Nováček, část 10.

18. června 2011 v 13:08 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Nováček
Zdravím, děti! Přináším jeden díleček, takový... inu, díleček. Near se rozhodl zjistit, proč ho všichni ti lidé znásilňovali. chcete vědět, jakou cestou? Je vám více než 18 let, nebo jste moje SBéčka (či oblíbenci - Yuuko, Pajčas, Iruka-sensei a ti, co komentují tyhle mé slátaniny)? Pak směle pokračujte ve čtení.


Věnováno mému novému SBéčku: Loirene^^


yaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiyaoiPořád nechápe, jak z toho ven. Co tady má dělat? Asi přecenil sám sebe - tahle práce je na něj moc. Nezvládne ji. Možná za pár let, ale teď ne. Bylo by to jiné, kdyby dostali případ, ale teď…? Knihy jsou fajn, ale jen ty k životu nestačí. To věděl bodře. Možná by měl zavolat Watarimu a požádat ho o přeložení do jiné organizace. Nebo zpátky do Wammyho domova. Ale tohle nezvládne. Ne teď a ne za těchhle okolností.


*^.^*


"Já chci!"
"No to máš smůlu!"
"Sakra, Lawliete, zlato, Interpol ti nabízí stovky případů denně, nemůžeš si jeden vybrat a vyřešit ho?"
"Ale není tam žádný, který by mě zaujal!"
"No jo, žádný neobsahuje hůl."
"A kulhání."
"Stačí, že se hrbíš, nepotřebuješ ještě kulhat."protočí oči Light. "To už by bylo na Bohnice."
"Co?"
"Hovno."
"Sakra…, ne, Lighte, ty to nechápeš. Ti dva se musí nejdřív poznat, abych jim mohl dát případ. Nebudou spolupracovat, teď. Až se poznají, bude to lepší."
"Ale Akihiko už to nezvládá teď, a to je tady tři dny. Říkal mi, že to chce vzdát."
"Ale…proč?! Vždyť se mu tu všecko daří!"
"Ano, ale… Mello a Matt mají jiné starosti, my dva jsme na něj asi moc, víš jak ráno utekl, při našem rozhovoru, a s Nearem mluvit nesmí kvůli jeho terapii."
"Sakra." povzdechne si L. "Měli jsme tu jednoho problematického teenagera, teď tu máme dva."


*^.^*

"Neare," osloví chlapce překvapeně. "myslel sem, že spíš."
"Ne. Nemůžu usnout."
"Hm," zavrní Akihiko a lehne si. Nehodlá se s ním vybavovat. Nesmí. Ačkoli by tolik chtěl!
"Akihiko?"
"Hm?"
"Měl jsi už někdy sex s holkou?"
Akihikovi málem zaskočí: na CO že se ho ten chlapec ptá?! Ale počkat - položil otázku, musí odpovědět. Nemá jej ignorovat, jen se nevnucovat. Dobrá tedy.
"Ano, jednou. Nic moc."
"Jakto?"
"Vždycky mě přitahovali spíš kluci." přizná bez obalu. I tohle je součást terapie. Nesmí mu lhát. Nikdy mu nesmí lhát.
"Hm," kývne Near. Tak nějak to věděl. Při téhle inteligenci je téměř nemožné udržet vztah s dívkou. Rozdíl je příliš markantní. "Měl jsi už někdy nějakého?"
"Ano, nejednou." potvrdí po pravdě. "Ve Wammyho domově, v organizacích , kde jsem získával trochu praxe…" pousměje se, má na ně na všechny hezké vzpomínky.
Hm," kývne Near.
Chvíli se nic neděje, Akihiko je opět myšlenkami u svých přátel, přemýšlí, že by se tam mohl vrátit. Byl si jistý, že by ho tam přivítali s otevřenou náručí. Kdekoli.
"Akihiko?" osloví ho pochvíli Near.
"Ano?"
"Přitahuju tě?"
Nesmí přemýšlet moc dlouho. A nesmí lhát. Prokleje jeho inteligenci, umění se zeptat a absolutní nestydatost. "Ano."
"Chceš sex se mnou?"
Stejný problém. Ano, chce, ale… může si dovolit to říct? Náhle se Near nadzvedne na rukou, přiblíží se k jeho tváři, skloní se a políbí ho. Vyzývavě, krátce, vlhce. Akihiko je natolik konsternován, že se nevzmůže na odpověď. Nemusí, Near ji nečeká. Rychle, než se Akihiko vzpamatuje, mu chytí ruce u hlavy, přehoupne se na něj a věnuje mu další polibek. Pomalejší, hloubější ale též nejistější. Co cítí? Neare, soustřeď se, co cítíš? Zatím nic. Ani příjemné, ani nepříjemné. V pohodě, usoudí a pustí se do rozepínání vlastní bílé košile. Akihiko je naprosto zmatený - co se to děje? Co to sakra Near dělá?! Chce se zvednout a chlapce aspoň proplesknout, tohle přece není zrovna normální . a morální už vůbec ne! Ano, chce Neara, ano, chce s ním mít sex - ale po splnění určitých podmínek! Nearova terapie, jejich vztah, poznání, pomalý postup - ne sex běhen deseti minut! Tohle není Akihikův styl a navíc - nemá ochranu ani lubrikant. Neara ale očividně nic z toho vůbec netrápí, jednou se rozhodl, zeptal se a dostal kladnou odpověď. Teď přejít k akci.
Políbí ho tvrdě, nekompromisně - a přitom je rozhodnutý být uke - skoro jakoby chtěl, aby si jej Akihiko vzal rychle a bez soucitu, bez emocí, bez čehokoli lidského a partnerského, prostě jen sex. Čistě pudový a živočišný sex. Navzdory Akihikově přesvědčení, že takhle to rozhodně nechce, jeho vzrušení nabývá na intenzitě - jak psychicky, tak fyzicky. Cítí se stísněně a vlhce. A to není metafora, un!
"Neare!" podaří se Akihikovi uhnout před jeho dalším polibkem. "Co to… co to děláš?"
"Hodlám s tebou mít sex."
"Ale… proč?"
"To právě chci pochopit. Přitahuješ mě. Vždycky, když jsem někoho přitahoval, dělali tohle. Zajímalo mě, proč to dělali. Asi je to hezký pocit, ne?"
 


Komentáře

1 kana | Web | 18. června 2011 v 13:56 | Reagovat

co to near proboha dělá!!!také vé děcko a už myslí takhle...na takové věci XD
no ale stejně, to na věci nic nemění....je to prostě sugoizní díleka já jsem opět nedočkavá pokračování XD
hele, kde vlastně bereš ty ovacka, co si vypsala u slanku super yaoi(nebo jak to bylo). nemáš nějaké stránky od toho? mě to na youtube nikdy nenajde všechny díly  :-D  :-D

2 Iruka sensei | Web | 18. června 2011 v 15:38 | Reagovat

Sexuáln scény?
Kde O_O  O_O  O_O  honem honem :-D  :-D  :-D
Muhahahaha!!! *blýská se jí v očích*
opět nose bleed ;-)

3 Scar-chan | Web | 18. června 2011 v 16:15 | Reagovat

Ahojky ráda se sprátelím :)

4 Yuuko | 18. června 2011 v 20:47 | Reagovat

Ňááhaha *parodie na smích* Bože to je šílený :-D A on mu to úplně normálně řekne..tohle přetíká upřímností :-D  :-D Další! Další! Tak šup! :-D

5 Luella-chan | Web | 18. června 2011 v 22:34 | Reagovat

ňááááh!!!Onee-cháááán!!!....Kyááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá......*tříská hlavou o stůl*.....Hele víš co tě čeká,jestli tu rychle nebude pokráčko,takže bych na tvém místě psala.......a to hodně rychle! :-D  :-D  :-D

6 loirene | Web | 19. června 2011 v 10:11 | Reagovat

DěkuJůůů!! Pokračování!!! Musí bejt!!! Co nejrychleji!!! Potřebuju!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama