Nováček, část 8.

12. června 2011 v 23:13 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Nováček

Já se docela činím, nemyslíte? Za tento víkend jsem přidala 3 díly JWC, 1 díl Podsvětí, 1 novou povídku, 2 pochybné články o ničem a teď přidávám 1 díl Nováčka. Já snad ani nevěřím tomu, ajk jsem aktivní. To jste rádi, co? xD


Věnováno Loirene, protože její komentář Dr. Zlouna velmi potěšil. Je hezké vědět, že se v psaní zlepšuju... :)

*^.^*"Možná bychom se měli zeptat Dr. Hauze." nadhodí L zamyšleně s palcem mezi zuby.
"Aby stanovil diagnózu? No, to by mohl, ty bys už nějaké léčení potřeboval." utrousí sarkasticky jeho milenec.
"Nepotřebuju léčení, Lighte…" zamumlá L. "stačil by nový případ…"
"Je na světě málo záhad, běž složit Rubikovu kostku, zlato." protočí Light oči a posadí se svému milenci na klín.
"Ta už mě nebaví… má pořád stejné barvy…"
"Tak chceš voskovky?"
"Já raději temperky…"
"Víš, že ty jsou jedovaté. A ty strkáš do pusy všechno, co má hezkou barvu."
"Nejraději mám červenou a zelenou."
"Ať žije Grinch a Santa…"
"Víš, že můj nejoblíbenější záporák je Z. V."
"Co to je?"
"No zoubková víla."
"Jó, Dr. Zloun už měl různé přezdívky."
"Myslíš, že nosí kšandy?"
"To nevím, ale stopro je jeho nejoblíbenější jídlo borůvkový koláč."
"S krouhaným zelím."
"S pěknou básničkou uvnitř?"
"Myslíš, jako: "jeden ringouš velí všeckým, jeden všecky sváže, devět lidí přivede, do temné garáže … BAF!"
"A teď se v naší konverzaci ztratil i autor."


*^.^*


Nemůže tomu uvěřit. Udělal to zase! Zase požádal úplně cizího kluka, aby ho ochránil před zlými sny! co se to děje? Proč na něj Akihiko má takový vliv? Nikdy před tím neměl problém se zatajováním vlastní minulosti, s předstíráním, se zatajováním vlastních problémů, s přetvařováním. Tak proč najednou teď se zjeví nějaký Akihiko, nic o sobě neřekne, ale o Nearovi už ví všechno. A co hůř, Near mu to všechno sám řekl.
Near chce utéct, stejně jako včera. Zase děla , že se nic nestalo. Zase se otočit na druhou stranu a doufat, že se Akihiko nebude na nic ptát.
A Akihiko se ptát nebude, je to přece součást terapie - a zdá se, že to opravdu funguje! Je sice vzhůru, ale dělá, že spí, aby měl Near dostatek času se od něj distancovat. Čeká, než se otočí na druhý bok a přeplazí se až na druhou stranu postele. Akihiko stále předpokládá, že Near nic netuší a hodlá z tohoto faktu vycházet. Pravdou ale je, že u Neara nikdy nikdo neví.
Akihiko se též nastele do pohodlnější polohy, zavře oči a ještě na několik hodin usne - není důvod vstávat. Pokud ho Near má, ať si pomůže, jak chce. Nebude kvůli němu vstávat v neděli tak hovaďácký brzo.
*^.^*
"Měl bych se jít na ty dva podívat."
"Jo, možná bys měl."
"Počkáš na mě v posteli?"
"A co mi zbývá."
"Hm?"
"Já po ránu bez sexu z postele nevylezu. Za co mě máš?"
"…Hm, za sexuálního maniaka?"
"Někteří lidé potřebují k životu kyslík a vodu a slunce, já k životu potřebuju tebe, sex a sladké."
"V tomhle pořadí?"
"Hm… ne, sex potřebuju víc než tebe."
"Hovado."
"Ale nikoho jiného bych si k tělu tak blízko nepustil. Takže vlastně potřebuju tebe, protože jenom ty mi můžeš dát sex. Chápeš?"
"Ty jsi po ránu nějaký výmluvný."
"Mluvit o sexu po ránu je půl sexu po ránu."
"Myslíš, že se Near a akihiko beze mě ještě tak hoďku, dvě obejdou?"
"Myslím, že ano."
*^.^*
Akihiko jen kývne hlavou, vstane, protáhne se a odebere se do koupelny tak, aby byl celou dobu k Nearovi zády. Nemusí vidět jeho ranní stání, že? Kdoví, co by si ještě myslel… zavře za sebou dveře a uvolněně se sesune na záchod. Co s tebou? hodí pohled po svém vztyčeném penisu. Přejede pohledem sprchu. Studená sprcha po ránu? Ani náhodou. Pak mu padne pohled na Nearův olej, který používá místo pěny do koupele a na toaletní papír vedle něj. Akihiko se pousměje: tohle byla jediná ruční práce, která mu kdy šla.
*^.^*
Near není idiot, Akihikova vzrušení si všiml, ale taktně předstíral nezájem. No a? Tohle se stává. Dokonce i Nearovi, ačkoli pochyboval, že po všech svých zážitcích bude něčeho takového schopen, zdá se, že erekce je čistě pudová, nikoli psychická. Nikdy si to sám nedělal, ono ho vzrušení vždycky brzy přešlo. Navíc si uměl vybít energii i jinak, než v sexu. Vždycky pro něj byly přednější záhady, hračky a přemýšlení, než něco tak neopodstatněného, jako je sex. Ačkoli, při pohledu na Akihika - a nemá cenu to popírat - se v něm cosi hnulo. Něco velkého a těžkého, ale pohnulo se to jen o kousek, nic závratného. Near si povzdechne, on se nikdy nebude umět chovat normálně. To je také důvod, proč se snažil být nejlepší, aby ho vzali sem, do organizace L. Tady mohl být se svou genialitou sám a spolupracovat ve dvojici s Mellem… a pak byl náhle sám úplně. Pochopil, že nemůže být sám. Třebaže od sebe všechny odhání, neumí být sám. Vždycky je mu pak hrozně a několik týdnů se mu ve snech vyjevují jeho nejhorší vzpomínky, zážitky, pocity. Nezná nic horšího, než vzpomínky na svou minulost.
Vzepře se na rukách a opatrně se posadí na zem.Také potřebuje do koupelny, avšak z čistě ranně hygienických důvodů, ne z důvodu taktického ústupu, jako tomu bylo u Akihika. A z čistě akademického hlediska odmítá na dveře zaklepat. Inu, ono mytí zubů těch deset minut počká, ne? S mírnou námahou se přesune ke svému počítači a zapne jej. Opět žádný příkaz, případ, hádanka. Nic. Další den zbytečného volna.
Potřebuje případ. Akutně potřebuje případ, jinak se zblázní.
Otevřou se dveře koupelny a z nich vyleze Akihiko. Jen v krátkém ručníku, omotaném okolo pasu. Near by nikdy nevěřil, že jej může něco vzrušit.
Jediný pohled na téměř nahého Akihika s ním ale udělá nečekané divy: vzrušení v postupných vlnách spaluje jeho tělo, třesou se mu ruce, myšlenky se náhle potulují někde okolo toho neuvěřitelně krásného těla, oči kloužou po opálené pokožce. Jen silou vůle se od něj odtrhne myšlenkově i pohledem, když se Akihiko otočí k Nearovi čelem: Na co to zatraceně myslíš, Neare?!
Rychle zkoncentruje svou mysl a předstírá, že celou dobu sleduje svůj notebook… na kterém se líně převaluje spořič. Vystoupí mu ona pověstná kapka u hlavy. Sakra, připadá si jako naprostý idiot!
"Máme nějakou práci?" zeptá se Akihiko.
Není idiot, viděl, jak ho Near okukoval. A nemohl říct, že by mu to bylo nepříjemné. Navíc ho u srdce hřeje i pocit, že by se Near mohl někam pohnout ve své terapii! To by přece bylo skvělé! Akihiko ví, že to bude běh na dlouhou trať, ale zdá se, že tento postoj vůči Nearovi bude velice přesný.
"N-ne,"
Near si nepamatuje, že by se někdy před tím zadrhl v řeči. A také si nepamatuje, že by jej něco tak přitahovalo, aby od toho nemohl odtrhnout oči. Mimoděčně sjede pohledem k Akihikově klínu a vybaví si, co nejspíš před chvílí Akihiko v koupelně dělal - až o několik vteřin později mu dojde, na co myslí a rychle si vytáhne ze šuplíku jeden svůj oblíbený hlavolam, aby se mohl soustředit na něco jiného. Na cokoli jiného.
 


Komentáře

1 loirene | Web | 13. června 2011 v 6:24 | Reagovat

Tédá! Děkujuu! Teďka nevydržim sedět v klidu na místě :-D . Už se nemůžu dočkat, až mezi Nearem a Akihikem něco bude! :-D

2 Kana~♥~ | Web | 13. června 2011 v 13:26 | Reagovat

jůůů, z neara se stávám uchylák XD
nádherný dílek a ehm...co že to tam v te koupelně dělal XD

3 Yuuko | 13. června 2011 v 18:21 | Reagovat

Žádnej hlavolam! Nic jinýho nebude! Mě se to líbí jak to je! ..ale tentokrát ty jeho myšlenky stojej za to..tohle je ZATÍM nejlepší díl..no i když o tom by se dalo diskutovat :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama