Jeden rok!!!

16. září 2011 v 9:53 | Společnost Dr. Zlouna a Nepřátel s r.ž.Milé děti,


dnes je ten slavný den, kdy Dr. Zlounský Yaoismus slaví své narozeniny, své a první! Přesně před rokem mi ruply nervy a po 6 měsících přemlouvání a dohadování a vůbec všeho, jsem se rozhodla všem, kteří naléhali, abych své povídky zveřejnila, vyhovět a skutečně se stala dalším z mnoha blogerů. Teda, yaoi blogerem. (Těch je taky spousta. Všimlu jste si?)Všimli jste si nového designu? Je nádnherný a dokonalý a krásný a nejhezčí ze všech, které jsem kdy viděla. Protože je můj, ale hlavně proto, že to je dárek od Lulí-chan, a je to její dárek pro Dr. Zlounský yaoismus, strašně moc ti děkuju, bejby, protože vzhled je přesně podle mých představ a taky tě to muselo stát kromě času i pevné nervy (myslím jako, opravdu pevné, páč já jsem super-vybíravý člověk.) a strašně moc ti za dárek děkujeme já i Dr. Zloun se svou Společností Nepřátel.


A abyste z toho měli něco i vy, slibuji, že dnes zveřejním určitě jednu Momentku, jeden díl Matea, Osud?!u a pokud se zadaří, tak i jednoho dílu Života ve SF a co je hlavní, zveřejním novou kapitolovou povídku, která už má od včerejška název: "Překvapení", možná sem dám dokonce dvojdíl...?


Tedy, můj milovaný Dr. Zlounský yaoisme: přeji ti do budoucna spoustu dětí a bejbat a bejbátek, které se k tobě budou rády vracet, aby tě měla tvoje bejbata a bejbátka ráda, aby nás admin blogu přestal nasírat, abys měl velkou návštěvnost a hodně komentářů, abys byl stále stejně, či možná ještě trochu více úchylný, aby se rozšiřovala zásoba záporáků, kteří zde účinkují, aby přibývalo yaoi povídek a obrázků a hlavně, hlavně abys mi vydržel a abychom spolu oslavili i tvé druhé, třetí, desáté narozeniny. :)


S přáním všeho oslavného a ročního a krásného
Dr. Zloun, Zoubková víla, teplý Ken, Kouzelná hůlka, Borůvkový koláč, Sephyho trapně dlouhý meč, Banány, Šavlozubé ponožky, Paralen, Voldyho had, peďák Oroxich a opomíjená Stará děvka (Itachi)
 


Komentáře

1 Raven | 16. září 2011 v 10:46 | Reagovat

Jé, ten dovej design je krásnej!! :))
Jo, taky ti přeju všechno krásné a tak podobně, no dovedeš si to představit...:D A nepřestávej psát! ;-)

2 Lulí | Web | 16. září 2011 v 11:58 | Reagovat

Haha, tak jo Dr. Zlounský Yaoisme! Přeju ti taky všecko nejúchylnější, hodně zvrácenosti, yaoiismu, ujetosti, hodně banánů a pomerančového džusu, hodně povídek, hodně obrázků, hodně povídek, pak ještě dalších povídek a dalších obrázků.... a povídek a yaoi a úchylů a obrázku a povídek!!!

Jo a Lulálie s Chulem taky přeji hodně všeho - mi tu stepujou za zadkem a ječí jak šílenci s takovýma těma kloboučkama a píšťalkama... a lítá tu hodně papírků....

Jo a jinak, jsem ráda, že ten lay se ti tak líbí.... jo, vážně mě stál pevné nervy... ale ty s tím nemáš nic, nasíral mě jedině blog.cz :D :D :D

3 Lulí | Web | 16. září 2011 v 12:08 | Reagovat

5 litrů jo? Fajn, takže... Dr. Zloune, smiř se s tim, že na hajzl se nedostaneš, pač já budu chcát co pět minut :D Teda, pokud to nevysměju a nevymlátím hlavou do stolu :D No, uvidíme :D BUhahahahahahahahahahahahahahahahahhaha!!!

Lulálie s Chulem ječí, že chtějí jít taky :D

4 Yuuko | 16. září 2011 v 17:34 | Reagovat

Tak já se připojuji ke gratulantům!! A blogu přeju hodně čtenářů, nových super úchylných lidí, hodně komentářů....pak taky přeju admince a Společnosti nepřátel hodně velkou produktivitu a nápady *všimli ste si jak se snaží dělat chytrou? xD* a taky přeju všechno nejlepší a všechno to ostatní co se přeje....
Prostě přeju co nejvíc úchylností a všechno co k tomu patří!! xD

5 Naruto nee-chan | Web | 16. září 2011 v 18:43 | Reagovat

Omedetou gozaimasu! A ten lay, já hned věděla, že to dělala Lulí:-D Že je dokonalý? Gaara-chan, Eloušek, Narutík...sice je tam ten debilní Sasan a debilní Light, ale v záplavě těch kawaii/sexy/super kladných a extra hodných andílků se to naprosto ztrácí:-D A víš, co? Věnuju ti povídku;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama