Díl 21.: Co kdyby mě slyšeli nadávat?!

13. září 2011 v 17:39 | Dr. Zloun |  Osud?! (Yaoi)


Mé milé děti!

...pěkně na vás seru, že? Hrozné se mnou, můžete mě klidně zbít. Ale abyste mě nebili do hlavy a ne kamenem, něco pro vás mám. Ano! Další díl Osud?!u! Kayleigh i Dr. Zloun se naprosto překonávají a v této povídce chytli druhý dech! (Za což jsem vděčna Elis, Lilálii a Kaně, miluju vás, holky, fakt.) No a protože máme mezi sebou dvě nová bejby, a to Bejbátko (můj syn) a Raven (Další dítě do sbírky!), věnuju dílek jim. A nezapomeňte, děti moje, strašně moc mi na vás záleží, opravu šíleně moc... (tak mě nezabíjejte, abych mohla dokončit všecky cykly xD) :)

Jó, a děti moje, můžete mi prosíííím moc prosím, Dr. Zloun kňučí, můžete Dr. Zlounovi hlasovat v akketce? Chce vědět, co se líbí nejvíc. A kdyybste mu v komentech mohli sdělit, z jakého důvodu, snad by i předl. A měl by novou chuť psát další díly povídek (třeba konečně toho Matea). :D


Naruto:

Nevím, jestli je to jenom můj pocit, nebo si to jenom namlouvám, nebo je to reálné a děje se to, ale zdá se, že Sasuke je nějaký… zamyšlený. A několikrát ho nachytám, jak na mě nenápadně kouká. Nechci vědět, co se stane. Myslím tím, co se stane v nejbližších pár hodinách. Zůstaneme spolu sami, v jedné místnosti, po několik dní. Bojím se toho. Nemyslím to tak, že se bojím Sasukeho přítomnosti, ale ojím se, že to nebude fungovat. Že nebudeme moci být ani přátelé, ani… či spíše natož něco víc.
"Naruto?" osloví mě Mikoto. "Jsi v pořádku?"
Zvednu hlavu od výborné večeře. "Ano? Ano, jsem v pořádku," usměju se na ni. Je moc milá A je fajn, že tu není Fugaku. Děsí mě. Takový… chladný pohled, moc nemluví, pořád se tváří děsivě vážně.
"Sasuke, je ti něco?" stará se Mikoto dál.
Pravda, asi se oba tváříme jak na pohřbu.
Na rozdíl ode mě se Sasuke ani nesnaží tvářit přesvědčivě: "Co…? Ne, mami, v pohodě, nic mi není."
"Jsou jen unavení, mami," vloží se do toho Itachi, když vidí, že se Mikoto nadechuje k protestům. "celý den stěhovali a malovali. Myslím, že se těší do postele."
Paní domu to uklidní a já se na Itachiho vřele usměju, pochopí to a spiklenecky na mě mrkne. Sasuke se dál nimrá v talíři. Očividně je nejen někde úplně jinde, ale i v jiné dimenzi, kdy si může vzít, koho chce, šukat, koho chce, a mít dítě s kým chce.
Začínám být cynický. Což mi v mé situaci nepomůže.

Sasuke:


Možná bych měl zajít za Dr. Zlounem, mívá dobré nápady, pokud má dostatek borůvkového koláče a vody z hajzlu. A pokud se kolem nepotuluje Lulálie se záchodovým prkénkem.
Zatraceně, Sasuke, začni přemýšlet jako člověk a ne jako Zoubková víla…
Sakra. Jsem myšlenkama tak v prdeli, že si ani neužiju to jídlo, co máma vaří. Kruci. Vidím, že to jsou rýžové kuličky, ale doprdele nemám tucha, jak chutnají! Všecko mi na jazyku hořkne, jenom zavadím pohledem o Naruta. Jsem idiot. Já vím. Když už to vypadalo, že bude relativní klid, musel jsem se opít a dělat takové píč-hlouposti jsem chtěl říct, jako třeba mu dělat nemravné návrhy a chovat se jako děvka a totální krypl. Vážně bych měl odložit hůlky a zatleskat si. Ale to bych vypadal jako ještě větší idiot, než Lulálie, o které si týpci z IKEA myslí, že je stolofil.
"Sasuke, jakou barvou že máte vyklovou ložnici?"
"Dr. Zlounskou…" ujede mi tiše, ale nahlas se hned opravím: "Co? No jo, jasně, barvu, tu máme," střelím pohledem po Narutovi, co na mě kouká se zdviženým obočím, asi slyšel poznámku o dr. Zlounovi, nevím, a potom po Itachim, který se trochu dusí rýží, si to zaslouží, hajzl, a pak se zase podívám na mámu. "no, oranžovou."
Podívá se na mě nějak divně. Jako bych byl… já nevím… psychicky v nepořádku.
Ona mi snad vidí do hlavy, nebo co?
Podívá se na Naruta a usměje se, jakoby… nevím, tím něco chtěla naznačit, nebo tak. Pokrčím si v duchu rameny a pokračuju v jídle, co ani nevím jak chutná. …Akorát všude okolo sebe vidím tu šílenou oranžovou. Sakra, nemohl vybrat aspoň… já nevím, černou? Ideální by bylo, nechat stěny bílé. Ale no jo, já vím, Moudrý klobouku, já vím. Je to jeho dům, já jsem jen poslíček, vyřiď, zařiď, přiběhni, podrž, udělej a zase jdi. No jo. To jsem to vyhrál, fakt.
Je docela fajn, že máme dneska zůstávat tady. Budeme mít každý svůj pokoj. Jako, že ještě nemusíme spát vedle sebe, v jednom pokoji. Myslím, že by ze mě mohl mít Naruto psotník. É… jak jsem se od Naruta dostal ke Kibovi? No to je fuk.
"Nachystala jsem ti pokoj v patře, není sice moc velký, ale je útulný. Itachi má pokoj naproti a v tom Sasukeho jsi už byl, viď?"
…uhn, jejich debat asi probíhá už pár minut. Sakra. Zase jsem vyl chvíli mimo. Za to může dr. Zloun, se mi přehrabuje v hlavě a já pak zapomínám na reálný svět.
"A ráno zase půjdete připravovat váš dům?" ptá se zase máma.
Kruci, zas že jsem něco pošvihnul. Vážně, sakra, tohle není moc dobré, měl bych se soustředit, co se kolem mě děje. A taky bych měl vymyslet, jak to dneska nějak… udělat… abych ještě na chvíli mohl mluvit s Narutem, ještě jednou se omluvit, velice důrazně omluvit, poděkovat, jak mě chtěl bránit před rozběsněným Itachim a taky… zkusit něco z toho, co mi poradil Itachi. Vážně a seriózně si promluvit. Bez přítomnosti Dr. Zlouna nebo někoho jiného z těch magorů. É, teda, těch dokonalých záporáků - co kdyby mě slyšeli na ně nadávat?! By mě připleskli na stůl, zmlátili záchodovým prkénkem, sežrali za živa a spláchli do záchodu.
Naruto:


"Itachi, běž prosím pro otce, Sasuke, vem svého snoubence do jeho pokoje, prosím," usměje se Mikoto, ale zdá se, že jí z očí šlehají blesky, zvláště po mladším synovi. Přijde mi, že je Sasuke úplně mimo a Mikoto je z něj nervózní. Spíš je to projev neúcty, že vůbec nevnímá, co jsme řešili.
"Samozřejmě, mami," vstane Itachi, poděkuje mamince za večeři a opustí místnost.
"Jistě, mami," chytí se i Sasuke, vstane, já ho následuju, oba poděkujeme Mikoto za jídlo a vyjdeme opačnou chodbou, než odešel Itachi. Hodlám mlčet a mluvit jen pokud to bude nezbytně nutné. Nevím totiž, co bych mu měl říct!
"Un, Naruto? Vím, že… je to ode mě neomalené, zvlášť, po té včerejší… é… no, prostě, po tom, co jsi zjistil, že jsem větší hovado než Dr. Zloun…" svěsí ramena a plácne se do čela.
Tohle nejspíš říct nechtěl.
"Strašně moc se omlouvám. Dost jsem pil a… ne, to není výmluva. Prostě, chápu, že…" naproti nám se zpoza rohu vynoří Itachi a Sasuke ihned zmlkne.
Zajímavé. Itachi se usmál a vrátil se za ten roh. I debil jako já ví, že tam stojí a poslouchá.
"Mohli bychom do mého pokoje, prosím?" zeptá se Sasuke zoufale.
Přikývnu, rozumím. "Jistě."
Uděláme da kroky, Sasuke otevře dveře do pokoje, galantně mi dá přednost, pak za námi zavře a chvíli se tak nějak podivně dívá na svou skříň, asi přemýšlí, jestli by nebylo záhodno ji přesunout k těm dveřím, kdyby Itachiho náhodou napadlo poslouchat za dveřma/koukat klíčovou dírkou/vpadnout nám sem s foťákem/kamerou/kondomy v ruce.
Pravda, šílený je na to dost. Možná bych měl Sasukemu s tou skříní pomoct…?
"Naruto, chtěl jsem ti jen říct, že… mě to strašně moc mrzí. To, co kvůli klanu prožíváš, to, co musíš udělat, nad čím musíš přemýšlet, proč takhel musíš volit a proč víceméně nemůžeš udělat jinak. Je mi to hrozně moc líto. Ale co mě mrzí nejvíc… že o tom mluvíš se všemi kolem… jenom ne se mnou."
 


Komentáře

1 tamias | 13. září 2011 v 18:16 | Reagovat

jů to bylo moc pěkné už se těším jak to bude pokračovat. :-) snad už ta wifi bude v pořádku jinak se v lázních nedostanu na net a to by byla katastrofa :-(

2 Kana~♥~ | Web | 13. září 2011 v 19:18 | Reagovat

kurňa sasuke........a ty se mu ještě DIVÍÍÍÍÍŠ???? no já ne ale ty se tváříš, jako že je ti to ty víš kde a kde má vzít jistotu, že se mu nevysměješ a nepošleš ho do patřičných mezí? a ještě něco.....jak..můžeš být ty...takový dokonalý uke...semem to nepochopím XD ale co vždy´t by to vypadalo divně, kdyby byl seme zrovna ten blonďák XD

a teď povídka: mě se líbí všechny...hlavně tedy Nováček, Podsvětí, Mateo, Život ve Scuderia Ferrari, Kalba u Uchihů byl fakt nářez XD a rozhodně Bomba I a II XD neptej se proč, sama nevím ale jedno vím jistě....ty povídky žeru a to všechny, bez vyjímky XD

3 Yuuko | 13. září 2011 v 19:46 | Reagovat

To co je tam napsaný vážně řekl SASUKE, ten Sasuke?? Tak to je drsný...ale víš co by bylo hóódně zajímavý a hódně dobrý...kdyby ses pokusila co nejdřív přidat další! *jaká změna...*

...oznamuju že první hlas zs Kalbu u Uchihů sem dala já :-D nemohla sem odolat xD protože to bylo první co sem u tebe četla a hlavně to bylo mega, ultra, hyper šílený, ujetý a hlavně úchylný!!
..jako já dneska asi umřu páč na mě něco leze..ne není to nic takovýho co by tě mohlo napadnout..je to obyčejná chřipka nebo nachlazení, obojí je na nic, páč mi doma všechno zakazujou xD Hlava mě třeští a bolí to, jako kdybych se s ní snažila prorazit zeď. A málem bych zapomněla..můj mozek kolabuje kvůli kyslíku, NEMŮŽU dejchat..

..hele já sem dřív prohlašovala že se na střední budu učit abych hnedka nevylítla, ale né...ještě teď nemám nachystaný učení! :-D *no jo...ona rači pude dvě hodiny ke Keigh na blog než aby na 5 minut otevřela ten zas..ehm..blbej sešit* tak já se loučím a zítra možná dorazím na skypa...doufám že tě nenakazím :-D :-D

4 Raven | Web | 13. září 2011 v 21:01 | Reagovat

Jé, když už jsi mi věnovala jeden díl (a Bejbátku, přirozeně) to bych si to asi měla přečíst co? :D
Dobře, ozvu se až přečtu všechny předcházející kapitoly...:))

Mimochodem, moc děkuju...:))

5 Lanita d'Angel | Web | 14. září 2011 v 17:41 | Reagovat

Super .. třeba se Sasuke aspoňn trochu srovná ... jako v té jeho kebulce ... v tom Dr.Zlounském výtvoru :D ... Těším na další díl

6 Kiruška | Web | 14. září 2011 v 21:26 | Reagovat

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....mega kawai...Sasukeho pochody mě nikdy nepřestanou dostávat =DDD a nemáš moje ICQ...protože sis neřekla =D

7 Raven | Web | 14. září 2011 v 21:47 | Reagovat

Tedy...Ty jsi mi fakt věnovala jeden díl téhle naprosto dokonalé povídky? (♥___♥)Jako fakt? Tak to je...nepopsatelné. Jsem nadšená....:D
Ha, ten konec, no konečně se Sasuke začal chovat trochu *nemůže najít správný slovo* ehm...upřímně?
A Sasukeho myšlenky jsou dokonalé :D Vážně tě obdivuju, že to napíšeš. Jako napsat fajn povídku je jedna věc, ale napsat něco tak vtipného...:D

8 Elis | 16. srpna 2012 v 1:45 | Reagovat

Já už ti prostě musím napsat koment! Jako ty fakt nádherně píšeš a na tvých povídkách jsem momentálně hooodně závislá... je to mazec! Totálně a krutopřísně! Nemám slov (taky je to možná časem :-? ) Každopádně jsem ve tvým psaní po uši...ne, po culík ála Shikamaru, jo. :-P A to jsem tu jen třetí den :-D

9 Keigh | Web | 16. srpna 2012 v 3:01 | Reagovat

[8]: A já co za magora to čte proboha Osud?! a ona to Elis. Tak to je v pohodě. :D:D:D Jsem ráda, že se ti líbí, zlato ^^ A těším se na tebe, až tě konečně poznám^^

10 Elis | 17. srpna 2012 v 0:16 | Reagovat

Jejda jejda, mám tak trochu pocit, že sis mě spletla s jinou Elis. Já sem psala koment poprvé a nechtěla jsem někomu čmajznout přezdívku či tak jako :-) Ale fakt ti tenhle blog musím hooodně pochválit :-D Projela jsem už mnoho blogů a "kvalitnějších" (za což považuji i ten tvůj) je poměrně málo. Fakt fakt a jestli chceš, budu ti sem psát třeba jako Elvis, páč nepsat sem komenty fakticky nejde :-P (un, v dobrém slova smyslu jo ;-) )

11 Keigh | Web | 17. srpna 2012 v 1:41 | Reagovat

[10]: Ou, promiň! Promiň! To se teda omlouvám, ale teda děsně moc děkuju^^ Jakože, bylo by to lepší, kdyby sis pozměnila přezdívku^^ A jsem strašně moc ráda, že mě považuješ za jedny z těch kvalitnější, ačkoli blog nemám ani dva roky. Moc si toho vážím, i tvého komentáře. A ano, těch kvalitních stránek se slashem je strašně, strašně, strašně moc málo. Což je samo děsná škoda...

12 Elza | Web | 17. srpna 2012 v 16:51 | Reagovat

Děsná děsná škoda, přesně! A tolik fandomů či párů je tak ojedinělých...zatím jsem třeba potkala jen jednu jedinou slash povídku na téma Stopařův průvodce po galaxii...jednou na to 100 pro něco napíšu :-) Jinak, Elza vyhovuje? :-D
PS. na stáří blogu vůbec nezáleží - tedy, vzhledově možná jo, můj blog (ten starší) je dooost takovej dětskej...ne jako prdelka holej, ale takovej, nic moc...tak to s Dr. Mozkem, Elfem a Lili pozměňujeme a byla bych ráda, kdybys mi mohla občas udělat inspekci a zkritizovat ho (ten blog a obsah ;-) ) V podstatě jsme (krom Dr. Mozka a Lili) nezkušený chocoba :-D , takže by nám tvé rady byly jistě ku prospěchu :-) Ovšem, když budeš mít čas a náladu. Zatím tam máme jednu povídku, ale rozjíždíme to s pedálem u podlahy :-P un, jsem se trochu  rozepsala, tak raději mizím...ze scény s Rakeťákama a Mňaůůů 8-O

13 Lucy | 26. srpna 2014 v 19:08 | Reagovat

Itachi tam vpadne s kondómami v ruke...
ÉÉÉ, šialená predstava, keďže ho neznášam! :-! :-?

14 Majo | Web | 29. ledna 2017 v 12:42 | Reagovat

Sasuke je horší než doktor zloun :D iii ať jde Itachi za nimi at dají trojkuuu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama