Epizoda 20.: Za pejsky

7. srpna 2011 v 19:02 | Keigh |  Život ve Scuderia Ferrari

Ahoj, děti!

Kayleigh má za sebou perný víkend utekla jí kočička a ještě se nevrátila, *fňuk* takže celou sobotu a neděli pobíhala po vesnici své babičky a naháněla se šunkou v ruce kočku. No jasně, přišly jich desítky, ale ani jedna nebyla Pipi. Sakra. Mrcha blbá. Moje matka je z toho na nervy, tak jsem jí musela slíbit novou kočičku, no. Takže se omlouvám, že s novým článkem přicházím až dnes. Ale řeknu vám, že jsem celou dnešní noc psala Život ve Scuderia Ferrai, zase, takže vám sem hážu novou dávku. Jsem ráda, že jste pochopili pozastavení Osud?!u, zato vám slibuju, že během týdne se tu bude objevovat aspoň jeden článek denně. A určitě se objeví i nějaký ten Příběh z natáčení, abyste zase byli trochu v obraze.

Užikte si další díl Života ve Scuderia Ferrari, tentokrát je mírně vážný a mírně... uhn, náznakový. V tom příštím se dočkáte dokonce i... no, ale to už předbíhám! xD


Pondělí, 21:57 m.č. V.I.P. Clubb's Nymburk, Německo
"Co to bude, pánové?" usměje se mladá barmanka.
Prohlídnu si ji od hlavy až k trupu: blondýna, trojky, tetování na krku, zelené oči. Vypadá jako pěkný ďábel - je nehorázně sexy. Tak moc, až mě to trochu děsí.
Objednám panáka skotské pro sebe a zeptám se Kimiho, co bude pít on
"C…co?" zamrká a podívá se na mě tak trochu nechápavě. Všimnu si, že se před tím díval tak nějak… divně. "Jo… jasně, co? No, to co ty."
Pokrčím rameny a barmanka po mě hodí takový ten sexy úsměv. Trochu nejistě se usměju zpátky a pak se chci věnovat Kimimu, ale když se otočím k němu, zase se tak nevraživě tváří. Aha, on tak blbě koukal na tu barmanku…? Asi se vztekal, že nekoukala po něm…?
"Jak dlouho jste vlastně ty a Jenni manželé?" zeptám se, čímž se vrátím k původnímu tématu.
"No… asi dva roky," počítá rychle, "chodili jsme spolu tak pět let, než jsme se vzali… a co vy?" oplatí otázku.
"Teď to budou tři roky… nečekal jsem, že nám to vybuchne tak brzo." Přiznám. "Co to s tebou dneska je?" změním rychle téma. "Vypadáš… hrozně."
"Nah," pousměje se. "Možná unaveně. Včera mi Jenni volala… kvůli vypořádání. Díky bohu jsme sepsali předmanželskou smlouvu, takže toho na vyřizování není moc, ale…"
"Co?" zajímám se. "Jsi rozhozený z toho, že jsi ji vůbec slyšel, nebo z toho, co ti řekla?"
"Z obojího," přizná. "ale z toho, co mi řekla, víc."
"Hm?" pomáhám mu. Leze to z něho jak z chlupaté deky. "Teda, jestli o tom nechceš mluvit, tak…"
"Ne, jenom nevím… nevím. Budeš se smát."
"Hej," zamračím se trochu. "Proč bych se měl smát se něčemu, z čeho jsi ty tak špatný?" zamračím se ještě víc - Jenni ho teda musela rozhodit…!
"Nevím, asi… asi protože to je dětinské a hloupé."ušklíbne se.
"Povídej," vyzvu ho, ale v é chvíli nám barmanka nalije naše pití, takže Kimi chytře počká, až se ta žena vzdálí.
"Chce si nechat naše psy." Povzdechne.
Trochu překvapeně zamrkám a povytáhnu obočí, ale pak ho poplácám po rameni: "To chápu," vzpomenu si na své tři psy, které jsme si s Raf pořídili - nedokážu si představit, že by mi je vzala.
"Nechci jí je nechat…" zamračí se. "to už bych v tom domě zůstal úplně sám."
"Kimi," vydechnu a je mi ho příšerně líto! "Nesmíš jí je nechat! Zkus si s ní rozumně promluvit…"
Ušklíbne se a sáhne pro svou skotskou: "To bude asi tak trochu nemožné."
"Proč?" nerozumím.
"S ní se totiž není rozumná domluva." Vzdychne a hodí panáka do sebe, ani se neušklíbne nad příšernou pachutí. "Asi se potřebuju opít."
Ušklíbnu se a kývnu na barmanku, nemusím ani nic říkat, ihned nám skleničky dolije.
"Tak se opijem." Zvednu tu svou a po vzoru Kimiho ji do sebe rychle a najednou obrátím.
Pousměje se a zrovna když ji do sebe háže, zazvoní mu telefon. Tázavě se na mě podívá.
"No co koukáš?" usměju se. "Zvedni to."
Pozorně ho sleduju, sice nevím, kdo mu volá, ale podle výrazu usuzuju, že to asi není jeho nejlepší kámoš. Několik vteřin jen mlčí a poslouchá, pak řekne jenom "Jak chceš," a hned na to zavěsí. Povzdechne si a strčí mobil zpátky do kapsy.
"To byla… Jenni?" začnu opatrně.
"Jo." Odfrkne si.
"A… asi to nejsou… dobré zprávy, že…" víceméně konstatuju, než že bych se ptal.
"Přijela si pro psy. Nechá mi tam klíče. Už nepřijede."
"Slečno?" kouknu na barmanku, která nám právě nalévá další skotskou. "Nechte nám to tady."
Kimi se ušklíbne, tak nějak zahořkle a sarkasticky a zase do sebe vylije skotskou. Sakra, s takovou bude za chvíli na sračky! A vlastně… no a? Řeklo se, že jdeme pít, tak pijeme. Navíc, Kimi přišel o pejsky, takže se prostě jdeme opít, jo! Naliju nám třetího panáka, na chudáčky Kimiho pejsky!
 


Komentáře

1 keishatko | E-mail | Web | 7. srpna 2011 v 21:02 | Reagovat

chudáčik...prišiel o psíkov :-( no ale má tam Felipeho :D

2 yellow | Web | 7. srpna 2011 v 22:01 | Reagovat

Tak jsme se konečně dočkali :) Děkuji.
To s tou kočkou je mi doopravdy líto. Nám se to samé stalo s kocourem před dvěma měsíci. A před třemi týdny nám srazilo kočku auto. Teď už nám zbývá jenom kotě a jeho ztrátu už bych asi nerozdejchala.
Zatracenej blog.cz. Ani blbý komentáře jim nejdou odesílat.

3 Yuuko | 7. srpna 2011 v 23:22 | Reagovat

Jéjda chudáček Kimi...mrcha mu šlohne pejsky...já bych si nedovedla představit kdyby teď někdo vzal našeho psa...a víš jak jí říkáme? Kimi :-D  :-D Při první zmínce toho ména sem si okamžutě vzpomněla na tebe a děda taky souhlasil XD
A tý tvojí kočičky je mi taky líto, ale hele náš kocour se zbalí a tejden není doma, pak si frajer klidně přijde, celej dorvanej a vyšukanej (XD neřešit XD) a hodí pohled alá "dejte mi najíst,ne?" Ale von je tady v ulici king takže co bys pro něj neudělala,že? :-D  :-D  :-D

4 Yonade | Web | 8. srpna 2011 v 1:22 | Reagovat

Díky, díky, díky, díky!! :D Ani nevíš jak jsem se na to těšila :-)
Teď se nějak zázračně všem ztrácí kočky..hmm, zvláštní... my jich máme doma plnou p*del :D(no jo, tak jedna utekla no..:D)
Kdyby mi někdo sebral psa tak si asi hodím mašli, což je docela paradox protože žádnýho nemám :D
Hej úplně si představuju co se bude dít potom :D Felipe ho ožere a pak o*uká :D..a nebo ho ožere, o*uká a pak ožere sebe :D...a nebo jsem úplně vedle a bdue to romantika alá Kimi zavěšenej na Felipeho krku a "pojď já ti dám nějakýho vyprošťováka"....Já abych si už radši nic nepředstavovala :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama