Platinum

9. srpna 2011 v 0:10 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. (s ručením žádným) |  Podsvětí


Díl je věnovaný Yuuko, protože myslím, že je napsaný přesně tak, jak si přála... xD (A jeslti jebudeš online, zastřelím tě a pak tě oběsím na tvé vlastní podprsence!)

Díl je kvůli násilí opět 15 - 18+


Ani neví, jak rychle se to semlelo. Jako ve zpomaleném filmu vidí, jak to odporné, tlusté hovado proniká do jeho milovaného a momentálně mučeného syna a neváhá, sáhne za pas a přesně mířená platinová kulka Grubera zasáhne doprostřed čela přesně ve chvíli, kdy se otočil ke dveřím. Gruber se zhroutil se mrtev na zem, s krvavou dírou uprostřed čela, na prostěradle ulpěly zbytky lubrikačního gelu, potu, Axelových slz, trocha Gruberovy krve a části jeho mozku. Nevěnuje tomu větší pozornost, místo toho se Casi vrhne k Axelovi, odváže jej, stáhne roubík, zabalí do deky a odnese pryč, rychle odtud, nestará se, co by se mohlo stát, ví, že by nikdy nešel do basy, na to se jej lidi příliš bojí a na to má opravdu veliký vliv, - cestu mu zastaví Van der Vaarent a Hoshigawa.
"Casi, co se děje? Slyšeli jsme výstřel a tak…-" oba zmlknou ve chvíli, kdy za Casim spatří mrtvolu, komicky pomalu se hroutící na zem s výrazem, jako by si až nyní uvědomil, jakou hloupost to udělal, jak malicherný byl, když se odvážil vzít nejmocnějšímu muži světa to, na čem mu záleží nejvíc. Casi zuřil. Byl šílený vzteky i strachy. Kdyby tu nyní už nebylo jeho dítě, pozabíjel by všechny v sídle, všechny do jednoho by je zabil, a i to by mu bylo málo, mstil by se úplně na všech, zabil by všechno živé v dosahu, včetně svých dvou přátel. Kdyby bylo jeho dítěti ublíženo, nezvládl by to, vždycky to věděl. Nyní mu ublíženo bylo, nastala chvíle, které se bál ze všeho nejvíc. Měl strach, vztek, starost o své jediné dítě, které, ačkoli mu u bude patnáct, stále nazýval svým miminkem, byl unavený, zděšený, vystrašený, zoufalý a naprosto bezradný. Co má dělat? Co má pro své dítě dělat?
"Zařídíme to, běž," ponoukne jej Hoshigawa klidným tónem, přesto naléhavě.
Casi stiskne své dítě a otočí se na mrtvého Grubera. Znova se podívá na své společníky, tentokrát s pološíleným výrazem, na hranici čirého děsu a zoufalství, tak i neuvěřitelné touhy se mstít, možná jej neměl hned zabíjet, možná si měl pohrát, - ale na to je jeho vztek příliš silný.
"Dáme ti pak vědět, běž!" přidává se Van der Vaarent.
Casi nestihne ani poděkovat, obě gorily, jakoby pochopily co se děje Casiho následují, kdyby se náhodou něco stalo, pomohou Casimu vymotat se ze sídla tak, aby si jich nikdo jiný nevšiml - až pak se vrátí do Gruberovy ložnice.
"Platinová," odhodí Hoshigawa kulku z Gruberovy lebky do sáčku, který mu podává jeho přítel. "Casi na něm nešetřil."
Mezitím se vrátí ty dvě gorily. "Hej, Vinci," zavolá na něj Van der Vaarent. "měl Gruber nějakou zbraň?"
"Ano, má ji nahoře v pracovně,"
"Zavedeš mě tam?"
"Ano, pojďte,"
"Díky," zvedne se, "Hansi, ví ještě někdo o té tajné chodbě?"
"Ne, pane, nikdo z nás neměl tušení, přísaháme-"
"Casi by poznal, kdybyste o tom věděli," ujistí jej Van der Vaarent s úšklebkem. "Byli byste mrtví dřív než Gruber."
"To je fakt," přikývne Hoshigawa. "Zavři dveře, Hansi, a hlídej. Kdyby se kdokoli ptal, kde jsme, řekni, že spíme, zataj, že Manningovi odjeli, mlč o všem a práci pod mou ochranou máš zajištěnou."
Hromotluk přikývne, IQ nemá nic moc, ale tomuhle rozumí. Zavře za sebou dveře a čeká, než se vrátí jeho společník s Van der Vaarentem, který v ruce s bílou rukavicí drží černou pistoli.
"Tady."
"Dej mu ji na ruky."
"Je levák, nebo pravák?"
"Levák, pane," odpoví Hans.
Van der Vaarent se na ně nedůvěryhodně podívá, ale Hoshigawa přikývne: "A vy dva tedy…"
"Samozřejmě budeme svědčit pro vás." Ujistí ho Vinc. "Teď jdu za dveře, budu hlídat. Hans vám bude nápomocen."
"Ššš, děťátko moje, neboj se, už je dobře, klid," snaží se Casi šeptat, ale sám je naprosto rozhozený a zoufalý. Jak si někdo vůbec mohl dovolit…! Zatřese hlavou, nehodlá o tom uvažovat, protože by celé tohle sídlo musel vyhodit do vzduchu. Celé sídlo, všechny hosty, všechno služebnictvo, všechny ty děvky a - moment. Uloží své dítě opatrně do auta a připne mu pás, pak sáhne po telefonu a vytočí Van der Vaarentovo číslo, aniž by Axela pustil z náruče.
"Co je?" zavrčí nevrle.
"Počkej, volá mi Casi," zamumlá Van der vaarent a Hoshigawa střelí pohledem po mrtvém Gruberovi. Stalo se něco? "Ano?"
Van der Vaarent několik vteřin jen stojí a poslouchá, až po chvíli se zeptá: "Jak ten pokoj vypadal?"
Zase chvíli mlčí a pak přikývne, než dodá: "Deset minut."
Casi nejspíš dodal něco, co Van der Vaarenta vyděsilo, protože se opravil: "V tom případě pět." Típne hovor a kývne na Hanse, který běží za ním.
"Co se děje?"
"Potřebuju najít pokoj s bílým kobercem a letištěm s modrým povlečením, s balkonem bez terasy, se žlutými závěsy. Spí tam malý chlapec, Casi ho chce odvést s sebou."
"Druhé patro, tady po těch schodech nahoru, tuším, která místnost to je." Oba se dají do sprintu, ani jeden není sebevrah, nechtějí Casiho nasrat ještě čekáním. "běžte po té straně," ukáže Hans. "já půjdu tudy."
Oba otevírají všechny dveře, většina pokojů je obsazená páry i trojicemi i více lidmi, někteří se oddávají sexu, někteří spí, někteří si povídají, ale žádného chlapce, dokonce ani pokoj, který Casi popsal, nemohou najít.
"Nic."
Prohledali celou chodbu, nepřehlédli žádné dveře.
"Možná…" zamyslí se Hans a už když to pronáší se dá do běhu.
Van der Vaarent jej rychle následuje.
"Možná v druhém křídle, rychle!" Hansovým velkým, rychlým krokům Van der Vaarent téměř nestačí, díkybohu že je v takové kondici, běh po schodech i po chodbách zvládá poměrně zdatně. Začíná propadat panice, hledají tady jistě víc než tři minuty, Casi nenávidí čekání!
Doběhnou do jiného křídla a Hans otevírá první dveře, nic. Van der Vaarent otevře ty naproti a -
"Hansi!" upozorní svého společníka tiše, leč naléhavě. "Našel jsem ho!"
Hans se nenamáhá zavřít dveře pokoje, do kterého právě nakouknul a doběhne k Van der Vaarentovi, nakoukne do pokoje a skutečně, uprostřed veliké postele leží schoulený malý chlapec, přikrytý peřinou tak, že z něj jsou vidět jen blonďatě vlásky.
"Rychle," upozorní Hanse Van der Vaarent. "Musíme se co nejrychleji vrátit,"
Van der Vaarent přeběhne ke klukovi, stáhne z něj přikrývku a ani jej moc nepřekvapí, že je nahý, zabalí ho do ní a Hans vezme chlapce do náruče a vyběhnou z pokoje, chlapec se neprobudil, Van der Vaarent má takové nepříjemné tušení, že ví proč - Gruber je vážně hovado, zdrogovat tak mladého chlapce! - ale teď není čas, schody seběhnou během několika vteřin, chodbami by se Van der Vaarent sám nevymotal, díky za Hanse! Proběhnou křídlem, dostanou se do hlavní haly, rychle se přemístí na terasu a z ní po schodech co nejrychleji k Lucasovu Ferrari.
"Promiň, Casi, je to velké sídlo."
"Zničte ho." Zavrčí Casi temně.
"Neboj se, postaráme se o to."
Casi převezme kloučka do své náruče, využije subtilnosti Axela a posadí jej na sedačku vedle něj, ten chlapec je nepřirozeně vychrtlý! Zatne zuby a rozjede se. Pryč z tohodle odporného místa, pryč co nejrychleji a co nejdál!
Sotva vyjede z brány, otočí se na ty dvě děti, oba spinkají, díky bohu. Odmítá se podívat do zpětného zrcátka, odmítá si v hlavě přehrát scénu, které byl přítomen. Musí jet pomalu a opatrně, teď po těch úzkých cestách, pak, na dálnici a z Německa ne ve Francii za méně než - počkat. Musí zavolat policii. Musí je zavolat tak jako tak - chce toho chlapce vrátit rodičům. Zálibně se na něj dívá, možná by si ho - Casi! Okřikne se v duchu. Přece nebudeš jako to hovado Gruber!
 


Komentáře

1 Yonade | Web | 9. srpna 2011 v 2:45 | Reagovat

Po tomhle si to už asi opravdu budu muset přečíst celý :D Protože je to hoodně zajímavý :D :))
Mimochodem, nerozšoupla ses nějak s těma pomlčkama? :D

2 Lanita d'Angel | Web | 9. srpna 2011 v 12:02 | Reagovat

Bombastický tohle :D ... Tahle povídka je totálně suprová!!!

3 kana | Web | 9. srpna 2011 v 15:20 | Reagovat

nádherný dílek. mrzí mě, co se mu stalo. snad budou oba v pohodě. snad to casi nějak vymyslí =)
a těším se na další dílek, tak šup,sem s ním =)

4 šali | E-mail | 9. srpna 2011 v 18:32 | Reagovat

vo-houu-houuuhou!! :D
ó velectěná bohyně honém další plsky!!:D ...jsem u toho zapomněla i dýchat! (budeš mě mít na svědomí! :D)
...ten hajzl si tu kulku zasloužit!!
.....ty vado jsem fakt zvědavá, jak to bude dál...malinkej Axílek-chudáček...

5 Yuuko | 9. srpna 2011 v 22:03 | Reagovat

Ty vole! Ten mozek tam fakt byl! xD Hej klaním se ti! A tohle je fakt mazec...prej "v tom případě za pět" a pak ještě "hmm platinová" a nakonec "zničte ho" Hej já ti fandím Casi!! :-D  :-D A Keigh samozřejmě taky :-D

6 Iruka sensei | Web | 10. srpna 2011 v 14:45 | Reagovat

Arigato, za novej (ostatně jako vždy) úžasnej díl!!! Muhaha... Aspoň tohle mě zbaví absťáku po Osudu?! 8-)

7 Kana~♥~ | Web | 18. srpna 2011 v 11:16 | Reagovat

hej jako zlato..kde je další díííííííííl
no zajímalo by mě, jestli toho chlapce vážně vrátí nebo si ho nechá =)
a nenapínej.....ksakru XD

8 Karin | 9. září 2014 v 22:39 | Reagovat

Ještě že vzal toho kluka sebou. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama