíli se věnuje Sasoriho krku, líbá jej podíl krční tepny dolů na rameno, tak jak to předtím dělal Sasori Deidarovi. Sasori prosebně zaúpí a chytí svého milence za boky, přinutí jej si spodní polovinou těla lehnout na sebe a Deidarovi dojde, o co se jeho milenec snaží. A vlastně… proč ne? I pro Deidaru začíná být vzrušení neúnosné, v tomhle by tedy vyhověl sobě i jemu. Pousměje se tedy, polibek na Sasoriho rty prohloubí, pánví se přitiskne na tu Sasoriho, pak sáhne mezi jejich těla a narovná erekce jich obou tak, aby se o sebe mohly třít. Sasori jen souhlasně zasténá a začne proti Deidarovi rychle přirážet, Deidara jej chce nejdřív zastavit nebo aspoň zpomalit, ale nakonec uzná, že by to stejně nemělo smysl. Vlastně, je si jistý, že Sasori ještě tak blízko orgasmu není a taky že má pravdu. Sotva se jejich rychlé otírání a ustálí na jednotném rytmu, Sasori se zapře a převrátí Deidaru na záda tak, aby ne něm teď ležel Sasori. Deidara se zasměje a pohlédne do vášní jiskřících očí svého milence: "Chceš si hrát, Sasori-kun?"
"S tebou vždycky, Deidaro-kun," odvětí s úsměvem Sasori, Deidara se krátce, vesele zasměj, načež se znova políbí. Nyní je tedy iniciátorem věcí Sasori, zamyslí se Deidara, kdoví, co si na blondýnka vymyslí on, ale zatím to nevypadá, že by chtěl Deidaru zlobit tak, jak Deidara do nynějška zlobil jeho, naopak, vypadá to, že se Sasori rozhodl jednat, když se skloní rovnou k Deidarově bříšku, letmo políbí jeho zešikmené svalstvo břišní, olíže citlivou kůži kolem pupíku, užívá si mírně slanou chuť Deidarovy kůže, Deidara zaúpí a syčivě se nadechne, Sasori se spokojeně ušklíbne, ví jak na něj. Chvíli uvažuje, že by si s ním vážně pohrál, ale jeho vydouvající se vzrušení a vysoká hladina adrenalinu v krvi jedná za něj, Sasori zahákne prsty o lem Deidarových kalhot a na jeden zátah z nich osvobodí jeho penis, Deidara se nadzvedne, aby svému milenci usnadnil práci a Sasori jej svlékne donaha, přičemž kalhoty letí kamsi za postel. Deidara se posadí, aby mohl Sasoriho zbavit jeho trenýrek na spaní, společnou prací Sasoriho rovněž osvobodí a ten úlevně vydechne, když se na něj přitiskne roztoužené tělo jeho milovaného.
"Sasori…-kun…" zašeptá Deidara, než se opět ponoří mezi jeho rty, Sasori si jej pěvně přitiskne k sobě a dlaněmi hladí jeho vypracovaná záda, Deidara objímá svého miláčka kolem šíje a neustále polibek prohlubuje, dotírá hluboko do Sasoriho úst, mazlí jeho jazyk, vychutnává si jeho chuť, a podvědomě - a nebo možná zcela vědomě - se tiskne k Sasoriho klínu a opět se o něj pokouší otírat, avšak tato pozice tomu není zrovna přizpůsobena, a tak svou polohu změní, tedy, změní ji Sasori, když se dobrovolně položí na záda a stáhne si rozvášněného Deidaru na své bříško, zapasuje si Deidaru mezi nohy, chytí jej za bok a aniž by jej přestal líbat, řídí jejich pohyb. Deidara do polibku zasténá a snaží se tempo zrychlit, ale Sasoriho dlaně na jeho bocích mu tuto změnu znemožňují, proto se Deidara rozhodne jednat. Ukončí polibek, uvolní objetí, kterým málem dusí Sasoriho, nadzvedne se z těla svého milence a klekne si mezi jeho doširoka roztažené nohy, aby mohl svůj hladový chtíč zaměřit na Sasoriho erekci, tyčící se do výše.Sasori se zatravní trochu poděšeně, když Deidarův hladový výraz spatří, ale když Deidara pevně uchopí jeho penis do dlaně a pomalu, táhle jej pohladí, Sasoriho výraz se z vyděšeného změní ve vděčný, zakloní hlavu a trhaně vydechne, na tohle se už několik minut těší. Deidara chvíli jeho chloubu zpracovává jen jednou rukou, laská ji celou dlaní, po celé jeho délce, nasadí pomalé, dráždivé tempo a potěšeně sleduje Sasoriho výraz nejvyšší slasti, načež jej napadne, že by se svému milenci mohl věnovat i více, druhou rukou tedy obemkne Sasoriho varlata je mně je masíruje, Sasori zasténá a vypíná boky vstříc Deidarově dlani, snaže se tak Deidaru donutit k rychlejšímu tempu, ale Deidara tou rukou, kterou mu doteď hladil erekci, přitiskne boky k posteli, načež zazmatkuje - a čím jako má teď Sasoriho ukájet…? - kdyby měl volnou ruku, plácnul by se do čela, ale takhle jenom skloní hlavu a pohltí Sasoriho do úst, dost hluboko na to, aby měl Sasori pocit, že Deidara olizuje celé jeho tělo a že jestli to tempo nezrychlí, Sasori se buď zblázní a/nebo si Deidaru vezme na místě a násilím. Deidara tedy nehodlá svého milence provokovat a začne jej sát mohutněji a trochu rychleji, Sasori útrpně vzdychne, položí dlaně na vedle sebe na matraci postele, aby nemusel chytat Deidaru a tahat ho za vlasy případně jej udusit, jak mohutně by jej tlačil na svůj klín, místo toho v dlani sevře prostěradlo, to alespoň nemůže křičet bolestí, o to je Sasori drtí ve své sevřené pěsti pevněji. Deidara samozřejmě cítí pnutí v celém Sasoriho těle, když si jej´jistý, že se jej Sasori nepokusí udusit, uvolní svou ruku, kterou svíral jeho boky a přejede jí po Sasoriho stehně tam a zase zpátky, načež Sasoriho uchopí pevně za kořen penisu a mírně si s ní pomáhá, když přestane pohybovat hlavou a jen mohutně saje. Sasori zasténá táhleji a hlasitěji, cítí, jak jej právě tohle dráždění mílovými kroky přibližuje k vrcholu a prožívá nepředstavitelné dilema: má říct Deiovi, aby zastavil a nechat se tak trápit ještě několik mnoho minut, nebo má mlčet a vyvrcholit? Deidara se snaží opravdu mohutně, bere Sasoriho hluboko do úst, jazykem přitom střídavě hladí žalud penisu a uzdičku, občas trochu zpomalit, jindy nečekaně zrychlit, občas Sasoriho z úst vypustí, aby jej mohl po celé délce olíznout a při tom nenápadně zkontrolovat Sasoriho výraz, a pak znova pojmout Sasoriho úd do úst, nejprve jej jen pomalu, dráždivě žužlat, postupně zrychlovat a nakonec i stupňovat intenzitu sání, pomoci si při tom rukou, kterou kopíruje pohyby hlavou, druhou rukou mnout varlata nebo hladit Sasoriho podbřišek - Deidara v tomhle byl zatraceně dobrý už od začátku jejich vztahu a Sasori mu to několikrát zopakoval na žádost Deidary, jistě že chtěl blonďáček vědět, jaký je, vždyť Sasori je jeho první vztah, první zkušenost, první sex - a ani zdaleka ne poslední, jak Sasorimu došlo, když se spolu vyspali poprvé, od té doby denně, mnohdy i několikrát, Deidara, zdá se, si sex se Sasorim velice oblíbil.
Ale co teď…? Sasori už v podbřišku cítí to pomyslné hejno motýlů, jež se zvedá v jednom houfu, aby opustilo jeho útroby a v podobě bělavé, hořkoslané, husté, lepivé tekutiny - co má dělat…?

*^.^*

*Dr. Zloun vyvraždil po dopsání této povídky všechny koťátka na světě...*


A Yaraki, t
y jedno peverzně-úchylácké-yaoistické-a-absolutně-dokonalé- stvoření,
jestli mi ještě jednou zadáš něco takového, Dr. Zloun ... ... ...
- ti to napíše znova,
vždyť ho znáš, je stejně perverzní, jako ty. xD


Dobře, fajn, každý, kdo tohle dočte do konce, nechť zanechá komentář, prosím, mnohokrát děkuji.
 


Komentáře

1 yaraki-taicho | Web | 9. prosince 2010 v 22:35 | Reagovat

*dočetla* *umřela* Takhle krásně mě ještě nikdo nikdy neoznačil. Nikdo nikdy nedal mě na stejnou úroveň s Ó velkým Dr. Zlounem.
Smrt koťátkům a druhej díl prosím.
Bože, ty jsi geniální...
Povoluju ti vykecávat se kdykoli a kdekoli a jakkoli...
Jashin, Kayleigh...a její yaoi vládne světu...
Chci víc. Hned. Un! :-D
Jsi vážně poklad. Sakry, fakt že jo... *žere tuhle holku* :D

2 Luella-chan-SBnko | Web | 10. prosince 2010 v 14:22 | Reagovat

*nadšený jekot*...Onee-acháán ty jsi Bohyně Yaoistek fakt že jo!!!!...jako vždy dokonalá povídka!!...Na začátku jsem málem umřela smíchy s Itachiho a pak i chudáčka Kisameho a pak už jsem jen hltala jeden řádek za druhým a přitom slintala jak šílená XD...*utírá klávesy*...bombová povídkááá jáááj nemůžu se dočkat dalšího dílu!!! :-D  :-D  :-D

3 Lucinka Naomi Deidarinka-chan | E-mail | Web | 11. prosince 2010 v 8:59 | Reagovat

*nosebleed* souhlasím naprosto se vším co napsala Luella-oneechan x) to bylo naprosto úžasnéé *ječí jako puberťačka co se na ni právě usmál její největší idol ze všech xDD* miluju SasoDei, miluju Yaoi a miluju tvoje povídký!!! *zase ječí xDD ♥_♥*

4 Terka-chan - affs ♥ | Web | 11. prosince 2010 v 12:24 | Reagovat

Tak to byla dokonalá povídka :DD nejlepší Itachi :DD  bejt na jeho místě, udělám to samí :DD

5 Standa-Ami Sasaki | 11. prosince 2010 v 19:16 | Reagovat

já moc sasodei nemusím ale tohle bylo dobrý kdy bude pokračko už se moc těším xD

6 Mayuki | 27. března 2011 v 15:59 | Reagovat

*epic nosebleed* Tak-tohle-bylo-naprosto-suprový *koktá mezitím co si tiskne kapesníky k nosu* Ty jsi bůh! Jashin-sama mi to odpustí :-D

7 Naruto nee-chan | Web | 30. dubna 2011 v 19:25 | Reagovat

YATTAAAAAAAAAAAA!!! Kurňa, to je dokonaloooooooooooooost toho největšího kalibru!!! Kašlem na jashinismus. Budem uctívat Kayleigh:-D

8 loirene | 23. června 2011 v 17:23 | Reagovat

*neustávající nosebleed*, jedu na druhou část ;) :D

9 Katy ^^ | Web | 10. března 2012 v 13:27 | Reagovat

Oooh, um... ách... já nevim co řííct! :D
To potěší srdce každé yaoistky, nemám pravdu? :D
Um... příště si dám pozor, že předtim nesmim jíst ani pít... :DD
A ještě... nechápu ty Tvé myšlenkové pochody... jak by někdo mohl přestat tohle číst?! :D

10 werisekk03 | 25. března 2012 v 10:22 | Reagovat

Moje sliny se rozhodly uspořádat hromadnou evakuaci, takových povídek by to chtělo víc. :-D

11 Kama-chan | 27. května 2012 v 0:21 | Reagovat

dočetla a je happy :D

12 Koko-chan | E-mail | Web | 12. srpna 2012 v 16:28 | Reagovat

ehm... nejsem si jistá, jestli se dá tohle vyjádřit slovy... protože NAPROSTO DOKONALÉ tomu nestačí...!Musím přiznat, že začátek mě fakt hodně pobavil :D Hlavně představa, jak Itachi s přikrývkou na hlavě padá z postele :'D To bylo fakt dokonalý :D:D:D:D A ta druhá část..? To bylo NAPROSTO dokonalý *o*

13 Konoha-chan | 9. září 2012 v 8:57 | Reagovat

*slint*Užasná povídka!Snad nejhezčí kterou jsem kdy četla!Kdybude další část!MOc se těším!Sice je to hodně uchylná povídka,ale to si mi na tom líbí!!!
Další část prosím :D

14 Keigh | Web | 9. září 2012 v 17:51 | Reagovat

[13]: ...Um... další část je zveřejněná v rubrice už asi rok a půl...?

15 Konoha-chan | 10. září 2012 v 18:11 | Reagovat

Aha,nojo,máš pravdu Keigh!

16 Dino | 25. června 2013 v 22:25 | Reagovat

najlepšia yaoi poviedka akú som čítalo!! *qqqqqq* prečítala som ju 3 krát za sebou, nemá chybu!!

17 kutaki | Web | 4. února 2014 v 18:18 | Reagovat

tak jsem to dočetla.. hezky úchylný..

18 X <3 X | E-mail | Web | 12. března 2016 v 0:33 | Reagovat

Super! :3 tuhle povídku čtu už nejmíň po desáté :D asi mě to nikdy neomrzí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama