Díl 2.: Spolubydlící

17. září 2011 v 18:32 | Keigh a Lula |  Untitled
Děti, děti!

Hej, víte, co může být horší, než Lula a já? Lula a já v jednu chvíli v jedné místnosti!!! (Facepalm. ...hehe... he?)O týden později:
"To nemyslíš vážně, Leeteuku! Tohle na sebe nevezmu!" zaječel navztekaně Heechul, když mu Leeteuk podal krabici s dívčí školní uniformou.
"Heechule," povzdechl si Leeteuk " řekl jsem ti, že budeš muset být jistý čas v přestrojení." Podíval se na něj.
"Ale o tom, že budu za holku nepadlo ani slovo! Ses načisto zbláznil?!" odmítal si to na sebe navlíct, sprostě odmítal. Leeteuk si prohrábl své světlé vlasy a podíval se na Chula přísným pohledem.
"Je to pro tvoji bezpečnost. Nechci přijít i o tebe." V očích se mu mihl smutek, když si vzpomněl na KiHyuka. Jen předevčírem se konal pohřeb a hned po tom odešli ze města. Divil se, jak to Heechul všechno zvládl.
"Tak….dobře." rezignoval nakonec. "Udělám to."
"Hlavně si pamatuj, nikdo se to nesmí dozvědět. Nikdo. Musíš přerušit veškeré kontakty s přáteli." Vážně se na něj podíval. "A taky se Zhoumim." Heechul chtěl něco namítnout, ale nakonec to neudělal. Uvědomoval si, že Leeteuk má pravdu. Pokud by se kdokoli z jeho přátel dozvěděl, kde se teď nachází, byl by v ohrožení.
"To mi nemusíš říkat, nejsem blbej." Řekl a pohrdavě sjel dívčí uniformu, než vzal krabici a odnesl ji k sobě do pokoje….
*
Podíval se na Leeteuka se zamračeným pohledem a odepnul si bezpečnostní pas.
"Jak dlouho budu tohle trpět?" ukázal na halenku a kratičkou sukni, kterou na sobě měl.
"To nevím." Odpověděl popravdě Leeteuk.
"Skvělé." zavrčel podrážděně Heechul a natočil k sobě zrcátko, aby se mohl podívat na svůj vzhled. Musel uznat, že s tou tužkou, řasenkou a leskem na rtech vypadal opravdu jako holka. Vážně hezká holka.
"Tady máš průkaz a nové doklady. Taky je tam číslo, na které se mi dovoláš, kdyby se cokoli dělo. Oblečení a vše ostatní už je na tvém pokoji." Podal mu zmiňované věci. Heechul si je od něj vzal a hned se koukl do průkazu.

"Lee HaNeul." Přečetl jméno pod jeho fotkou a zašklebil se. "Jestli tohle přežiju, zadupu tě do země." Hodil po Teukovi vražedný pohled.
"Fajn, budu si to pamatovat. A teď už běž. Hodně štěstí… HaNeul." Oslovil jej nakonec novým jménem. Heechul se jen ušklíbl a vystoupil z auta. Jen co za sebou zabouchl dveře, auto se rozjelo pryč. Zhluboka se nadechl a podíval se na obrovskou budovu, která představovala školu i internát v jednom.
"Tak jo, HaNeul, jde se na to. Tohle zvládneš." Povzbudil se a vykročil k nové škole.
"Jestli tohle přežiju, přebarvím si vlasy na fialovo a budu se po ulicích procházet v oblečku Lady GaGa." brblá si pod vousy.
Potřebuje najít recepci, kde si vyzvedne klíč od pokoje. No jo, ale kde to najde?
"Uhn, promiň," osloví jakéhosi chlapce, který jde směrem k internátu. "prosím tě, kde najdu recepci?"
Chlapec se otočí na nádhernou dívku, která jej oslovila: "Jú," pak si uvědomí, že to nejspíš bylo velice netaktní, chvíli bojuje s tendencí si vrazit facku - jak je možné, že se před holkou vždycky hned ztrapní?! - a pak se vzpamatuje, ona od něj nejspíš očekává odpověď. "Un, promiň. Jsi tu nová, že?" tendence vrazit si facku se zdvojnásobila - kdyby tu nebyla nová a znala to tu, nechtěla by po mně, abych jí pomohl najít recepci, idiote! "Recepce je z druhé strany budovy, musíš se vrátit, tamhletudy a z té strany je hlavní vchod, recepce je v prvním patře."
Heechul si kluka prohlédne od hlavy k patě.
Vypadal, že není o nic starší, než on, delší černé vlasy, hnědé oči, hezký obličej a milý úsměv. Postava taky perfektní. Pod černým trikem se rýsovalo vypracované tělo - určitě dělal nějaký sport.
"Trefíš?" vyrušil ho ze zkoumání jeho postavy.
"Uhn, no jasně," Usmál se Chul "díky." Otočil se na patě a rozešel se směrem, který mu ten kluk ukázal.


*^.^*


Hned mezi dveřmi zůstal stát s ústy dokořán. Ze stěny se na něj usmíval totálně obří plakát… To by nebylo nic divného, pokud by ale na něm nebyl znázorněn pohlavní styk dvou mužů... uhn… a pěkně detailně… Málem mu ukápla slina, kdyby ho někdo nevyrušil…
"Myslíš, že je naživu?" uslyšel něčí šepot.
"Uhn, vypadá jak po infarktu. Nebo rovnou po dvou infarktech." Ozval se další.
"Uhn…hej, děvče… žiješ?" zatřásl mu někdo ramenem. Podíval se tím směrem. Koukaly na něj jedna zrzka a jedna bruneta.
"Já…eh…jo." Řekl nakonec.
"Uf, jsem se lekla, že tě můj obrázek zabil." Zasmála se ta vysoká bruneta.
"Počkej, až se koukne na můj." Ušklíbla se ta druhá, přebarvená zrzka.
Heechul těkal pohledem z jedné na druhou: "Promiňte, vy tady bydlíte?"
"Jsi si jistá, že jsi v pořádku?" pochybuje bruneta.
"Já ti říkala, abys ten obrázek zakryla, alespoň než ji připravíme, vidíš, co jsi udělala, je z ní dement…" sykla zase zrzka a koukla na Heechula. "Pojď si sednout, bejby." Chytla Chula za ruku a vedla ho k nejbližší posteli.
Bruneta začala zmateně gestikulovat a zmateně pokřikovat: "Sakra, Keigh, ne, nenechej ji dívat se na-"
Heechul se ani nestačil vzpamatovat a utřít si slinu, sotva se posadil na postel, zrak mu mimoděčně padl na druhý plakát v místnosti… a málem sebou šlehnul na zem. TŘI, doopravdy TŘI nádherně svalnatí muži v explicitně znázorněném pohlavním aktu. Oh, bože…
Měl pocit, že se mu zatočila hlava. A taky si byl jistý, že s těmahle holkama, ať už jsou praštěné jakkoli a jakýmkoli směrem, mu jako spolubydlící budou vyhovovat.
"É…"
"Ne, ne, ne! Keigh, já tě uškrtím na tvých vlastních pastelkách! Říkala jsem ti, ať to tam nevěšíš, že slečnu by z toho mohlo trefit a co ty uděláš?! Ještě ji posadíš na postel, ze které bude mít na ten tvůj výtvor nejlepší výhled!" spílá bruneta zrzce, co má velmi podivnou přezdívku.
"No co, víš jak se říká, hoď neplavce do vody, plevel nezůstane," pokrčí zrzka rameny a jemně položí Heechulovi ruku okolo ramen. "zlato," osloví ho. "pověz mi, víš, co je yaoi?"
Bruneta, jejíž jméno ještě Heechul nezná, protočí oči a rozhodí rukama k nebi: "Jashine, ztrestej ji." chvíli mlčí, podívá se na dvojici na posteli, zachytí nebezpečný pohled, který po ní kamarádka hodí a rychle dodá: "Anebo raději ne, ještě by ti ublížila."
Chul nechápavě zamrká, zdá se, že obě slečny se znají docela dlouho.
"To je lepší. Dr. Zloune, můžeš se vrátit na hajzl."
Heechul se vyděšeně rozhlédne po podlaze místnosti - jaký Dr. Zloun? Čivava? Krysa? Ochočený uke? Had?! Ale nikde nic nevidí. Nechápavě se zamračí: buď to se tu děje něco, čemu nerozumí, nebo je něco hodně špatně.
Možná to bude tím, jak se praštil hlavou do té skříňky, když hledal svůj pokoj? Možná se prašti víc, než myslel… Možná dostal otřes mozku… možná silný otřes mozku. A teď má s největší pravděpodobností halucinace. A pěkně šílené… Jsou dvě, vzaly na sebe ženskou podobu a snaží se… o co se vlastně snaží? Střídavě se podívá na jednu, pak na druhou. Vypadají, že na něj zapomněly.

"Nepleť sem Dr. Zlouna. A neposílej ho na hajzl, jako, víš, kolik ta voda stojí?!" okřikla jí bruneta.
"Jako, Lulo, vodu platí škola." Lula, nebo jak se ta holka jmenuje, se zastaví v půlce pohybu - doteď běhala kolem, jak debílek- podívá se na Keigh pohledem jako, ahá!
"Tywe, hej, to mě nenapadlo. V tom případě ji může vychlemtat, kolik jen bude chtít a Lulálie se ho nepokusí zaškrtit hajzlovou deskou." Heechul je pořád zmatenější. Jestli tohle není halucinace, tak si asi spletl školu s cvokhausem. Anebo s cirkusem. Anebo je to ještě horší. Možná se dostal do jiné dimenze! Unesli ho mimozemšťani! Anebo ten Dr. Zloun, když tu o něm obě mluví a on tu není. Sakra, totálně přestával chápat o co tu vlastně go. Zatřepe hlavou, jestli ten podivný přelud nezmizí.
Ne, ty dvě tady jsou pořád a pořád se hádají. Hm… tak… se třepa štípnout? Ne, to taky nepomáhá. Jenom to zatraceně bolí. Fajn, sem očividně nepatří.
"Keigh, ty magore! Tě zastřelím, nešahej na ty pastelky! Ne! Dr. Zloune!!! Dr. Zloune!!! Zavolej bráchu Jashina! Ať jí proboha sebere ty pastelky!"
"Ne! Lulino! To jsou moje pastelky! Neber mi je!"
"Sakra, Dr. Zloune, podej mi to záchodové prkýnko, co jsem tě s ním chtěla uškrtit!"
"Dr. Zloune, opovaž se vylézt z hajzlu!"
"Neposlouchej ji! A Jashine, LOHNI jí ty PASTELKY! Už málem zabila slečnu, co když se rozhodne zítra uspořádat na pokoji mejdan i pro chlapce…!"
Lulálie, či Lulina, či jak se vlastně dívka jmenuje, se zarazí. Došlo jí, že řekla něco, co říkat neměla.
Keigh se zastaví v pohybu, takže Heechul konečně vidí, v jaké jsou pozici. Bruneta stojí na noze zrzce, která ji zuřivě kouše do paže, ruku má v jejím obličeji, bruneta na oplátku strká prsty zrzce do očí a nosu, zrzka se jednou nohou opírá o stěnu, bruneta má hlavu na posteli.
V téhle pozici zůstanou obě dvě asi deset vteřin. Pak se obě dvě rozběhnou ke dveřím. Bruneta spadne na zem, chytí za nohu běžící Keigh, která se málem přizabije o dveře, ale ani jedna se nevzdá, rychle se drápou na nohy, Keigh se nadechuje, asi chce začít něco z plna hrdla křičet, ale Lulálie je rychlejší, připlácne jí dlaň na pusu, takže ze zrzky vyjde jen nějaké zachrčení. Popadne ji za ruku, strhne ji ze svých úst a na CELOU BUDOVU zařve: "PÁRTY-ZÍTRA-POKOJ 278!!!!!!"
 


Komentáře

1 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:29 | Reagovat

Poznáte tuhle pohádku?

2 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:30 | Reagovat

Brejlatej tejpek a Wafle Mudrců

3 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:33 | Reagovat

Brýlatý týpek a Tajemná Wafle

4 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:33 | Reagovat

Brejlatej tejpek a Wafle z Azkabanu

5 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:34 | Reagovat

Brejlatej tejpek a Ohnivá Wafle

6 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:35 | Reagovat

Brejlatej tejpek a Waflounův Řád (nebo spíš Fénixova Wafle?)

7 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:37 | Reagovat

Brejlatej tejpek a Wafle dvojí krve (či Princ dvojí Wafle?)

...
...
DOUBLEWAFLE!!!

8 Ten, jehož Wafli nesmíme vylovit | 1. července 2012 v 22:40 | Reagovat

A poslední díl... s nejvíc suprčuprduprmegaextrahyperultrahustokrutopřísným názvem...
Brejlatej tejpek...

a...

...

Wafle smrti!!!

9 Waflonymus | 1. července 2012 v 22:42 | Reagovat

Kecááááááááám, nejlepší název je Wafle z Azkabanu!! No jenom si představ Wafli v Azkabanu...

10 Wafloris | 1. července 2012 v 22:42 | Reagovat

Nene, nejlepší je Fénixova Wafle!!! Připomíná mi to nějakou detektivku...

11 Waflička | 1. července 2012 v 22:44 | Reagovat

Neeeeeeeeeeeeeeejlepší je Wafle Mudrců!!! No taaaaaaaak, Mudrci jsou taky lidi, taky mají právo na wafle...

12 Wafloušek-Koloušek | 1. července 2012 v 22:44 | Reagovat

[11]: Pokud nemají doma topinkovač.

13 Waflínek-Mufínek | 1. července 2012 v 22:46 | Reagovat

Tajemná Wafle! Tajemná Wafle!
Znáte značku Victoria's Secret?
......Wafleria's Secret... XD

14 | 1. července 2012 v 22:51 | Reagovat

AAAAAAAAAAAAle no taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!

15 Waflonymus | 1. července 2012 v 22:51 | Reagovat

Co se ti nelíbí na dvou stech spamech a jedné wafli?!

16 | 1. července 2012 v 22:52 | Reagovat

Ty moje waflovité hříbátko!

17 Levandule | 1. července 2012 v 22:54 | Reagovat

Ty jsi má, levandulová... Nádherně...levandulová... Famózně levandulová... úžasně levandulová... NAVŽDYCKY CELÁ, CELÁ, CELIČKÁ... ... ...no prosim, tady se vždycky zaseknu...

18 Vrať tam ten komentáááááááááááááář... | 1. července 2012 v 22:56 | Reagovat

Ty můj gyrosku! Hohó, můj vinný liste... Moje úžasná Wafličko!

19 No tááááááááááááák, vrať ho tam! | 1. července 2012 v 22:57 | Reagovat

Můj myrtový likérku...

20 Najdi Wafli! | 1. července 2012 v 22:57 | Reagovat

...Kde jsou moje Wafle?

21 Mááááááámííííííííííí... | 1. července 2012 v 23:00 | Reagovat

Ono to nejdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

22 Mááááááámííííííííííí... | 1. července 2012 v 23:01 | Reagovat

A psát to znova se mi FAKT nechce.

No co, stejně to nikdo nebude číst...

23 Keksík | 1. července 2012 v 23:03 | Reagovat

*mad eyes* Kdo tu mluvil o waflích?!?!?!

24 Waflonymus | 1. července 2012 v 23:05 | Reagovat

Jo, a báj d vej... super díl :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

25 anonymus | 1. července 2012 v 23:24 | Reagovat

Tento komentář byl vyhodnocen jako spam a zobrazí se, jen pokud to autor blogu povolí.

26 Waflonymus | 1. července 2012 v 23:25 | Reagovat

spam

27 anonymus | 1. července 2012 v 23:25 | Reagovat

[26]: spam

28 Waflička | 1. července 2012 v 23:26 | Reagovat

[27]:spam

29 Wafloris | 1. července 2012 v 23:26 | Reagovat

[28]:spam

30 Wafloušek-Koloušek | 1. července 2012 v 23:26 | Reagovat

[29]:spam

31 spam | 1. července 2012 v 23:27 | Reagovat

[25]: spamspamspamspamspam

32 Yuri | 1. července 2012 v 23:27 | Reagovat

[31]: to je sranda

33 Yuri | 1. července 2012 v 23:28 | Reagovat

[32]: ...že?

34 Waflonymus | 1. července 2012 v 23:41 | Reagovat

Sakra, měla jsem to všechno dát k nějakému novějšímu článku, tady to nebude nikdo číst...

35 Waflonymus | 1. července 2012 v 23:56 | Reagovat

Jo! Spásný nápad! Osvítila mě Wafle svatá!!
Já ti ukážu, co je to spam...hehe...

36 Azrea | Web | 8. července 2012 v 21:10 | Reagovat

[35]: Divím se, že to ten stůl ustál...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama