Epizoda 7.: Komise FIA

28. ledna 2011 v 23:27 | Keigh |  Život ve Scuderia Ferrari

Fandom: Originální
Název série: Život ve Scuderia Ferrari
Žánr: humor
Pár: Kimi / Felipe
Upozornění: opravdu dementní humor (za případné následky společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.t.ž. neručí)
Věková hranice: neníČtvrtek, 15.11 mč., budova Světové rady motorportu FIA, Paříž, Francie"Dobrá prdel," přikývnu.
"Myslíš nasraného Stefana, vyšetřování FIA, možnost zákazu startu v Monaku, napomenutí, nebo pokutu?" vypočítává na prstech s naštvaným výrazem.
Ale vím, že se baví. I v sobotu se bavil.
"Spíš že spolu lítáme v průseru, kolego, " drcnu do něj loktem.
Zatváří se rošťácky: "Byla to supershow… musíme to někdy zopakovat…"
"Hn, " ušklíbnu se a prohrábnu rukou vlasy: jsem zvědavej, jak todlencto dopadne - fakt nám zakážou startovat? Nebo udělí jinou penalizaci? Huh,… Mimoděk se rozhlédnu po vyšetřovacím sále: Rozčilený Stefano něco horlivě vysvětluje Mosleymu, hrozně se při tom mračí a máchá kolem sebe rukama. Mosley sedí za svým stolem, podpírá si rukou hlavu, opřený loktem o stůl, oči přivřené, brýle na nose posunuté, kravata povolená. Komise - asi dvacet lidí naproti nám - si buď čte noviny, nebo spí. Fakt spí, s rukama v klíně, zavřenýma očima a pravidelným oddechováním. Někteří s otevřenou hubou.
Vypadá to hrozně směšně.
Chce se mi smát.
A jakože fakt hodně smát.
Ale musím být úplně pššš, bo Stefano už je tak nasraný… takže se pomalu, zhluboka, trochu trhaně nadechnu, abych potlačil tendenci vybuchnout nekontrolovatelným smíchem. No tak, Kimi, jsi přece Iceman, nesložíš se tu jak puberťák, že ne… V tu samou chvíli ucítím, jak se Felipeho tělo vedle mě otřásá tlumeným smíchem, což prolomí stavidla i u mě. Skloním se, a v neslyšném záchvatu složím hlavu do dlaně ruky opřené o koleno. Slyším, jak vedle mě Felipe polohlasně zahýkal, když se nadechoval.
Přijde mi to strašně směšné.
Začnu se smát polohlasně, Felipe se ke mně v zápětí přidá, načež plynule přejdeme v hlasitý řehot. Skrze smíchy přivřené oči vidím, jak se Stefano pomalu otočil a nasadil výraz Boha Pomsty. Zkouším tedy zmírnit svůj smích, když se ke mně Felipe nakloní a snaží se šeptat: ,,Dokážeš si představit, co asi píše ten kluk támhle?"
Podívám se směrem, kterým nenápadně ukazuje, a spatřím mladého kluka, jak se krčí za notebookem a poctivě si zaznamenává průběh celého vyšetřování. Upocené brejličky, umaštěné blonďaté vlásky, soustředěný výraz a hbité prsty na klávesnici.
Felipe si počká na mé přikývnutí - furt ještě nejsem schopen mluvit - a pak pokračuje, mírně trhaně, když přemáhá smích: ,,Kimi Raikkonnen a Felipe Massa v polovině vyšetřování podvodu stáje Ferrari, kdy se výše jmenovaní jezdci vydávali za toho druhého, propadli z ničeho nic nehoráznému záchvatu smíchu, bo je strašně pobavil pohled na herce Domenicaliho, znuděného Mosleyho, spící komisi a…"
Zbytek jeho výpovědi jsem neslyšel. Praštím hlavou o stůl, tím prudkým pohybem dopředu posunu svou židli dozadu - já spadnu na zem, jak se směju - a ta moje židle narazí do stolu za námi a převrátí ho, takže Felipe, houpající se na své židli, ztratí podpěru - v podobě toho stolu za námi - a s hlasitým tupým žuchnutím práskne na zem a jeho židle s ním, takže z něj jsou vidět jen nohy ve vzduchu ve tvaru V.
Já jsem nemohl dýchat, jak jsem se smál.
Zlomím se v pase a nestíhám si utírat slzy míchu, Felipemu trvá víc jak minutu, než se zvedne a opatrně koukne na komisi - jako co ona na to - nakloní se ke mně a zabublá: "Jsme je asi vzbudili…"
Polohlasně zahýkám, když se od komisního stolu ozve hurónský smích - Mosley leží na stole a brečí smíchy.
Končím.
Na náhrobku chci mít napsáno:
"Zde leží Iceman, nejchladnější muž F1, který zemřel na následky záchvatu smíchu."
 


Komentáře

1 Lucinka Naomi Deidarinka-chan | 29. ledna 2011 v 7:24 | Reagovat

to nemělo chybu xDD smála jsem se od začátku do konce xDDD a věř mi, že s tou angínou to dost bolelo xD ale ja to prostě nemohla vydržet xDDD

2 keishatko | Web | 1. března 2011 v 10:45 | Reagovat

kde na to chodíš? tam by som fakt chcela byť :D

3 Tutuška | E-mail | 20. dubna 2013 v 19:35 | Reagovat

Jsem se málem počůrala smíchy jak jsem se smála. :D Jinak super povídka. :-D

4 Karin | 5. září 2014 v 23:09 | Reagovat

Teda kam chodíš na ty seky paráda. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama