Volejte sláva a tři dny se radujte!!!

19. ledna 2011 v 23:50 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným)
Hej, děti,

radujte se, veselte se, protože, víte co? Úspěšně jsem přežila pololetní zkouškové období v té polenem praštěném pakárně, zvané gymnázium! - sice s menšími poruchami spánku, mírně nervově labilní a se syndromem pocukávajícího obočí, ale živá! Což znamená (- famfáry, prosím)

Kayleigh, dr. Zloun a yaoi se vracejí!!!

(žel bohu už se nikdy nevrátí ta koťátka...) ale no nic, od čeho umí moje dvě úžasné virtuální sestřičky krásmě malovat, že?! xD (- neřešit, proboha, hlavně neřešit).

Takže, bojte se a děste se, od pátku se opět vrhám na další yaoi a jiné úchylnosti, budu malovat a dělat spoooustu úchyláren, ketré vám pak tady ukážu, když budete hodní a hezky se modlit k Dr. Zlounovi. (Btw, až budete příště otevírat zubní pastu, ujistěte se, že v ní není Dr. Zloun - a když tam náhodou nebude, stoptocentně sedí nad vámi na stropě. a utírá tam prach. A vysává tam. Na tom stropě, samozřejmě.)

...Děti? Neřešte mě, prosím. (*Hráblo jí z integrálních bikvadratálů, genetických mutací, hodin dějepisu, chybějícího yaoi, dvou hodin spánku denně po dva týdny, krému na ruce, nedostatku koupelen v třípokojovém bytě, nefungujícího zapalovače a taky z té torie, co se o ní mluví jen relativně.)

Uhn, čtvrťák je v pohodě. xD
 


Komentáře

1 yaraki-taicho | Web | 20. ledna 2011 v 19:05 | Reagovat

Bejku, ty mě děsíš! Teď jsem právě dožila/přežila první pololetí třeťáku...všechny ty výše zmíněné...*brrr*...mě čekají...*dlouhé polk* :D
Chybělas mi tu...nějak se začala množiti koťátka :-D
Btw...v anketě chybí možnost "prvních pět možností najednou" :D

2 Luella SB-nečko XD | Web | 20. ledna 2011 v 19:34 | Reagovat

No jasně že ještě žiju XD....jen jsem teď měla kopec roboty,bo jsem zakladala nový blog víš? XD.......škola,děs a hrůza,známky celkem jo XD....popoletí taky nenávidím XD.....Hnnnn...Dr. Zlouna?....No,mám pocit,že nám teďkom něco šramotilo za skříní.....zvykne se tam někdy zašít?Pokud jo,tak je u nás XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama