Díl 1.: Vražda

17. září 2011 v 18:26 | Keigh |  Untitled

Děti,

na nic se mě netejte. Ne, tentokrát vážně. Jedno slovo: Lula sedí vedle mě. ...É, to sice není jedno slovo, ale je to docela výstižné a přesné, vzhledem k tomu, co si níže přečtete. Ještě jednou, na nic se mě neptejte.

Tohle bude humorem asi tak na stejné úrovni, jako Kalba u Uchihů, jen to nebude tak úchylné, (možná) a hlavně TAK KRÁTKÉ.

Chování, které tam prezentujeme je skutečné, ověřené a naprosto reálné. Vážně. (Lula umírá smáchy a už mám v desce stolu díru. Jak si tohle přečetla, udělala mi vedle druhou. Mám trochu strach o její hlavu. Ale prý je v pohodě. A dost, musím přestat psát. V pokoji mám dva stoly, JENOM dva stoly, pokud budu tenhle úvod psát ještě chvíli, přijdu i o stůl v obýváku.)

Takže, milé děti, představuje se vám vaše mamča, o které všichni víte, že jí trochu doooost dobře jebe, a její nejmilejší dítě, kterému jebe skoro stejně, jako mně.


Název: Untitled (How could this happend to me?)
Fandom: K-pop kapela Super Junior
Autoři: Pomerančový džus, Lulálie a Dr. Zloun
Beta: Luella a Kayleigh
Postavy: Zhoumi, Heechul, Leeteuk, Siwon, Hangeng, Yesung, Muž v křesle, Banánovník, Lulálie, Dr. Zloun a jako vrchol večera: Kayleigh a Luli(na)
Žánr: Má to být drama, akčárna, mystika, romantika (hepáč zaručuju, ale... uhn, no, pro jednoho člena moc ne.), ale tak nějak nám z toho se nějak udělala parodie na parodii, nepochopitelný humor, pomerančový dřus a Lulina vedle mě, když tohle píšu
Upozornění: Au, OOC, crossdresing, infantilní humor, slash, náhodně se vyskytující převaděč spojitosti a Oroxicht,
Varování: při čtení se doporučuje nejíst, nepít, nemít na stole ostré či nebezpečné předměty (vyhradit na stole místo, až budete hlavou mlátit o jeho desku)
Shrnutí: Shrnout? Tohle? Leda ze stolu. (He... hehe.... heee.... he... He?)
Poznámka: Za případné zničené stoly a placatá čela, utržené splachovadla, panickou hrůzu z banánovníků, nedůvěru k Rubikovým kostkám, alergii na pomerančový džus, nevysvětlitelné záchvaty smíchu/močení/mlácení hlavou o cokoli/ječení/válení po zemi/nosebleedu/všeho zároveň Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž. NERUČÍ

Prohlášení: Povídka je sepsána jen pro pobavení a ukojení úchylných tužeb slashařek a yaoistek, není zamýšlen jako urážka na cti či pomluva níže zmíněných postav. Avšak povídka mým vlastnictvím JE. jakékoli její zněužití se krutopřísně trestá oběšením na pastelkách a zmlácením záchodovým prkénkem."Promiň, nejde to." podíval se na něj omluvným pohledem.
"To je škoda," zrzek jej pohladil po tváři a sklonil se k jeho dívčí tvářičce "myslel jsem, že bychom si udělali společný víkend. Jen ty a já." Slabě fouknul na jeho ouško a starší kluk jen slastně vydechl.
"Vážně je mi to líto, ale slíbil jsem to otci. Pochop, konečně můžeme být chvíli o samotě. Žádná média, žádná ochranka. Prostě klid." řekl a mírně se od něj odtáhl.
"Papínek si na tebe konečně vzpomněl, jo?" ušklíbl se "Kam to vlastně půjdete?" zeptal se zvědavě. Heechul se spokojeně usmál a řekl mu plán na celý víkend.
"Naplánovali jste toho vážně hodně." Obdivně na něj koukl.
"Jo, docela se těším. Víš, s otcem moc času netrávím. Vlastně, co umřela máma, nikde jsme spolu nebyli." Povzdechl si tiše.
"Být synem vlivného člověka, to je vopruz co?" ušklíbl se zrzek a v očích se mu zvláštně zalesklo.
"Někdy mám ten pocit." Přikývl.
"Nechceš si to ještě rozmyslet, Chulie? Je to tak dlouho, co jsme nebyli spolu." Zavrněl svůdně a políbil jej na krk. Heechul se zachvěl a z úst se mu vydral tichý sten.
"Musím jít, otec čeká." I když nerad, musel se od něj odtáhnout.
"Jasně." Podíval se na něj zrzek vzteklým pohledem, kterého si ale Heechul všimnout nemohl.
"Vážně mě to mrzí, Zhoumi." Řekl a jemně jej políbil. Jen co jeho silueta zmizela za dveřmi, popadl Zhoumi svůj mobil a vytočil známé číslo…
*
Nevěděl, jak se to semlelo. V jedné chvíli seděli s otcem na verandě jejich chaty a o vteřinu později se ozval výstřel. Slyšel, jak jeho otec zalapal po dechu a pak ránu, když se zřítil ze židle na zem.
"Tati!" vykřikl zděšeně. V tu chvíli jej někdo prudce srazil na zem a odtáhl do domu. Heechul se snažil bránit, ale osoba, která jej držela, byla silnější.
"Ne! Nechte mě!" křičel a snažil se povolit sevření.
"Uklidni se, Heechule, to jsem já!" křikl známý hlas a Heechul se mu konečně podíval do tváře.
"Leeteuku." Ulevené si oddechnul, poté ale vytřeštil oči a otočil se na verandu.
"Otec!" vykřikl a chtěl se tam vrátit.
Leeteuk ho ale zadržel: "Nemá to cenu. Je mrtvý."
Heechul zalapal po dechu - ne! Ne!! NE!!! To není pravda - jeho otec…! Jeho otec přece nemůže být mrtvý! To - … to nemůže … to nemůže být pravda! Ne!
Leeteuk zachytí Heechulův hysterický pohled, chytí ho pevně do náruče. Chulie se chvíli vzpírá, chce k otci, tohle se nemohlo stát, tohle musí být noční můra! Přímo noční běs!!! Chulie křičí, nadává, vzteká se, ale ať dělá, co dělá, Leeteuk jej ze své náruče prostě nepustí. Mezitím se kolem nich strhl zmatek, křik, spousta lidí z ochranky, služebnictvo, všichni, kteří slyšeli výstřel, nahromadili se v této místnosti, na terase, před domem, všude.
Už je tu moc lidí, uvědomí si Leeteuk, musím ho odnést do bezpečí. Možná by se měli vrátit zpátky do Soulu. Tady momentálně není bezpečno.
"Tati! Tati!!!" volá zděšeně Heechul.
Tohle není dobré. Leeteuk se zvedne ze země, něžně, přesto pevně uchopí Chulieho tělíčko do náruče a rychle s ním odchází k zadním garážím. Musí pryč, Chulie tady nemůže zůstat jedna k z bezpečnostních a jednak zdravotních důvodů. Měl by nejspíš kontaktovat někoho, s kým si Heechul dobře rozumí, komu by se mohl svěřit a nejspíš i, kdo by jej mohl obejmout. Pak se zarazí - vždyť má toho přítele! Měl by mu dát vědět. Chulie teď nemůže zůstat sám. A rozhodně musí něco vymyslet ještě než se do Soulu dostanou.
Ale hlavně - kdo může mít tuhle vraždu na svědomí? Jistě, jeho firma má spoustu nepřátel, pohltila jiné firmy a Heechulův otec je trnem v oku a hřebíkem v prdeli mnoha vlivných lidí, ale… přesto, kdo a hlavně jak se odvážil…?! A proč rovnou vražda?! Existují mnohem lepší věci - únos, krádež, vydírání… - proč nezvolili nějakou podobnou alternativu?!
Podíval se na Heechula a zaťal ruce v pěst. Jak mohl takhle zklamat? Nebyl dost rychlý, aby zachránil jeho otce. Teď je z něj sirotek a navíc - je si jistý, že mu teď půjdou po krku. Určitě, Heechul je teď jediná překážka k tomu, aby ten grázl - ať už to byl kdokoli - získal to, co chce…."Heechule!" vykřikl Zhoumi, jen co uviděl, jak se k němu blíží Leeteuk s Heechulem v náručí. Vstal z křesla a přiběhl k nim a Leeteuk mu ho hned předal.
"Co se stalo?" vzhlédl k světlovlasému muži.
Leeteuk mu v rychlosti řekl to hlavní, podrobnosti ale vynechal. Byl naučen, že věřit nemůže nikomu. I když to byl Zhoumi, Heechulův přítel…
"Heechule, lásko." Přivinul si k sobě vzlykající tělo a vtiskl mu polibek do vlasů. Heechul se křečovitě chytil jeho košile a zabořil tvář do jeho hrudi.
"Proč?" zavzlykal. Zhoumi jej objal ještě pevněji a do ucha mu šeptal uklidňující slova: "Šššš, bude to dobré. Všechno bude v pořádku." Hladil ho po zádech.
Nikdo si nemohl všimnout šklebu, který se mu objevil ve tváři, když ji zakrývaly Heechulovy vlasy.


Leeteuk seděl v pracovně, která patřila jeho šéfovi a zároveň dobrému příteli. Heechul spal a Zhoumi už dávno odešel. Divil se, že s ním nezůstal, ale to bylo to nejmenší, co jej teď trápilo. KiHyuk byl mrtvý a Heechul v nebezpečí. Je jasné, že tady zůstat nemůže. Bylo by to riskantní. Ne, že by svým mužům nevěřil, ale… Pořád tady bylo to slůvko: ale. Potřebuje ho ukrýt někde, kde by jej nikdo nehledal. A taky musí zjistit, kdo za tímhle stojí. Musí něco vymyslet. A to hodně rychle.
Potřeboval něco konstruktivního, něco jednoduchého, ale ne tak, aby na to každý přišel. Potřeboval přesunout působiště někam, kde budou mít oba klid, zároveň, aby je tam nikdo neznal a přitom, aby Leeteuk znal a stihl prověřit okolí. Jenže…
Nemohou odjet z Koreje, ačkoli by se to teď hodilo nejvíc. Ale díky Heechulově neznalosti cizích jazyků tato alternativa padá. Na druhou stranu, to je možná přesně to, na co útočníci čekají - až Leeteuk a Chulie opustí Koreu. Možná oni nejsou z Koreje a čekají, až se naskytne lepší příležitost, která by se naskytla - inu, kde jinde než někde na venkově, mimo město, někde, kde je nikdo nezná!
V jeho hlavě uzrál náhle zcela geniální a Dr. Zlounský plán.
 


Komentáře

1 Kiruška | Web | 17. září 2011 v 20:17 | Reagovat

Kawaiiiiiiiii ^^ jdu na další =DD

2 Yuuko | 17. září 2011 v 22:40 | Reagovat

Kdepak jsem jen tohle viděla? Hmmm... *hluboké zamyšlení* ... *super výtlem* Du to číst znova, myslím jako všechny ty díly tohohle...nebo spíš týhle šílenosti xD

3 The Guy With Waffels | 1. července 2012 v 21:57 | Reagovat

A teď mě poznáš, ty moje waflovité hříbátko?

4 Karin | 25. srpna 2014 v 19:29 | Reagovat

Chudák malý doufám že jej Leeteuk zachrání ale co ten úšklebek Zoumiho. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama