Distrust

19. března 2011 v 15:30 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Podsvětí


Lucas se opět posadí na své místo, zatímco Grüber vstává a jde se opět posadit do protějšího čela stolu, Hoshigawa se na Axela usměje a Van der Vaarent na něj povzbudivě mrkne.
"Well, what do you think about the Germany? Do you like it?" zeptá se Hoshigawa Axela konverzačně.
"Hn," kývne Axel. "Docela ano, jen… je tu zima."
Lucas se na svého syna zmateně podívá: "Ty umíš německy, miláčku?"
"Jo," potvrdí chlapec. "Baví mě učit se cizí řeči."
"Ty moje šikulko," usměje se Lucas a všechny přítomné dámy zpozorní - úsměv, nefalšovaný, upřímný, veselý a nadevšechno nádherný úsměv na Casiho tváři nezažilo moc lidí. "Je ti zima?" podiví se Lucas, vraceje se k jeho větičce.
"Trošku," potvrdí s roztomilým přízvukem a než zareaguje Lucas, udělá to Hoshigawa, svlékne si sako a podá je Lucasovi.
"Obleč mu to, já mu zajdu do auta pro jeho mikinu."
Lucas převezme sako a přehodí je starostlivě přes Axelova ramena, načež se otočí na Hoshigawu: "Díky,"
"Jako o vlastního, ne?" posměje se Japonec, uklidněn, že hněv na jeho osobu už Lucase opustil. Lucas se otočí zpět k Axelovi a chvíli ho sleduje, jak spokojeně papá, načež se k němu nakloní Van der Vaarent a promluví k Lucasovi tichou, mumlavou japonštinou, předpokládaje, že tomu jazyku nikdo z přítomných nerozumí.
"Co si myslíš o tom Grüberovi?"
Lucas vzhlédne nejdříve k Van der Vaarentovi a pak pohled směřuje přes celý stůl na jejich hostitele, který se právě něčemu bujaře směje spolu s krásnou mladou blondýnou ve fialové róbě, jistě manželka některého z přítomných malých milionářů, kteří si myslí, že těch maximálně šest nul na účtu jim stačí k tomu, aby ovládli svět i společnost.
"Namyšlený idiot, lačnící po penězích, slávě a úspěchu. A nejlépe to všechno někomu ukrást, toho člověka zabít, aby měl klid a pak si užívat na výslunní své slávy a klidu - a kradeného bohatství." Odvětí Lucas zachmuřeně a Van der Vaarent se souhlasně ušklíbne.
"Podle mě ho někdo nejpozději do roka oddělá."
"Koho?" zeptá se Hoshigawa, zasedaje znova ke stolu a podává Lucasovi Axelovu mikinu (opět s logem Ferrari, jen červenou).
Lucas se kývne bradou dopředu, Hoshigawa se tedy nenápadně podívá tím směrem a pak se ušklíbne.
"Myslím, že se tu něco stane už dneska, ten chlap se mi moc nelíbí, nikdy mi nebyl moc sympatický." Míní Hoshigawa. "Kromě toho…" ztiší hlas, "všimli jste si, jak lačně se dívá po Axelovi?"
Hodí rychlý pohled po svém synovi, má jistotu, že japonsky opravdu neumí, sám se jej na to před měsícem ptal, doufá tedy, že tomu, co teď bylo Hoshigawou řečeno, Axel nerozuměl.
"Hai," kývne, rovněž zvolí japonštinu. Jistě že si toho všiml, co by to jinak byl za otce?! "Zatím to nechám být. Všichni jsou jím fascinováni. Ale pokud to budou víc než jen lačné pohledy, zakročím."
"A nebudeš sám," ujistí ho Van der Vaarent, Hoshigawa jen kývne na souhlas, Lucas s překvapeně pozvednutým obočím vzhlédne a pak se pousměje:
"Arigato,"
"Jare, jare," odmávne jej Hoshigawa a také se pustí do jídla: "Itadakimásu,"
"Co to znamená?" ozve se vedle něj zvědavě.
"Co? Itadakimásu?" ujišťuje se Hoshigawa. "Něco jako dobrou chuť,"
"Itadakimásu," usměje se Axel a znovu se hravě pustí do jídla, Lucas se usměje, dnes mu skutečně chutná.
Grüber neustále pokukuje po mladém Manningovi, snaží se, aby ho nikdo neviděl, proto jsou jeho pohledy krátké, letmé a přitom si vždy dá záležet, aby to vypadalo, že kontroluje náladu všech u stolu, nejen blondýnka a jeho děsivého, ačkoli stejně krásného tátu.
CHCE HO. CHCE AXELA. Hned.
Ale jak se zbavit jeho otce? Jestli se jej dotkne v jeho přítomnosti, zemře. Pak tedy… mu nezbývá nic jiného, než Lucase zabít, aby si mohl jeho syna vzít. V tom případě bude muset zabít i Hoshigawu a Van der Vaarenta… zatraceně, tohle nemůže vyjít. Vzpamatuj se, Grübere, a přemýšlej racionálně. Nemusíš je všechny zabíjet, ne, stačí jen, když odvedeš jejich pozornost od Axela co možná nejdál a potom… potom si jej vezmeš, jen na chvíli a pak ho zase vrátíš. Ale co když se mnou nebude chtít jít…? Bude, určitě bude, je mladý a zvídavý, něco takového ještě jistě nezažil… a co když to potom řekne Lucasovi? Co pak? Zabije mě, jestli se dozví, že jsem mu ublížil… Ale já mu neublížím. Já si ho ochočím. Budu hodný a něžný a budu se o něj starat a jemu se to bude jistě líbit a do ložnice se mnou určitě půjde dobrovolně, pod záminkou prohlídky zámku…
Grüber spřádá své plány, předstírá zájem o tu ženu, která do něj právě hustí jakési malichernosti, zatímco společnost dojídá chutnou večeři a baví se a háže obdivné/ustrašené/chtivé pohledy po Manningovi a jeho synovi. Někteří něžné a počestné, jiní už méně. Grüber, vida, že jeho hosté dojedli, se postaví a vyzve svou společnost, aby jej následovala do vedlejšího salonu, kde je již připravená živá hudba, která spustí pomalý waltz, společnost se usadí porůznu k nevelkým stolkům, kterými je místnost proseta a započne uvolněnější zábava. Číšníci roznáší šampaňské a víno a kaviár a jiné delikatesy a hosté se baví hlasitěji a mnohem uvolněněji, několik párů dokonce zamíří k parketu a učeně se pohybují do vznešené melodie, Axel je s dokořán otevřenýma očima pozoruje, okouzleně hledí na tanečníky, všechny do jednoho drahých oblecích, a tanečnice v nádherných, dlouhých róbách.

"Grüber se zdá nějaký nervózní," poukáže Hoshigawa o několik hodin později, blíží se k půlnoci a hosté se baví mnohem méně sešněrovaně, než při večeři.
"Jo," přidá se Van der Vaarent.
"To je jedno," pohodí hlavou Casi a věnuje se dál kolébání svého syna na klíně - zavírají se mu oči, Casi soudí, že za pár chvil usne spánkem spravedlivých. "Potřebuju ho uložit někam, kde ho nebude nikdo rušit, aby se vyspinkal," zamumlá a i s Axelem v náruči se zvedne.
Grüber je zmerčí a už se k nim hrne: "Děje se něco?"
"Potřebuju jej uložit." oznámí Lucas starostlivě.
"Jistě, někde tak daleko, aby jej nerušil hluk z našeho malého dýchánku a zároveň tak blízko, abyste jej mohl chodit kontrolovat." usměje se docela hezky Grüber. "Jste velice starostlivý otec."
Lucas se zatváří potěšeně a nejspíš doopravdy je, pousměje se, ale své dřívější mínění o něm nezmění.
"Pojďte, pane Manningu, uložíme ho do patra," poukáže ke dveřím a Lucas se s ním zvolna vydá z místnosti, následován Grüberem i jeho dvěma nejvěrnějšími společníky. Vystoupají do patra a Grüber přičinlivě otevře dveře do nejlepšího apartmá na zámku.
"Pokoj pro vás pro oba - tedy, předpokládal jsem, že budete chtít být se svým chlapcem i v noci." naznačí Grüber malou úklonu, Casi se opět podiví jeho důvtipnosti, zdá se, že ten chlap dobře ví, jaký cit k Axelovi Lucas chová! Ale to jsou jen Casiho paranoidní představy, zcela jistě. "A poprosím vás, abyste se vyzuli z bot, jestli by to bylo možné."
Muži tak bezeslova udělají, vida rudý perský koberec s vysokými vlákny, ani se neptají proč.
"Díky, Grübere," vejde Hoshigawa do rozlehlého apartmá jako první. "Kde je sprcha?" zběžně se rozhlédne a pokyne Lucasovi, že jej může následovat.
"Nalevo od vás," napoví Grüber s mírným úsměškem. Jak pozorně prozkoumávají celé místo…!
"Zajdu ti do auta pro věci," nabídne Van der Vaarent.
"Díky," pootočí k němu hlavu a položí Axela na sofa. "Kocourku… vnímáš mě? Aki?" šeptá Lucas, spíše aby své dítko uklidnil, než vzbudil. "Půjdeme se spolu osprchovat, ano?"
Grübera zalije téměř nesnesitelná vlna žárlivosti - on může zcela legálně jít do sprchy se svým synem!
"Axele, vnímáš mě?"
"Ca…si," zamumlá z polospánku.
"Neboj se, koťátko, jsem tady u tebe, nic se nemůže stát, lásko moje, neboj." pokračuje Casi ve svém mumlání, zatímco z něj opatrně stahuje mikinu a triko.
"Kouknu do koupelny, jo?" oznámí Hoshigawa. "A… ne že bych chtěl být nezdvořilý, ale zvládneme to tu bez tebe, Grübere." dodá odměřeně. Casi se pobouřeně otočí, neměl tušení, že ten slizák je ještě stále tady.
"Jistě, omluvám se," stáhne se oslovený chytře. "chtěl jsem se jen ujistit, že bude všechno v pořádku. Kdyby se cokoli dělo, přijďte pro mě, rád ve všem vyhovím."
"Jistě," kývne Hoshigawa, stále stejně odměřeně, snad až nepřátelsky. Počká, než vyjde z dvoukřídlých dveří, které za ním dva sluhové zvenčí zase zavřou, až poté se se zbraní, nabitou a připravenou k tasení, schovanou však pod sakem, vydá na obhlídku celého apartmá. Hledá kamery, únikové východy, tajné vchody a cestičky, kontroluje vybavení, hledá ukryté zbraně nebo napojený odposlech, cokoli. Ale Grüber není idiot, dal Manningům svou vlastní ložnici z několika důvodů, a jedním z nich je právě to, že neobsahuje nic z výše zmíněného. Další důvody prozradil i těm třem sudičkám, je nejhezčí, nejlépe vybavený, nejpohodlnější a je nejblíž a nejlépe přístupný z přízemního sálu, kde se nyní celá společnost Grüberových hostů nachází. A jeden z dalších důvodů je to černé a červené hedvábí v celé ložnici, Grüberova úchylka. Pakliže se mu dnes podaří být s Axelem sám a podaří-li se mu se s Axelem sblížit, chce, aby to bylo právě v tom pokoji.
"Casi," upozorní na sebe Van der Vaarent. "mám tašku s věcmi."
"Jo, díky. Můžeš to dát do ložnice? A vytáhnout mi pro něj osušku?" požádá tiše Lucas.
"Jasně. Jenom jednu? Co ty?" diví se Van der Vaarent.
"To je v pohodě. Hlavně pro něj. Vždycky je mu hrozná zima, když vyleze ze sprchy." mumlá Casi a svléká Axelovi kalhoty.
"Jasně, hele, jdu zkontrolovat patro, dobře?" nabídne Van der Vaarent.
"Jo," zamručí Lucas a už nahého Axela si zase vyzvedne do náruče. "Pomůžeš mi?" zeptá se Hoshigawy.
"Samozřejmě." přisvědčí. "Co mám udělat?" následuje jej do koupelny. Casi se zastaví a opatrně Axela postaví na zem.
"Přidrž ho, než se svléknu." zadá instrukce a už si stahuje triko, kalhoty i spodní prádlo a ponožky. Hoshigawa nasucho polkne, Casi je zatraceně krásný chlap se zatraceně krásným tělem, to ví už roky, ale že jej uvidí nahého, to by jej v životě nenapadlo - kdyby se Casiho tolik nebál, zatraceně by ho pozval do trojky s Van der Vaarentem, dobře ví, že i jeho milenec si o Casim několikrát zafantazíroval.
"Jasně," přesto neváhá, vezme si Axela do náručí a mírně se pousměje nad jeho mžourající tvářičkou. "Ššš, neboj, Axele, Casi je tady u tebe, vydrž chviličku, hned si tě vezme k sobě." tiší jej Hoshigawa.
"Jsem tady, Axele," zašpitá Casi a už si ho bere zpět do své náruče.
"Mám počkat vedle, nebo mám jít dolů?" zeptá se Hoshigawa.
"Zůstaň tady, jen dej vědět Van der Vaarentovi, aby šel dolů, kontrolovat Grübera." zadá instrukce a postaví Axela za zem sprchového koutu.
"Dobře, hned budu zpátky," kývne Hoshigawa na souhlas a snaží se nekoukat na Casiho dokonalé tělo, hlavně na jeho jisté partie.Jó, já vím, nic moc, že? Ale nebijte, ono to přijde...
 


Komentáře

1 Lucinka Naomi Deidarinka-chan | 20. března 2011 v 10:53 | Reagovat

jé, ten Axel je tak SWEET & CUTE...kawaiii (^_^) už se nemůžu dočkat dalšího dílu (*_*)...Wháááá mě už se o tvých povídkách i zdá :D

2 Luella-chan >SB< | Web | 21. března 2011 v 16:57 | Reagovat

Sakra!....já jsem děsnej úchyl!!...stačí kousek tvé povídky a myšlenky my pracuji na plné obrátky!!!....wáááááh....já chci další dílek!!!....nejlépe hned......XD....(btw.....taky nutně potřebuji svou dávku Osudu.....začínám mít absťák!Chybí my SasUKEHO myšlenkové pochody!!!!) :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

3 Luella-chan >SB< | Web | 23. března 2011 v 18:47 | Reagovat

Hele...já přesně věděla,že hned jak se tam objeví ten článek,budeš ječet jak šílená a požadovat úchylárnu!!...SXD....Ale neboj,já se na to psychycky připravila onee-chan,takže se pokusím to napsat co nejlíp...i když....přeci jen jsem ta mladší ségra,tak mě ber s rezervou zlato.......i když.....buhehehe právě mě napadl totálně úchylnej děj....ehnnn vlastně totálně úchylnej Naruto......chudáček Gaara.....jestli se tohle povede tak Dr. Zlounovi nebude stačit ani plachta jak bude krvácet!!!...Buhehehehehehehehehehe!!!!!!!

4 Terka-chan - affs ♥ | Web | 24. března 2011 v 19:13 | Reagovat

Si mě úplně rožhavila :D.. úplně nadržený :D

5 Luella-chan >SB< | Web | 26. března 2011 v 22:19 | Reagovat

HA!!!!...máš u mě povídku zlato!!!...tak si ji vyzvedni nebo ji spálím buhehehehehehehehehe!!!!!! :-D  :-D  :-D

6 keishatko | Web | 8. ledna 2012 v 13:49 | Reagovat

prečo sa bojím pokračovania?...nemám rada násilie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama