Nováček, část 2

23. ledna 2011 v 0:25 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Nováček*^.^*

"Proboha, Lighte, nejsme ani děti, ani malomocní a ani idioti," protočí Mello oči.
"Já vám nechci dělat kázání, jen chci předejít následkům, které mohou nastat," brání se L. Sakra, že jen souhlasil s tím, že ty dva haranty poučí o sexu… nebo se o to alespoň pokusí.
"Co chceš slyšet, L? Že šukáme třikrát denně už měsíc, páč totálně žerem sex? Že máme pokaždé kondom? A že zatraceně pokaždé dbáme na hygienu? Sakra, L, my nejsme z pralesa," protočí oči Matt.
"Hej, hej, totálně mám otázku, L," ozve se Mello. "jako, kdo je z vás dvou seme…?"
A Matt se zhroutí pod stůl - smíchy, samozřejmě.
L, který měl vždy tak trochu problém pochopit lidský humor, na který byl příliš inteligentní a… cynický, jen nechápavě zamrká: "No, samozřejmě že Light,"
… Načež oběma chlapcům sklapne: takovou upřímnost nečekali. Ostatně, nečekali ani, že L přizná, že spolu skutečně spí. Oni to sice všichni tři chlapci tušili, ale L ani Light se o tom před nimi nikdy nezmínili, ani před nimi nikdy nepůsobili jako pár, jen občas, když spolu L a Light mluvili o něčem jiném, než o práci - což se moc často nestávalo - chlapci tušili, že mezi nimi musí být něco víc než jen profesionální či přátelský vztah už jen z toho, jak spolu mluvili, jakým tónem a co všechno o sobě věděli.
"Proč se ptáte?" nechápe pořád L.
"Hej, jako…" zazmatkuje Matt.
"Uhn, to máš fuk, L…" zavrtí hlavou Mello, ještě pořád dost mimo.
"Hej, díky za přednášku, ale… máme nějakou práci," zvedne se Matt a podá ruku Mellovi. Galantní, napadne L. Mello se nad jeho jednáním vůbec nepozastaví, se samozřejmostí ukemu vlastní vloží dlaň do té Mattovy a nechá se jím vyvést z místnosti.
L to několik vteřin analyzuje, ale dostane se ke stejnému závěru, jako před tím Light, ti dva se prostě rozhodli spolu žít a nic a nikdo to nezmění. Žel bohu ani Near.

*^.^*


"Na co jsi přišel?" optá se zvědavě Light.
"Asi… asi na nic." prohlásí zadumaně L. "Chtějí spolu být, tak spolu jsou. Dnešní mládež je díky internetu poměrně vzdělaná… hlavně v oblasti sexu, zdá se…"
"Hm…" protáhne Light a houpavým, trochu svůdným, analyzuje L opět, krokem se k němu Light přiblíží, načež jej obejme okolo pasu. "Co kdybychom užili jejich příkladu a trochu se odreagovali, zlato…?"
L se pousměje, vlastně proč ne? Stejně nemá náladu začínat s novým případem… a odreagovat se vskutku potřebuje, což o to.
"Myslíš, že si to můžeme dovolit?" zapochybuje L, avšak obejme Lighta kolem ramen.
"Jak to myslíš?" zamračí se Light. "Nemáš náladu, nebo-?"
"Ale vůbec ne, právě naopak," zamumlá L a na důkaz svých slov přitiskne své boky a Lightovi, který tak ucítí Ryuuzakiho značně narůstající vzrušení. "Jen… jestli bychom se neměli věnovat Nearovi."
"Uhn," zatváří se Light přistiženě. Opravdu by měli. "Co navrhuješ?"
"Jít mu přečíst pohádku… zadat matematický úkol… a pak jej uložit do postele… a pak si dát dlouhou koupel ve dvou."
Lightovi zajiskří v očích: "To by šlo,"
Znamená to totiž, že sex neruší, ale jen odsouvají, mají jasně daný program, při kterém budou ale oba značně nervózně očekávat dnešní vrchol večera. Vlastně se tohle plánování jejich sexu dalo považovat za určitý druh předehry.


*^.^*


"A…" ošije se Near a Lightovi se zdá, že se snad jeho sněhová tvář i červená. "jak se vůbec jmenuje?"
Light i L jsou natolik důvtipní, že jim ihned dojde, o čem Near mluví, ačkoli téma, na něž se bavili pře touto položenou otázkou, bylo zcela scestné.
"Felipe," pousměje se Light. "přiletí zítra kolem poledne."
"Vážně ti nevadí, že spolu budete mít pokoj?" optá se L. Jemu osobně by to vadilo, kdyby měl kdokoli cizí sdílet jeho soukromí.
"Hm… ani ne." zavrtí svou bělovlasou hlavinkou.
"Doufám, že spolu budete profesionálně vycházet," Ryuuzaki spiklenecky mrkne na svého partnera a ten mu mrknutí oplatí, oni vědí, co dělají.


*^.^*


"Lawliete?" zamumlá Light z polospánku.
"Hm…?" protáhne jmenovaný a nepřestává při tom hladit Lighta po vlasech, přes krk a záda až pod zadeček. "Copak, lásko?"
"Jsi si jistý, že je to dobrý nápad?" ujišťuje se Light, příliš unaven na to, aby Lawlietovi vysvětloval nebo objasňoval své myšlenkové pochody, a tak využívá jeho schopnosti důvtipu.
"Co? Jít spát, páč jsi mi málem vyšukal duší z těla? Ano, to myslím, že je docela dobrý nápad, protože je tvůj. Co se Felipa týče, to je ještě lepší nápad, přirozeně, protože byl můj."
Light se zasměje a čistě z principu mlčí o faktu, že Felipe byl jeho nápad a ne Lawlietův, jen proto, aby mohl Lawlietovi udělat radost. A možná taky proto, že vážně nemá sílu mu odporovat. To přirovnání "vyšukat duši z těla" bylo dnes skutečně přesné, připadá si jako po maratonu.
"V kolik má zítra přiletět?" ptá se Light stále stejně znaveně.
"Nevím, Watari mi ještě zavolá v kolik přesně, prý by to chtěl stihnout do oběda, protože má ještě nějakou práci a hlavně se musí do večera zase vrátit do Wammys House kvůli přijetí nového dítěte."
"Za Felipa?"zajímá se Light.
"Nevím, nejspíš." kývne L zamyšleně.
"Dostaneme k přečtení jeho spis?"
"Asi někdy před třemi hodinami mi přišel na mail, jenže zrovna když jsem ho rozkliknul a chtěl si ho přečíst, někdo mě násilím zatáhl za cíp mikiny do koupelny, přirazil mě na zatraceně studenou zeď a dělal se mnou věci, které jsem snad ani netušil, že je umíš." pousměje se mírně ironicky Ryuuzaki.
Light se Ryuuzakiho hrudi tlumeně zasměje: "A to's ještě neviděl všechno."
"Hm, ale nechej si to na jindy, dobře? Já se vážně cítím dost vyšukaně. A zítra mě bude zatraceně bolet zadek…" dodá L zamyšleně.
"Promiň," zamumlá Light omluvu, ale L jej jen políbí do vlasů:
"Ale no tak, víš že se nemusíš omlouvat. Sex s tebou je vždycky skvělý a něčím zajímavý. A to tvoje dnešní vystoupení se řadí na nejvyšší příčky mého hodnotitelského seznamu." zamumlá L uklidňujícím hlasem a výjimečně to nemyslí sarkasticky, leč zcela vážně.
"Máš seznam…?" zamračí se Light, ale přitom se do Ryuuzakiho hrudi usmívá.
"Jo," kývne hlavou. "Ale bohužel nejsi na prvním místě. To ti vyfouklo to amatérské gay porno z Gacktovy ložnice."
Light protočí oči: "Asi ti z pevného disku smažu všechny seasons doktora Hauze."
"Ale ne, to bys mi přece neudělal," pokračuje v tom nesmyslném rozhovoru Lawliet. "Kde bys potom bral inspiraci pro svůj cynicko-sarkastický humor?"
"Z nás dvou jsi ty mnohem sarkastičtější." upozorní ho Light ledovým tónem, přesto je touto debatou velice pobaven a znechucený tón pouze předstírá, ostatně stejně jako L.
"To není pravda," uzemní jej L. "já to jen dávám víc najevo."
"Jo, protože já toužím po moci a ty chceš spasit svět." protočí Light oči.
"Přesto jsme oba spravedlnost." odtuší L stále stejně zamyšleně, chladně a zdá se myšlenkově nepřítomně, jakoby už zase přemýšlel o něčem úplně jiném.
"Ne, já jsem spravedlivější. Ty posíláš zločince do vězení na různě dlouhou dobu, já je všechny zabíjím a to je vůči nim mnohem spravedlivější."
L protočí oči, zase prohrává! Dávno pochopil, co se děje. On a Light se nikdy nehádají, jejich vysoká vzdělání, IQ i EQ jim to nedovoluje, tedy spolu nebojují slovně a urážlivě v podobě hádky, ale buď si pokládají nejnáročnější otázky z různých exaktních i humanitních okruhů, nebo se předhánějí v užívání těch nejcyničtějších a nejsarkastičtějších hláškách. Kdo se zasměje první nebo komu dojdou slova a nápady, prohrál - jde tedy jen o ješitnost a ego. (Chlapi *povzdech*.)
"Ano, ale když se seknu já, můžu člověka z vězení propustit. Ty budeš u shinigamiho žadonit o navrácení života toho člověka asi docela těžko, že…?" nedá se L.
"Za jablko by mi možná dal-"
"Tak na co máš mě? Pofiderní nekroidní shinigami tě berou víc než já? Nevěděl jsem, že jsi na guru." skočí mu L do řeči.
"…Šanci, jsem chtěl říct." ušklíbne se Light, únava jej přešla, soustředí se na slovní přestřelku, ačkoli nezvedá hlavu z hrudi svého milence a L jej na oplátku nepřestává hladit po zádech.
"Ztratil jsem pointu naší debaty," vydechne L náhle a tedy se touto větou vzdává.
"Cože? Už?" protáhne Light zklamaně.
"No tak, musím ti občas dát pocit, že nade mnou umíš i vyhrát." Ryuuzakimu zacukají koutky.
Light se protáhne obličej: "Ty jsi ale úplně blbá."
L se tentokrát tiše zasměje a Light zakloní hlavu tak, aby jeho úsměv viděl. L toho využije a láskyplně Lighta políbí.
Jednoduché, sarkastické a krátké. Já vím. Líbilo se?
 


Komentáře

1 Luella SB-nečko XD♥♥♥ | Web | 24. ledna 2011 v 17:56 | Reagovat

No jo L! upřimnost nadevše XD....já se málem uchcala XD...skvělý dílek !!! XD

2 Tom | 24. ledna 2011 v 20:23 | Reagovat

Hej, jako, zabavit všechny searons Doktora hauze? Já už vím, odkud ty bereš tu inspire, z našich rozhovorů! Tohle přesně jsi mi řekla ty, když jsem ti oznámil, že němci ten Mnichov v 38. roce totálně projeli! xDDD

3 Tom | 24. ledna 2011 v 20:24 | Reagovat

...což bylo mimochodem v dějáku... (again...)

4 Lucinka Naomi Deidarinka-chan | Web | 25. ledna 2011 v 7:18 | Reagovat

souhlasím s Luellou onee-sama...úchvatný dílek, nasmála sem se, máš krásné záhlaví xDD akorát ta cedulka "stránka pro dospělé" mě trošičku sere...furt klikat na souhlasím jak blbeček xDD

5 Kayleigh McCamyo | Web | 25. ledna 2011 v 14:56 | Reagovat

Ha! Nastavení úspěšně změněno. :) (Už žádné zbytečné klikání :)

6 Ilay^^ | Web | 21. července 2011 v 10:01 | Reagovat

Jeeej a jen mi to tak přišlo ten jejich malý rozhovor, jak si říkaj a to já jsem víc ciničtější  sarkastičtější než jsi ty, a to teda nejsi a to teda jsem :D aaa to mě prostě zabilo, dokonaléé :D:D ale jsem zklamaná, jako správná YAOIStka:D žádná sexistická scéna O_O vážně :D

7 Rin | Web | 30. září 2011 v 17:39 | Reagovat

Jé, líbilo :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama