Epizoda 9.: Zbabělý útěk

12. února 2011 v 15:30 | Keigh |  Život ve Scuderia Ferrari


Jestli si myslíte, že si spolu někdy něco začnou, tak jste zatraceně vedle! xD
Jenom tak btw,
Vlevo Kimi, vpravo Felipe. Já si nemůžu pomoct, prostě ten Felipeho pohled a ten úsměv a... xD (Jó, Kayleigh zmlkne...)


Fandom: Reálné žijící postavy
Prostředí: Scuderia Ferrari Marlboro sezona 2006/07/08
Pár: Kimi Raikkonnen / Felipe Massa
Autor: Kayleigh McCamyo a Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.t.ž.
Čtvrtek, 11.39 mč. (místního času) Boxy stáje Ferrari , Kuala Lumpur, Malajsie


"Stejně to byla prdel," pochechtává se cestou ke stolu. "sice mě ještě teď bolí záda, jak jsem si je odřel o ten stůl, když jsem padal, ale…"
"Uh, to mě mrzí," zamumlám.
"V pohodě," mávne rukou. "za možnost slyšet tvůj smích to stálo."
Podívám se na něj asi dost divně, ačkoli jsem chtěl, aby to vypadalo zvědavě, páč rychle dodá: "Ty se totiž moc často nesměješ."
Pokrčím rameny rádoby lhostejně: "No, ono poslední dobou moc není čemu."
Ušklíbne se, zdá se že souhlasně, posadíme se a Felipe zběžně prolustruje zdejší hostesky. Chvíli sleduju jeho pohled, ale pak se sám na jednu zaměřím - hezká, blondýna, tak trojky… sukýnka… dlouhé nohy… Zamrkám a trochu zatřesu hlavou, když před nás položí sklenice s džusem, skloní se víc, než je třeba, svůdně na nás zamrká, naučeně koketně se otočí a krokem v rytmu hudby zase odkráčí.
"Hezká, hm?" poznamenám, když je z doslechu. I Felipe za ní celou dobu kouká.
"Každý jižan se otočí za Evropankou, nejlépe blondýnou," napije se. "Ačkoli se mu vůbec nelíbí."
Krátce se zasměju a zavrtím hlavou: "Myslel jsem že - hele, vidím Raf," zarazím se. "A vypadá docela nasraně," všimnu si jejího výrazu Boha Pomsty.
"Asi viděla, jak si utírám sliny nad tou blonckou," protočí oči. "Sakra," nervózně se zavrtí na židli a narovná se.
"Asi jo, rázuje si to přímo sem." poukážu na fakt… začínám vymýšlet plán záchrany. …To nejlepší, nejjednodušší a nerychlejší je... útěk. Ano, já vím, zbabělé.
Ale účinné.
"Můžeš mi vysvětlit," zasyčí Raf, když se dostane až k našemu stolu. "Proč ti málem vypadly oči z důlků, jak si čučel na tu blondýnu"
"Já.." vstanu. "asi bych.. uhn, měl, no… jako, za Stefanem… jako, jít za ním, takže… uhn, se mějte," mumlám a utíkám.
Já vím, já vím, že je to zbabělé a vůbec ne kamarádské, ale z té ženské jde zatraceně strach, když se nasere, jo… Slyším ji podrážděně syčet a Felipeho se podrážděně bránit ještě u dveří. Sakra, vypadnu, ale ale někam blízko. Něco mi říká, že Felipe si pak možná bude chtít pokecat. Mně nepřišlo, že by po té hostesce nějak vyjížděl. Jako, jasně, koukal na ni, ale… když už nám příroda dala oči, je těžké je nevyužívat, ne? A navíc, myslím, že Raf si nemá na co ztěžovat, páč je o moc hezčí a hlavně ženštější a dospělejší, než ta hosteska. A taky myslím, že Felipe je jí zatraceně věrný, páč, jako, on není jako ten typ, co podvede každou a jeden týden má pět holek a další týden šest dalších. On na to prostě nevypadá, nemá to v povaze. Je sice hravý a provokatér, ale tohle by neudělal, na to je moc upřímný a otevřený, Jako, ne že by na ty holky neměl, to ne, naopak, on je dost hezký, - sakra, Kimi, jakým směrem to zase uvažuješ? Tohle jsi už jednou řešil a skončilo to tím, že jsi pochválil Felipemu košili, která mu slušela. Jako, Kimi, nepij už, páč to na tobě zanechává trvalé účinky. Takže, abychom si v tom udělali naprosto jasno - Felipe je kámoš, ne žrádlo. Teda, ne kruci, co to zase melu, Felipe je kámoš, je docela hezký a dost přitažlivý. Sakra, Kimi! Co to pořád plácáš! Takže, ještě jednou. Felipe… je… … … zatraceně v pohodě kluk. Jo, konečně nějaká normální sentence, jo. A taky je děsně rajcovní, jak se směje. Kurde! A dost! Blbé kecy si nech na později, Kimi, teď řešíš vážnou věc. Jak jsi myslel to, že je hezký a rajcovní: … Úplně vážně. …Kimi, já tě něčím přetáhnu, fakt! Takže, ještě jednou, Kimi, a soustřeď se. Fajn, Felipe JE hezký. Jako, hezký takovým tím způsobem, že na něho holky letí. Jo! A ten jeho smích je rajcovní proto, že … že… že když se směje, všechny okolo něho to donutí smát se taky. Jó, Kimi, vyřešil jsi případ! Doktor Zloun na tebe může být hrdý.
 


Komentáře

1 Yuna | Web | 14. února 2011 v 9:52 | Reagovat
2 keishatko | Web | 1. března 2011 v 10:53 | Reagovat

zbabelý útek...to všetko vyrieši :D

3 Karin | 5. září 2014 v 23:17 | Reagovat

Ten konec Kimi na co myslíš. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama