Druhá šance 2/2

23. září 2011 v 22:51 | Keigh |  Harry Potter slash

Aneb, všichni víme, že mě blog.cz nenávidí. ...Délka článku je omezena na 40 000 znaků.
"To si ze mě děláš srandu, Harry, že jo?" ujišťuje se Ron.
"Ano náhodou." zavrtí hlavou. "Vem to jako fakt. Brumbál má pravdu, každý má na výběr."
Zvedne se a odejde od stolu, nemá cenu jim tohle vysvětlovat. Celou včerejší noc, slíbil Dracovi, že to zůstane jen mezi nimi dvěma. Ale poví to Brumbálovi. S tím Draco souhlasit musel. Svěřil mu včera v noci důvod, proč je tak zamyšlený a proč ho tehdy našel Harry plakat, a taky všechno kolem. Pán Zla trestá jeho otce za to, co se stalo v Odboru záhad, dal Dracovi téměř nesplnitelný úkol, zabít Albuse Brumbála a nejpozději do konce roku do hradu dopravit smrtijedy, pokud se mu to nepodaří, zabije jeho i celou rodinu. Tohle svým přátelům prozatím říkat nebude, ačkoli by se tím vyřešila spousta nepříjemností. Ron a Hermiona si zkrátka musí zvyknout, dokud jim to draco nebude chtít sám říct.


"Kdybych v prváku nebyl hnusný, mohli jsme být kámoši už tehdy," pousměje se Draco.
"No jo, byl jsi arogantní idiot," protočí oči Ron.
"Já vím," povzdechne si Draco.
"Hej, v pohodě, fakt. Co bylo, bylo. Teď jsi na naší straně, takže... v pohodě. Kámoši." mávne rukou.
Harry naproti v křesle se tváří až příliš spokojeně. Nečekal, že to bude tak jednoduché. Postačí omluva a Dracovo něžné, panenkovské chování a upřímná lítost, a všichni, ne jen Ron a Hermiona, zapomněli na aroganci prince Draca Malfoye. Už není Malfoy, už je jen… Draco.
"Draco? Mám pro tebe a Harryho vzkaz od Brumbála, máte se dostavit do jeho pracovny. Hned.""Tohle se ještě nikdy nestalo!"
"Moudrý klobouk se přece neplete!"
"Přece nemůžeš přejít s koleje na kolej."
"Tohle je teda vymoženost!"
"Brumbál říkal, že ještě nikdy nikoho nepřeřadili, ale tak nějak si myslí, že na mě má Nebelvír dobrý vliv." usměje se Draco stydlivě.
"A co ostatní ze zmijozel? Nebudou ti teď dělat peklo?"
"Zmijozel jak zmijozel," podotkne Hermiona. "Spíš… co na to tvůj otec…?"
Draco smutně svěsí koutky. "Nedozví se to. Ne ode mě. Já už ho nechci znát. Za chvíli budu plnoletý, můžu se o sebe postarat sám."
"Hej, hej, hej, brzdi, kámo," vloží se do sporu Ron. "nikdy nejsi sám. Jsme kámoši. A moje máma tě bude milovat, uvidíš."
Draco se začervená a roztomile sklopí stydlivý pohled k zemi, načež Hermiona ho obejme okolo ramen: "To je samozřejmost, Draco."
Cítí se výborně, jako ještě nikdy. Nepodařilo se mu mít přátele, kteří by za ním stáli v dobrém i zlém. Jeho přátelé… byli stejní, jako byl on sám. Ale asi nebyla jiná možnost, vzhledem k tomu, kde přátelství hledal. Zmijozel není zrovna soudržný a láskyplný a přátelský. Draco se na své nové přátele usmívá a má je rád a nebojí se, že mu za zády nasypou něco do pití. Ron je magor, Hermiona moc chytrá, Dean je pyroman a Seamus je trochu náladový a Neville je trochu…no…jednodušší, ale jsou to moc milí lidi. Jsou to jeho… přátelé. A nad nimi všemi je Harry. Vyhledá ho pohledem a usměje se na něj, ačkoli on zase hledí do knihy a zdá se, že přátelům kolem nevěnuje jediný pohled. Draco sklopí oči a snaží se zakrýt svůj smutný výraz.


"Hermiono?" zašeptá k dívce naproti sobě.
"Hm?" zamumlá nepřítomně, je s ní těžká domluva, když čte, nesoustředí se na nic jiného.
"Potřeboval… bych… si o něčem promluvit, víš? Něčem… ohledně…" koktá Draco, snaží se zůstat nenápadný, hlavu skloněnou ke stolu, pohled zabodnutý do jedné stránky v knize už více než půl hodiny.
"Myslíš, že jsem tak slepá a nevidím to?" zeptá se Hermiona až nepřirozeně živě, na to, že čte. A pak si Draco uvědomí, že ji taky už alespoň půl hodinu neslyšel otočit list knihy.
Draco zmateně vzhlédne. "Tys.."
"Jistěže to vím, dokonce i Ron si všiml, jak po Harrym koukáš." pousměje se.
"Hn, ale… on si nevšímá." posmutní zas.
Hermiona mávne rukou: "Prosím tě, kromě tebe už ho nic nezajímá. Dokonce se minulou sobotu vykašlal na trénink, aby tě podpořil, když ses rozhodl nám všechno říct ohledně… ty-víš-koho." ztiší Hermiona mimoděčně hlas.
Draco uhne pohledem, dělá, že ho příšerně zajímají názvy a piktogramy na hřbetech knih na nejbližší poličce, také se snaží zastavit ten pocit neustálého trapného červenání. Hermiona to ví. Ron to taky ví. Oba to vědí a ani jeden ho za to nesoudí?! O tomhle se mu v minulosti leda zdálo! "Myslíš… že by měl… zájem?"
"Začít si s tebou vztah? No jestli ne, je opravdový idiot." usoudí Hermiona a zatvrzele se skloní ke knize. Pak se pro sebe pousměje, tuší, jaká otázka teď přijde.
"Takže… myslíš, že bych… mu to… tak nějak měl… říct?" červenání už nejde potlačovat, ale ani radostnou touhu výskat a skákat do stropu, Hermiona totiž s Harrym jistě mluvila a proto si je nyní tak jistá tím, co Dracovi říká, navíc ten její úsměv…!
"Co kdybys počkal… na večer, jestli třeba Harry zase nevymyslí nějaký nepovolený noční průzkum hradu?" zašeptá Hermiona a spiklenecky na něj mrkne.
Dracovy rty se samovolně roztáhnou v široký úsměv: "Hej…! Ty víš něco, co já ne!"
"A ty se to dozvíš dneska večer, jako poslední, ale dozvíš se to." zasměje se Hermiona, pohotově uhne před přátelským plácnutím, které jí chce Draco věnovat a zašklebí se na něj. "Musím na runy, blbý nápad, mít je v pátek odpoledne, já vím, měj se!"Dvě ruce ho náhle uprostřed rozhovoru s Deanem, Ronem a Seamusem zatáhnou do učebny, přibouchnou za ním dveře a cizí ústa se přisají na jeho, dlaně se sunou pod hábit, shazují ho z ramen, svlékají svetr, rozvazují vázanku, neurvale odepínají knoflíky košile a shazují ji na zem, rty opustí ústa, jazyk se přesune po bradě na krk, šíji, bradavky, dlaně stále hladí boky, rychle se vsouvají pod kalhoty, jazyk a rty líbají bříško, blonďaté vlasy ho lechtají na podbřišku, když se Draco skloní a rychle uvolní zapínání kalhot, vsune ruku pod ně a vysvobodí Harryho naběhlý úd z těsného prostoru, aby jej mohl hladit, olizovat žalud jazykem a druhou rukou jemně tisknout varlata. Harry byl vzrušený okamžitě už ve chvíli, kdy ucítil, jak jej Dracovy dlaně uchopily za boky a vtáhly jej do téhle místnosti, Draco se proto nemusí ani moc snažit, aby Harry zaskočeně zasténal a aby z vrcholku jeho penisu stekla bělavá tekutina."Sakra, tohle nesnáším," zamumlá Ron do Hermionina ucha, když Draco zvedne ruku, že potřebuje na záchod rovněž.
"Proč?" nechápe Hermiona. "Přej jim to, je úžasné, že jsou spolu."
"Jo, ale proč…" bezděčně ještě více ztiší hlas. "proč si musí chodit užívat v hodině na záchody?"
"Je to adrenalin, vzrušuje je to." pokrčí rameny Hermiona. "Někdo může přijít, vidět je,… slyšet je…"
Ron od ní odtáhne a podívá se na ni jako na blázna: "Vždycky jsi mě děsila, ale poslední dobou se překonáváš."
Hermiona se usměje: "Na rozdíl od tebe jim to přeju."
"Ale já jim to taky přeju," protočí oči. "Akorát to zase budu já, od koho budou chtít opsat zápisy z lektvarů!"
"Jakto, že ty?ů podiví se Hermiona a cítí se být trochu uražená.
"Protože od tebe budou chtít opsat úkoly, abych to pak od nich mohl opsat já."
Hermionin výraz se rozjasní, tím se vysvětluje mnoho věcí, například, proč Ron od té doby, co jsou Draco a Harry spolu, nežadoní, aby mu dala opsat úkoly."Uh, kde jsi k téhle místnosti přišel?" odváží se zeptat.
"No," pousměje se Harry. "Vlastně loni, když jsme tady secvičovali s Brumbálovou armádou. Prostě… místnost, kterou nikdo nemůže objevit, kromě těch, kteří vědí, kde je a jak ji najít. Jmenuje se místnost nejvyšší potřeby a objeví se jen ve chvíli nouze. A je vybavená vším, co potřebuješ."
Dracovi před očima přeběhne milion věcí, které znamenají nouzi a co všechno by se v té místnosti při ní mohlo objevit. Jeho představivost se zastaví u s´pojmu lubrikační gel, který se v jeho mysli mihne hned po pojmu kondom. Co ale Draco vědět nemohl - věci, na které osoba myslí a jsou pro osobu důležité ba nezbytné se v místnosti objeví rovněž, tedy obojí, na co pomýšlel, se záhy zcela nečekaně vyskytne na do té doby prázdném nočním stolku vedle obrovské postele z mahagonu a povlečením z rudého sametu. Draco zatěká pohledem, toho náhlého zjevení si nešlo nevšimnout, Harry to musel vidět, ale netváří se překvapeně, naopak, vypadá… spokojeně? Je možné, že oba mysleli na totéž?
"Ačkoli je tohle místo úžasné, vždycky mě trochu děsilo. Víš? Jako… že ti vidí až do žaludku a umí ti číst myšlenky, takže když jsem tu byl minulý týden, byly tu jen tvoje fotky všude po stěnách a taky…-" Harry se zarazí, vážně tohle řekl nahlas? Zalije ho ten příšerný pocit neuvěřitelného trapna. "É, ehe, heh, no, chtěl jsem říct, že… je to pro dnešní noc nejlepší místo."
Draco se snaží potlačit smích, alespoň není sám, kdo se pořád ztrapňuje, a tohle může být i ku prospěchu. Otočí se ke svému příteli a uchopí jeho tvář do dlaně, aby ji mohl natočit k sobě, Harry okamžitě zapomene, že se chtěl koktavě omluvit, a nechá se bývalým princem políbit. Hluboce, pomalu, láskyplně. Položí dlaně na jeho boky, jemně se o sebe třou, zatímco se jejich polibek stává vášnivějším, rychlejším, udýchanějším.
Ani přesně neví, kdy ze sebe shodili hábity i košile a dostali se na postel, Draco leží na zádech a Harry se rukama opírá vedle jeho hlavy, líbá jeho tváře, saje ušní lalůček, špičkou jazyka přebíhá polituře milencova ucha, sjíždí na krk, jemně kouše a líbá jeho porcelánovou pokožku, snáší se níže k hrudníku, líbá a dráždí bradavky, jednu, druhou, otírá o ni zuby, dlaněmi i prsty tiskne jeho stehna, sune ruce výš na zapínání kalhot, rozepne jej, stáhne je z Dracova těla a přejede po jeho penisu celou dlaní, pěvně ho obemkne dlaní a nasadí táhlé dráždivé tempo, Draco se prohne a a přes otevřené rty zasténá, Harry se natáhne k druhé bradavce a i tu polapí do úst, olízne, něžně skousne a při tom nepřestává třít jeho penis, Draco jeho snahu oceňuje naléhavými pohyby boků i sténáním, Harrymu se nastalá situace zamlouvá, sesune hlavu na úroveň Dracových boků, jazykem olízne kapku touhy, vytékající z milencova údu, obkrouží žalud a pohltí ho do úst, rukou neustále udržuje ono táhlé tempo, postupně zrychluje, zatímco jazykem dráždí jeho vrcholek.
"Harry…" zašeptá horečnatě, zvedne ruku a sáhne po gelu na nočním stolku. "prosím…""Doprdele," zamumlá Ron.
Draco se nenápadně usměje, Harry vyprskne smíchy a Hermiona protočí oči.
Harry rozpustile vyplázne jazyk na své přátele: "Hned?"
Ron zvedne hlavu, podívá se na ten protivně šťastný zamilovaný pár a až pak mu dojde, co řekl a jak si to ty dvě buzničky vyložily: "Proboha, to už si nemůžu ani v klidu zanadávat, aby si to ti dva nevzali osobně nebo ještě hůř - doslova?!" dodá naoko napruženě, když se Draco nahne ke svému příteli a políbí ho krátce na rty.
Hermiona ho pleskne po ruce, aniž by vzhlédla od rozdělaného úkolu z bylinkářství: "Nerozčiluj se." namočí brk do inkoustu. "Jestli chceš vědět, co na tom ti dva mají, můžeme si dnes taky vyzkoušet anální sex."
 


Komentáře

1 keishatko | Web | 24. září 2011 v 10:17 | Reagovat

ten koniec to zabil...umrela som :D :D :D parádna poviedka :)

2 Luli(na) | Web | 24. září 2011 v 10:59 | Reagovat

Keiiiiiiiiiiiiiiiigh!!!!!

BUM BUM BUM BUM BUM BUM BUM BUM BUM BUM BUM BUM....

Jako....jako...JAKO?!... to... co to...jak to...proč to???

Tywe! tywe tywe tywe!!!! Ten konec.....no ty vole?! Hermiona mě právě zabila....totálně... hej jako, to bude zázrak, když já dojdu na tu tramvaj... pač už teď chcípám smíchy a můj stůl je mírně potlučený... he...hehe...he....No prostě vražda!

3 Kana~♥~ | Web | 24. září 2011 v 11:17 | Reagovat

Hermiona to řekla? o muj bože...keig...já tě snad něčím přetáhnu...prostě násherná povídka....bože snad někdy na draca a harryho ještě někdy napíšeš XD

4 Twins otaku-Wichiten | Web | 24. září 2011 v 12:25 | Reagovat

*dočetla* ten konec... Jo ty prostě chceš a musíš zabíjet že? :D no jako celá povídkanemá chybu...teda HP nemusim ale tvoje povídky miluju... fakt krásný :)

5 Kira | Web | 24. září 2011 v 19:34 | Reagovat

Konec to zabil :DDDDDDDDDDDDDD

6 Ilay^^ | Web | 25. září 2011 v 0:04 | Reagovat

*dead*...xD
říkala jsem ti už někdy, že jsi úžasná? jestli ne ta: "Jsi úžasnááááá **-**"
Já ani nemám slov k téhle povídce, vrátila jsi mi závislost na tomhle páru, ta povídka ten Draco v ní to je něco neuvěřitelného.... Povídky na HP musíš psát častěji protože tohle je opravdu klasa, nějaká ta delší jednorázovkaaa :D co by za ni děti v africe dali :D ty asi nic ale já naprosto všechnooo...xD
Prostě nádherááá :D awww **-**

7 Yuuko | 25. září 2011 v 13:27 | Reagovat

Božéééé! To si děláš srandu ne? *brečí smíchy*
Ten záchod! Ta místnost nejvyšší potřeby! Pak jak ho tam někam zatáhnul! A teď Ron a Hermiona! *mrtvá pod stolem*
A to Ronovo "Doprdele" Prej hned? ..Může umřít duch? Ne stal se ze mě zombík a pak sem umřela znova...a jestli si myslíš že to nedává smysl tak se mi nediv prosím, já po týhle povídce nemám smysl vůbec v ničem..a to se mám učit fyziku...

Ty seš normální vrah! Ne počkat ty NEjseš normální...Ale mijulu tě! xD *jo ona má pro tohle slabost*

8 Raven | Web | 25. září 2011 v 16:41 | Reagovat

Keigh, to je super!! Ten konec to absolutně zabil xDD A prej "doprdele. Hned? :D" To bylo dokonalé!!
Sakra, je mi líto, že já prostě neumim psát takový ty sáhodlouhý komentáře, který přesně vyjádřej jak to bereš. Napsala bych ti tu úplnou slohovku!
Je to skvělé, hrozně moc ti za ni děkuju :)) Je to úžasnej dárek k narozkám!
Ty prostě píšeš...*nenachází slova* dokonale! hrozně se mi píbí na začátku, ty myšlenky Harryho a tak...:))
Ještě jednou díky za krásné přání i dárek :))

9 Ivet | Web | 26. září 2011 v 23:39 | Reagovat

Tak ten závěr mi na Hermionu opravdu neseděl, ale kdoví, co s ní přátelství s Dracem a Harrym udělalo. :-D Jinak parádní povídka, moc jsem se bavila. :-)

10 Monnnon | 29. ledna 2012 v 23:25 | Reagovat

[9]: Mě na ní seděl úplně přesně...vsadím se že říká místo kouření orální sex.

11 Katy ^^ | Web | 22. února 2012 v 20:59 | Reagovat

Keiiiigh! :D Já tu Jolanu zabim, tím, e mi dala adresu na tvůj blog mi vypěstovala naprostou závislost :D
Tohle je úžasná povídka, ale tak, jiné už od tebe nečekám :D
Ten konec... ten... nemám slov :D

12 terkic | Web | 24. února 2012 v 10:51 | Reagovat

povídka celkově výborná a konec ten mě úplně odrovnal:D

13 Blangela | Web | 23. dubna 2012 v 11:38 | Reagovat

Hele...vážně myslíš, že takhle:
BRUMBÁL trestá jeho otce za to, co se stalo v Odboru záhad, dal Dracovi téměř nesplnitelný úkol, zabít Albuse Brumbála a nejpozději do konce roku do hradu dopravit smrtijedy, pokud se mu to nepodaří, zabije jeho i celou rodinu.
...je to správně? :DDD

14 Kayleigh McCamyo | Web | 23. dubna 2012 v 12:09 | Reagovat

[13]: Nerozumím.

15 Blangela | Web | 23. dubna 2012 v 12:15 | Reagovat

Konečně se mi potvrdilo, bže Hermelína je úchyl xD To je prostě zabité :DDD Jako celá povídka je ale úžasná :) Až na to škobrtnutí na začátku je to dokonalost :)

16 Blangela | Web | 23. dubna 2012 v 12:16 | Reagovat

[14]: Místo Voldyho tam máš Brumlu...

17 Blangela | Web | 23. dubna 2012 v 12:17 | Reagovat

btw, tady je už dobrej web, jsem si nevšimla xD

18 Al. | Web | 27. října 2012 v 9:45 | Reagovat

Holka proč mi tohle děláš?! Už mám vytipovaných 7 nejlepších blogů se slash povídkami o HP a také s originálními povídkami. Na polovině mám rozečtenou nějakou kapitolovku, na dalších už se chystám na  jednorázovky a zjistím, že tady než všechno přečtu, tak budu mít šediny! ;D Ou, jak jsem ráda, že jsem na tenhle blog narazila!
Mimochodem, děkuju za komentář a započítej si mě do stálých návštěvníků! ;)

19 Vlarisa | 3. dubna 2013 v 14:51 | Reagovat

:D Hermiona je nekdo... :D

20 Sim (Malfoy's fan) :') | E-mail | 18. září 2013 v 18:25 | Reagovat

Ahoj.. :)
Nu.., první část byla perfektní, no.. ale ta druhá už ..ne, jelikož: Draco není buzna!... ach... chudáček on.. :''(((

Vždy jsem chtěla najít nějaký takový příběh o Dracovi z 6, ale to že jsou Harry a Draco gayové.. no hrůza..
Dosti škoda, že jsi to vymyslela takhle.. Mohli být jen kamarádi, ne žádný buzny...-_-' :'(( ... chudák Dracoušek.. docela zneuctění! ..

co dodat no... :'/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama