Díl 20.: Proč je Itachi lepší?!

6. září 2011 v 13:28 | Keigh |  Osud?! (Yaoi)
Zdravím, děti!

rozhodla jsem se udělat radost i těm, kteří mají rádi Osud?! a skutečně jsem napsala jeden díl. Haha, ona je to vlastně platba za laskavost, kterou pro mě dělá Luella-chan, a ta laskavost je důvod, proč jí dílek Osud?!u věnuji :)
Naruto:

Miluju sprchu. Vždycky je mi po ní líp. Ačkoli jsem poslední dobou hodně zmatený. A hodně... hodně o tom přemýšlím. Co ten včerejšek? Co to mělo znamenat? A co mi tím vlastně řekl? Že ho přitahuju? …Vlastně… proč mě to tak vytočilo? Vždyť nechci nic jiného, než aby mě miloval! Tak co mě tak naštvalo? To, že to nemyslel vážně? Nebo to, že o sobě nevěděl? Ale říká se, že v opilost nejvíc člověk mluví vážně a navíc řekne i to, co by ho normálně ani nenapadlo, právě proto, že mu svědomí dělá cenzuru! Tak o co mi šlo? Proč jsem byl tak naštvaný, když to třeba klidně mohl myslet vážně! Třeba ho doopravdy přitahuju…?
Naruto! O čem to sakra přemýšlíš! Sasuke tě nemiluje! To, že mu hrabe z toho, že s tebou musí spát, ještě neznamená, že to udělat chce z vlastní vůle!


Sasuke:

Banány mi teď budou na nic. Itachi se na mě dívá jak na malomocného a pak mi položí dlaň na rameno. "Nezapomeň, že se musí cítit být milován."
"A co mám dělat?!" rozhodím rukama. "Už jsem zkoušel všechno, nic na něj nezabírá!"
"Myslíš svůj intelekt, laciné dárky a jeden, dva komplimenty? Sasuke, znám tě lépe než kdokoli jiný. Ano zdaleka jsi neudělal všechno. Naruto je vnímavý a citově založený. Zeptal ses ho někdy, jak se cítí? Jak vidí budoucnost? Jak by si váš vztah představoval? Nebo jaký je teď vztah s jeho rodiči? Nebo jestli mu nevadí, že teď jdeme na večeři k našim? Zeptal ses ho? Nebo jsi prostě jenom některé věci vypustil a u některých se tváříš, že neexistují a u zbytku se zachoval tak jako vždycky - tipnul sis a buď ses trefil a Naruto se usmál, nebo ses netrefil a Naruto utekl s pláčem. Mám pravdu?"
Chtěl bych se na něj podívat tím nejvíc zlým a zabijáckým pohledem, jaký umím, ale… nejde to. Nemůžu, když vím, že má pravdu.
Doprdele.
Složím hlavu do dlaně a ruku opřu loktem o stůl. Vzdávám se. Dr. Zloun může jít do prdele, jsem mnohem horší než on! A hlavně mnohem větší idiot, sakra, proč mě tohle nikdy nenapadne? A proč je v tomhle všem Itachi mnohem lepší…?! A proč… otázky mi jsou na hovno. Má pravdu.
"Co mám dělat?"
Myslím, že je to spíš řečnická otázka. Nepředpokládám na ni odpověď, protože Itachi mi většinou jenom nasadí brouka do hlavy, tak jako korektně naznačí, co bych asi tak měl dělat a pak uteče, aby se mi za křakem mohli s Kouzelnou hůlkou smát.
Sakra.
"Ptej se ho. Buď s ním. Pokus se do něj vcítit. Nehraj si na ledového prince, přiznej mu, že taky nevíš, co dělat. Že bojíš, abys mu neublížil. Že se bojíš, co přinese budoucnost, jestli se budete společně umět postarat o miminko, jestli se bude on moci vrátit na post ninji nejvyšší úrovně. Jestli se i přes t, že bude mít miminko, moci stát Hokagem. Pověz mu že ano, že to zvládne. Ujisti ho, že má tebe, neustále mu to připomínej, ale zároveň se se vším musíš svěřovat i ty jemu. Vztah je dvojsečná sekyra. Musíš dávat i brát."
Obávám se, že tohle všechno si ani nezapamatuju, natož abych to použil. Doprdele, jak to, že je Itachi tak dobrý?! Uměl by se o Naruta i miminko postarat mnohem lépe než já kdy budu moce, zatraceně! Proč jsem na tyhle věci takový debil?! A proč si nakonec vždycky myslím, že se to nějak samo zvládne? Kruci, ale jak se mám tyhle věci naučit?
"Já… já to nezvládnu, Itachi."
"Ale ano, zvládneš." položí mi dlaň na paži. "Naruto je vnímavý. Pochopí, jaký to má účel, i když si nebudeš vědět rady, Naruto tě nebude nenávidět za to, že se snažíš. Pozná tvůj záměr, i když to, co řekneš, třeba nevyzní tak, jak si ty představuješ. Musíš s tím vaším vztahem něco udělat."
"Já vím, já vím!" vystartuju ně něj, vím, že neoprávněně, on nemůže za to, že jsem idiot! "Sakra, promiň, Itachi. Nějak… nějak to přestávám zvládat. Doprdele…"


Naruto:

Měl bych si nejspíš stanovit priority. A musíme něco udělat s naším vztahem. Nemůžeme kolem sebe chodit po špičkách a čekat, až některý z nás udělá chybu, tohle nejde. Ničí to nás oba. Možná, že by mi Itachi mohl trochu poradit, jak na něj.
Chtěl jsem to vyzkoušet sám, nějak si k němu najít cestu, ale… já na to nemám odvahu. Nevím, jak s ním mám mluvit, o čem… bojím se, že to pozná. To, že ho miluju. Že… se mi vysměje a že… že… že já budu zklamaný, když mi řekne, že to je sice hezké, ale že on mě nebude nikdy milovat. Bude těžké trpět jeho milenky. Vím, že je mít bude. Že si je bude vodit domů. Ale… já s tím nic neudělám. Nezakážu mu to. Nikdy to nebudu moci udělat. V našem manželském svazku budu zastávat funkci ženy, matky, ne shinobi. Ženy se starají o domácnost a muže poslouchají na slovo. Dopadnu stejně. Strašně moc tohle nechci a zároveň…
"Naruto," probere mě ze zamyšlení Itachiho hlas.
Vzhlédnu, oba sedí u stolu a očividně na mě čekají. "O-omlouvám se, jdu pozdě."
"Ne, to nevadí." ujistí mě starší z bratří. "Stejně jsme si se Sasukem potřebovali pokecat."
střelím po jmenovaném pohledem. Tváří se… jako zpráskaný pes. Co asi řešili…? Mně? Nás? Ušklíbnu se, stejně je to jedno.
"Můžeme jít?" ujistí se Itachi.
"Ano."


Sasuke:

Doprdele. Rozbuší se mi srdce jenom když Naruta vidím. Zatraceně. Asi děsem z toho, co zase ten pošastaný Sasuke vyvede. …Vážně bych se sebou měl něco dělat. Připadám si jako schizofrenik. Nebo jsem paranoidní - nebo jsem paranoidní schizofrenik. Za chvíli z toho budu mít tik v noze. Uhn, jak vlastně vypadá tik v noze…? Musím se zeptat paralenu.
"Táta pravděpodobně nebude doma," zaslechnu zbytek jejich rozhovoru.
"Taky dobře. Ten chlap mě trochu… děsí." přizná Naruto.
Loudám se několik kroků za nima, abych s Narutem nemusel mluvit. A vlastně nechci mluvit ani s bráchou. Udělal mi v hlavě totální guláš.
"Sasuke?"
Sakra, a já doufal, že si mé nepřítomnosti nevšimnou. "Mákni, i ten slimejš je rychlejší než ty!"
Blížíme se ke křižovatce, ze zvyku se nejdřív rychle rozhlídnu, co kdyby náhodou zpoza rohu vyběhli Gai a Kakashi, že zase někde o něco závodí…? Ten jejich závod bych nemusel přežít. Itachi mě pozoruje se smíchem, Naruto chápavě.
"Kakashiho škola, co?" chlame se Itachi.
…Přitom jsem si jistý, že Naruto před chvílí udělal totéž.
"A táty se bát nemusíš." pokračuje Itachi v rozhovoru s Narutem. "On… má trochu děsivý pohled a poněkud drastické metody výchovy, ale je to moc hodný člověk. Je spravedlivý. A má nás rád. I tebe bude mít rád. I vaše dítě. Určitě." dodá pevně.
…Myslím, že nepřesvědčil ani sám sebe, natož Naruta. Jeho výchovné metody jsou tak drastické,že jsem se po cvičném tréninku s ním tak často budil v nemocnici, že mu Yondaime zakázal se mnou trénovat, haha.
"Že, Sasuke?" dožaduje se mé podpory ten magor.
"No jo, táta je hotový dědeček hříbeček." protočím oči a doufám, že mě Naruto neslyšel.
Ale podle jeho výrazu slyšel. Což nechápu, protože se usmívá.
 


Komentáře

1 Lulí | Web | 6. září 2011 v 13:58 | Reagovat

Hahááááá!!! Já se těěěšila na Osud?!, jako miminko na kus masa...tedy vlastně jako hyena na kus masa... uhn, ňahíí a zase jsem nááádšená! Ale že totálně :D Chňá, chňá!!! Dokonalý dílek... hej, jako, si jdu rychle ještě přečíst tu HP povídku na našem blogu, dřív, než dojde brácha (jsem na jeho kompu, pač táta spí, tak na "svůj" nemůžu a brácha není doma...) snad to stihnu :D Tak padám, měj se :D

Btw, nevím, kdy se dnes dostanu na skype a ani netuším, či tam budeš,ale pokud jo, tak pak pokecáme :D Pa

2 Lanita d'Angel | Web | 6. září 2011 v 17:06 | Reagovat

Jupí,jou !!! ... téda,člověku ... miluju Osud?! ... moje snad nejoblíbenější povídka na tomhle blogu ... och ... božínku .. jdu taky něco napsat!! nějak to zanedbávám!!! :D

3 Yuuko | 6. září 2011 v 19:55 | Reagovat

He? Cože? Paranoidní schizofrenik? Tik do nohy? Usmívá se na něho? *yuuko z toho umřela* Hej tak tohle je hustý! :-D  :-D Já chci ještě..éé nezní to trochu..éé jak to říct..divně? ...jo chtěla sem říct něco jinýho, ale přišlo mě to blbý xD...

4 Kiruška | Web | 7. září 2011 v 18:04 | Reagovat

Supeeeeeeeer....tahle povídka mě pořád naprosto dostává =DD protože já nemůžu...musím se prostě smát....hlavně u Sasana =DD

5 keishatko | Web | 8. září 2011 v 18:29 | Reagovat

šupr šupr dielik :D konečne niekto Sasukemu povedal čo má robiť...Itachi bol predsa len lepší :D

6 Naruto nee-chan | Web | 8. září 2011 v 20:25 | Reagovat

Paranoidní schizofrenik:-D A tik v noze? Já si u toho Sasana představila, jak sedí, čumí nahoru s tím svým debilním vrazem a cuká nohou:-D

7 vyjimecnost | Web | 9. září 2011 v 19:48 | Reagovat

Sice ti píšu do dílu 20, ale rozhodně se chystám přečíst vše. Máš totiž názory, které mně velmi zaujali a tento blog musí být skvělý jako ty.

Dneska večer si udělám čas a začnu číst.

Jinak děkuji moc za podporu!!! Moc si toho cením ;-)

8 kana | Web | 9. září 2011 v 22:42 | Reagovat

sem zvědavá, kdy dojde i na nějaký ten ´pohlavní akt´ mezi těmi dvěma, možná třema? :-D  :-D  :-D  :-D

9 Naruto nee-chan | Web | 10. září 2011 v 11:31 | Reagovat

[8]: A co tak 4? Nezapomínej na Itachiho nebo Shikamara nebo koho tím třetím myslíš. Já vím, incest se do téhle povídky jaksi nehodí, ale komukoliv může kdykoliv přepnout v bedně:-D

10 Majo | Web | 29. ledna 2017 v 12:09 | Reagovat

Opravdu žasnu nad tvým talentem :3 miluju tuhle povídku :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama