Nováček, část 7.

8. června 2011 v 15:19 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Nováček


Děti, pamatujte,

Zoubkové víly jsou děvky! Nikdy jim nevěřte. (Mají borůvkové koláče a nebojí se je použít.)


Akihiko několikrát za sebou rychle zamrká, aby se ujistil, že mu nehráblo/nemá halucinace/nespí/není v alternativním vesmíru/funguje gravitace.
Polkne a snaží se namluvit svému penisu, že jeho mozek nevidí to, co si myslí, že vidí. Cítí, jak se mu svírá žaludek, jak se jeho srdce usilovně snaží vyskočit z jeho hrudi se stejnou náruživostí, s jakou si jeho penis přeje opustit majitelovy kalhoty.
Near polo-sedí, polo-leží nahý u postele a snaží si obléknout pyžamo. Ruce, ve kterých svírá kalhoty, natahuje ke svým nohám, které nejen, že svého majitele neposlouchají, ale navíc zdá se, nedrží na místě tak, jak si je Near naaranžoval.
Akihiko," téměř zasyčí, když jej zaregistruje u dveří.
Kašli na pravidla, jednej intuitivně!
"Mám… zajít pro Lighta, aby ti pomohl? Nebo… to zvládneš sám?"
Near udiveně vzhlédne. On se nesnaží hned mu pomoci? Vtírat k němu? Nesnaží se o něj starat jako o malé dítě? "N…ne," zatěká očima. Vlastně neví, na kterou z těch otázek odpovídal. Jen si rychle přikryje kalhotama rozkrok.
Akihiko by rád pomohl, ale neví jak, aby Neara nevyděsil/nepohoršil/nestrčil mu jistou část svého těla do - ale no tak, Akihiko! Tahle povídka má raiting 12+! Na tyhle prasárničky přinuť Dr. Zlouna napsat jinou povídku nebo zvýšit věkovou hranici. (Nepovede se ti ani jedno.)
Zabrán do svých myšlenek Akihikovi trvá více než tři vteřiny, než mu dojde význam Nearových slov: "Pomůžeš mi?"
Avšak díkybohu si uvědomí, že na něj Near vskutku mluví, dojde mu dokonce i význam těch slov. Potlačí svou vrozenou stydlivost, nasadí uvolněný výraz a přejde k němu. Vezme jej za boky a vysadí na postel, přičemž kalhoty od pyžama sklouznou na zem. Akihiko potlačí stud, sehne se, a nevšímá si Nearovy povadlé chlouby méně než dvacet centimetrů od svého obličeje, zvedne jeho kalhoty ze země a pomůže mu je obléknout. S menšími problémy jej z postele zase zvedne, natáhne okolo boků a zase posadí nepostel.
Na okamžik se zarazí, ale ihned se otočí a odejde si sednout ke svému stolu. Je rozhodnuto. Bude mlčet, nebude se starat, nebude se doprošovat. Počká, až se začne doprošovat on. To je chytré, Akihiko. Možná to byla právě ta chyba. Každý jej hned litoval, hned mu všichni chtěli donést modré z nebe… a Akihiko si zvykl brát, ale na oplátku nic nedával. Tato možnost jej vůbec nenapadla. Prostě jen… ignorovat. Nechat ho vydusit.
*^.^*
"Víš," zamumlá L, když už spokojeně odpočívá v Lightově náruči.
Light protočí oči. Další super sarkastická nálada. Po sexu se vždycky super sarkastický. Zvlášť, když se seme. (… Už se to stalo dvakrát.)
"Chtěl bych poznat tvoji matku.
"… Možná bychom spolu měli přestat spát." utrousí Light.
"Hm… jo. Přestal bys mi po každé vyhrožovat vyhazováním Dr. Hauze z externího disku a Dr. Zlouna z okna." zvažuje L.
"Vážně se mnou chceš přestat spát?"
"Hovno," sykne L a znova sáhne po lubrikačním gelu.
"Druhé kolo…?" podiví se Light. Ne že by si stěžoval. Občas je fajn být uke.
"Obráceně." poručí si L a položí se na bříško. Změna je fajn, ale zůstane změnou, jen když se k ní uchyluje výjimečně.
*^.^*
"Uhn, Akihiko?" ozve se po více než dvou hodinách od operace "pyžamo".
Akihikovi se málem zastaví srdce, on ho sám od sebe oslovil a asi po něm bude něco chtít! Naoko ale zachová chladnou hlavu, jen zavrní na souhlas a dá si záležet, aby to vyznělo znuděně až naštvaně, že jej Near obtěžuje.
"Mohl… mohl bys mi prosím pomoci do postele?" nesmělý dotaz, na Nearovo sebevědomé obvyklé jednání je to pro Akihika nezvyk, ačkoli chlapce zná teprve druhým dnem, umí lidi - díky své profesi - odhadnout naprosto správně. A nyní se mu dokonce daří Nearova terapie?!
Tak moc by chtěl chlapce objímat a vískat v těch bílých vláskách a hladit a ochraňovat… ale zkazilo by to celou terapii. A to si po Near nemůže dovolit. Teď jen doufat, že jeho intriky Near neodhalí. Tedy, jistě že odhalí, jednou jistě, ale ještě několik dnů to tak musí zůstat.
"No jo," odpoví co nejvíc lhostejně, ale ne zle. Vstane, velmi pomalu, nespěchá, nechvátá splnit jeho přání. Hezky pomalu, protáhne se, udělá tři kroky, skloní se, vezme chlapce do náruče, vyzvedne, přejde přes celý pokoj, jemně, ale rychle jej shodí ze své náruče na postel a zase se vrátí k notebooku.
"Děkuju," zamumlá Near, když už Akihiko zase sedí.
Akihiko se uznale ušklíbne. No ne, on umí děkovat…?! Pak ale pustí Neara z hlavy, protože se na Messenger přihlásí několik jeho známých, z Wammyho domova, z několika organizací, kde před tím na dálku vypomáhal, chlapců, se kterými navázal… uhn, nazvěme to podobným přátelstvím, jako mezi sebou mají L a Light, a jiní lidé. Na Neara komplet zapomene. Chatuje se známými, chvílemi se šťastně usmívá, chvílemi se směje nahlas, dívá se na vtipná videa, která mu posílají přátelé, fotky, na kterých figuruje i on sám. Trvá to několik hodin, než i Akihiko pocítí únavu, vypne laptop a vklouzne do koupelny. Svlékne se, vleze do sprchy, rychlými, dlouhými tahy masíruje své tělo, pokryté sprchovým gelem, opláchne se, s myšlenka mi ještě někde za oceánem (u svého posledního milence) se osuší a oblékne. Na Neara v posteli si vzpomene až ve chvíli, kdy otevře dveře do jejich pokoje a naskytne se mu volný výhled na postel, kde uvidí to bílé klubíčko spokojeně spinkat.
Pousměje se nad tím rozkošným zjevem, zhasne světlo a po hmatu se dostane do postele taktéž.
*^.^*
"Vím, že už se opakuju, ale… jsi totální borec," vydechne L do Lightova krku.
Light se zasměje a políbí svého milence na tvář. "Jó, to se dobře poslouchá."
"Myslím to vážně. Jsi minimálně stejně inteligentní jako já, umíš se starat o ty děti a ještě navíc jsi sexuální bůh."
tentokrát se Light zarazí: "Chceš třetí kolo, nebo co…?"
"Ne," zavrtí L hlavou. "Nechci, jen… jsem měl nějakou zvláštní nutkavou potřebu ti to říct."
"…To's mě uklidnil." zamumlá sarkasticky jeho společník.
"Tak promiň."
"Ne, nemyslel jsem to tak!" brání se Light, když vidí, že L je tentokrát vážný. Žádný sarkasmus. Spíš je… smutný? Nebo zklamaný? "Já jenom… že… obvykle jsi… no, máš jinou náladu."
"Promiň."
"Lawliete, co se děje? Udělal jsme něco? Moc se omlouvám, pokud tě urazilo to, co jsem řekl,"
"Ne," zarazí ho L. "není to tvoje vina."
Light zatěká očima. No jasně, Near! To mu leží v hlavě. A když tak přemýšlel, pravděpodobně i v žaludku. Za celý den dnes neměl jedinou jahodu, jedinou sladkost. To mu na Nearovi vážně tolik záleží? Nebo je to jen tím, že je to pro něj nevyřešená hádanka? Hádanka, na kterou přišel Akihiko dříve než L a Light dohromady? Že jako jediný u Neara zaznamenal úspěch? O co ti jde, L? "Co se děje, miláčku?" zněžní svůj tón.
"Jen… mě mrzí, že jsem nedokázal pomoci Nearovi."
"To ani já," připomene mu Light. "není to tvoje vina, Ryuuzaki."
Povzdechne si: "Já vím. Ale… pořád mám pocit, že jsem něco zameškal. Nebo mi něco uteklo."
"Znáš Neara. Nikdy si o nic neřekne. Ať už se snažím sebe víc, být mu pořád na blízku, pořád s ním mluvit, nikdy mi nic neřekne. Prostě má takovou povahu."
*^.^*
"Akihiko…?"
Zdá se mu krásný sen. Je v nějaké světlé, teplé místnosti, sedí na posteli a baví se se všemi svými přáteli. Vidí děti z Wammyho domova, některé profesory, lidi, se kterými se seznámil při práci a přirostli mu k srdci, jeho bývalí milenci, dokonce i L a Light. Povídali si, smáli se… a do tohoto snu začalo pronikat Nearovo volání. Volal Akihikovo jméno. Nejdříve si byl jistý, že se mu to jen zdá, ale čím bylo volání důraznější, tím víc si uvědomoval, že přátelské posezení a světlá místnost je sen, zato Nearovo volání je skutečné. Otevře malátné, spánkem zmožené oči.
"Neare," vzpamatuje se."děje se něco?"
"Já… měl jsem… no, zlý sen." zamrká to bělovlasé stvoření v bílých přikrývkách.
Akihiko zmateně zamrká - a co on s tím? Až pak mu dojde, co se nejspíš v Nearovi odehrává, nadzvedne svou přikrývku a Near se pod ni rychle zavrtá.
"…kuju."
"V pohodě," velkoryse prohlásí starší z chlapců, ovšem, stejně jako celé své chování, před Nearem svou ignoraci jen předstírá. Jistě, jak rád by se o něj staral,držel ho v náruči a rozmazloval, ale to teď a v této situaci nejde, Nejdřív se s tím Near musí vyrovnat. Se vším. Se svou minulostí, se vztahy k tě, kteří ho mají rádi, k těm, kteří ho obklopují nebo by mohli obklopovat, kdyby o to měl Near zájem. "Dobrou."
"Brou noc,"
 


Komentáře

1 Yuuko | 8. června 2011 v 16:07 | Reagovat

Muhahaha! *evil smile* Tak se mi zdá že ten Akihiko je pěkná potvora...a nebo je taky možný že má vyšší inteligenci než já, ale moment, to má vlastně kde kdo :-D  :-D  :-D Hele ale tohle je fakt super..mám ráda takový zamotaný na půl psychologický, jestli to tak můžu nazvat, povídky...a od tebe úplně nejvíc :-D  :-D

2 Kana~♥~ | Web | 8. června 2011 v 17:12 | Reagovat

nádherný dílek. suprové, těším se na pokráčo

3 loirene | Web | 9. června 2011 v 5:48 | Reagovat

Já se prostě ne,ůžu udržet... Ale píšeš díl od dílu líp a líp ;-)

4 Naruto nee-chan | Web | 9. června 2011 v 9:54 | Reagovat

Jasně:D Ale mě pak čím dál víc irituje, že je Itachi mrtvý:D A ještě k tomu měl Sasukeho fakt rád:D Debila jednoho...jak mohl

5 Naruto nee-chan | Web | 9. června 2011 v 10:09 | Reagovat

Eh, vážně? Ta teda s tou svojí hůlkou dokáže věci ;-)

6 Naruto nee-chan | Web | 9. června 2011 v 10:11 | Reagovat

Arigatou gozaimasu;-)

7 Naruto nee-chan | Web | 9. června 2011 v 15:18 | Reagovat

Mně nic jiného nenapadlo:D Ale dobré hlášky má třeba Kakashi, jak prý: "Ten prd byl jen náhoda":D
A Naruto válí furt, už jen tím, jak říká váženým lidem:D Sandaime byl Hokage o jii-chan, Tsunade je baa-chan, Jiraiya Ero Sennin a Yondaime je taťka:D Ale to je pochopitelné:D Zajímalo by mě, jak by říkal Prvnímu a Druhému:D

8 Ami Sasaki no Akasuna | E-mail | Web | 9. června 2011 v 22:23 | Reagovat

No tak já v tom mám teď zmatek tak až se mi všeci ozvou k článku co mám na blogu jinak nevím

9 Ilay^^ | Web | 21. července 2011 v 11:07 | Reagovat

chmmm, přijde to tak jenom mě nebo L a Light šukají jako králící...xD:D jen mě to tak napadlo, vždycky jsou to naprosto parádní vsuvky hehe...xD :D:D
prostě dokonalé, tohle se mi čte ohodně líp než ten Osud :D *opět se ozvala její averze k sasukemu, už má nachystanou i woodoo panenku :D* :D

10 Karin | 23. srpna 2014 v 21:55 | Reagovat

Je fajn že Aki našel způsob jak na Neara. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama