Care

19. srpna 2011 v 10:04 | Keigh |  Podsvětí


Drahé a krásné dětičky
do sucha i do vodičky

... é... to bylo trochu jinak, že? No nic. Kde jsem to... co jsem to... co... tento... uhn. No, víte co jsem chtěla? Ne? No... tak to máme problém, páč já taky ne. *kouká na nadpis* ... *prázdno* ... *svěsí hlavu:* damn.

Jako, děti, piju pomerančový džus, cumlám strepsily a připomíná mi to jednu totálně úchylnou činnost, mám v sobě třetí paralen a Dr. Zloun se opíjí mým kloktadlem. Ano, děti, mně JEBE, a to docela slušně.

Ale už jsem si vzpomněla, co jsem chtěla udělat. Dát sem nový díl Podsvětí! *Potlesk prosím*... *potlesk* ... *fanfáry* *jásot* *standing ovation* *mexická vlna*... ... .... .... .... .... .... ..... ... ......... .... .... ...*Keigh spadla pod stůl*

A víte vy co? Je pro Kanu, páč hned po mých sestřičkách a mamči ji žeru ze všech nejvíc (Yuuko, jsi moje další sestřička. Smiř se s tím. Boj je marný, Dr. Zloun už ti olízal nohu.)*^.^*"Casi, zbláznil ses?!" vyletí Hoshigawa.
Van der Vaarent zpozorní. Co ten šílenec ještě chce?
"Já nepůjdu na policii, Casi, mám tě rád, a Axela taky, ale do basy se mi jít nechce!" Hoshigawova intonace nabírá lehce hysterického podtónu.
Jeho přítel se zamračí, chápe, v jaké je Casi situaci, ale přece by to celé neshodil na ně! Ačkoli, ten chlap je nebezpečný a pěkně nevyzpytatelný, pravda, pokud jim dá ultimátum, nezbude jim nic jiného, než se k vraždě přiznat. Casi je schopný je oba nemilosrdně odprásknout.
"Ale co chceš dělat?" nechápe Japonec.
Van der Vaarentovi přeběhne po zádech vlna mrazivého děsu. Co má ten vyšinutý miliardář v plánu?!
"Ale… proč? Vždyť…"
Hoshigawův výraz se náhle uvolní, už nejspíš chápe, co chce Casi udělat. "Musíš se tedy vrátit!"
Jeho společník hoří nedočkavostí, co se děje? Co chce udělat? A proč se musí vrátit?
"Dobře, tak makej, rychle se vrať. Pošlu pro tebe Hanse a Vince, ty dva, co hlídali." Chvíli se odmlčí a zase poslouchá, ale pak zavrtí hlavou: "Ne, neboj se, v pohodě. V pokoji je tajná chodba, tou ten debil přišel. Nastražili jsme to tak, že to vypadá jako sebevražda, když zavoláš svoje lidi, jak říkáš, bude to jedno, ale musíš tady být! Co když mezi nimi bude zrádce? Chápej, já tvé lidi neznám!" zase chvíli ticho, Hoshigawa poslouchá, pak zatřese hlavou . "Dobře."
Casi zavěsí a nastartuje. Znova se úkosem podívá na spící děti vedle sebe. Doufá, že budou spát i za pár desítek minut, od sídla není daleko. Zavolá cajty, až bude na místě, ohlásí sebevraždu, motiv neznámý, zfalšují závěť a pak si tu můžou dělat, co chtějí. Ale důvod proč tohle dělá, je mnohem šílenější. Chce, aby policie viděla tenhle hnus, co si Gruber ve svém zámku přechovával. Všechny ty děvky, unešené děti, některé hodně mladé, a aby našli jejich rodiny, aby je vrátili. Jistě, tohle řekne policii. Pravý důvod je ten, že potřebuje, aby si policie myslela, že s nimi spolupracuje, že stojí na jejich straně a aby se mělo o čem mluvit v médiích. A také proto, že mu chce hodit na triko i ten kokainový kartel, co spolu původně měli oba smluvený, ale teď už to není důležité. Vlastně… Casi se zamyslí: proč by jim vlastně nemohl přiznat, že ho zabil? Bylo to v sebeobraně, navíc může říct, že u sebe měl zbraň a tedy neměl jinou možnost!
Casi, ty jsi génius, pochválí se a sešlápne pedál. Od vraždy uplynulo patnáct minut. Musí jim zavolat co nejdřív. A taky musí přijet sanitka a ošetřit Axela i toho neznámého kluka.
"Jistě, hned je převezeme do nejbližší nemocnice,"
"Ne! Ne, už nikdy nenechám svého syna v cizích rukách," ohradí se rychle Casi. "Jedu hned taky."
"Počkejte, pane Manningu, nemůžete nám tady utíkat od výslechu!" ozve se vrchní vyšetřovatel.
"Moje dítě právě znásilnil nějaký úchyl, vy idiote!" seřve ho Casi s takovou razancí, že se vrchní velitel přikrčí.
"Všechno vám vypovíme," zasáhne Hoshigawa. "byli jsme u toho, pojďte. Lucase vyslechnete později."
Vyšetřovatel se neodváží odporovat, z Casiho mají všichni respekt i normálně, teď z něj jde vyloženě hrůza, ještě jednou po Casim vrhne zvědavý pohled, ale Casi mu už nevěnuje nejmenší pozornost. Axel se právě probudil, pravděpodobně jej něco bolí, možná je jen v šoku, každopádně se sápe k tatínkovi a usedavě pláče, což probudí i druhého chlapce, který se kolem sebe nechápavě rozhlíží a také má na krajíčku, Casi se nahne i k němu a též si ho přitáhne do náruče, snaží se těšit oba dva, ale nezdá se, že by to fungovalo.
"Už dřív jsme na něj měli nějaká podezření," přikývne vyšetřovatel. "Nemůžu uvěřit, že unesl tolik dětí… a že jim podával drogy!"
Van der Vaarent i Hoshigawa přikývnou, jsou rádi, že to dopadlo takhle. "Co bude s tím případem? Jak ho uzavřete?"
"Sebeobrana pana Manninga. Navíc ublížení na zdraví, neoprávněné držení zbraně, podvody, obchody s bílým masem a drogami…"
A to neví ani polovinu, ušklíbne se Van der Vaarent pro sebe.
"Stejně by šel na doživotí," pokrčí rameny vrchní inspektor a zase se vzdálí.
"Kdy budeme moci vyslechnout pana Manninga?" optá se vyšetřovatel.
Hoshigawa se krátce zasměje: "Pokud myslíte, že ho ještě někdy uvidíte…"
"Být vámi, uzavřu to tak, jak to je. Viděl jste, jaký je. A to byl jenom v šoku, počkejte, až ho uvidíte nasraného…" usměje se Van der Vaarent vyčkávavě. Dle očekávání se vyšetřovateli orosilo čelo a zatěkal očima ode zdi ke zdi, jakoby čekal, kterou z nich ten pološílený Manning provalí a uškrtí ho.
"Pane, neměl byste tady být, je to jednotka intenzivní pé -"
Casi ji sjede svým normálním obličejem, nevypadá ani nějak extrémně naštvaně, spíš jej uklidnilo, že je jeho syn i ten chlapec v pořádku, stále se neví, jak se jmenuje.
"Zajdu za ředitelem, jestli by-"
"To nebude třeba," ozve se za nimi. "Ahoj, Casi, co se stalo?"
"Ahoj," povzdechne si dotázaný. Pravděpodobně se tedy znají…?
"Co se stalo," zopakuje onen muž.
"Znáš Grubera?" odpoví otázkou.
Muž se zamračí. "co s tím má společného?"
"Znásilnil ti vnuka."
Vrhne nevěřícný pohled na spícího Axela, zatváří se velice tvrdě a šlehne pohledem po svém synovi: "Kde je." Rozkaz, ne otázka.
"V márnici." Ujistí ho Casi.
Rysy Casiho otce změknou: "Dobře. A…" ohlédne se ke druhé posteli, na níž leží druhý kluk.
"Nevím," přizná Casi. "Gruberův mazlíček. Zdrogovaný, znásilňovaný pravidelně, řekl bych." Zamlčí, že on sám jej znásilnil též. To přece není důležité. "Chtěl jsem ho… vrátit rodičům."
Muž, až skutečně nápadně podobný Casimu pomalu přikývne. "Vezmem je odtud. V posledním patře jsou nejluxusnější pokoje pro největší hvězdy. Vezmeme je tam. Sestro!" zavolá hlasitě. "sežeňte mi na dětském co nejvíce hraček a plyšáků a přeneste je na 01, buďte tak laskavá," zaúkoluje jednu z nich. "a vy nám pojďte pomoci, přesuneme je na ten pokoj,"
Sestra neváhá, hned za ní vyběhne ještě druhá a třetí, přeběhnou k postelím a tlačí je před sebou. Celou cestu až do pokoje mlčí, dost dobře oba vědí, že jsou sestřičky pěkné malé mrchy, rozklají mezi sebou všecko a udělají z toho senzaci. Sestřičky pravděpodobně poznaly, že se jedná o Casiho a Axela Manninga, avšak taktně mlčí.
"Díky," zamumlá ředitel nemocnice a sestřičky odejdou, jakmile oba chlapce napojí na přístroje. "Co tě to vůbec napadlo, tahat ho s sebou?!" vystartuje.
Casi uhne pohledem. Největší zvířena planetě se bojí svého táty? Zajímavé zjištění. "Nemohl jsem ho nechat doma, bál by se tam. Navíc jsme jeli z Řecka, slíbil jsem mu pak Barcelonu. V Řecku bych ho samotného nenechal, ani kdyby mi za to Gruber zaplatil. A vůbec, teď se najednou staráš?" vystartuje náhle i Casi, jako by si právě uvědomil, s kým mluví. "Běž ode mě pryč, řekl jsem ti, že už tě nikdy nechci vidět, tak vypadni!"
Jen se to zdá, nebo… nebo má Casi v očích slzy…?
Muž protočí oči: "Ale prosím tě, tohle je snad už na námi, ne?" jako by se bavil s dítětem.
"Za námi?! Za námi!?! To snad - už mi není jedenáct. Nemám z tebe panickou hrůzu, jako jsem měl tehdy, ale na to, co jsi mi udělal se zapomenout nedá!"
Muž udělá krok ke Casimu, který se rychle stáhne, až podivně rychle.
"Stále se mě bojíš, Lucasi." zavrní muž spokojeně.
"N-ne! Nebojím se tě! Vypadni!" a rychle sahá po pistoli, kterou má stále za pasem.
"Ale no tak," zasyčí jeho otec posměšně. "dvě vraždy v jednu noc…? To je moc snad i na tebe, ne?"
"Vypadni a nestarej se!" Casiho hlas je roztřesený, stejně i jeho dlaně, ale je si svými slovy jistý. "Pro mě jsi skončil, Sebastiene. Hned tu noc, co jsi mě znásilnil."
 


Komentáře

1 Naruto nee-chan | Web | 19. srpna 2011 v 13:54 | Reagovat

Arigatoooooou:-) Un...napadla mě další povídka...něco na páry z Jujnou Romantica...co takhle aby Haruhiko zabil Akihika a ukradl mu Misakiho?:-D

2 Yuuko | 19. srpna 2011 v 14:42 | Reagovat

Olízal? Nohu? Dr. Zloun?! *omdlela*
Ale to pozor! Jestli mě bereš za další sestřičku tak to sis omotala kolem krku zmij..ee ne to je moc malý...anakondu!

.....zpět k povídce..nacházíme se na konci.....

*je v šoku*

*nepobírá všechny informace a zkratuje jí mozek*

..jak šly informace do mýho mozku..
"znásilnil ti vnuka"  můj mozek: aha..ee cože?? VNUKA?!      "největší zvíře na planetě se bojí svého táty?" mozek: další cože..on se ho bojí? tady něco nehraje.. slzy?! panickou hrůzu?! a sakra co má být vůbec těch posledních 5 řádků??

*sjela pohledem na poslední slova*
WTF!?!
*umřela na předávkování šokujícími informacemi*
Keigh tohle je nejlepší kapitola! XD (jo je totální úchyl)
ehm..nepřijde ti že teď píšu nějaký dlouhý komentáře?? :-D  :-D

3 Miki-chan | 19. srpna 2011 v 14:46 | Reagovat

OMG! Teda OMJ! Co to má sakra bejt?? Tak to je mazéc :-D  :-D Honem další další..šup šup *kepe Keigh ke komplu apodstrkuje jí paralen*

4 šali | 19. srpna 2011 v 14:50 | Reagovat

*mega potlesk!!* to bylo přímo mňamózní!! :D hóném další :D....už se nemůžu dočkat až Al bude sám s Casim :D

5 Kana~♥~ | Web | 19. srpna 2011 v 15:01 | Reagovat

perfketní díl, to mohu říct, ale......jeestli nedáš další díl, tak tě něčím přetáhnu, tohle nepřežiješ. Já chci další DÍL, jasné!!!

6 Lulí | Web | 19. srpna 2011 v 20:38 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

*NÁDECH-VÝDECH*

Ehn,vážně nevím,co napsat....jsem z toho totálně v prdeli.....To je tak dokonalá povídka....jako...jako....jako?
*A zase se sekla*
Musím přestat používat to slůvko,pač se pořád zaseknu....Kyááááááááááááh....kurva doprdela sakra! *ty nadávky si nevšímej,já prostě něják musím vybít ten pocit.....wááááh....bože,co je tohle za povídku?!

*tříská hlavou do stolu*

To jako teď chceš po mě,abych něco psala,jo....se na to můžu....proč se vůbec obtěžuju psát ty moje slátaniny,když na tohle mít nebudu...nikdy?!....Muííííí....sakra sakra sakra!!!!

Ňahááááááááááááááá....*kope nohama,škube si vlasy,tříská hlavou do stolu*

Jsi mě zabila povídkou...totálně jsi mě zabila!...ňáááh....hože...sakra,kurnik...twe twe...já se na to.....Kyááááááááááááh!!!!

Kayleigh!Ty vrahu...ty...ty....ty...ty.....

Wááááááh...doprdele,jako,já se k tobě začnu modlit!Nechám ti postavit sochu! (až na ni vydělám,bo něco čmajznu z banky,až půjdu kolem...)

Muíííí *Tříská hlavou do stolu a brečí*

Kayleíííííígh!!!!!Sakra!Doprdele!Ta povídka!....Kyááááááááh!!!!

*Právě jsme byli svědky,toho,jak Lulí dočistě přišla o rozum*

7 Karin | 9. září 2014 v 22:46 | Reagovat

Tak tohle jen tak nerozdejcham kam chodíš na ty nápady? :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama