Junior World Cup, část IV.

30. května 2011 v 17:56 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Junior World Cup


Zdravím, mí drazí!

Já se ale činím, což? Přináším vám další dílek Junior Worl Cup a mám na vás otázku. Chcete hepáč, super hepáč, nebo totální hepáč? (Já ty badends psát prostě neumím...) :)
Jo, a mimochodem, věnováno Kaně, která se dneska ulila ze školy xD (potvora xDDD). Doufám, že se bude líbit, bejby!
yaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoi
Dnes má odvahu jít se vyspat do svého pokoje. Zdá se, že Sasukeho ta divná včerejší nálada přešla a už je jen běžně naštvaný. V pohodě.
Odhodí batoh s věcmi vedle skříně a natáhne se na postel, je unavený, po tomhle příšerně projetém zápase se musí vyspat. Proboha, nechápe, jak mohli s ajfelovkama projet zápas 1:4. To je naprostá ostuda. Góly jak v hokeji, sakra.
Musí si ale přiznat, že Gaara má pravdu. Chyba je v komunikaci a v tom, že k sobě vzájemně nechovají žádný respekt. Měli… měli by si se Sasukem znova promluvit. A tentokrát přímo a vážně. Jo.
Rozhodne se a otočí hlavu jeho směrem. Zrovna dělá před postelí kliky.


*^.^*

"Jsi si jistý, že budou v pohodě?"
"…Nevím. Ale musí začít Naruto. Se vším. Sasuke by nikdy Naruta dobrovolně jako přítele neuznal. Naruto… se musí snažit."
"A myslíš, že k tomu bude ochotný?" pochybuje Shikamaru.
"Nevím. Teda… sázím na jeho zvědavost."
"Jako… že bude chtít vědět, co se to se Sasuke děje?"
"Jo. Doufám. Pokud se ti dva neusmíří, nepostoupíme ani ze skupiny."
"Amíci dneska hrajou s Francouzema. Pokud prohrajou, je to v pohodě, ještě máme velkou šanci. Ale Řeky musíme porazit. Nehodlám spoléhat na barážové situace. Navíc - kdoví, koho bychom chytli. V Áčku prohrává zatím Slovinsko, v Béčku Rusko, v Céčku Korea, v našem Déčku Amíci. Zatím. Riskovat baráž s někým z nich? Rusové jsou tvrdí, Slovinci rychlí a Korejci… no, vzhledem k tomu, že polovina našeho týmu je na kluky, bychom asi víc koukali po těch fešných hoších, než po míči…"
Shikamaru se uchechtne: "Já naštěstí kopu za správný tým,"
"Blbečku," usměje se Gaara a upije ze své kávy. "Ale máš recht. Kdybychom nakonec hrálo baráž s Koreou, byl bys jedem z mála, který by byl schopný reálně uvažovat."Pozn. aut.: O homosexuálně orientovaných jedincích se říká, že …"Kopou za jiný tým". Tedy Shikamarova věta "Já kopu za správný tým" znamená, že je heterosexuál.


*^.^*


Musí si promluvit, nejlépe hned, rozhoduje se Sasuke."Hej, Naruto." k čertu se ctí a uražeností, nemohou zklamat tým.
"Hm?" ozve se z postele.
"Měli… bychom… víš, prostě…" začne Sasuke trhaně. Ví, co chce říct, ale neví jak.
"Vzít si k srdci Gaarova slova, začít se chovat jako týmoví hráči a žabomyší války si schovat na dobu po mistráku? Jó, taky myslím."
…Jak to ten kluk dělá, vždycky řekne to, co by vystačilo na jeden román, v jedné větě?
"A-ano."
"Paráda." zhodnotí Naruto, vymrští se do sedu a natáhne k překvapenému chlapci ruku: "Čau, já jsem Naruto Namikaze. Hraju levý útok v týmu, páč mi táta nechtěl dovolit balet."
Sasuke zamrká. Myslí to blonďák vážně? Tedy, ne to s tím baletem, ale… to s tím seznámením…?
"Ahoj, já… jsem Sasuke Uchiha a… hraju pravý útok. protože… mě můj bratr vždycky podporoval v tom, co jsem dělal rád. I kdyby se pro to měl strhat." povzdechne.
Naruto se zarazí. Má chtít něco vědět? Má jej vyzvat, aby pokračoval? Aby… se svěřil?
"Máma zemřela, když jsem se narodil." začne Naruto, nevěda, jak se zeptat na Sasukeho minulost. Chtěl se ji dozvědět, a napadlo ho, když Naruto pootevře nitro Sasukemu, mohl by u něj vyvolat aspoň náznak důvěry. "Táta se zhroutil a já byl několik měsíců v kojeňáku. Byl rozhodnutý, že podepíše papíry k adopci. Ale viděl mě, pětiměsíční mimino, jak mě sestra držela a čekala, až podepíše nějaká lejstra, táta se zeptal, jestli si mě může pochovat, a prý jsem se na něj tak hezky usmál, že papíry nepodepsal a odvezl di mě domů," zasměje se vesele.
Sasuke se zatváří, jako by do něj uhodilo. Ustrašeně zvedne hlavu a setká se s Narutovým veselým pohledem: "Promiň, nevěděl jsem, že-"
"Hej, v pohodě, mámu jsem vůbec neznal. A vlastně… mi ani nechybí. Mám tátu - je skvělý. Jó, jako, myslím, že mu někdy dávám totálně zabrat, haha, ale… zvládá to skvěle. A je dobrý ve svém oboru, takže si vždycky mohl dovolit mě rozmazlovat. Třeba mě udržovat na fotbale, hokeji, plavání i Teakwondo."
Sasuke uhne očima, ví, že se od něj nyní očekává, že ve zkratce nyní poví něco o sobě, ale…
"To já… takové štěstí neměl."
"Hm?" Naruto nechce dávat najevo nějak očividně dychtivý zájem, jen takový normální zájem, jako, když sedíte na seznamovací večeři s rodinou vašeho kluka/holky a posloucháte historky z války vašeho budoucího tchána, haha.
"…Já… neměl zrovna štěstí na rodiče."

*^.^*


"Takže myslíš, že Naruto najde způsob, jak to ze Sasukeho dostat?"
"No… to nevím, každopádně… se o to pokusí. Záleží, v jaké náladě Sasuke bude."
"A… co když se to zase nějak zvrtne?"
Myslíš, že se pak zase pohádají?"
"Nebo hůř."
"Proč hůř?"
"No… znáš Sasukeho, je sice chladná hlava, ale když někdo neopatrně volí slova - a uznej, že Narutovi občas vyklouzne něco, co není zrovna košer - nasere se velice jednoduše."
"Myslíš, že by byli schopní se tu porvat?!" nevěří svým uším Gaara.
"Hm…" podepře si bradu dlaní Shikamaru a několik vteřin uvažuje. "Vzhledem k jejich povahám, tématu, o které se Naruto zajímá a způsobu jak se zajímá a Sasukeho málomluvnosti, si myslím, že šance na rvačku jsou vskutku vysoké."
"Kvůli čeho?"
"Nejspíš… takhle, myslím, že Naruto mu řekne svůj příběh, Sasuke na oplátku poví nějaký útržek ze svého života, Naruto bude naléhat, Sasuke se naštve a něco zlého mu odsekne. Pokud tady Naruto zastaví, žádná rvačka se konat nebude. Pokud bude dále naléhat, Sasuke mu jednu vrazí. Možná toho bude litovat a omluví se."
"Jasně, ale na to Naruto nehraje, takže začne regulérní rvačka."
"Jo."
"Měli bychom být i na tuto alternativu připraveni. Šance, že ta situace nastane, je větší než 70 %."
"Možná bude mít Naruto rozum."
"Doufej. Protože následující scénář je poměrně jednoznačný: někdo, a je jedno kdo, se bude snažit je od sebe dostat, ale jeden z nich, možná oba, toho člověka zraní, v zápalu boje, ne z vlastní vůle, ta bude zaslepená přílišným adrenalinem v krvi. Možná toho člověka jen praští, možná zraní. Ale tým se rozdělí na dva tábory, jeden se bude zastávat Sasukeho a druhý Naruta, ten Narutův bude mimochodem mnohem větší, což povede k výměně názorů a pokud to někdo nezarazí, pak v hromadnou rvačku. Pobije se nám celý tým. Víš, jací jsou, pokud nezasáhne kouč, pozabíjí se navzájem. Pak můžem celý mistrák zabalit, protože rozhádaný tým spolu hrát prostě nemůže." dokončí svou teorii Shikamaru.


*^.^*

Jak by měl nyní Naruto zareagovat? No, rozhodně netlačit na pilu. To se už několikrát hezky nevyplatilo. Spíš pomalu. Jasně.
"Můžu se zeptat… jak to?"
Sasuke povzdechne, asi má nějakou sdílnou náladu. Proč ne, pokud to pomůže týmu… "Máma… byla moc mladá na to, aby… si nechala mého bratra. Itachiho, odložila ho do kojeňáku a nestarala se. A když jsem se narodil já, o několik let později… vzpomněla si, že má ještě jednoho syna. A tak jsem vyrůstal s ní i bratrem… aniž bych tušil, co se stalo před mým narozením, samozřejmě. Ale… naše matka… nebyla normální. Byla to psychopatka. Mlátila nás a ona se živila jako…" zarazí se, zakloní hlavu a zhluboka se nadechne, "jako děvka. Oba nás mlátila… a zrovna dobře se o nás nestarala. Jela v drogách a Itachi, bráška, to přestal snášet. Našel si práci, podřadnou, ale slušnou, nechal školy a staral se o mě, koupil garsonku na periferii Tokia a odstěhovali jsme se tam." pousměje se při té vzpomínce. "Itachi byl úžasný. Staral se o mě, řekl mi, jak to celé bylo s jeho minulostí, mou minulostí… s matkou… podporoval mě, úplně ve všem… ale jednou… nevím, co se stalo. Večer, byl jsem sám doma, přišla pro mě sociálka, oznámili mi, že Itachi není způsobilý se o mě starat, že jsem veden jako delikvent, co utekl z domu, matce mě odebrali a já skončil v děcáku. Itachi se mi nikdy neozval, nikdy se nepokusil… mě od tamtud dostat… pro mě je mrtvý."
Naruto zapomněl, jak se mluví. Netušil, že…! Ale na to teď není místo. Co by měl udělat?Politovat ho? S účastí mu říct, že bude všechno dobré? Ne, jen… ho naštve.
"Neozval se… ti nikdo? Ani… jiní příbuzní?" pomalu, velmi pomalu, žádné narážky, žádná sranda, žádné dobírání, Naruto! Tohle je zatraceně vážná a smutná věc!
"Tse," ušklíbne se. "žádné jiné příbuzné buď nemám, nebo neznám."
"A… víš jistě, že tě bratr nehledal? Řekli ti… kde je? Nebo… co se s ním stalo?"
Sasuke zvedne hlavu, zadívá se Narutovi do očí a uvažuje, proč mu sakra vlastně odpovídá. "Ne… neřekli. Nevím, kde je."
"A… jak tedy můžeš vědět, že… se tě nepokoušel najít? Byl jsi přeci sám, když si pro tebe sociálka přišla, ne?" pokračuje Naruto pomalu.
"Hm," kývne Sasuke, stále ale nechápe, kam tím ten magorský blonďák míří.
"Třeba… neměl příležitost tě najít. Neměl tušení, do kam tě sociálka zavedla. A protože není tvůj zákonný zástupce, informace o tobě mu nikdo nemůže dát." Naruto volí něžný, chlácholivý tón. Co kdyby Sasukemu ruplo v bedně? "Navíc je zapsaný jako ten, který tě odvedl od matky. Může být klidně ve vězení za únos, Sasuke. Napadlo tě vůbec, že na tom možná může být hůř než ty?"


*^.^*

"Hele, co tenhle?"
"Jéžiš, sakra, Gaaro, ten je děsný!"
"Ale kvalitní!"
"Jó, tomu já nerozumím. Mě se… docela líbí támhleten,"
"Ten… černý?"
"Jó, divné, že? Černý v Německu…"
"Haha, tu barvu mají na vlajce."
"Víš proč?"
"Nee," zavrtí Gaara hlavou. "proč?"
"Kvůli častým morovým epidemiím ve středověku. Říkalo se jim "černá smrt", proto černá barva."
"A proč červená?"
"Krev. Celá Evropa byla neustále zmítána územními boji. Hlavně v období mezi 14. až 20. stoletím. Katolíci, reformátoři, Napoleon, Prusové, španělští a rakouští Habsburkové, ruští samoděržaví, Bourboni,… ti všichni válčili na německém území. Mnoho krve zde bylo prolito."
"A žlutá?"
"Znak slunce. Vzkvětu. Rozrůstání říše. Památky po největších říších Evropy. Římská říše, Svatá římská říše, Německá knížectví, Třetí říše… zbytky přesvědčení Hitlera, i to je pro Německo rozkvět a slunce, moc a respekt, který tento stát budil v celé Evropě… a dnes patří do G7, sedm nejvyspělejších států světa."
"Které to jsou?"
"Německo, Japonsko, Amerika, Francie, Anglie, Itálie, Kanada. Někdy se uvádí G7+1, nebo také G8. Osmým je Rusko. Ale faktem je, že to k nejvyspělejším státům nepatří. Jejich ekonomický terciér, tedy služby, zdravotnictví, školství, i kvartér, tedy technologie, technika a výzkum, jsou naprosto nedostačující."
"Tak proč je k nim řazeno?"
"No, víceméně jen jako potvrzení konce studené války na počátku 90. let minulého století. Řadí ho tam jen rozloha státu, zásoby nerostných surovin a vlastnictví atomové zbraně. Jednoznačně na tom ale nejsou ani z poloviny ekonomicky dobře, jako G7."
"Aha… možná jsem neměl v dějáku tak spát."
"Nah," přikývne Shikamaru. "a tenhle svetr si totálně nekupuj."
"Ale proč ne?"
"Nesluší ti černá."
"Ty že nejsi gay, Shikamaru…?"
"To jsem nikdy neřekl!"
"Ha!"
"Nejsem ZAPŘÍSÁHLÝ heterák. Jenom heterák."
"Takže by sis to klidně rozdal s klukem…?"
"Nó… možná…?"
"Co tak váhavě?"
"Jsem… hm, vybíravej."
"Jó, takže… kdyby sis měl vybrat kluka…?"
"Tak jednoznačně euroamerický typ."
"Ha!" A já proč že jsi hrál proti Francouzům tak špatně!"
"Ticho, nebo ti zařídím šatnu vedle Korejců a společnou sprchu!"*^.^*"Proč mě to… před tím… nikdy nenapadlo?" zeptá se Sasuke, ale zdá se, že nemluví k Narutovi.
"Měl jsi vztek. A jednoznačně právo, cítit se podvedeně a zrazeně," zašeptá Naruto, snad aby nerušil Sasukeho koncentraci.
"Já jsem ale… idiot!" praští náhle dlaní do země. "Ne, hůř! Já jsem ten největší sobec na světě!"
"Ne, Sasuke, to ne, byl jsi jen-"
"Neříkej mi, co jsem byl nebo nebyl, sakra!" ohradí se Sasuke.
"Promiň," stáhne se Naruto a čeká, co bude dál.
"Zatraceně." složí hlavu do dlaní.
Naruto zatěká očima mezi dveřmi a Sasukem. Má odejít a nechat jej tady napospas jho myšlenkám? Nebo má zůstat a mlčet? Nebo mluvit? Nebo radit?
"Já idiot! Sakra, mě… vůbec nenapadlo… že by Itachi…!"
"Sasuke," položí mu Naruto dlaň na paži. "Možná… možná to tak vůbec není, Sasuke, omlouvám se, nechtěl jsem…"
"Ty za to doprdele nemůžeš!" shodí jeho ruku ze své paže a bojovně na něj pohlédne. "Kéž bys mohl! Zmlátil bych tě a bylo by mi líp! Jenže…" zase složí hlavu do dlaně.
"Nechtěl… nechtěl jsem tě takhle rozhodit. Omlouvám se."
Zvedne se a odejde z místnosti. Nikdy by ho nenapadlo, že může Sasukeho takhle zdeptat. A to se o to vlastně vůbec nesnažil! Sáhne na kliku.
"Naruto,"
Zarazí se v pohybu. Rozmyslel si něco? Naruto nyní ví jistě jediné: ať už chce Sasuke cokoli, vyhoví mu.
"Zůstaň."


*^.^*


"Pochybuju. Mají dost stejné povahy na to, aby byli přátelé."
"No… a to vadí?"
"No,… víš, co se říká o dvou kohoutech na jednom hnoji,"
"Jó… to jo. Ale oni mají hodně stopečného."
"…Včetně výbušných povah."
"Ale… mohli by se naučit být přátelé."
"Gaaro, nechci ti kazit tvé romantické představy o vztahu Sasukeho a Naruta, ale… víš, oni jsou přesně ten typ, který se může buď milovat, nebo nenávidět. Nic jiného mezi nimi nemůže vzniknout."
 


Komentáře

1 Kana~♥~ | Web | 30. května 2011 v 18:38 | Reagovat

kawaiiiiiiiiiii....bože, já chci ještěěě
!!!!
a já se neulejvám, jenom máme volno kvůli maturitám :-P
chjo a dáš někdy nováčka? poslední dobou se mi strašně líbí L a Light XD
Bože, hlavně rychle další dílek čehokoliv XD

2 Kana~♥~ | Web | 30. května 2011 v 19:31 | Reagovat

a chci super-ultra-mega-totální hepáč XD
jo a ať se ti ta maturita z AJ a ČJ povede =)

3 Yuuko | 30. května 2011 v 20:35 | Reagovat

Jóó!! Já rozhodně beru tu možnost a)M-I-L-O-V-A-T...a hodně to zdůrazňuju!! A teď to vypadá že by se něco mohlo dít...třeba by ho mohl obejmout myslím Sasuke Naruta..a nebo třeba *zarazila se* néé! sakra! tohle moje myšlení nikdy nekončí dobře! ..a to je dobře nebo špatně? o.O... No nic každopádně je to fakt SUGOII!! :-D

4 Iruka sensei | Web | 31. května 2011 v 7:12 | Reagovat

Maximálně Megózní Hepáč :D  :D  :D

5 Kana~♥~ | Web | 31. května 2011 v 19:52 | Reagovat

hele a napíšeš ještě něco k té povídce Bomba? koukla sem se na Final Fantasy 7 a říkám ti.....tys mě nakazila!! zase něčím XD

6 Kana~♥~ | Web | 31. května 2011 v 20:03 | Reagovat

neboj máš jenom o něco méně než je fakt hodně moc XD

7 -.- *Cicibu -Chan* ^O.o^ | Web | 1. června 2011 v 21:10 | Reagovat

HAI!! Nechtěla by ses přihlásit do soutěže o nejkrásnějčí anime oči?? Jestli miluješ nějakou anime postavu a myslíš že má kawaii oči, tak se klidně zapiš na http://love-animee.blog.cz/1106/soutez-o-nej-kawaii-oci :D

8 Karin | 15. srpna 2014 v 23:29 | Reagovat

Právě že milovat hádky už maj za sebou. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama