Momentka 2.: Zvědavost

2. května 2011 v 15:30 | Keigh |  Bomba II. Momentky

Název cyklu: Bomba II.
Název dílu: Momentka 2.: Zvědavost
Autor: Dr. Zloun
Upozornění: 15+
Když se jednou Cloud zeptal, proč má generál své apartmá tak separované od apartmánů ostatních, Zack mu odpovědět, že je to proto, že Sephiroth není postrach jen nepřátel ShinRy.
"…Anebo možná nechtějí poslouchat, jak každou noc šukáme."
…Jistě, to by taky mohl být jeden důvod. Zack se tehdy rošťácky usmál, když tohle před Cloudem vyslovil nahlas. On se tak rozkošně červená, pokaždé, když se on nebo Reno zmíní o šukání!… Proto si Cloud rozmyslel svou druhou otázku, a to proč má Sephy svou kacelář tak separovanou od ostatních. Kdoví, jaké odpovědi by se dočkal. A Cloud taky nemusel všdšt všechno. Zatím.
Podle Zacka a Rena a určitě i Sepha, ačkoli ten by to ze slušnosti nikdy nepřiznal, je Cloud totálně nejroztomilejší, když je v obličeji červený a zadýchaný. Což je důvod, proč se na něj oba tak vrhají pokaždé, když se Cloud vrátí z výcviku. A taky když se totálně stydí. Proto ho ve stavu červenání udržují co nejčastěji svým vyprávěním. Třeba tu historku, jak spolu Zack a Reno šukali. (Renova oblíbená.) Bylo to na jedné akci v Klidu, oni měli volný večer, a tak je napadlo, že by si to mohli poprvé rozdat, ale v nejlepším je přistihl major Niven, Prvák, o němž všichni věděli, že je stoprocentní heterák.
"Od té doby se nám oběma vyhýbá obloukem. Možná začal o své sexualitě pochybovat."
Taky mu vyprávěli o tom, jak jedenou špehovali Kiisu a Amayu - ty dvě ve svém volnu dělají vskutku zajímavé a neprobádané věci. Jenže špehovat Turks není moc dobrý nápad, ty dvě o nich věděly celou dobu, že se v té ventilaci schovávají. V polovině je z té ventilačky vytáhly a důrazně se ptaly, co tu dělají, Reno zachoval duchapřítomnost a řekl, že hledají nový způsob, jak se dostat ze standardních pout a že doufali, že to tady uvidí. …Asi tak o tři a půl vteřiny později leželi na jejich posteli nazí, spoutaní a znásilňovaní dvěma důstojnicemi Programu Turks.
Nebo mu vyprávěli o Renovi, úplně nahém a k čelu postele připoutaný svými vlastními pracovními pouty, prý Tsengova pomsta za to, že šuká s generálem (těžko říct, jestli žárlil na Rena nebo na generála Sephirotha.)Nebo o Sephovi, se všemi těmi stříbrnými vlasy, které mu splývají po tom totálně sexy těle, když se sprchuje a nechá pootevřené dveře sprchového koutu. Nebo o tom, jak se s Elenou, Rudem a Renem vsadili, že kdo vytočí Heideggera jako poslední, musí vyfotit Zanea a dokázat, co dělá v Chocobích stájích…
"Neříkej to své jednotce," zašeptal Zack a Reno se připitoměle pochechtával, tak, jak to umí jenom on. "Ale, víš, instruktor Zany má trochu moc rád chocoba, jestli mi rozumíš. Proto do nich má zakázaný přístup. A taky pravidelně dochází na terapie. A snaží se vyhýbat spouštěčům. Což mi připomíná, že tě za žádných okolností nesmí nikdy spatřit."
Nutno dodat, že i když je Zack známý svou neposedností a nesoustředěností, je nejlepší v popisování věcí, které jsou pro normální lidi tabu. Třeba jak on a Reno nainstalovali do chlapeckých sprch kadetů před třemi lety kamery a pak -
"Hm… Sephy? Co bys řekl na úklidovou četu tvého apartmánu?" olízne se Reno mlsně.
"Ne, tentokrát ne, kluci," mírní je Cloud. "Minule jste mě nechali jít v kostýmu červené karkulky po celém Sephově patře. Jako, za zavřenýma dveřma je to v pohodě, ale myslím, že Tseng nikdy neuvěří, že jsem tvůj synovec a šel jsem na maškarní bál!" otočí se na Sephyho.
A dobře udělal, asi by ho moc neuklidnil pohled na vysoce postavené důstojníky SOLDIER a Turks, jak se vzájemně podpírají, aby se smíchy nezhroutili na zem.
"A co myslíš, že si myslel?" zeptá se zmateně Seph, známý též jako Ten, který se absolutně nevyzná v pocitech jiných lidí, zvláště malých blonďatých uke.
"Že jsem prvotřídní zaměstnanec v Modré ústřici!"
"Ale no tak, Cloudy, přece Sephovi nezkazíš radost…" pustí se do něj opatrně Reno. Chce vyhecovat, ne ho nasírat.
"Ne, Reno, ne, Zacku, nepůjdu v tom převlečku dál než do kuchyně." protestuje Cloud.
"A co kdybych předstíral, že jsem tě unesl?" navrhne Reno. "Jsem Turk, projde mi to."
Cloud se zamyslí. "Kdybys předstíral, že já jsem prostitut, který se násilím vloupal do Sephova apartmánu a ty bys mě, jako jeho ochranka, vyhodil a já bych tě jako přepral, a utekl bych zpátky sem?"
Reno blýskne mlsným úsměvem: "Nikam nechoď… vychutnáme si tě bez předehry."
 


Komentáře

1 Kana~♥~ | Web | 2. května 2011 v 15:52 | Reagovat

já se dočkala další ho dílku, superrrr. bože nádhera, ostatně jako vždy. že já se vůbec něčemu divim XD

2 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 4. května 2011 v 16:44 | Reagovat

užasný xD

3 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 4. května 2011 v 16:45 | Reagovat

úžasný xD

4 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 4. května 2011 v 16:45 | Reagovat

Jéje,poslalo se mi to 2x,to je blbý.....=D

5 Karin | 10. srpna 2014 v 21:20 | Reagovat

Teda ty dva jsou pěkné kvítka. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama