Díl 38.: Znásilněn Fugakem?!

23. února 2012 v 20:49 | Keigh |  Osud?! (Yaoi)
***
Znáte ten pocit, kdy si říkáte... doprdele... jaký že to mělo mít význam...?!

Jo?

No tak to pokračujte pod perex.
***


Znásilněn FugakemNaruto

Připadám si fakt nervózní. V tom svátečním kimonu musím vypadat jako idiot. A taky mi není o nic líp, když musím být zavěšený do Sasukeho. Procházíme celým sálem a zdravíme všechny ty kamenné xichty, teda, členy klanu Uchiha, samozřejmě.

Nejvíc ze všeho mě děsí, že budu muset asi být jako oni. Prostě… kamenný xicht, žádné emoce, žádné blbnutí s kamarády, nic, jenom… kruci.

"Dobré odpoledne," usměju se na postarší a poněkud prostorově náročnější ženu, čekám asi kamenné kývnutí, nebo arogantní pozdrav, ale ona se usměje! Vážně usměje, hezky, přátelsky, živě! Že by Uchiha klan měl i černé ovce? - teda, vzhledem k protikladu to asi budou spíš bílé ovce, že?

"Dobré odpoledne, Naruto, moc ti to sluší. Sasuke, máš štěstí, že to osud přisoudil právě jeho, vaše čakry spolu sice soupeří, ale v mnohém se skvěle doplňují, to osud věděl už tehdy." usměje se a odcupitá.

"Vědma, huh?" zamumlám.

K mému údivu se místo protočení očí nad mou poněkud nevhodnou poznámkou jen zasměje. "Není vědma, ale její empatie jsou natolik silné, že poměrně přesně dokáže odhadnou sympatie a nesympatie dvou lidí, kteří spolu třeba jen mluví. Je velice vnímavá a moudrá žena."

Empatie? Vcítění se, soucit - tohle vážně funguje i v Uchiha klanu?! "Jakto, že jste ji ještě neupálili?"

Teď se rozesměje skutečně, až se po nás někteří přítomní otočí. Je mi jasné, co si myslí, ten blonďák je tak blbý, až to rozesmálo našeho prince, ale Sasuke mě políbí na tvář: "Vážně se mi líbí tvůj humor."

…Ale já to myslel smrtelně vážně…

"Chie Uchiha je jednou z nejváženějších lidí v klanu, je členkou naší rady. Moudrá a vysoce spravedlivá žena. Skutečně."

Jméno tomu odpovídá, Chie je pokud vím moudrost, nebo moudrá. No, jasnovidka by se mi hodila víc. Potřebuju nějak přežít svatební noc a na výmysly a zabití se nebo něčeho obdobně šíleného a nepravděpodobného mám už jenom dva dny.

Za dva dny spolu lehneme. Popelem, samozřejmě.

Sasuke:

Vidím na něm, jak moc se mu tady nechce být, jak moc by mnohem raději zůstal u Hinaty se všemi dívkami, místo aby se přetvařoval před klanem, aby se mu zalíbil, a oni ho přijali mezi sebe, ačkoli on do něj vůbec nechce patřit.

Svět je plný paradoxů, ale ten jeho je nejsmutnější. Vážně je mi ho moc líto. Chtěl pro něj něco udělat, cokoli, ale vím, že to, co by mu udělalo největší radost, je dost v rozporu s tím, co udělat musí.

Nemám jak mu pomoci. Ačkoli bych příšerně rád, už jenom proto, abych mohl vidět jeho smích. Možná kdybych věděl, že teď je jenom nervózní, že je to jenom počáteční strach a že se to pak srovná, neměl bych takové výčitky, ale vím, že on se s tímhle nesrovná nikdy. Musí se obětovat pro blaho vesnice. Pro blaho země. Pro mír na celém světě.

Kdo by to byl řekl. Jedna jediná svatba. A kolik tisíců, desetitisíců životů to zachrání.

Naruto:

Je to jako banket upírů. A všichni by chtěli ochutnat mou krev, protože jsem jediný člověk široko daleko. Kam jsem se to sakra nechal zatáhnout?! Ale je pravda, že to není tak příšerné, jak jsem předpokládal. nám teď spoustu Uchihů jménem, většina z nich je poněkud… řekněme… neveselá, ale někteří, třeba ta Chie, nebo několik mladších žen členů Uchiha. Ženy všeobecně jsou docela normální, myslím tady, v klanu, ale jejich partneři?

Sakra, kam jsem se to dostal?! No jo, jediný normální chlap široko daleko je Itachi, který se pořád usmívá a flirtuje s dospívajícími slečnami. Jo, na něj to sedí. Ačkoli… nevím. Říká se, že teplí teplé poznají. Byl jsem si jím poměrně jistý, co jsem ho trochu lépe poznal, ale podle toho, jak intimně něco šušká do ouška té slečně v bílém kimonu, to tak moc nevypadá.

Prohlídnu si celou společnost. Ačkoli mnozí lidé mi nepřipadají dvakrát sympatičtí, je fakt, že mě nikdo neděsí a nedeprimuje tolik, jako Fugaku. Jasně, všichni se tváří zatraceně vážně, kamenně, tak… nijak, no. Ale Fugaku, to je král zamračenců a depkařů, asi vím, kde se zrodilo emo. Ale už se fakt vůbec nedivím, proč je Sasuke takový, jaký je.
Sasuke:

Nudí se. Ale jinak se zdá v pohodě. Další proslov o dokonalosti klanu, přednáška z historie klanu a taky hrdost klanu, názory klanu, přesvědčení klanu, cíle klanu a klan klanu…

Bóže, jestli Naruto do deseti minut nepráskne hlavou na stůl spánkem spravedlivých, je fakt frajer. Ale on fakt poslouchá. Docela… se zájmem. Myslím, že ho naše historie dost zaujala. Pravda, neví o ní nikdo mimo klan, jenom pokud nastávají takové situace, jako mimo klanové sňatky.

Chvíli mám pocit, že fakt spím. Ale hned se zase vzpamatuju, střelím pohledem po okolí, jestli so toho nikdo nevšiml, ale nezdá se že ano, takže se zase uklidním a sleduju Narutovu tvář z profilu. Je fakt… no, aspoň jednoho z nás to zajímá. Teda, je fakt, že jsem ho párkrát přistihl, jak převrací oči, zvlášť u toho, když se hovoří o cti a čestnosti a hrdosti klanu a taky se několikrát zdůrazní, že klan Uchiha je nejlepším klanem v Konoze, v celé zemi Ohně a nakonec tomu otec dodá korunu, když řekne, že jsme nejlepší klan na téhle planetě. To protořím oči i já chceme ukázat klan v tom dobrém světle, ne se ještě víc shodit! …pokud to ještě jde… O čemž zrovna teď pochybuju.

Doufám, že tahle příšerná večeře už skončí, fakt mě tyhle stále se opakující kecy nudí. Nejlepší klan… s nejlepší oční technikou… a nejlepší… a super nejlepší…a mega nejlepší … a totálně nejlepší…
Ježišimarja, něco jako skromnost, nebo aspoň soudnost radě Uchiha klanu nic neříká?! teď se za nás spíš stydím, než že bych byl hrdý, nebo vděčný, do jakého super prostředí jsme se to narodil.

Nakloním se k Narutovi a zašeptám: "Nemůžu se začlenit raději do vašeho klanu?"

A v téhle chvíli to myslím fakt vážně. Jako, ne že bych tohle fakt chtěl, ale v téhle chvíli bych byl mnohem raději kdekoli jinde, asi i v Oroxichtově náruči raději, než tady. Chovají se jak mistři světa, idioti. Ačkoli je už vůbec nevnímám, raději si hraju s hůlkama.

"Taky si říkám." zašeptá mi do ucha Naruto a já se musím usmát, aspoň sám pro sebe. Zdá se, že budeme společného aspoň něco. Anebo je to jenom nějaký malý zázrak, který brzy pomine…

"…a přeji dobrou chuť."

Hurá! Chvíli počkám, ať nevypadám jako hladovec, ale rýžové kuličky si nenechám ujít. Hej, Naruto tu nemá svůj oblíbený ramen, jak na tohle mohli zapomenout?! Tradiční jídlo, a u stolu chybí, no to snad není pravda.

Ale Naruto se nad tím vůbec nepozastaví, prostě si nabere od každého trochu, stejně toho moc nesní, jak si později všimnu. Zdá se dost nervózní.Naruto:

Ačkoli jsem vždycky věděl, že klan Uchiha je extrémně namyšlený a arogantní už ve své podstatě, natož, když se sejde celý, ale některé ty kecy mě i tak překvapily. Myslím, jako v negativním slova smyslu. Bylo to jako když katolický kněz předčítá pasáž, kde vstal Ježíš Nazaretský z mrtvých - pravda to nebyla, ale on to podával takovým způsobem, že tomu uvěřili i Židé.

Tse.

Na tohle by se měly vydávat zbrojní pasy. Nedivím se, že všichni v tomhle klanu vypadají a chovají se jak zombie v představách Lisy Cuddy pod narkózou. Tohle je fakt nakažlivé, tohle sebevědomí, umělá váženost, je to prostě hnus. Nechápu, jak tohle prostředí mohly všechny ty děti přežít. …Náhle trpím nepochopitelným soucitem k Sasukemu. Fakt si u těchhle magorů musel vytrpět svoje. A nejspíš ještě trpí.

Povzdechnu a dál se v jídle přehrabuju jak ženské ve výprodeji u Louise Vuittona. Přijde mi, že je tohle totální noční můra a já tady fakt nemám co dělat. Doprdele, co bych dal za to, abych se teď probudil…! Možná bych byl ochoten vyslechnout i Rimmerovu přednášku o sbírce telegrafních sloupů XX. století.

A taky bych měl přestat bát cyničtější než Kayleigh s Dr. Hauzem dohromady, kdoví, jakou sviňárnu by mi provedla, kdyby zjistila, že jí fušuju do řemesla.

…Třeba by mě nechala znásilnit Fugakem?!
 


Komentáře

1 Lanita d'Angel | Web | 23. února 2012 v 20:57 | Reagovat

Skvěle :D mě dostala ta poznámka o přehrabování se jídlem :D to fakt nešlo :D prostě ... tvé klasické,vtipné a super dílo :)

2 Kasumi | Web | 23. února 2012 v 21:13 | Reagovat

Už jsem si říkala, že v Osud?!u vyjímečně nebude žádná extra divný psychika, no Narutův konec to zabil a totálně vynahradil xD Miluju tě, pokolikátý už to říkám? :DD
A třetí věc od tebe tenhle den, asi přestanu depkařit! *.*

3 kana~♥~ | Web | 23. února 2012 v 21:39 | Reagovat

:-D :-D
Jasně, Fukagu a Naruto? To by mě fakt zajímalo, jak by to vypadalo :-D
jinak nádherný dílek, fakt se povedl a snad bude brzo pokráčo ;-)

4 Luczaida | Web | 23. února 2012 v 22:02 | Reagovat

Ten název mě docela vystrašil ! :-D Ale nakonec pohoda jahoda :-D

5 keishatko | Web | 23. února 2012 v 23:08 | Reagovat

tuším ten názov vystrašil každého :D asi ťa to baví, čo? :D :D to by si Narutovi iste nespravila..dúfam :-D ale teším sa že sa tu objavil ďalší diel Osudu :D

6 Nataly ^ ^ | Web | 23. února 2012 v 23:13 | Reagovat

*vzpamätava sa z pociatocneho soku*...Musim povedat, ze ten nazov bol dobry tah :D ale jedine v pripade, ak ma chces poslat na onen svet. :D znasilneny Fugakom? *kriste..ako sa to sklonuje?!* v okamihu som preletela cely diel, aby som prisla na to, co si to myslela smrtelne vazne. :D uz som si chystala do ruky katanu, ak by sa ten stary uchihovsky poker face o nieco pokusil. :D chudak maly, nevinny Naruto..Toho zverim do ruk iba Sasukemu ..Muhahaa. :D..A pretrpiet oslavne ody na uchiha klan? Divim sa mu,  ze sa neobesil pri najblizsej moznej prilezitosti. :D.. hoci asi od toho zameru nemal az tak daleko. :D

tesim sa na dalsi diel. :) *vytrvalo caka na svadobnu noc Sasukeho a Naruto..A v ramci diabolsky uchylnej predstavy si mädli ruky *

7 heartles | 24. února 2012 v 7:47 | Reagovat

jeh docela mě vyděsil nadpis ale jinak krása :-D  :-D  :-D

8 Raven | 24. února 2012 v 12:07 | Reagovat

Skvělé :D Pznámka o Rimmerovi a jak spolu lehnou, ty mě fakt rozesmály xD A posledních pár vět, samozřejmě :D ty musíš být aspoň zmíněna prostě všude...

9 Lucik | 19. června 2013 v 21:23 | Reagovat

10 bodů za poznámku o Rimmerovi:)...perfektní povídka :)

10 Majo | Web | 29. ledna 2017 v 14:18 | Reagovat

Klan klanu :D uchihove jsou v téhle povídce parádní, a Itachi je jasnej bisexuál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama