Nováček, část 11.

20. července 2011 v 15:59 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Nováček


Děti,

nedívejte se na mě tak blbě! Já jsem se nezbláznila! Jenom... jsem se nějak moc rozepsala a tak... é... jsem se rozhodla, že to všecko zveřejním dneska, na počest narozenin mé Naruto nee-chan (moje imouto-chan, kdybyste to chtěli vědět xD) Takže ti už asi po čtvrté (xD) přeju všecko nejlepší! xD a užij si Nováčka, kterého ti samozřejmě venuji!

Akihiko, přemýšlej. Pokud mu teď řekneš, že ano, a ať se s tebou vyspí, úplně všechno zkazíš. Jeho, terapii, váš vztah. Na druhou stranu ale jej to nepředstavitelně moc láká! Jak nádherná představa, milovat toho chlapce! Ale ne! Sakra, Akihiko! Nedělej to! Nejdřív si musíš získat jeho důvěru, nemůžeš souhlasit s něčím takovým! Nejde to, ne! Není to morální! Near v tomhle směru není jako ostatní, nemůžeš se s ním beze slova vyspat! A ani mu nemůžeš schválit tenhle jeho nápad!
Akihiko, udělej něco! Zkroť svou touhu, potlač vzrušení a vysvětli mu, že to, co on zažil, všechno, co zažil je prostě špatné! Takhle to být nemá! nejdřív potřebují dobrý základ, přátelství, vztah, důvěru, komunikaci, přístup… pak mohou přejít k fyzické stránce vztahu! Takhle to je, takhle to mezi normálními lidmi chodí! Ta zvěrstva, která Nearovi všichni ti lidé dělali, nebyla to, co se děje v normálním vztahu! Násilí nikdy není dobrá cesta!
"Ne, Neare, není." odpoví pomalu a něžně, přesto pevně chytí chlapce za ruce. "Není to příjemné. Copak si nevzpomínáš, jaké to bylo, když ti to udělali?"
Nechce, aby na to Near vzpomínal. Ale zdá se, že není jiné cesty. Nearovy zorničky se rozšíří poznáním, strachem a vzpomínkami. Ano, pamatuje si. Asi až moc dobře. Tohle jsou ty myšlenky, které už dávno zapomněl. Které si jeho mysl sama nechtěla pamatovat, a tak je uložila do hlubokého podvědomí. Pochopitelné - kdyby si měl vskutku pamatovat všechny zážitky tohoto typu, které se mu staly, zbláznil by se.
"Neare, ne, nevzpomínej na to, co se ti stalo. Jen… vzpomeň si na ten pocit. Nebyl hezký, že? Nelíbilo se ti to."
Near zatřepe hlavou a podívá se Akihikovi hluboko do očí. Co na něj tenhle kluk chystá? Co na něm má? Co se děje? Proč jej nechce vlastnit, jako ti lidi před ním? Všichni to chtěli. Všichni do jednoho. Brali si ho násilím, protože ho tolik chtěli. Proč to nyní Akihiko kazí? Už tomu začínal pomalu rozumět. Oni cítili touhu. Tak silnou, že ji museli ventilovat. Okamžitě. Ačkoli při tom Nearovi ublížili. Tedy to musí být silnější než etická nebo morální stránka. Ale tenhle… tenhle… kluk mu to celé zkazil! Zase tomu nerozumí. Tak proč mu ublížili?
Akihiko se uklidní, zdá se, že to zabralo…? A proč se teď tak mračí? Něco není v pořádku? Něčemu nerozumí? …Možná by bylo záhodno se jej zeptat, že? "Co se děje, Neare?"
"Chci s tebou mít sex. Hned." oznámí mu rázně.
Near musí přijít na to, co se to dělo. A také to, co se s ním děje teď. Líbí se mu Akihikova přítomnost, líbí se mu Akihiko, fyzicky jej přitahuje. Tak proč se s ním tentokrát nevyspat z vlastní vůle? Třeba se mu to bude tentokrát líbit. Znova se skloní nad Akihika, znova jej políbí, chytí jeho ruce do svých a do polibku zapojí jazyk. Hrubě, rychle, dravě. Akihiko se brání, to sice ano, ale nechce tomu chlapci za žádnou cenu ublížit, fyzicky ani psychicky. Pokud to tak Near chce, možná by ho měl nechat…? Sakra, Akihiko! Vzpamatuj se! Přemýšlej mozkem, ne penisem, ty hovado! Near je zmatený, nešťastný a vzrušený, udělej mu to rukou a nech ho zase spát, jeho to přejde!
Ale Near se nevzdává, lehne si na staršího kluka a srovná své boky s jeho, cítí, jak se proti sobě obě jejich erekce vzpínají a třou se o sebe - Akihiko ztrácí své přesvědčení, ví, že ještě chvíli a Near vyhraje. Není schopen se mu v tomhle stavu bránit a ubránit. A Near nejspíš tuší, protože se ústy přesunul na krk, anebo nemá tušení co dělá a jedná intuitivně. Rychle bere lem košile do svých rukou a stáhne ji z ramen, totéž hodlá udělat s Akihikovým oblečením, ale tomu ještě zůstaly zbytky krve v mozku - tohle zatím nehodlá dopustit. Chce se ještě bránit, ale nechce mu ublížit.
…Hlavě si umět všechno zdůvodnit, že, Akihiko…? Napadne ho sarkasticky, když se nadzvedne a nechá si svléknout triko na spaní. Tohle nedopadne dobře. Možná, že ještě čas ho zastavit, možná, že to ještě zvládne, sesbírat poslední zbytky zdravého rozumu a vymluvit to, ale zdá se, že Near je rozhodnut se s ním pomilovat - po dobrém, nebo po zlém. Akihiko by se měl přiznat - nikdy nebyl seme a tak nějak nepředpokládá, že by se to mělo dnes měnit, a ano, je ochoten je Nearovi poddat, pakliže o to tolik stojí. Byl zvyklý na pravidelný sex a musel by se nazvat pokryteckým lhářem, kdyby řekl, že s Nearem sex mít nechce. Chce, strašně moc! Tak moc, že kvůli tomu poruší jeho terapii, která, zdálo se, poměrně fungovala! V duchu se prokleje až do desátého kolena. Je příšerný sobec!
Neara nic z toho očividně netrápí, otírá se o Akihika a nejspíš se snaží ze sebe shodit kalhoty, pod kterými - jak Akihiko tuší - už nic nemá. Ostatně, ani jeden z nich toho na sobě moc nemá. Near je jako nabuzený, vášnivě se o Akihika otírá, vynucuje si dlouhé, vlhké a dravé polibky, pevně se opírá o jeho tělo a Akihiko vzdal jakýkoli protest. Nemá na to, aby vědomě a zarputile odmítal toho, jenž jej tak vzrušuje. Ví, že je odporné hovado, ale nemůže jinak.
Obejme Neara okolo boků, natiskne jej na sebe a převalí se s ním tak, aby Near nyní ležel na zádech a Akihiko, opíraje se dlaněmi vedle jeho hlavy, zdánlivě ležel na něm. Neváhá, neptá se, nepozastavuje se. Ví, jaký Near je - paličatý a umíněný. Když si něco vymyslí, ani jej nenapadne od toho upustit. Políbí jej, pohodlně se zapře o jednu ruku a dlaní se přesune na Nearovo tělo. Ramena, paže, hrudník, bok, bříško, podbřišek, lem kalhot. Uchopí ho a trochu stáhne, nechce je svléknout, zatím ne, jen se dostat ručkou šmátralkou pod jejich látku… a stisknout v dlani Nearův penis. Chlapec se slastně protáhne a spokojeně do Akihikových úst zamručí, tohle začíná být příjemné. Akihiko naposledy zaváhá, ještě je čas přestat, teď, dokud se ještě ovládá - přesto tuší, že se blíží nevyhnutelné. Vyspí se spolu.
*^.^*
"Zavolám Watarimu."
"Asi… asi ano."
"Možná… to nebyl nejlepší nápad. Oni dva tady spolu nemohou vycházet."
"Alespoň víme, jak máme zahájit jeho terapii. Akihiko nám opravdu pomohl. Ale… je pravda, že je ještě dítě, potřebuje pozornost a lásku. Tady se nedočká ani jednoho."
"To je pravda. Přesto… myslím, že je ho škoda."
"Neříkám, že odejde na trvalo. Určitě ho zase přijmeme. Jen… možná za pár let. Víš, až dospěje, bude mít praxi, bude přesně vědět, co jej tady čeká."
"Napíšeme mu skvělé doporučení."
"Souhlasím."
*^.^*
Near se pousměje, má Akihika v hrsti, teď už neodmítne - a pojme do úst jeho penis. Olizuje ho, saje, ví jak udělat muže šťastným. Vždyť jej to učili celé jeho dětství. Zvláštní, že po tom všem necítí nechuť. Naopak, nyní, při pohledu na Akihikovo krásné, vypracované tělo se jej zmocňuje nepoznaná touha se mu oddat, nechat se jím prostoupit, dotýkat se ho, stát se jeho hračkou, nechat sebou manipulovat, nechat ho dělat s ním všechno, cokoli, co Akihiko uzná za vhodné. Nechápe se, nechápe co dělá, nechce to vědět, nezáleží mu na tom, teď chce jen patřit mu. Jemu a nikomu jinému.
Akihiko ví, že je ztracený, teď už se nemůže zastavit. Ne, teď ne, když se dívá, jak se ta krásná, překrásná tvář pravidelně pohybuje mezi jeho stehny, cítí jeho ústa, jazyk, zoubky, dlaně, vlasy na místech, kde by se za normálních okolností neměly ocitnout. Je to tak příjemný pocit! Akihiko má pocit, že se zblázní, pokud jej Akihiko okamžitě nepřestane trápit a nedovolí mu ihned vyvrcholit! Pro tentokrát nechá výjimečně svou inteligenci, zodpovědnost i starostlivost odplout pryč spolu se zdravým rozumem, alespoň jednou, hodlá si tohle užít bez výčitek, ty přijdou na řadu potom. Všechno hezky postupně, nejdřív sex, potom výčitky a špatné svědomí. Kdyby k ničemu nedošlo, těžko by mohl mít špatné svědomí, že? Jistě, Akihiko, hlavně si všechno umět dobře zdůvodnit.
Near po očku sleduje Akihikův výraz ve tváři, stále se poctivě činí v jeho vlídně a nemyslí vůbec na nic. Teď žije jen tímto okamžikem, nic jiného neexistuje. Žádná minulost, žádná znásilnění, žádné pocity, žádná kalkulace, žádné chytáky, žádné hádanky. Jen pudové reakce, jen chtíč, jen myšlenka na nadcházející sex.
Akihiko nejspíš rozumí. Nebo už je moc vzrušený na to, aby se jej pokoušel zastavit. Nechá se sebou dělat cokoli. Near si poctivě hraje s jeho přirozením, střídavě jej ukájí rukou a ústy, saje pravidelně a rytmicky pohybuje hlavou, pak zas ústa nahradí dlaň, jazyk se přesune na varlata, které olizuje, občas vsaje do úst, dlaněmi hladí citlivou pokožku na stehnech, podbřišku, bocích…
Akihiko se vzepře a pevně zavře oči, ještě nechce konec, ještě ne…! "Neare,"
Zvedne hlavu. Tuší snad…? Nejspíš ano, pousměje se. Akihiko se vyškrábe do sedu, obejme Neara a hluboce jej políbí. Zamilovali se? Těžko říct. Akihiko líbá Neara na rty, ten se mu pověsí na krk a černovlasý chlapec Neara něžně zatlačí do matrace, teď se o něj bude starat on. Near neprotestuje, nechá Akihika, ať si dělá co chce, uvolní se, položí se na záda, ruce nechá volně podél těla a zavře oči. Vyhrál, bude všechno tak, jak si Akihiko přeje.
Akihiko si přeje jediné - zázrak. Aby dnešní noc s jeho psychikou neprovedla ještě horší věci, aby teď kdokoli nebo cokoli přerušilo jejich chvíli, aby Akihika osvítilo, aby mohl přestat. Není to dobré. Neměl by to dělat. Přesto láskyplně líbá Nearovu pokožku: líce, ouško, čelist, krček, ramena, šíji, a zpět na tváře, rty, pusinku na nos a něžný polibek na čelo, další něžný polibek na rty, ještě jeden, polibek prohloubí, hraje si s jeho rty, mazlí se s nimi, až poté zapojí jazyk, nejdříve pomalu, opatrně, pak vášnivěji, hlouběji, přesto si stále dává pozor na všechny Nearovy reakce. Pozná, že se mu to líbí. Měkce se chvěje, zrychleně dýchá, jeho pokožka je teplá, tep mírně zrychlený, tělo napjaté v očekávání a hlavně… hlavně jej Near pevně objímá pro případ, že by si to Akihiko náhle rozmyslel a chtěl by utéct. Což nyní už nehrozí, pousměje se do polibku, než jej ukončí. Vrátí se tam, kde skončil, líbá krk a ramena, dlaněmi hladí hrudník, zastaví se na vystouplých bradavkách, přejede po nich prsty a jemně je stiskne, několikrát postup zopakuje, dokud Near blaženě nevydechne, pak se posune ještě níž, nechce ho nechat čekat, uchopí jeho penis do dlaně a rovnoměrnými tahy pevného stisku dlaně jej ukájí, zatímco olizuje a kouše jeho bradavky, olízne pupík, olíže jeho podbřišek a přesune se k penisu i ústy, nejdříve olízne špičku, pak prsty stáhne předkožku, ještě jednou olízne jeho žalud a a pak si jej zasune do úst a nasadí rychlé, uspokojující tempo. Near zasténá a vypne boky vstříc Akihikovým poddajným ústům.
"Aki… Aki! Mi-miluj se se mnou," zaprosí náhle.
Near vyhrál. Akihiko nemá sílu ani vůli vzdorovat. "Dobře." K jeho údivu se near natáhne k nočnímu stolku a vytáhne lubrikant - ne, nebude se jej ptát, proč jej tu má, nechce to vědět. Ne teď. Možná pak, někdy, jednou. Teď ne. "Uvolni se," zamumlá mu do ucha, když si lubrikantem polévá prsty a jeden namíří k jeho otvoru. "můžu?" ujistí se ještě, počká si na Nearovo přikývnutí a znova jeho rty uvězní v polibku, zatímco se opatrně propracovává přes jeho svěrač, nejdřív jeden prst, pohybuje s ním do všech stran, dovnitř a ven, pak přidá i druhý a třetí a nepřestává Neara líbat na rty nebo krk.
"Aki, můžeš," zašeptá. "jsem připravený."
Nehodlá se ujišťovat. Je vzrušený na hranici únosnosti, navíc to dnes bude poprvé, co je jeho pozice aktivní. Nanese na sebe ještě jednu dávku gelu a přitiskne žalud k jeho dírce. Pomalu, má čas, nechá opatrně svůj nástroj klouzat do horkého těla svého milence, za chvíli je v něm celý žalud, Akihiko se zastaví a uchopí do dlaně Nearův ochabující penis, aby jej mohl začít stimulovat, Near se netváří nijak bolestně, ale nejspíš to není nejpříjemnější, zatím. Aki usoudí, že se může pohnout, začne tedy opatrně přirážet, jen malinko, spíš aby Nearovi pomohl uvolnit tlak, který v jeho těle vytváří než aby sobě přivodil slast, pohne se jiným směrem a náhle se mu v Nearově těle pohybuje mnohem snáz, našel tu správnou cestu a Near uvolněně zasténá, tohle je lepší, uvolní se a začne pohybovat boky, Akihiko se toho chytí a přidá na tempu, Nearovi rytmus nejspíš vyhovuje, polohlasně zasténá a zapře se o pelest postele, aby mohl lépe přirážet vstříc Akihikově tělu, Akihiko zase zrychlí tempo pumpování Nearova penisu, oba jsou vydráždění a vzrušení, netrvá dlouho a Near vystříkne svou životadárnou tekutinu na své bříško, zaťaté svaly v jeho těle urychlí vrchol i jeho milence, jehož sperma se rozlévá Nearovými útrobami. Chvíli bez pohybu odpočívají, přitisknuti k sobě.
Akihikovi se vrátil jeho zdravý rozum. Ono, jak řekl kdysi Werich, bůh mužům dal penis a mozek, ale nedal jim dost krve na to, aby bylo možné udržet současně oba orgány v provozu. Teď na vlastní kůži zjistil, že je to holý fakt. Tohle se nemělo stát. Tohle byla obrovská chyba. Co teď? Co by teď měl Nearovi říct? Co udělat? Jak se zachovat? Utéct? Odjet? Starat se o něj? Začít si s ním vztah?
Tak co?
CO?!
 


Komentáře

1 kana~♥~ | Web | 20. července 2011 v 18:00 | Reagovat

bože já te snad zabijuuuu, ale s tím, že na to nemaj dost krve máš pravdu =D chvílema sem se fakt bála, že tam někdo přijde a vyruší je XD
jinak opravdová nááááádheraaaa XD
jenom chudák Akihiko, ten asi neví co dřív =)

2 Lulí (Luella-chan) | Web | 20. července 2011 v 19:47 | Reagovat

Já totálně čekala že tam vběhne Light s L...naštěstí ne....Muííí....buhehehehe...jako....já se fakt těším,jak tahle povídka skončí....muhééé.....miluju tuhletu povídku...totálně...Muhíí....stejně jako i Osud?! a taky Mateo....muííí...a všechny povídky tady!!!...yay.....totálně jo!!!!!!

(+nove miluju písničku Julia,ale to už sem nepatří XD)

3 Yuuko | 20. července 2011 v 20:17 | Reagovat

No co? Mě se neptejte...To ví Keigh! Ona za to může Aki! A může i za můj dnešní stav...dyť já su úplně mimo co sem začala číst ty povídky! XD
..no nic du na další..

4 Kiruška | Web | 20. července 2011 v 23:22 | Reagovat

Další debilní konec...bu´d zabiju sebe nebo tebe =DD protože to není možný....dvě povídky, takhle hnusně a anpínavě ukončit...ááá....já už nechci,.,,,tohle nerozdejchám..já chci vědět, co bude dál...=DDD jááá chci další xDD ale ne první chci Matea...pak Nováčka a pak Osud...jako máš, co dělat holka xD

5 Ilay^^ | Web | 21. července 2011 v 11:47 | Reagovat

Božeee můj pokud by odešel o bych ho donesla v zubech zpátky...xD:D teď když se spolu milovali :D
aaa mimochodem to bylo naprosto naprosto naprostoo úžasné :D:D muhaa vždycky když v téhle povídce vidím nějaké zdrobněliny jako ouško a podobně zoubky :D tak si myslím že Nearovi je maximálně dvanáct a tomu staršímu aspoň 18 bože vážně mi řekni kolik jim je nebo mi to bude připadat jako pedofilie...xD ne že bych na ni nebyla zvyklá, když jsem viděla všechny díly s Picem že :D :D no spíš hlavně ten první :D
ale zpátky, vážně úžasné lepší konec jsem si nemohla přát :D teda já vím že to není konec, ale když jsem to dneska jko začala číst třeba by mě asi naštvalo, že bys tu měla zatím jen 10 částí a na tuhle bych musela čekat...xD
Aaaaa, promiň melu blbosti raději jdu číst další povídky :D hehee :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama