Díl 10.: Teď to máš mnohem lehčí!

14. května 2011 v 18:05 | Keigh |  Osud?! (Yaoi)
Na oslavu!!!! Tenhle dílek jsem napsala proto, že je nejždanější na tomhle blogu, takže tady máte nový a věnuju ho všem, kteří na mě mysleli a taky všem, kteří mi napsali gratulace :) Díky moc, děcka, totálně vás žeru! xD

Hej, vážně, udělali jste mi totální radost, hehe. takže, já jdu zase něco klohnit, vymýšlet, slintat nad povídkama a obrázkama Luli a všech mých SBéček, protože po týdnu nepřítomnosti si to musím vykompenzovat a napsat ke všemu nějaký koment, haha (děsně ráda komentuje - ukecaná baba, no...) Hele, děcka, byste nevěřili, jaké já mám nápady, jako, mám napsanou další Momentku, teda, pokračování Bomby, ale, jako, to nepochopíte, tady to. Ještě musím vymyslet ten správný závěr, páč, jako... hele, pamatujete na "Romatické ráno"? Povídka na L/Light, ono to ze začátku působilo děsně úchylně, a pak se z toho vyklubalo něco úplně jiného? No, tak asi stejně je koncipována další Momentka. Haha, čím větší vypětí, tím více nápadů na povídky...

*jde psát povídku pro Naruto Nee-chan...*Naruto:

Roztřesou se mi kolena - asi budu zvracet. Sakra. Uhn, doprdele, mně je normálně špatně! Co mám říct? Jako - ne, já si to rozmyslel, nevyspím se s tebou ani náhodou, tywe? To asi těžko. Hej, dopytle, Naruto, kurde, uklidni se. V klidečku, pohodička, jenom se tě ptá, jestli si ho chceš vzít, to snad zvládneš, ne? Přece se tu nezhroutíš, jako malá holka, ne? Že ne! Tak, teď se zhluboka nadechni, Naruto, a řekni mu… ale já si ho sakra NECHCI vzít! Teda, ne za těchhle okolností a ne z těchhle důvodů, kruci! Uklidni se, Naruto, a odpověz! Vždyť na něj koukni, jak je krásný… sluníčko, mírný vánek, alej, plná rozkvetlých sakur, a ten nejhezčí kluk z Konohy tady před tebou klečí a sametové krabičce ti nabízí prstýnek. No tak sakra, udělej něco, Naruto! A ne, že se zase rozbre- pozdě. Cítím, jak se mi v očích hromadí vlhkost. Sakra! Teď ne! Blbé hormony!
"Naruto, o-omlouvám se, neměl… neměl jsem to tak najednou - omlouvám se, nenapadlo mě, že-"
…A zase jsem v jeho náruči. Povzdychnu si: to nám to zasnoubení teda hezky začíná. Já se na to vybodnu, ani nevnímám, co mi Sasuke říká. Vlastně myslím, že se pořád omlouvá. Přitom to ani není jeho vina. Nebo jo? Já nevím! Sakra, proč v sobě mám tak příšerný zmatek?! Co jsem komu udělal? Sakra, sakra, sakra!!!
"Ne…Sasuke, to je… to je v pohodě, je to moje vina, nevím, co se to se mnou děje, normálně… normálně tolik nebrečím, prostě… to asi ty hormony, nebo co, já nevím, prostě-"
"To je v pořádku, Naruto, nic se neděje, chápu, že je to pro tebe těžké, měl jsem tě upozornit, opravdu se omlouvám."


Sasuke:
Zatraceně. To bude takový celou dobu, co do něj budou rvát ty hormony? No sakra, to bude teda terno. Mě z toho kluka trefí, jestli se dneska ještě jednou rozbrečí. Co mu sakra je? Ho vraždí někdo, nebo co? Vždyť jsem si před něho jenom kleknul, co jsem měl dělat, poslat mu fax, předtím, než ho požádám o ruku, nebo co? Dohodli jsme se, slíbil mi, že si mě vezme a dá mi potomka, věděl, že se dneska koná zásnubní večeře, věděl, že ho dneska musím požádat ruku, ať už veřejně, před našima, nebo soukromě. A jak to tak vidím, ještě že jsem si vybral tu druhou alternativu. Páč, jako, asi kdyby tohle viděl Minato, přizdí mě, nebo co. Nebo vyhodí z okna. Nebo oboje. No hurá, Sasuke, už ses pohnul z místa, už to není kopání hrobů a pohřbívání, už je to vyhazování z okna, jsi prostě frajer, jo.
…Kdybych mohl, plácnul bych se do čela. Fakt bych se sebou měl začít něco dělat. Spánek… psycholog… psychiatr… nové pyžamo… anebo možná lobotomie. Jó, to by asi bylo nejlepší. Ale Sasuke, dělej se sebou něco, vážně. Tohle už přece není normální.


Naruto:

"Je to lepší?"
Otřu si poslední slzy a zatřesu hlavou: "Jo, v pohodě. Vážně… se omlouvám, to-"
"Neomlouvej se, pořád." napomene mě jemně a s mírným úsměvem.
"Jó, jasně, já vím," zasměju se. "Jsem v pohodě, uhn, můžeš… můžeš to zopakovat? Už … to zvládnu, jo."
"Jsi si jistý?" měří si mě dost nedůvěřivě.
"Jó," …Teda aspoň doufám. Musel bych si omlátit hlavu o zeď, kdyby ne, nebo co.
"Dobře," kývne, znova poklekne a ještě jednou se zeptá: "Vezmeš si mě?"
…A já nevím proč, najednou mám příšernou tendenci všecko obracet v sarkasmus.
"Teď to máš dost jednoduché, když s tebou musím souhlasit, co?"
Sasuke se na chvilku zatváří zmateně, ale hned se vzpamatuje, trochu protočí oči, myslím, ale nic neřekne.
"Sakra…" zakleju. Nic jiného mi nezbývá. "Ano, Sasuke."


Sasuke:

…to to takhle bude probíhat celách já nevím kolik měsíců?! Už teď mě s tou náladovostí totálně nasírá. Jestli to takhle půjde dál, zabiju si svého snoubence sám! Mám naň fakt nervy, jako, já tím taky nejsem nadšený! Jó, já vím, jasně, jasně, on je na tom hůř. Ale o mě se taky nikdo nezajímá! …Je sice pravda, že by mi asi bylo jedno, s kým že bych dítě nakonec měl, protože si neumím představit, že bych si dobrovolně vzal nějakou holku… ale to je jedno! Prostě - jsme na tom oba stejně, ale on ze sebe dělá totální chudinku. Prostě jenom… by taky mohl uznat, že já taky nemám jinou možnost! Sakra…
"Sasuke?" osloví mě.
"Hm," zavrním ne zrovna mile, načež se vzpamatuju, vím, co mi říkala Tsunade a zatraceně si na to vzpomenu, když Naruto nasadí tenhle lítostivý tón. "Copak?" opravím se rychle a dokonce se trochu usměju.
"…Nezlob se na mě, prosím." a zase skloní hlavu.
Sakra, zapomněl jsem, jak je vnímavý, co se pocitů týče. Ne každý je z kusu ledu jako Uchihovci, že…
"Ne, nezlobím se, Naruto, teda… ne na tebe." uznám částečně. "Ale tak všeobecně, víš? Na naše, na ten zatracený Osud a taky trochu na Itachiho. Že se nechal tak blbě zranit."
…Jo, za to bych ho připlesknul na stůl, fakt. Sakra, co by dělal, kdybych já byl třeba neplodný, ha? …Kurde, moment… co když jsem?! Nemá to náhodou něco společného s hlavní rodovou linií? Jako, že mladší sourozenec nesmí… uhn. Hehe, co když jsem vážně neplodný? No, aspoň by měl Naruto klid.
"Jo… Osud se s námi dvěma rozhodl hrát zatraceně nefér hru, co…" odfrkne si.
Souhlasně přikývnu: "Dělat nám takové sviňárny… a my se nemáme jak bránit…"Ale mají se jak bránit. Osud se s nimi sice rozhodl hrát velice nevyrovnanou hru, ale přesto mohou Sasuke a Naruto pomstychtivý Osud porazit. Ptáte se jak? Počkejte si na další díl.
 


Komentáře

1 keishatko | E-mail | Web | 14. května 2011 v 18:36 | Reagovat

chudáčik Naruto...také výkyvy...som celá napnutá ako to bude pokračovať ďalej :D

2 Kana~♥~ | Web | 14. května 2011 v 18:48 | Reagovat

jak jako počkejte!!! já nechci čekat!! já chci další dílěk =(  prosííím, rychle XD

3 Luella-chan | Web | 14. května 2011 v 21:32 | Reagovat

Já vím jak!...Půjsou a Osud nakopou do prdele!....Nebo Uchihu staršího...nebo oba Uchihy starší.....Ne dobře......XD.....snad...Pošlou Osudu fax XD.....jo,to je ono,určitě to tak bude.....!!!.....No jako.....já se tady teď dlouho nezdržím....furt mám před očima Siwona bez trička a Heechula bez trička v jedné místnosti a tak něják se mi z toho motá hlava a vytéka krev z nosu.....tak já si jdu po kapesník....nebo raději ručník.......tak pa! :-D  :-D  :-D

4 Iruka sensei | Web | 15. května 2011 v 10:53 | Reagovat

Kyááááááá!!!!!!!!
Já už to chcu vědět!!! :-D  :-D  :-D

5 Naruto nee-chan | Web | 15. května 2011 v 13:27 | Reagovat

Kyaa! To bylo úžasné^^ Jako...ta Narutova reakce na začátku...chudák. Ale já věřím v to, že Sasuke se do něj fakt zamiluje a Naruto si to uvědomí a budou spolu žít a bude hepáč jak v pohádce:D

6 Jituí | Web | 15. května 2011 v 16:44 | Reagovat

po takové době konečně další díl už se móóóóóc těším na 11.díl ale i na dalši

7 Yonade | Web | 19. května 2011 v 11:12 | Reagovat

Já to asi do příště nevydržím :D...Jsem hoodně zvědavá jak to dopadne :))

8 Suzune | 20. března 2016 v 17:51 | Reagovat

*tiskne si na tričko nápis: MILUJE SASUKEHO MYŠLENKOVÉ POCHODY* Už je to pěkná doba, co tohle bylo napsáno a vydáno a vůbec nechápu, jak jsem na tuhle genialitu mohla přijít teprve teď! Je to naprosto boží a už nikdy mě to nepřestane bavit! Výborně napsané a upřímně díky za tuhle skvělou povídku! *sundá si z hlavy imaginární klobouk a hluboce se ukloní*

9 Majo | Web | 29. ledna 2017 v 11:20 | Reagovat

Prosím Sasuke, zamiluj se do Naruta..Prosím jen taková malá laskavost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama