Zoubková víla

20. července 2011 v 15:36 | Keigh |  Naruto yaoi

Čus, děti!

Tak, jak jsem se už včera zmiňovala, dnes má moje milovaná Naruto nee-chan narozeniny! Takže, bejby, všecko nejlepší, hodně štěstí, zdraví, nápadů, inspirace, úspěchů v životě a hlavně ať tě drží nadšení pro yaoi! xD A ať nepřestáváš psát a kreslit a taky ať máš nepřebermé množství inspirace a vůbec xD

takže, přeju všecko nej, nej, nej a jako první dárek (takže jich bude víc xD) jsem ti napsala povídku, jednorázovku, a totální PWP, myslím, že se ti to bude líbit xD

Takže všichni, kteří tohle čtete, prosím vás o blahopřejný komentář zde, na její blog :) Díky!

Užij si to, kotě!

Fandom: Naruto
Pár: překvááápkóóóóó!!! xD
Autoři: Paralen, Dr. Zloun ,Zoubková víla a borůvkový koláč (A Keigh zase nosila kafe…)
Upozornění: Yaoi, PWP, tohle je normální porno, děti… (zase)
Věková hranice: tak 1000 let minimálně…
Věnováno: Naruto nee-chan k narozeninám! Všecko nej, bejby!
Anotace: "Pokud ty jsi zoubková víla, já šukám se svým bratrem!"*^.^*

"Kurva, to je v pi*i," zakleje Minato a napije se ze své lahve saké.
"V klidu, Minato," položí mu dlaň na záda Itachi. "nejsi v tom sám."
"Hovno,"
"Hej, nebuď sprostý! Já se ti jenom snažím pomoct!" zamračí se mladší z mužů.
"Ale chápeš? Všecko je v prdeli!" Minato natahuje.
Snad nebude brečet, napadne itachiho. "Ale hovno je v prdeli," protočí oči.
Načež se zarazí… tohle je nejspíš první logická věc, kterou ten večer řekl. Ale to je jedno.
"Sakra, Minato, seber se. Nic není. Jsi hokage, v pohodě, manželka… nó, ti zemřela a ty miluješ svého syna, ale jsi v pohodě. Chápej, kdybys ho chtěl šukat, klidně můžeš, páč ti v nikdo nestojí v cestě. Ale já? Oba mí rodiče jsou živí a můj brácha randí s tou růžovovlasou pitkou a já ho CHCI šukat."
"Ale Naruto taky chodí s tou… Minatou, teda, Hinatou, a hovno z toho, chápej já nemůžu šukat své dítě, vypadal bych jak úchylný pedofil." blábolí blonďák.
"No jo. To je fakt." uzná. "Hele… co znamená ten pedofil? To je úchyl na pedály?"
V té chvíli se k nim přišourá barman: "Dáte si ještě něco?"
"Jó, nemáte číslo na nějaký super-mladý kluky?" zeptá se Itachi, totálně namol.
Barman se poškrábe ve strništi a pak se usměje - ti dva mají dost. Jde pro další dvě lahve saké.
"Doprdele! Já chci Naruta! Chápeš to!?" seřve Itachiho.
Ale ten mu ječení vrátí: "A já chci Sasukeho! Chápeš to?!?"
Ještě že je v lokále přeplněno a v tom halasu se jejich křik ztratí. Nikdo je neslyšel. Tedy…
"Co to bude, pánové?" ozve se náhle vedle nich vlídný něžný hlásek, tichý a krásně melodický, jakoby ani nebyl z této planety.
"Sakra…" uleví si Itachi a napije se z lahve, načež spatří toho chlapce. "Hej, co tu chceš?"
Chlapec se něžně usměje a stydlivě sklopí krásně zelený pohled k zemi.
Itachi si ho pořádně prohlédne, načež zjistí, že krásnější stvoření na této planetě je už jen jeho bráška a přistiženě se začervená, že byl na tak krásného chlapce tak nevrlý: "Uh, promiň, ale… kdo jsi, chlapče? A co… co tady děláš?" napadne jej, že mu nemůže být více než patnáct let .
Minato si jej beze slova prohlíží - kdo to je? " A s kým tady jsi? Na tak mladého kluka je tady trochu nebezpečno," poznamená starostlivě.
Navíc je ten rozkošný a krásný chlapec oblečen do dívčích šatiček. Oběť velice jednoduchá na ulovení. Vypadá jako něco mezi lolitkou a manga postavičkou a holčinou z yuri anime. Nebo z yaoi cosplaye. Vypadá trochu jako Cloud, napadne Itachiho. Ale to by sephy těžko dovolil.
Chlapec se zářivě usměje, velice potěšen zájmem obou mužů. "Co kdybych… vám řekl, že každému z vás můžu splnit největší přání?"
Minato a Itachi přiopile zamrkají na mlaďounkého chlapce - jokeuje? Nebo už jsou tak namol, že mají haldy?
"Kdo jsi, chlapče?"
Chlapec se začervená: "Zoubková víla,"
Itachi a Minato na chvíli jen mlčí a zírají na chlapce s polootevřenými ústy, načež propuknou v hlasitý řehot.
"Zoubková víla, jo?"
"Tywe, jestli ty jsi zoubková víla, já šukám svého bratra!"
"To nic není, hej, jestli jsi fakt zoubková víla, chci šukat svého syna!"
Oba muži se výsostně baví.
"Jó, a taky aby to bylo totálně v cajku, jako, aby se nikdo nedivil, nebo tak…"
"Hej, a taky by do nás mohli být stejní blázni jako my do nich!"
"Hej, to by bylo supr!"
"Jasně, jasně, a a taky bychom mohli mít více času, jo…"
"Ale zůstat na našich postech,"
"Jó! To by bylo super!"
"A taky bychom mohli šťastně žít až do děsivě dlouhého věku a až my dva zemřem, Sasuke a Naruto zůstanou spolu,"
"Hej, to by bylo sexy!"
"Co?"
"No Sasuke a Naruto spolu…!"
Itachimu málem spadne čelist, když si to představí - a taky práskne hlavou do stolu vinou totálně silného nosebleedu. "Tywe! To by bylo super sexy!"
"Hej, totálně jo!"
Oba rázem zapomenou na mladého chlapce v dívčích šatech, který jak náhle se u jejich stolu objevil, tak náhle i zmizel.
A oba naši opilci se stejně náhle cítí tak moc unavení a ospalí, že jen položí hlavy na stoly a v mžiku spí.*^.^*


Probudí se s mírnou kocovinou. Příště musí on i Itachi trochu ubrat, alkohol je pěkná děvka. Chce se otočit na druhý bok, aby se natáhl po budíku a zjistil, kolik je hodin, ale něco mu v pohybu brání. Nerudně otevře oči, že by to byl Itachi…? Vůbec si nepamatuje, jak se včera dostal domů. A taky si nepamatuje skoro nic z toho večera všeobecně. Věděl jenom, že on a Itachi zapíjeli v nějaké putyce žal. - Jaké je pak překvapení, že vedle něj pohodlně spinká Naruto, hezky schoulený po jeho boku… a navíc je zdá se zcela nahý?!
Nemá moc času ani energie na nějaké přemýšlení nebo vzpomínání na včerejší večer, protože spokojené nahé nádherné klubíčko se trochu zachvěje, pohne a na Minata rázem mrkají dvě nádherně a až neuvěřitelně modré oči: "Dobré ráno, Minato," usměje se a mazlivě se otře o otcovo rameno.
Minato absolutně nechápe co se děje, ale samozřejmě se taky usměje a taky popřeje dobré ráno, ačkoli nemá tušení, jakto, že se tohle děje, ale je si stoprocentně jistý, že nespí. Není mu špatně, nebolí ho hlava, jen se poněkud hůře orientuje ve svých myšlenkách. Co se stalo včera večer? Vždyť jeho dítě se na něj včera ráno příšerně naštvalo a zcela vážně mu oznámilo, že s ním už v životě nepromluví a teď najednou tady hezky v klidu leží a usmívá se na něj a mazlí se s ním…?
…Buďto se děje něco, čemu Minato nerozumí, nebo se dočista zbláznil. Ačkoli pravděpodobnější je druhá možnost. Tedy, možná dokonce obě najednou - anebo je jedna možnost příčinou té druhé: Zbláznil se a PROTO se děje něco, čemu nerozumí. Ačkoli, kdyby se zbláznil, nemohl by logicky uvažovat, ne? Tedy… ne v případě, že to, jak uvažuje není logické, ale jemu se to logické zdá, pak by to mělo smysl a možná i logický základ.
Zatřepe hlavou, možná by měl přestat uvažovat úplně, ještě tím někomu ublíží. Nebo něčemu. Minato!!! Sakra! Dost!
"Jak se ti spinkalo?" zeptá se něžně Naruta.
"Hm…" protáhne se sladce. "Jó, moc hezky,"
"To je dobře." Vydechne a opatrně ho obejme, aby si ho mohl přitisknout víc k sobě, pokud se Naruto nechá. A Naruto se nechá objímat více než ochotně.
Co se to…?
"Já se nerozsypu, Minato," zasměje se Naruto a celou vahou se na otce položí. "A ty doufám taky ne."
Minato trochu překvapeně hekne, ale hned obtočí paže okolo jeho mladého těla uvolněně nasaje jeho vůni. Počkat - on mu říká jménem…?
"Co takhle snídani?" navrhne a zcela unesen si užívá jeho nahou a bezprostřední blízkost.
"Já bych raději tebe," zamumlá mu do krku, kde hned nato ucítí narutův jazyk a zoubky, "co ty na to…?"
Minatovi přeběhne po těle vlna vzrušení a vyschne mu v krku. Náhle se mu vybaví mladý chlapec s nadpozemským hlasem v lolita šatičkách - ano, to zoubková víla!!!
Vytrhne jej ze zamyšlení hlas, který jistě v Minatově ložnici nemá co dělat zaprvé proto, že je třetí a tomto domě žijí pouze DVA lidi a za druhé proto, že pokud se neplete, patří tento hlas…
"Dobré ráno," pozdraví rozespale Sasuke.
"Ahoj, bejby," usměje se na něj … Itachi ?!
Ale co dělají v Minatově domě - a co hůř, v jeho posteli?! "É, Sasuke?"
"Hm…?"
"Co… co se to…-!"
Ale Minato do něj dloubne - mlč! Itachi pochopí a zmlkne, jen si k sobě Sasukeho, zády k Minatovi, víc přitulí a němě se zeptá na jediné: Co…?!
Minato též němě naznačí rty: Zoubková víla.
Jsou věci mezi nebem a borůvkovým koláčem, které je zbytečné se snažit pochopit. I moudrý klobouk by se poškrábal na hlavě, … kdyby nějakou měl. Možná se může poškrábat na špičce, nebo na klopě. Každopádně by si s tímhle nevěděl rady.
Ale Minato to nehodlá řešit. A Itachi též. Zoubková víla jim dal/a (…?) možnost žít tenhle alternativní život, neví na jak dlouho, neví nakolik je tohle reálné, nakolik jsou jejich miláčci stejní nebo jiní než tak, jak je oba znají, ale je jim to jedno. Prostě berou, co je jim nabízeno. A berou to hrozně rádi a s velikým vděkem. Itachi si usmyslí přinést Zoubkové víle oběť v podobě sexu ve čtyřech a je si jistý, že Zoubková víla je sleduje. … Teď jen, jestli je to nadšený gay nebo pološílená yaoistka.
"Minato," zamumlá Naruto do jeho krku a znovu jej jemně kousne, a Sasuke se nejspíš svému bratrovi věnuje úplně stejně. "Miluj se se mnou,"
Minatovi téměř zatne - nemělo by jejich první milování proběhnou trochu romantičtěji? A hlavně o samotě?
"Minato…! Co je?" vzteká se Naruto a nepřestává jej líbat a kousat na krk. "Spíme spolu už takovou dobu a ty dneska budeš dělat takové drama, nebo co?"
"Ne, broučku, ne, promiň," omluví se rychle a vezme jeho hlavu do dlaní, aby si mohl vychutnat jejich "první" polibek.
Naruto se usměje a přisaje se na Minatovy rty, zkušeně, odvážně, ale přesto trochu stydlivě, Minato by nejraději ječel jako puberťačka a samým štěstím se mu chce plakat, ale ustojí veškerý nápor emocí a jen Narutův polibek prohloubí, když zapojí jazyk, jemně se jím propracuje za Narutovy pootevřené rty a zoubky, několikrát se dotkne Narutova jazyka aby jej vyprovokoval k obdobné hře a Naruto se nenechá pobízet dvakrát. Brzy otci statně sekunduje.
Itachi si vede podobně, jen je mnohem stydlivější než Naruto, veškeré mazlení a líbání má v rukách Itachi a Sasuke se jako správný uke nechá hýčkat a rozmazlovat, ale též propadli kouzlu francouzského polibku, Sasuke se v jeho náruči téměř ztrácí, jak náruživě jej bratr objímá a tiskne k sobě a Minato jej napodobí, též si syna přitáhne do co nejtěsnějšího objetí.
"Co je?" zareaguje Naruto. "Co se děje?"
"Nic, miláčku, nic… jen… jsem měl takové příšerné sny celou noc…" a stiskne jej ještě pevněji.
Narutovi to jako odpověď postačí, znova jej začne líbat a nechá se obejmout tak pevně, ja to jeho tátovi vyhovuje. Minato něžně hladí to nahé tělíčko, po bocích, po zádech, probírá se jeho vlásky, hladí ho po tváři, dotýká se jej co největší plochou těla, jakoby věřil, že mu jej co nevidět zase Zoubková víla vezme, ale ne, tohle by Zoubková víla neudělal/a, miluje tyto dva páry.
Sasuke rozkošně zavrní a Itachimu na těle naskočí husí kůže, tenhle zvuk shledá jako vrcholně rajcovní a opatrně Sasukeho přetočí tak, aby ležel na zádech, Itachi se zapře rukama vedle jeho hlavy a dlouze jej líbá, zatímco své tělo otírá o Sasukeho, převážně ve spodních partiích.
Naruto je chvíli sleduje, pak přeleze přes Minata a vetře se k Itachimu, kterého odstrčí a začne se líbat se Sasukem sám - Itachi a Minato se chvíli tváří jako - hej…?!, ale rychle pochopí pravidla hry a sledují tu rozkošnou líbající se dvojici. Naruto hladí jeho bílé tělo, svlékne mu poslední kousek oblečení - vypadá to jako dívčí kalhotky (vždycky věděl, že je Itachi úchyl), chvíli jej jen hladí po bříšku a líbá na rty, ale záhy položí dlaň na jeho penis, který začne stimulovat. Itachi ze sebe rve oblečení, až švy praskají a Minato si poslintal oblíbené triko. Tohle opravdu nečekali - ale čekat odmítají. Oba se rychle svléknou donaha a přitulí se k těm dvěma mazlíkům. Sasuke rozkošně zčervenal, a teď spokojeně kňučí, jak se Narutova ruka v jeho klíně činí. Minato je oba pohladí a pak skloní hlavu a natočí si Naruta tak, aby mohl jeho penis pojmout do úst a Naruto spokojeně zasténá jeho jméno, přičemž přeruší polibek se sasukem, který na to reaguje podrážděným zamručením. Naruto se ihned vrátí ke své původní činnosti přesně ve chvíli, kdy se k jejich mazlícímu a kouřícímu a líbajícími a sténajícímu klubku připojí a odtáhne trochu Sasukeho stranou tak, aby ho mohl ústy potěšit a zároveň ale nepřerušil jeho polibek s Narutem. Sasuke je na vrcholu blaha, zdá se, Itachi se opravdu činí, bere jej do úst komplet celého, Sasuke není nijak extrémně vybaven, dlaní hladí jeho krémovou pokožku, kam jen dosáhne a tou druhou rukou hladí jeho varlata, stehna i zadeček. Rytmicky pohybuje hlavou a krouží jazykem, totéž si od svého otce užívá i Naruto, a tak Itachi neví, na co se má dívat dříve: Na Minata a napodobovat jeho velice zkušené pohyby, na Sasukeho výraz,nebo na Naruta…?
Minato vypustí jeho penis z úst, vytáhne se k Narutově tváři a zašeptá: "Vážně se chceš milovat?"
Sasuke se podívá na Itachiho a usměje se, Naruto místo odpovědi povalí otce na záda a začne jej nedočkavě líbat, Minato ho hladí po celých zádech a zadečku a polibky velice ochotně vrací, Naruto se na něm vrtí, dokud nenajde tu správnou polohu, uchopí do ruky otcův penis a Itachi ho potře lubrikantem, má od něj prsty, neví co s tím, tak otočí Sasukeho zase na záda, vytáhne ho na všechny čtyři a prsty od lubrikantu zaboří do jeho těla - je měkký a poddajný, uvědomí si, když do něj přidává i třetí prst a Sasuke vzrušeně a nedočkavě zasténá. Narutův výkřik je oba na chvíli vyděsí, ale zjistí, že to byl výkřik opravdové slasti, když do něj Minato proniká, Naruto sedí na jeho podbřišku a hledá nejlepší polohu pro minatův penis ve svém těle, jakmile ji najde, začne se na něm pomalu pohupovat a během pár vteřin už jej Minato otáčí, Naruto leží na zádech vedle Sasukeho a Minato do něj v leže proniká, Narutovy nohy obtočené kolem pasu, Itachi už nevydrží čekat a do Sasukeho, který se zatím touhou složil na lokty, ale zadeček má stále ve vzduchu, Itachi ještě jednou potře svůj penis gelem a pak přiloží žalud k jeho dírce, aby jej pomalu prostoupil. Cítí horkost, měkkost a zároveň těsnost jeho krásného hladkého bílého zadečku, netrvá dlouho s je v něm z poloviny, vnímá, co to dělá se Sasukem, trochu se chvěje, rychle dýchá, frustrovaně vzdychá, Itachi to pochopí správně, začne se pohybovat tam a zpátky, a s každým pohybem se do něj zasouvá víc a víc, Minato také přiráží se stále větší razancí, ale Naruto, zdá se, není moc spokojený, zavrtí se a natáhne ruce po Sasukem, který udělá totéž. Itachi z něj tedy opatrně vystoupí a Sasuke, s přivřeným, vzrušeným, svůdným pohledem zabodnutým do Narutových široce rozevřených očí, zašeptá: "Miluj se se mnou, prosím."
Minata ani nenapadne protestovat, vystoupí z Naruta a opře ho pelest a Itachi zvedne Sasukeho a ve spolupráci s Minatem jej opatrně nainstalují k Narutovi zády na jeho hrdě se tyčící penis a hned mu nadšeně pomáhají se nad Narutem pohybovat. Sasuke si najde tempo, které mu vyhovuje nejvíc,Itachi se skloní, aby zase mohl začít kouřit svého brášku a přitom vystrčí zadek do prostoru, čehož využije Minato a zase se chopí lahvičky lubrikantu, aby navlhčil jak Itachiho, tak i sebe a záhy do Itachiho pronikne, nedbá na jeho zanaříkání, které stejně nemá dlouhého trvání a Itachi začne skrz Sasukeho penis ve svých ústech tlumeně sténat, Minato sváže svůj pohled s tím Sasukeho, který vypadá, že samou slastí snad zešílí nebo aspoň omdlí, sténá stálé hlasitěji až se náhle jeho oči široce rozevřou, zornice rozšíří a jeho ústa neotevřou v němém výkřiku a Itachi má plnou pusu, Minato zrychlí tempo a hlasitě zasténá, když cítí, že přichází ta známá uvolňující vlna slasti, netrvá dlouho a dokonale jej smete, nahlas zasténá a křečovitě v dlaních sevře Itachiho zadek, Naruto pravděpodobně vyvrcholil už před Minatem, který se ze svého orgasmu rychle otřepe, otočí Itachiho na záda a vezme jej do úst, olizuje jeho žalud a rukou rychle pohybuje nahoru a dolů, načež se mezi jeho rukama proplete třetí ruka, která uchopí Itachiho varlata a jemně je tře v dlani, vzhlédne a zjistí, že je to jeho dítě, pustí Itachiho a Naruto ho v ústní práci nahradí, Minato ale Itachiho penis stále svírá v dlani a tak nasadí ještě rychlejší rytmus, Itachi se téměř zvedne z postele, jak vzpíná své tělo vstříc Minatově ruce i Narutovým rtům, a Itachiho tělo se rázem zmítá v neuvěřitelném orgasmu.
Sasuke přeleze na posteli k Narutovi, který má celá ústa i tvář od jeho semene a dočista jej olíže, načež Naruta hluboce políbí. Minato má pocit, že navzdory právě prožitému orgasmu je znova vzrušený, ale to teď není důležité, protože Naruto se natahuje pro polibek k Itachimu a Sasuke zase k Minatovi, tedy jej políbí, přičemž se s ním Sasuke podělí i o příchuť bratrova spermatu. Chutné, uzná Minato.
Naruto leží na boku a stále líbá Sasukeho, Minato tedy pomůže uložit Sasukeho mezi ně a sám se přitulí k zádům svého miláčka. Na to, že se všichni čtyři před chvílí vzbudili, jsou docela unavení. Schoulí se k sobě, Naruto obejme Sasukeho a políbí ho na čelo a zavře oči, mohou si dovolit ještě pár hodin spánku.
Itachi se pousměje: "Myslím, že o Zoubkové vílek nikdy neřeknu, že je děvka."
 


Komentáře

1 Naruto nee-chan | Web | 20. července 2011 v 18:03 | Reagovat

OH MY GOD AND JASHIN-SAMA!!! ARIGATOU GOZAIMASU! Ty mě chceš zabít, pak probudit z mrtvých a pak znavu zabít a pak znovu probudit z mrtvých a tak furt dokolečka, že?:D
Ano, ano...Zoubková víla vůbec není děvka...vůbec, ale vůbec není...je to naprostý svatoušek (zběsile přikyvuje hlavou)
A jinak...ty vole, to mám jít na ten cosplay sraz za takovou děvku jak je Itachi?!:-D

2 kana~♥~ | Web | 20. července 2011 v 18:15 | Reagovat

to bylo moccc XD neeeeee, naprosto perfektní a dokonalé a a a a ajá nevím co ještěěěě XD

3 Yuuko | 20. července 2011 v 19:33 | Reagovat

*nesebleed*
...
*nekončící nosebleed*
...
*hledá nějaký prostěradlo*
...
Sakra Keigh! Co to bylo? *huláká s povlečením u nosu protože nic jinýho nenašla* Tohle snad už není možný! Já se z tebe zjevím, fakt! :-D  :-D

4 Lulí (Luella-chan) | Web | 20. července 2011 v 19:35 | Reagovat

Muíííííííííííííííí Holka§!!!Jako!!!Já zdechnu!!!!Kurnik!!!Tohle mi dělat?!....Dyť mě dnes totálně jebne jako!!!!...kouknu se sem....a tady povídek jak švábů!!!....Muíííí já už mám dost fakticky!!!!Dneska je šílenej den!!!Od rána mi přihrabáva a to pořádně!....yay!!!!......A tahle povídka....Muííí....je dokonalá!!!...Kyáááááááh...Ty hlášky....mě zabili XD

Že prý: Úchyl na pedály?!....BOže můj...holka....kurde....já mám dost!!!!!

Sakra holka...tohle mi nedělej...muííí jako...už mám přečteny všechny,cos tady napsala....a jdu je rychle všecky okomentovat....tedy...pokud toho budu schopna...pač.....dnes mi fakt hrabe...a to jsem neměla ani kapku pomerančového džusu....což je jako....totálně divné.....nebo mi hrabe z toho,že mi ten džus chybí?...Ne to ne....mi hrabe z něčeho jiného.....

No jako...končím,pač melu takové nesmysli,že je asi ani nepochopíš XD

5 Kiruška | Web | 20. července 2011 v 22:58 | Reagovat

Já...já...já....právě jsem umřela...to bylo skvostné...úplně nádherné...to ani nejde vyjádřit, co všechno to je =D

Úplně mě to sežralo...týý jop...to bylo něco...jdu číst další...=D nebo budu mit srdeční kolaps xD

6 kitty | 20. července 2011 v 23:10 | Reagovat

došla mi řeč a zůstalo jediné slovo :-D bomba :-D

7 Yonade | Web | 21. července 2011 v 14:22 | Reagovat

Hej! To bylo zas něco pro mé oči(?!) Jako tu zaschlou krev budu s klávesnice zeškrabávat ještě příští týden! :DD
Že úchyl na pedály :D  To by mě v životě nenapadlo :D
MILUJU ten tvůj humor!!! TOTÁLNĚ!!! :D

8 Lee Hyumi | E-mail | Web | 21. července 2011 v 22:02 | Reagovat

waaaaaaaaaaaa uzasneeeeeeeeeee to bylo tak dokonaly mas uzasnej talent :P :P

9 keishatko | Web | 24. října 2011 v 2:49 | Reagovat

tak toto bolo...ehm...to bolo niečo neskutočné *nekonečný nosebleed* O_O  O_O  O_O

10 Smajli | Web | 4. listopadu 2011 v 7:07 | Reagovat

Díky za komentáře =) Zoubková víla je pěkná povídka, četla jsem ji už dřív (větší fanda uchihacestu než já stejně nikdo není =P), slohově a nápadově moc pěkné, ale na můj vkus jste se s tím trochu moc párali, chtělo by to aspoň trochu drsnější (pak, kdo je tady největší úchylák =D). Nicméně se těším na další tvorbu, ten styl humoru byl fakt boží ;)

11 werisekk03 | 22. března 2012 v 21:48 | Reagovat

Já...jsem mrtvá. Jsem mrtvá a jsem v nebi (že by chyba v Matrixu?),páč jsem vůbec nedejchala.Proč mi to děláš, takový záchvatový stavy? :D

12 zakuro | Web | 27. července 2012 v 1:00 | Reagovat

taaaaaaak to je bomba :D Grupaaaaaaaaac :F Mnam ja-ja nemam slov :D O_O  [:tired:]  :-D

13 Jita | Web | 21. března 2013 v 12:45 | Reagovat

Uf... neskutečný styl humoru :-D

14 Keigh | 21. března 2013 v 17:00 | Reagovat

[13]: někdy pochybuju, že to je ještě humor, babe.

15 Limmeta | 6. června 2013 v 15:54 | Reagovat

Ba ne, Kayleigh nenosila kafe,Kazleigh použila Henge pro přeměnu v Zoubkouvou vílu :-P

16 ichigochan | E-mail | Web | 25. června 2014 v 19:10 | Reagovat

*nosebleed* neuveritelna povidka vazne se ti povedla :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama