Květen 2011

Junior World Cup, část IV.

30. května 2011 v 17:56 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Junior World Cup


Zdravím, mí drazí!

Já se ale činím, což? Přináším vám další dílek Junior Worl Cup a mám na vás otázku. Chcete hepáč, super hepáč, nebo totální hepáč? (Já ty badends psát prostě neumím...) :)
Jo, a mimochodem, věnováno Kaně, která se dneska ulila ze školy xD (potvora xDDD). Doufám, že se bude líbit, bejby!
Díl 12.: Zoubková víla nebo borůvkový koláč ?! (!?)

30. května 2011 v 0:00 | Keigh |  Osud?! (Yaoi)

Zdravím, děti.

Na nic se mě nepteje. Kaylegh JE TOTÁLNÍ ÚCHYL. Zoubkovým vílám vstup zakázán. A taky teplým Kenům. Kabutovi by mohly bouchnout spodky. Oroxichte uteč, Moudrý klobouk tě vídí. A Voldy nenosí spodní prádlo. Suspenzory povoleny. Zákaz pojídání borůvkových koláčů.


Souboj titánů: Masamune vs. Buster
Režie: Dr. Zloun
Scénář: Zoubková víla
Námět: Tobi
Kostýmy: Zack a Reno
Dramaturg: Borůvkový koláč
Kamera: Kouzelná hůlka
Dialogy: Paralen... zopakuju to: Na nic se mě neptejte. (To jsem nebyla já! To byl ten jednorukej!)
Věnováno všem, ktří budou schopni pochopit Sasukeho myšlenkové pochody. (Takže nikomu... xDDD)Junior World Cup, část III.

28. května 2011 v 12:41 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Junior World CupZdravím, děti!

Tedy, jak jsem slíbila, 3. část JWC je tady, berte to jako poděkování za onu 10 000 návštěvnost :) A taky osobní věnování pro Yuuko! Ať se líbí, zlato! :)

A ještě by mě zajímala jedna věc. Sakra, co všichni žerete na povícdce OSUD?! To ffááákt nechápu, vysvětlete mi to prosím do komentářů.

Nováček, část 6.

27. května 2011 v 18:46 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Nováček


Abyste věděli, mám vás ráda. A vy mě asi taky (čemuž věřím jen těžko), protože po necelých 8 měsících existence tohoto blogu vám s radostí oznamuji, že včera jsem dosáhla krásných kulatin - k datu 26. 5. to čítá 10 000 návštěv :) Mnohokrrát vám děkuji za podporu a slibuji, že tento blog bude stále úchylnější a úchylnější xD
Užijte si Nováčka, potěším příznivce jak Osud?!u, tak i Junior World Cup - díly obou cyklů přidám na blog v brzské době, předpokládám během víkendu :)Bathroom

26. května 2011 v 14:48 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Podsvětí
Na nic se neptejte. Kayleigh JE úchyl. Ona ví.

Díl 11.: Co jsem prospal...?!

26. května 2011 v 14:45 | Keigh |  Osud?! (Yaoi)
Tááák, tady mě máte xD (jsem se činila...) a vyčinila jsem 11. díl Osud?!u.

Věnováno: Mojí milé Mamči (Keishatko) a taky mmé drahé Předrahé (luli aka Luella-chan) a jako tradičně všem těm, kteří tuto slátaninu čtou :) Well, enjoy!

Nováček, část 5.

19. května 2011 v 22:04 | Keigh |  Nováček
"Lighte, ty jsi prostě bůh," vydechne L, když se Light zhroutí vedle něj.
"Jó, kam se hrabe shinigami," přikývne Light.
Sebevědomí mu tedy nechybí, což?
"Hele, Lighte," začne L zamyšleně.
Light protočí oči, zná svého milence natolik dobře, aby věděl, že po sexu má vždycky tu nejsarkastičtější náladu. Sakra. Možná by měli dát ještě jedno kolo, možná by potom L vyčerpáním usnul… a nerozváděl by své pološílené dedukce.
"Myslíš, že Shinigami taky šukaj…?"
…Dobře, tak totálně šílené dedukce.
Light protočí oči, ale proti své vůli se zasměje: ten kluk není normální a jeho myšlenkové pochody taky ne. "Lawliete? Prosím tě, spi,"
"Dobře." přikývne L a přitulí se do náručí svého miláčka. "Ale…Tebe to nezajímá…?"
*^.^*
Tohle se nemělo stát, proletí Nearovi hlavou, když se probudí a vzpomene si, co se včera v noci všechno stalo. Jeho záchvat paniky, tma, pláč, Akihiko, všechno mu řekl…. jeho život, rodina… všechno. Zná toho kluka jeden den a řekl mu i to, co nikdy nechtěl říct. Nikomu. Dokonce ani Mello to neví. A Watari, L a Light vědí jen to, co se stalo těsně před Wammy's house. Nic víc. Tak dlouho to držel v tajnosti, v sobě, s nikým o tom nikdy nemluvil… a teď… zpanikařil a pověděl tomu cizímu klukovi úplně všechno. A pak ještě požádal o jeho náruč! Near! Near, který nikdy nikomu nevěří a snaží se za nic na světě nepotřebovat ničí pomoc! A takhle to … skope.
Sakra. Co teď? Co by měl udělat, jako pravý nástupce L? Sakra!


*^.^*"A myslíš, že se mu to podaří?" pochybuje Matt.
"Nevím. Nepamatuju, že by si někoho k sobě pustil nějak blízko. A Akihika tu očividně nemůže vystát. Všecko je špatně. Near by nikdy… nikdy neztratí svou sebekontrolu. Je stejný jako L. Vytváří kolem sebe tolik smyček, že nakonec nevíš, kde je vlastně pravda. a tu on o sobě nikdy neřekl. Dozvěděli se jen to, co bylo napsáno v papírech."
Mello si povzdechne. Všechno je špatně. Near už mu nevěří. Nevěří nikomu. Nikdy nevěřil. Ale kdysi aspoň Near dovolil, aby mu Mello občas s něčím pomohl. Dnes už nedovolí vůbec nic. Ani se k němu přiblížit. Dokonce se před ním zamyká v pokoji. Není to dobré. Pro žádného z nich. Near bude uzavřenější a uzavřenější, Mello se bude ubíjet vinou, Matt na něj za to bude naštvaný, Light nebude vědět co dál, L bude totálně zmatený a Akihiko si bude klepat na čelo, do jakého blázince se to dostal.*^.^*"Nějaký případ?"
"Hm… hm… ne. Myslím, že ne."
"Možná bych se měl jít podívat na Neara."
"…Jo. Možná potřebuje pomoc."
"Vždyť tam má toho - jo aha." pochopí Light důvod. Možná, že Near potřebuje pomoci a nechce si o ni říct Akihikovi.
"Myslíš…" začne Ryuuzaki zamyšleně. "myslíš, že to byl dobrý nápad? Jako, myslím, přivést sem Akihika?"
"…Myslíš, že ne?"
"Nevím. Jen… doufám, že bude Near v pohodě. Je jedno jak a s kým, ale… hlavně…"
"Já ti rozumím," ujistí ho Light s úsměvem. "A… i když asi nemůžeme čekat zázraky hned, myslím, že za několik týdnů si na sebe zvyknou."*^.^*

"Dobré ráno, Neare," protáhne se Akihiko a koukne vedle sebe, kde ví, že včera usnul jeho společník. …Ale Near je otočený zády k němu a leží na samém okraji postele, co nejdál od Akihika.
…Co se to…?!
"Dobré ráno, Akihiko." zazní úsečně.
"Neare…děje se… děje se něco?" znejistí černovlasý chlapec.
"Jistě že ne." zase ta úsečnost. Akihiko se zatváří zmateně, než vyhodnotí situaci, přece jen - právě se vzbudil a mozku chvíli trvá, než se vzpamatuje, ale téměř okamžitě mu je všechno jasné: Near se stydí a přeje si, aby zapomněli na minulou noc. Oni oba. Akihiko ví, či aspoň tuší, jak těžkou psychologickou situací Near prochází, rozhodne se tedy hrát Nearovu hru.
"Dobře."
Near odhodí peřinu, posadí se, hraně se protáhne a opatrně sleze z postele na zem, zatraceně, ty moje nohy, pomyslí si, když se pouze zbrkle opře o postel a trochu mu podklouzne ruka, spadne tedy zadečkem na zem z větší výšky, než původně zamýšlel, ale nic se mu nestane. Akihiko se rozhodne, že za každou cenu bude tomu podivínkovi po vůli, ať už bude chtít cokoli.
V té chvíli se otevřou dveře: "Dobré ráno, Akihiko, Neare," usměje se Light.
Aniž by nějak spěchal, vezme Neara do náručí a odnese ho do koupelny.
"Jak ses vyspal?" otáže se, když mu svléká pyžamo.
"Uhn," sklopí pohled. Má mu o tom říct…? "Docela dobře."
"A co tvůj společník?
Near převrátí oči: proč se pořád ptá na tohle?! Vždyť už mu přece říkal včera, že to bude v pohodě. "V pořádku."
Light po Nearovi mrskne starostlivým pohledem. Proč se mu zdá, že tam v pokoji panuje nějak moc hustá atmosféra na to, aby bylo všecko v pohodě? Musí si promluvit s oběma, s každým zvlášť, s Nearem navíc velmi, velmi opatrně. Zdá se, že se mezi nimi něco stalo. Hádka? Výměna názorů? Nebo jen tiché trpění? Možná by ten nápad s Akihikem a Nearem v jednom pokoji měli s Ryuuzakim ještě jednou promyslet.
"Dobře, jen se ptám." stáhne se Light. "Mám vám donést snídani tady, nebo půjdete za námi?"
"Odneseš mě?" zeptá se Near. Poněkud raněně, usoudí Light.
…Co se tady sakra včera v noci stalo?


*^.^*"Akihiko?"
"Ano?"
Light vydechne, jak začít? "Víš… chtěl jsem se zeptat,"
"Near měl včera slabou chvilku, ve třech větách mi vypověděl celou pravdu o jeho životě a ráno se choval, jako by se to nestalo." odpoví, aniž by vyslechl otázku.
Light překvapeně zamrká. Nečekal, že se mu dostane odpovědi, a už vůbec ne takto přímé.
"A já nevím, jak mu pomoci, což bych mimochodem strašně rád." Akihiko zavrtí hlavou a opře si čelo do dlaně. "Sakra," zakleje. "jako bych všecko totálně podělal. Řekl o sobě všechno, ale… neřekl to mně, řekl to někomu, bylo mu jedno, že jsem to já. Už to jen nedokázal udržet v sobě. Chápu ho, jenže on je teď kvůli tomu ještě odtažitější než byl předtím."
Light zatěká očima: Z Akihika na zem, stůl, okno, strop, své dlaně a na okno, než se znova podívá na něj.
"…Co měl znamenat ten pohled na okno?" zamračí se chlapec.
"Co?" nechápe Light.
"To okno." zdůrazní Akihiko.
"Jen mě napadlo, co by se stalo, kdybych z něj vyskočil…" zamumlá Light. "Sakra, koho by to napadlo, že starat se o jednoho pološíleného génia je tak těžké?!"
V tom jej přeruší Ryuuzakiho vřískot z horního patra: "Lightééé! V naší ložnici je pavooooouk!!! Uááááá!!!"
Light hodí po Akihikovi výraz, jako, sakra, minul jsem cedulku s nápisem "Mateřská školka"?! Načež zakloní hlavu a zhluboka vydechne: "Tak o dva totálně šílené génie."

Momentka 5.: Nedorozumění

18. května 2011 v 22:39 | Keigh |  Bomba II. Momentky


Zdravím, kids!

Takže, kde jsem to skončila...? No jasně, u pozdravu. Hehe, neberte mě vážně, znáte mě, ne? Proto mám pod tímto čánkem novou anketu. Prosím vás o hlasování, mně a Dr. Zlounovi a Moudrému Klobouku to prospěje. xD
Teto díl je... poněkud... uhn, é... no, do 15 let nevhodné, děti. A myslím to s vámi upřímně!

Momentka 4.: Na velikosti záleží

15. května 2011 v 11:11 | Keigh |  Bomba II. Momentky

Užijte si to, děti, a neberte mě moc vážně, prosím...

Díl 10.: Teď to máš mnohem lehčí!

14. května 2011 v 18:05 | Keigh |  Osud?! (Yaoi)
Na oslavu!!!! Tenhle dílek jsem napsala proto, že je nejždanější na tomhle blogu, takže tady máte nový a věnuju ho všem, kteří na mě mysleli a taky všem, kteří mi napsali gratulace :) Díky moc, děcka, totálně vás žeru! xD

Hej, vážně, udělali jste mi totální radost, hehe. takže, já jdu zase něco klohnit, vymýšlet, slintat nad povídkama a obrázkama Luli a všech mých SBéček, protože po týdnu nepřítomnosti si to musím vykompenzovat a napsat ke všemu nějaký koment, haha (děsně ráda komentuje - ukecaná baba, no...) Hele, děcka, byste nevěřili, jaké já mám nápady, jako, mám napsanou další Momentku, teda, pokračování Bomby, ale, jako, to nepochopíte, tady to. Ještě musím vymyslet ten správný závěr, páč, jako... hele, pamatujete na "Romatické ráno"? Povídka na L/Light, ono to ze začátku působilo děsně úchylně, a pak se z toho vyklubalo něco úplně jiného? No, tak asi stejně je koncipována další Momentka. Haha, čím větší vypětí, tím více nápadů na povídky...

*jde psát povídku pro Naruto Nee-chan...*


Epizoda 17.:Cože?!?

8. května 2011 v 22:45 | Keigh |  Život ve Scuderia Ferrari


Tohle je část cyklu Život v SF, kterou jsem našla zahrabanou někde nevím kde v kompu, když jsem hledala otázku č. 14.: Napoleonské války a Vídeňský kongres... hm... zajímavé, nemyslíte? xD

No nic, děti, padám, do čtvrtka se stopro ještě ozvu xD (Čtvrtek = zabijácký maturitní den.... od jedné na mě povinně všichni budete myslet! xD) *velice výhružný pohled a Dr. Zloun... nó, to mi připonímá, že bych ho měla nějak dostat od Luli-chan, že...? xD*
Čtvrtek 22.28 Vila Felipehp Massy Sao Paulo - Brazílie


Žánr: Romantika za cenu úmrtí
Pár: Kimi Raikkonnen / Felipe Massa
Upozornění: Spooousta slz
Věková hranice: No… ne, opět neníMomentka 3.: Mise

6. května 2011 v 11:45 | Keigh |  Bomba II. Momentky
Zdravím, děti!

Ano, uhodli jste, jebe mi takovým způsobem, že jsem dneska ve čtyři až v šest ráno napsala tohle. (neberte mě vážně, prosím vás. Za chyby a překlepy se omlouvám, já mám té češtiny až pokrk, už ani nevím, jaké i a y a v jakém pořadí se píše ve slově yaoi - nebo iaoy? No prostě, neřešte mě, ani můj hysterický (nebo histerycký?) humor. Já už vážně mlátím hlavou o zeď!

UáááááMomentka 2.: Zvědavost

2. května 2011 v 15:30 | Keigh |  Bomba II. Momentky

Název cyklu: Bomba II.
Název dílu: Momentka 2.: Zvědavost
Autor: Dr. Zloun
Upozornění: 15+