Díl 39.: Pan Tučňák?!

25. února 2012 v 13:58 | Keigh |  Osud?! (Yaoi)
***
Možná byste mě měli přestat brát vážně. A taky by měly přestat dívky na Ostravské univerzitě chodit na tyto stránky - já vás viděla, vy dvě ostudné druhačky! Chichotaly jste se nad Pistolkou, jestli jsem dobře viděla. Že se nestydíte.
***

Pan Tučňák ?!Sasuke:

Připadám si jako idiot. Měl bych mu něco říct, něco… co by mu pomohlo, ne aby si o mě myslel, že jsem totální retard. A možná mí i recht, možná fakt tady všichni jsme retardi. Naše výchova je v tomhle - hele, tohle mě vlastně vůbec nenapadlo! Může to být moje plus, když teď Naruto vidí, že za svou neschopnost vlastně nemůžu! No jó, hlavně mít vždycky dobrou výmluvu, sakra, jak mě to Keigh učila?! Dobrá výmluva nade vše.


Naruto:

…Jsem stoprocentně přesvědčen o tom, že Itachi je ze stejné planety, jako Dr. Hauz. Prostě není možné, aby týpek z téhle rodiny nebo z tohohle klanu, měl takovou povahu, jako má on. Uchihové by ho museli zabít, kdyby to tak bylo. … A já k nim jdu na převýchovu vlastně skoro dobrovolně…!

Klid, Naruto, klid. To je v pohodě. Ty budeš imunní. Nebo zabiješ Sasukeho ve spánku. No jo! To není špatný nápad!

Co mě Keigh učila? Když to nejde násilím, nepoužil jsi ho v dostatečném množství. Fajn, zabít Sasukeho. Nakonec mi z toho všeho hrábne a oběsím se na zácloně se znakem Uchiha. Ha, napadlo mě… mají i ponožky s tím úchylným znakem?

Paráda, od zbabělosti, uřvanosti, nevyrovnanosti, vzteku, předstíraného smíření a relativní ufňukanosti jsem se dostal k apatickému cynismu.

No to je báječné. Přesně se mi v hlavě vybaví Rimmerův výraz, když tohle říkal o šílenosti té vraždící doktorky. Za chvíli budu chodit v růžově kostkovaných šatečkách irské dojičky krav s mluvící loutkou pana Tučňáka na pravé ruce?! Tohohle se nechci dožít.Sasuke:

Tváří se nějak… nevím, přijde mi, že je ve svých myšlenkách trochu sarkastický. Tváří se znechuceně, ale nemyslím, že by to bylo nad jídlem, co snědl. Protože bylo výborné, jistě. NA druhou stranu, žádný ramen = žádná spokojenost.

"V pořádku?" zeptám se tiše.

Zvedne hlavu až po pár vteřinách a dívá se na mě trochu zmateně, pak se rychle zahlédne a narovná se, chopí se pořádně hůlek a dá se spořádaně do jídla.

Zamračím se a chvíli přemýšlím, jestli mě ignoruje záměrně, nebo…

"Promiň, říkal jsi něco…?" zeptá se po pár vteřinách.

…Plácnu se co čela. Ach jo, jak se říká té situaci, když už ani facepalm nestačí? "Jestli je všechno v pořádku. Nelíbí se mi ten tvůj cynický výraz."

"Promiň, mám se rozbrečet?" zeptá se a sarkasmus z něj přímo tryská. Tse, no tak!

"Ne, tak jsem to nemyslel, nechtěl jsem ti-"

"Jste fakt pošahaní." přeruší mě.

"No… jó, to jsme. Proto jsi na mě tak nepříjemný?" zeptám se a myslím to jako otázku, ne jako rýpavou otázku, prostě se jenom ptám.

Nechci, aby se zamyslel nad tím, co říká, nebo aby se za to zastyděl, vůbec ne, fakt chci jenom vědět, proč je najednou tak… nad věcí a cynický, když ještě dneska odpoledne byl jako vystrašený králíček, co se schovává v houští před liškou.

Wha?! Moje metafory fakt ztrácejí na lesku. Jsem jako Dr. Hauz bez vicodinu, nebo jako Zoubková víla bez kamery, nebo jako -

"Víš ty co? Nestarej se, buď tak laskav. O tvoje pokrytectví fakt nestojím." zvedne se od stolu. "Jdu na záchod. Nechoď za mnou."

A fakt odejde.

É… co?!

Naruto:

Jakkoli od jídla vstávám s hrdostí a zdánlivě naprosto stoicky, fakt je mi do breku. Ničím si nejenom život, ale i psychiku. Připadám si jako dítě, nebo jako naprostý idiot. Ale nemůžu přece za to, že i Hauz má víc smyslu pro lidskost než Sasuke! Co než Sasuke, než celý ten zatraceně idiotský klan!

Aniž bych skutečně na toaletu potřeboval, zamířím tam a zamknu se. Posadím se na vanu, myšlenky mi po hlavě poletují tak volně a tak… nikam, že je nemůžu ani zaznamenat. Asi jsem moc mimo, nebo moc líný nebo unavený nad nimi přemýšlet. Nebo na to prostě nemám. Čím víc nad svou situací přemýšlím, tím více se mi zdá naprostým výsměchem. Mně, jemu, rodinám, vesnici, zemi, světu. Je to jako obrovské ANO pro mít a proti válce.

Je to… nevím. Moje ano bude jako kočka, co adoptuje štěně. Nikdo to nebude chápat, ale všichni se budou rozplývat. A říkat, jak jsem skvělý a báječný, že tohle podstoupím pro dobro vesnice… a nějaké další plky, které mě absolutně nezajímají.

Buď si zničím život, nebo psychiku. Ale dycky je další možnost. I tady je třetí možnost. Můžu se zabít. Můžu. To mi nikdo nezakázal.

Lidi se zasebevraždili i z mnohem banálnějších důvodů, než je ten můj.


Sakra, co to tu melu?! Skloním se k umyvadlu a opláchnu si tvář ledovou vodou. Whoa, fuj.

Ale účel to splnilo, žádná sebevražda, blbečku. Co ti Keigh říkala?! Když jsi v prdeli, zabij všechny ostatní. Sebe až už nebude žádná jiná možnost ani z těch naprosto nemožných možností, ale nikdy dřív. Jo, já vím. Žádná sebevražda. A taky… zemřít jako panic je prý faaakt nechutné. Měl bych ji víc poslouchat.

Klid, potřebuju si to všechno srovnat v hlavě. No, ono vlastně vůbec není co srovnávat. Udělal jsem mu nechutnou scénu. Nemyslím, že bych byl hlasitý, ale můj odchod, poněkud rychlý a poněkud neoprávněný, byl zaznamenán snad všemi, hlavně proto, že jsem hrdina/atrakce/vetřelec/nechutný červ dne. Prostě… jo. Klid. Vrátím se tam, budu se tvářit mile. A omluvím se Sasukemu. Není to sice spravedlivé, ale je to moudré. Všechno svedu na stres.
Hm, hm.Sasuke:

"Nemyslím, že by to bylo přehnané," odporuje mi. "uvědom si, v jaké situaci je, Sasuke. Snaž se ho pochopit."

Jo, pořád dokola, snaž se ho pochopit. Ale… co mám chápat?! Jo, jasně, má to těžké, je pod velkým tlakem, já vím. Ale chová se jak malé děcko, musí přijmout zodpovědnost, a pořád nic. "Nemá na to, porodit a vychovat dítě." shrnu veškeré svoje pocity do jediné věty.

"Ne, drahý Sasuke, nemá. Protože když nemá podporu, nemůže mít ani zodpovědnost." ušklíbne se a zase odejde.

Paráda, takže teď všechno moje vina?! Díky, Itachi, fakt díky! Já přece nemůžu za to, že on je neschopný a že pořád vidí na těhotenství nějaký problém. Necelých osm měsíců, co to pro ninju je?! Furt dokola, já musím mít dítě, ty se akorát flákáš a hovno z toho, prostě…

Kdybych mohl, řvu na celé kolo.

"Uhn, Sasuke…" ozve se za mnou něžně.

Zavřu oři, počítám do pěti, až pak se k němu otočím s úsměvem. "Naruto, bál jsem se o tebe."

Přikývne. "Já vím, omlouvám se. Trochu jsem… to přehnal."

Taky myslím. "Vůbec ne, to je… vím, jak náročné to pro tebe je. To nic, posaď se. Budeš ještě jíst?"

Snažím se usmívat, myslím, že mi to jde, věří mi to, ale velice pravděpodobné je, že i on je jako předstíraný orgasmus. No… předstírá to.

…Doktor Uzel by měl radost, fakt. Jsem sexuálně frustrovaný a moje jediná vyhlídka na sex je jednou jedinkrát s tady tímhle předstíratelem. Prásknu hlavou o stůl, aniž bych předem domyslel kauzální pravděpodobnost blízké budoucnosti a to dvojí: pohoršení u stolu a bouli na hlavě.

Kruci.

Já předstírám, on předstírá… jo, myslím, že budeme mít šťastné manželství.
 


Komentáře

1 werisekk03 | 25. února 2012 v 14:34 | Reagovat

Můžete mi někdo poradit, jak zastavit slintání? Páč na mojí klávesnici už nejsou moc vidět písmenka :-D btw. super, super, super

2 keishatko | Web | 25. února 2012 v 15:27 | Reagovat

by ma zaujímalo ako dokázal werisekk03 nad týmto dielom slintať, pretože ja som sa smiala a nie slintala :D ako fakt...slina mi určite neukapla.. :D normálne sa desím čo bude ďalej :-D

3 Raven | 25. února 2012 v 15:30 | Reagovat

Haha, to je boží :D Já se u Osudu vždycky tak chlamu xDD

4 Kasumi | Web | 25. února 2012 v 16:53 | Reagovat

Tak mě napadlo, jestli mám radši Mathovy debilní roztomilý zmatený a-někdy-pro-někoho-tak-trochu-úchylný úvahy, nebo tyhle Narotovy... jebající úchylný zhulený řekněme, myšlenkový pochody xD
Um, ten slovník není nejlepší, ale jinak se to nazvat nedá.
Love you.

5 werisekk03 | 25. února 2012 v 16:59 | Reagovat

[2]: Já jsem všeho schopná :-D Kdyby si se smála s bonbonem v puse slintala bys taky :-D

6 Lanita d'Angel | Web | 25. února 2012 v 17:32 | Reagovat

skvěle :D smála sem se a bylo to fakt dobrý :D

7 kana~♥~ | Web | 25. února 2012 v 17:42 | Reagovat

hele jako sasukem souhlasím :-D
A ta boule bude asi hodně bolet co? Nu což, tvoje chyba, máš nejdřív přemýšlet a pak jednat, ne obráceně :-D
Naruto, ty pako. Sebevraždu. tě zabiju sama, jestli Keigh nebudeš poslouchat, jasné!! :-D
Nádherný díl, ale jako fakt. Zase. Kurnik. já chci taky takhle super psát :-D
Jo jo, miluju psychologii a fylozofii :-D
a možná ještě víc ve tvém podání :-D

8 keishatko | Web | 26. února 2012 v 1:45 | Reagovat

[5]: to je pravda..sakra pravda..že ma to nenapadlo :D :D :D berem späť..slintať je možné pri tomto diely :D :-D

9 Nataly ^ ^ | Web | 26. února 2012 v 23:40 | Reagovat

A to som si doteraz myslela, ze moja zla nalada, zufalstvo, depka a vsetko okolo toho..znamenaju koniec sveta.. Aspon ze nemusim riesit tehotenstvo a to, ci maju Uchihovia aj svoje vlastne ponozky s uchihovskym uchylnym znakom. :D uch, hned mam so seba lepsi pocit.. Nie som na tom sakra az tak zle. :D
A tito dvaja exoti maju pekelne myslienkove pochody. :D zomrela som. :D a dostalo ma to porovnanie "ako zubkova vila bez kamery" .tak to uz vazne koniec. :D..
Narutovi odporucam vyhybat sa zaclonam..kvoli tym samovrazednym sklonom.. :D A Sasuke nech si netlcie hlavu o stol ..Ta jeho posledna mozgova bunka dezorientovane bludiaca hore-dole by to nemusela rozchodit :D
ja len tolko..Zase kecy..ktora ma neomrzia ^ ^".. Skvely diel a krasny novy dizajn. :)

10 Karin | 24. srpna 2014 v 21:30 | Reagovat

Tak to jsem zvědava jak tahle bláznivá povídka skončí moc se mi líbí. :D

11 Majo | Web | 29. ledna 2017 v 14:21 | Reagovat

Je to čím dál tím lepší, ale zároveň se fakt bojím jak to skončí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama