Momentka 5.: Nedorozumění

18. května 2011 v 22:39 | Keigh |  Bomba II. Momentky


Zdravím, kids!

Takže, kde jsem to skončila...? No jasně, u pozdravu. Hehe, neberte mě vážně, znáte mě, ne? Proto mám pod tímto čánkem novou anketu. Prosím vás o hlasování, mně a Dr. Zlounovi a Moudrému Klobouku to prospěje. xD
Teto díl je... poněkud... uhn, é... no, do 15 let nevhodné, děti. A myslím to s vámi upřímně!


"Nemyslím, že bychom se do toho měli míchat."
"Jasně, ale… Maliku, mysli na toho chlapce, aspoň trochu. Je to Třeťák, je jasné, že si nechce stěžovat, ale co když ho generál Sephiroth a a agent Turks Reno Sinclair a plukovník Zack Fair obtěžují? Co když to ten Strife nechce? Nemá se jak bránit, mají vyšší hodnost, můžou po něm chtít cokoli, Strife se jim nemůže vzepřít! Navíc… je to generál Sephiroth…"
"Já chápu, že… máš starost o své muže a tak, ale… jsi si jistý, že je tato debata podmětná?"
"Zkus se do mě vžít. Cloud Strife je nejlepší navigátor mého týmu. Je sice nejmladší, ale zároveň je z nich nejlepší. Pokud nebude v pohodě, bude chybovat. Ale pokud bude chybovat, znamená to šlus celému týmu, chápeš?"
"Jasně, jasně, chápu. Ale… i kdyby Strifea obtěžovali, co bys udělal? Vždyť si ho vyhlídl sám generál Sephiroth!"
"Mohl bych ho uklidit někam daleko odtud, než by se věci uklidnily. Poslal bych Strifea třeba do severního Corelu, nebo někam, kam generál ani velitelé moc často nejezdí, do nějaké klidné oblasti, do Klidu, kupříkladu, je to stabilní oblast na druhé straně Planety, Generálova přítomnost tam není nutná. Nebyl by problém ho převelet a nechal bych ho tam tak dlouho, dokud by na něj Generál a Velitelé nezapomněli."
"…Myslím, že to vážně není naše starost, Nivene."pokrčí rameny svalnatá Prvák.
Niven vydechne: "Možná náš pravdu… ale stejně si Strifea trochu ohlídám."
"Na druhou stranu… říkáš, že je poslední dobou mimo?"
"Jo… trochu. Působí jako… nevím, tak zamyšleně, a když ho na to někdo upozorní, zmatkuje a rychle se snaží dělat, že se plně soustředí na práci. Působí vždycky tak… divně."
Ach ano, když se muži snaží vyjádřit pocity…
"Jako, jak - divně? Jako, chápeš, divně, jako že ho něco bolí, nebo divně jako… že je smutný, nebo jak divně?"
"Nevím," odpoví důrazně. "Jako… no, jako by mu ulítly včely. A co by ho asi tak mohlo bolet, když ve třídě poslouchá výklad? Takže… myslím, že Generál a Velitelé toho chlapce… no, každopádně s ním nejspíš dělají něco, co se Strifeovi nelíbí."
Velitelé Malik a Niven se zaobírali svým osobním rozhovorem, zatímco kráčeli chodbou, a nevšímali si, co se děje kolem nich. Zpozorněli teprve ve chvíli, kdy na svém patře, snad dvě chodby od nich zaznamenali dvě makem nadopované bytosti. Dle rozmístění a úrovně maka v těle jeden z nich musel být hodně dobrý Turks a ten druhý… no, nejspíš velmi mladý VOJÁK.
Možná ještě mladší.
"…Už jsem souhlasil se vším možným, Reno. Navlíkl jsem se do kostýmu kůzlátek a nechal vás tři, abyste mě - převlečení za vlky - ošukali všichni tři najednou. Zatraceně jsem si do zadku nechal do zadku nacpat banán. Jo, Reno, banán. Nechal jsem se od vás depilovat, všude, úplně všude. Od tváře až po kotníky. Dvě hodiny jsem strávil na oknem Sephovy ložnice, když přišel Tseng projednávat rozpočet pro Turks. Šestkrát, sakra, Reno, šestkrát jsem se vloupal do ordinace Dr. Murakiho, abych mu ukradl jeho plyšové Chocobo, se kterým se smí mazlit jen Zane, když přijde na terapii, a ukradl jsem ho jenom proto, abyste mě vy tři úchylové viděli, jak se s ním mazlím a mohli si u toho vzájemně vykouřit! Masturboval jsem před kamerou, abyste si to vy tři mohli pouštět při nudných poradách. Reno, všecko tohle jsem bral jako docela fajn zábavu. Ale zatraceně, TOHLE teda dělat nebudu!!!"
Malik se na Nivena podívá trochu jinak než dosud. Že by měl Niven pravdu…?
"Hele, honey, já vím, že je to… trochu… jako, jasně, chápu, že se ti do toho moc nechce, ale, honey, Sephy má zítra narozeniny. No tak… prosím…"
Oba Prváci, nenápadně se krčící na místě, doufaje, že ani Cloud Strife ani Velitel Turks Reno Sinclair jejich přítomnost nezaznamenají a odposlouchávají jejich hovor, Cloud zmlknul, i Reno, ticho je poměrně dlouhé, Prváci si zesumírují, že Reno Clouda uklidňuje líbáním.
"No tak, Cloudy… nevíme, co jiného bychom měli Sephymu dát k narozeninám. Má všechno, co jen chce. A nás má nejraději. No tak, lásko."
"Bude si myslet, že ho nemiluju, když to neudělám?" provinilost a strach z jeho hlasu čiší.
"Ne… to ne, lásko, nikdy bychom tě do ničeho nenutili. O to vůbec nejde, jen jsme si mysleli, že by to Sephymu udělalo radost.Ne, nemysleli, víme to. Ale pokud to neudělá radost tobě, nemůže to udělat radost ani Sephymu, a už vůbec ne nám, kdybychom věděli, že jsme tě k tomuhle přinutili. Pusť to z hlavy, lásko. Vymyslíme Sephovi něco jin=ho, ano?"
Zase ticho, pravděpodobně další líbání.
"Omlouvám se, Cloude. Zlobíš se?"
Další chvíle ticha, kratší ne ta předtím.
"Ne."
Stručná odpověď. Ale, zdá se, upřímná.
"Dobře, tak musíme Sephovi vymyslet něco jiného, než tebe, nahého a s kroužkem v penisu, vyskakujícího z obřího dortu a zpívajícího "Stronger" Britney Spears."
Malik a Niven se na sebe podívají a rychle uhnou pohledem - proč je jim tak trapně?!
Cloud se mezitím zasměje: "Jó, kluci, já vás fakt miluju, ale co je moc, to je moc, chápeš…"
Malik si oddychne, zdá se, že Cloud vážně nepotřebuje ničí pomoc.
Niven se usměje: možná teď bude Cloud pozornější, když pominulo tohle nebezpečí. Anebo by si měl s Veliteli a Generálem promluvit. Tedy… možná spíš jen se Zackem.
 


Komentáře

1 Kana~♥~ | Web | 19. května 2011 v 13:45 | Reagovat

co to ksakru bylo XD chceš mě zabít nebo co XD jestli jo, tak se ti to daří XD ksakru ženská, rychle další, jinak.....no raději nechtěj vědět XD

2 Karin | 10. srpna 2014 v 21:37 | Reagovat

Měj ohled na mou bránici paráda. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama