Epilog 2.: Před publikem

17. února 2012 v 19:42 | Keigh |  Překvapení (Slash)
***
Uh, no jo, já vím. Ale co naděláte, že? Znáte mě, jednou se někde objevím a pak tam chvíli nejsem, abych se záhy mohla objevit někde jinde. Moc si mě nevšímejte, od té doby, co zase chodím do školy (od pondělka), jsem téměř každý den opilá, aspoň na chvíli. A taky nedělám nic jiného, než studuju, šukám a píšu. ...Pozitivní, ne?
2. epilog Překvapení je pro Luli. A taky pro vás pro všechny, co vám už bylo 18 a toužíte po sexu ve třech, tedy, aspoň o něm toužíte číst. Zatím.
Keigh by měla přestat vykecávat. Já vím. Příjemné počteníčko, děti!

Pac a pusu, vaše mamča.
***

Epilog 2.: Před publikemNevěřil jsem, že tohle někdy nastane. Vlastně jsem tak nějak žil v představě, že on ani neví, co to je sex. Oba jeho kůži hladíme skoro nábožně, líbám jeho rty a laskám jeho jazyk svým, držím ho v náruči, mazlím se s ním, zatímco Honey… jo, pamatuju, když mě vykouřil poprvé. byl jsem z něj fakt mimo, je přirozený talent, to ano, ale to, co ho naučili jeho milenci… Kyle mi zasténá do úst, sevře jednu dlaň v pěst, druhou mi zaryje nehty do ramene, jenom periferně vidím, jak se Honey snaží, jedno dlaní mne varlata, druhou hladí penis, jazykem dráždí žalud, objímka z prstů je pevná a tempo rychlé, Kyle se prohýbá téměř zoufale, moje ústa opustí pro nedostatek kyslíku, jeho tělo je úplně horké, tiskne se ke mně jako k záchraně, možná se chce jenom ochladit, možná hledá jistotu, že se o něj postarám, že ho budu opatrovat, zatímco se bude zmítat v divokém orgasmu - a ten divoký jistě bude, jenom podle toho, jak teď reaguje, ale je pravda, že je mladý, je to jeho poprvé, je to nové a navíc před publikem… nechápu, jak nás k té zapnuté kameře, co stojí na nočním stolku a naše poprvé zaznamenává, donutil.
Je to úchylné, zvrácené, a naprosto brilantní.
Stisknu ho v náruči pevněji, něžně ho políbím na krk, možná by měli všichni vědět, že někoho má a možná by nebylo na škodu, kdybychom se s ním někde ukázali. A možná bych si ho měl vážně označkovat. Něžně vsaju kůži do úst a přejedu po ní jazykem, Kyle se prohne, zanaříká, trochu víc se na mě natiskne, přímo cítím, jak spokojeně se Honey usmívá a přitom nemá relativně proč, naše koťátko právě vyvrcholilo a pokud de Honey nechce pozvracet, měl by to, co má v puse, vyplivnout. A taky jo, díky bohu za dostatek papírových kapesníků.
Na můj sarkasmus asi není vhodná doba, podepřu tomu kocourkovi hlavičku, vypadá to, že právě umřel, až na to, jak prudce se mu zdvíhá hrudník a zatraceně prudce bije srdce… vůbec nereaguje.
Honey se tváří spokojeně a mazlivě se přitulí ke Kylovi z druhé strany, podám mu sklenici vody, aby tu pachuť mohl zapít, usměje se, vypije sklenici do poloviny, pak ho napadne, že i hrdina dne může ít žízeň.
"Broučku," zašeptá mu do ucha a políbí ho na skráň.
Něco zavrní a přitulí se blíž ke mně.
Měli bychom ho nechat odpočívat. Silou vůle donutím svou erekci ustoupit. Bude ještě spousta příležitostí a spousta času i na nás. Ale ne dnes, ne teď. Možná si to s Honeym vynahradíme, až usne. Nebo počkáme, až se vzbudí. To bude lepší.
Myslím, že Honey dospěje k stejnému názoru jako já v tutéž chvíli. Políbíme se s úsměvem na rtech, máme na sebe moře času.
 


Komentáře

1 keishatko | Web | 17. února 2012 v 19:56 | Reagovat

sakra to bolo krátke :D a neskutočne úžasné :-)

2 kana~♥~ | Web | 17. února 2012 v 19:59 | Reagovat

bomba. Naprostá bomba xD
prostě boží. Snad bude ještě nějaký epilog, dost ráda si ho přečtu XD

3 Jolly (Ta_Jiná) | 17. února 2012 v 20:44 | Reagovat

ooh, wow, tuhle povídku jsem prakticky přečetla zááá.. (odečteme čas strávenej ve škole..) jeden den O.o hej, ale moc dobře se tohle četlo! bylo to uuuplne.. jako no proste okamzite sem se chtela dovedet co bude dal :D a tahle část! ááá, ňam!

4 Luczaida | Web | 18. února 2012 v 15:05 | Reagovat

Ježiš to bylo pěkný :-) :-D
Taky doufám, že bude třeba epilog 3 :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama