Kachnička

10. února 2012 v 8:48 | Keigh |  Kachnička

***
Slíbila jsem Luli, že pokud udělám zkoušku z fonetiky, napíšu ji úchyláckou povídku na jaký pár chce, klidně i na ujeté lesbickoidní korejce. Ze zkoušky jsem dostala minulý týden za jedna a tedy jsem povídku skutečně napsala.
A protože Luli miluju, bude mít pravděpodobně dva až tři díly. Možná.
***Název: Kachnička
Autorka: Kayleigh
Upozornění: nejrůznější sexuální hračky a praktiky
Fandom: RPS na kapelu Super Junior
Varování: Slash 18+
Žánr: PWP, mírné BDSM
Páry: Leeteuk/Zhoumi
Poznámka autorky: nemám tušení, jaké mají kluci povahy, protže opět jsem byla násilím donuce napsat povídku na téma, páry a prostředí, které je mi totálně neznámé. Pokud budou v povídce nějaké nesrovnalosti a nepravdy, omlouvám se, ale s tím si jděte za Lulinou. Keigh je v tom nevinně.
Prohlášení: Tato povídka je čiročirá fikce a není myšlena jako pomluva či urážka na cti. Povídka je mého vlastnictví a tedy se na ni vztahuje kopyrajt. Jeho zneužití či porušení bez vědomí autorky se trestá vypuštěním Lulálie s Dr. Zlounem z hajzlu.

Věnování: Napsáno čistě a pouze pro Luli, protože mě k tomu vyprovokovala. A taky proto, že každá yaoistka potřebuje občas kvalitní porno yaoi, že.


Kachnička
Vyprodaný stadion, sestava poslední písně, obrovský aplaus, omdlévající fanynky, blikání fotoaparátů, bodová světla, plyšáci na pódiu, záběry kamer, patnáct chlapců.
Úspěch, po kterém touží snad všichni. Dokázali to. Přes nenáviděnou společnost, ale dokázali to. Pořady, natáčení, modeling, herectví, televizní šou, všechno, co si kdy který z nich přál.

"Díky, Soule, byli jste skvělí!" Teuk se ujme děkovačky jako vždy - když už z něj udělali leadera - a jako vždy jsou reakce publika obrovské. "Moc si ceníme vaší podpory a vašeho zájmu a přejeme vám příjemný zbytek večera, díky!"

Vždycky je jejich šou stejná. Zpěv na playback, taneční kreace a hlavně to, co fanynky považují za nejdůležitější: doteky, v odvážnějších chvílích i polibky. Pro některé pouhý fanservis, pro jiné…

Rádi by se ještě vrátili k několika přídavkům, ale společnost by zase remcala - jako vždycky. Musí se držet plánu, dva přídavky a konec. Loučí se mohutně, naposledy se před fanynkami některé dvojice (a trojice) políbí nebo aspoň obejmou, ukloní se, rozloučí se a vypadnou z pódia. Světla zhasnou a davy ještě chvíli šílí, než pochopí, že šou je opravdu u konce a kluci se ke třetímu přídavku už nevrátí.
Za dva dny je čeká další koncert, musí se vyspat, přesunout do dalšího města, poupravit choreografii k jednomu songu a sjet internetové stránky, aby věděli, na kterém páru z kapely dívky nejvíc ujíždí, odpovědět aspoň některým fanouškům na jejich dotazy a…

***

Leeteuk uvolněně vydechne a nechá na sebe dál dopadat proud teplé vody. Po koncertě není nic lepšího, než právě tohle. Tedy… jedna věc by byla - ale všechno popořádku. Na jeho tváři se objeví potutelný úsměv, zdá se mu to, nebo právě někdo otevřel dveře od koupelny? - v tom případě by mohl mít oboje najednou. A pokud ano, není to jenom Siwon s tím, že si tady Chulie nechal gumovou kachničku? Ačkoli podle toho, jak na chudáka nevinného Siwona minule vystartoval a jak vyděšeně se Siwon utíkal schovat za Wookieho (na kterého se nikdo neumí ani křivě podívat, natož do chtít zabít), už se pravděpodobně k obsazené koupelně nikdy ani nepřiblíží, natož když bude vědět, že je v ní právě Teuk.
Kdyby to byl Siwon, nebo některý z kluků, už by o sobě dal vědět. Avšak tento vetřelec se snaží svou přítomnost zatajit.
Když se odhrne zástěna sprchového koutu, ke které stojí Leeteuk zády, a okolo jeho těla se ovinou dvě paže poněkud majetnicky a k jeho tělu, rozehřátému jednak div ne vařící vodou a jednak náhlou touhou, ani ho nenapadne tvářit se vyděšeně. "Co tě zdrželo?"

"Chulie." Zamumlá mu chlapec do lopatek. "Nemohl najít svůj růžový župánek."

Och, jistě, naše princeznička, uvědomí si leader. "Musel jsi s ním hledat?"

"Ne, musel jsem ujišťovat Siwona, že nemusí jít hledat do koupelny..."

Oba se tiše zasmějí.

"Neměl bych ho takhle děsit." Povzdechne si Teuk a není si jistý, jak moc ironicky to myslí.

"Co by mohl udělat, poštvat proti tobě Ďábla?" uchechtne se jeho společník, přejížděje dlaněmi po vypracovaných svalech těla, na něž se tak žádostivě tiskne.

Teuk sebou trochu trhne, když uslyší slovo Ďábel a jeho společníka to poněkud překvapí: "Co je?"

"Ale… ne, nic." zavrtí hlavou. Jednou mu setkání s ní stačilo. Ale je pravda, že od té doby je šťastný. A se Zhoumim. "Jen… měli bychom říct klukům, že jsme spolu."

"Hm…" zavrní mu milenec do ucha a přesune ruce z jeho paží na ramena, na hruď, na bříško… "Chceš si dnešek zkazit hned nebo až za chvíli…?"

Zhoumi se chopí svého mileneckého údělu poměrně zdatně a poněkud nekompromisně, když sjede dlaněmi do Teukova rozkroku a poněkud nepřiměřeně se zakousne do jeho krku - Teuk sykne, ale nezdá se, že by byl proti, zakloní hlavu, snad si žádá o víc?
Zhoumi mu vyhoví, kousnutí zopakuje, silněji, s větší vervou, jenom kousek nad místem předchozím, ještě jednou, zase o něco výše, polaská jazykem, trošku vsaje kůži do úst a téměř hned ji pustí, dlaně putují po břišních svalech, hladí horkou pokožku na hrudi, na ramenou, na pažích a zase zpět, přes hruď a bříško až do klína, jehož obsah poněkud nabývá - Zhoumi zavrní jako spokojená šelma, Teuk se v jeho náruči otočí a pohlédne příteli do očí. Obejme jej okolo šíje,přiblíží k němu tvář, svázaný pohled nepřerušují, až po chvíli, kdy se jejich rty spojí. Dlouhý polibek se počíná něžně, opatrně, snad se partneři ujišťují, že umění líbání za těch pár hodin nezapomněli, snad jen poznávají měkkost svých rtů v předpokladu partnerovy něhy, ale pravděpodobnosti vytráví tohoto tempa se polibek stává vášnivější, Teukovy doteky jsou ladné, dlouhé, na zádech, na bocích, na pažích, pevné, jisté, přesto působí snad nábožně a možná právem, líbání se stává náruživějším, vášnivějším, poněkud hlubším, když Leeteuk pootevře ústa a Zhoumi jeho pozvání využije, jazýčkem hladí jeho polštářky vášně, chytí si partnera za tváře, aby do jeho úst mohl proniknout hlouběji, tisknou se k sobě a horká voda je společně s vášní rozpaluje doběla. Ruce se proplétají a hladí pokožku vlastní nebo protějšku, v té změti a jednotě zároveň není poznat zcela přesně, komu co náleží. Tělo na tělo, hlava u hlavy, prsty propletené a rozpletené, zajíždějící ho vlasů, hladící záda - všechno je rychlé, matné, rozmazané, svérázné, příznačné, silné, interaktivní, přítomné, impulzivní, těsné, přímé, sehrané, sebevědomé, táhlé, subjektivní, intenzivní, burcující, hluboké, rytmické, milostné, vášnivé, vzrušující,…!

"Zhoumi," rty samy nevědí, co říkají, dlaně dráždí erekce - "Zhoumi!"

Teuk se na svého milence doslova pověsí, když ucítí prsty okolo svého otvoru, Zhoumi se ušklíbne, otočí si Teuka zády k sobě, přirazí ho ke stěně, přinutí ho jednu nohu zapřít o vyvýšený okraj sprchového koutu, aby měl lepší přístup všude tam, kam potřebuje. Teuk zasténá, od dlaní až po předloktí se opírá o vlhkou koupelnovou stěnu, jeho milenek se tiskne na jeho záda, jednou rukou proplete prsty s jeho druhou hladí teplé bříško, boky, zadeček…
Políbí ho mezi lopatky, otírá tvář o kůži vedle páteře, zatímco roku přesouvá mezi půlky, k otvoru touhy, prsty jemně hladí zvrásněnou kůži, dětsky jemnou, ačkoli věk majitele dětskosti neodpovídá. Hladí ji jedním prstem, dvěma, krouží okolo vstupu, střídá intenzitu hlazení, chvíli ji tře, pak zas jenom hladí, chvíli na jeho dírku tlačí, ale ani článkem prstu do něj nepronikne, jen jej dráždí, Teukova erekce se hlásí o slovo vytrvale, Teuk sám se jen opírá o stěnu, namáhavě dýchá, občas zmoženě zasténá, několikrát se snaží proti Zhoumiho prstům přirazit, ačkoli ví, že je to zbytečné.

"Nezlob," poškádlí ho Zhoumi a kousne jej na rameni, vsaje do úst jeho kůži, kouše, hladí jazykem a nepřestává sát, ví, že tím vytvoří tmavou skvrnu - jenom dokazující, že Teuk někomu patří, že patří Zhoumimu, že je jeho, že mu ho nikdo nemůže vzít, protože mu Teuk patří, protože mu chce patřit, protože… láska je věc názoru.

Teuk zase jenom zasténá, přivřenýma očima, zastřenýma touhou,sleduje kachličky a snaží se udržet na vlastních nohách, vzrušení a touha po ukojení zcela ovládla jeho tělo. Zhoumi dobře ví co s milencem dělá a snad jako by si chtěl ještě přiradit, nalije si do dlaní sprchový gel a poctivě jej rozetře po jeho těle, dává si záležet, nejvíce v oblasti bradavek, kdy je Teuk sám o sobě přesvědčen, že si jeho milenec usmyslel ho umučit, klínu naopak věnuje jenom tu nejnutnější pozornost a když jej zase jeho dlaně opustí, frustrovaně zasténá: "Zhoumi…!"

Tomu se po tváři rozlije široký úsměšek, v každém jeho pohybu je znát zadostiučinění a když daně přesune na zadeček, nalije na něj další dávku sprchového gelu a rozetře jej po zadečku, pak mezi půlkami, vrátí se prsty k jeho dírce, a v kruzích ji hladí dvěma prsty, střídavě na něj vyvíjí tlak a zas ho povoluje, nepravidelně, pomalu, táhle a nesnesitelně, jak si to pojmenuje v hlavě Leeteuk, jehož sténání i volání partnerova jména nabírá na intenzitě - což by mohl být problém, vzhledem k faktu, že kluci jsou hned tuhle vedle.

"Ššš, nebo končíme!" sykne mu zhoumi do ucha a Teuk hned zmlkne. Nechce, aby teď přestali, když se to začalo takhle vyvíjet.
Tohle rozhodně nebude rychlovka.

Zhoumi se vrátí k původní činnosti, krouží okolo jeho otvoru dvěma prsty, zase trochu zatlačí, a pak ještě trochu ví a ještě - první prst je v Teukovi. - Cukne sebou, pootevře rty v němém výkřiku v nečekané slasti z vyhovění jeho potřebám, zavře oči a zvrátí hlavu, Zhoumi si to vyloží jako "pokračuj" a taky tak jedná, zasune prst hlouběji a zase ho povytáhne, ještě hlouběji a zase ho povytáhne, druhým prstem krouží pořád okolo dírky, užívá si hebkost pokožky v tom místě, prstem uvnitř Leeteuka pohne do stran, pak jej vytáhne úplně, znova si nanese mýdlo do dlaně a rozetře ho příteli mezi půlky, hladí dírku, usmívá se nad Teukovým občasným zalapáním po dechu nebo tichým prošením a znova zasune jeden prst do jeho těla, pak jej úplně vytáhne, vtírá sprchový gel do jeho těla a masíruje jej zevnitř. Když přidá i druhý prst, Teuk se ztratí sílu a zhroutil by se na kolena, kdyby jej Zhoumi vlastním tělem nepřirazil zpátky na stěnu: "Drž, nebo končíme!" zasyčí mu výhrůžně do ucha, ale je mu jasné, že teď prostě neskončí ani kdyby nastal konec světa.
Ale podle očekávání jej Teuk poslechne, sesbírá své síly, jenže jej bolí nohy, doufá, že Zhoumi pochopí, když je vymění a o hranu koutu opře nohu druhou, zatímco první zase spustí na dno. Zhoumi neprotestuje, sám přešlápne z nohy na nohu, ale hned se zase věnuje své práci, prsty v jeho těle rozhýbe,chvíli jimi krouží, pak je zasouvá do těla a ven pomalu, plynule, pak je zase úplně vytáhne, zase smočí v tekutém mýdle a zase zasune do Teuka, poněkud prudčeji než prve, zase jimi chvíli krouží a hladí stěny jeho střeva, když si je jistý, že si na jejich přítomnost zvykl, vytáhne je a zasune poněkud hrubě, až Teuk bolestivě sykne, ale jinak nereaguje nijak záporně, takže je Zhoumi spokojený, zase chvíli jenom roztahuje prsty od sebe, ale pochvíli je zase začne v jeho těla vysunovat a zasunovat zpátky do něj, jenom mnohem rychleji, mnohem tvrději a aspoň Teukovi se zdá, že hlouběji, chvíli je to nepříjemné, dokonce to i bolí, ale po pár vteřinách a několika přírazech se Teukovi podaří skutečně uvolnit a docela si toho pocitu užívat, jak moc jej ovládá, jak se mu nepříčí způsobit trochu bolesti, aby pak byla slast ještě větší. Sápe se dlaněmi po zdi, snaží se najít oporu, něco, čeho by se rychle chytil a sevřel to v dlani, ale nic nenajde, vzrušení narůstá, rychle se kousne do ruky, aby nesténal nahlas, druhou ruku zatne v pěst a aspoň tak si uleví, když už nemůže jinak, ten pocit horka, který ještě navíc umocňuje i stále tekoucí sprcha, uchopí do ruky svou erekci a začne se ukájet, ale Zhoumi jeho ruku odstrčí: "Ne."

Teuk frustrovaně zasténá a Zhoumi přestane prsty v jeho těle hýbat, dokonce je vytáhne, Teuk na něj poplašeně zahlíží, ale Zhoumi jenom přidává do dlaně další trochu mýdla, aby mohl do těho těla zasunout hned tři prsty najednou, Teuk táhle, ale poměrně tiše zasténá, sprcha je poměrně spolehlivě kryje, snad si to může dovolit, Zhoumi se ušklíbne a roztáhne od sbebe prsty v jeho těle, Teuk sebou trhne, asi to zabolelo, jeho milenec se hned stáhne, nechce mu ublížit, ale Teuk mu hned zase vychází vstříc - možná se jenom leknul, Zhoumi roztažení zopakuje, Teuk bolestně zanaříká, ale neřekne mu, aby přestal. Zhoumi povytáhne obočí: tak trocha bolesti nám nevadí…? Možná by mohl vyzkoušet… dostat do něj celou dlaň…?
Jen na to pomyslí, jeho tělo zareaguje až nepřirozeně, jenom silou vůle zatne zuby a neskončí s tímhle hraním, aby ho mohl okamžitě ošukat, tahle hra se mu líbí, vzrušuje ho, a ví, že čím déle bude trvat, tím krásnější bude mít konec.
Roztahování jde docela ztuha, seč je Teuk poslušný a uvolnil se, pravidelně dýchá a je v poměrně příjemné poloze, i přesto chvíli trvá, než se Zhoumi odváží do jeho těla dostat i čtvrtý prst, Teuk sebou zase několikrát trhne, ale nemá kam utéct, takže zůstane na místě, několikrát bolestně zalapá po dechu a až potom zanaříká, jak moc to bolí. Zhoumi přestává své hře věřit, měl by toho nechat, pokud to bolí, neměl by pokračovat, ačkoli ho Teuk nezastavil, aspoň jeden z nich by měl mít rozum.

"Mám přestat?"

"Ne, ne, jenom … jenom chvíli… proč-počkej, chvíli… chvilku…" zarazí ho namáhavě, ztěžka dýchá a trochu se mu točí hlava, děkuje všem stavebním inženýrům za větrání koupelny, protože by tady rozhodně jinak nebyl tak dobrý vzduch, sebere se, přinutí se povolit svěrač, zhluboka dýchá a snaží se přestat myslet na to, co se Zhoumi snaží udělat. Ono to ve výsledku je docela příjemné.
Zhoumi sleduje, jak namáhavě se jeho přítel dává dohromady a usoudí, že si opravdu ukousl moc velké sousto. Opatrně, pomalu a po milimetrech vysune prsty z jeho těla a usmyslí si, že to zkusí později, tohle roztahování by mělo rozhodně trvat mnohem déle a Teuk očividně prázdno ve své zadnici poměrně uvítal, soudě podle úlevného výdechu. Ale pak Zhoumimu padne do oka Chulieho a Wookieho žlutá gumová kachnička, se kterou si hrají, když se spolu napustí vanu až po okraj a vodníma pistolkami se snaží ji překlopit tak, aby plavala bříškem vzhůru.

…někdy pochybuje, kolik roků jim vlastně je…

Zálibně se na tu nebohou kachničku zadívá. Možná…? Políbí Teuka na záda a sehne se pro kachničku, akorát, usoudí v duchu, ještě jednou zasune prst do jeho těla, nevzpíná se, asi ho nezranil nijak vážně nebo vůbec, možná šel na všechno až příliš rychle, ale Teukovi neublížil.

"Měl jsi někdy kachničku v prdeli, zlato?" zašeptá vyzývavě a zastrčí mu kachničku hlavičkou do těla.

Teuk zasténá a trochu nechápavě se zamračí - jakou kachničku…? Ale podle tvaru ho hned napadne, že to nebyla žádná metafora, ale holý fakt. Představa, že má v zadečku vážně tu žlutou Chulieho hračku je… oh, sakra…!
A pak ucítí, jak s ní začal Zhoumi pohybovat, tam, zpátky, tam, zpátky, tohle je tak zvrácené, že se Teuk ještě jednou pokusí se ukojit, ale Zhoumi mu v tom opět zabrání a ještě zvýší rychlost zasouvání té věci do jeho těla, není nijak hluboko, vlastně jenom těšně za svěračem, dráždí a posouvá tu zpropadenou věc na malém prostoru velice rychle prudkými tahy a zrovna když Teukovi přijde, že ještě chvíli a vyvrcholí i bez stimulace penisu, Zhoumi z něj provizorního robertka vytáhne.

Teuk vlastně ani neví, jestli je vděčný, nebo naštvaný, ale ještě než se stačí zeptat, co se to vlastně děje, Zhoumi si jej otočí k sobě, obejme ho okolo boků a trochu podepře s smířlivě něžně ho políbí.

"Hm…" Teuk nestihne ani překvapeně vydechnout, až po ukončení polibku se může Zhoumiho podívat do očí, co to vlastně mělo znamenat? Nějaká hra? Nebo jenom příprava na věci budoucí? Pravda, dnes se nemusí soustředit na rychlovku někde tajně, dnes na sebe mají celou noc, dnes…
Zhoumimu zablýskne v očích a Teukovi z toho přeběhne mráz po zádech - tenhle pohled se mu nelíbil.

"Co kdybys pomohl Chuliemu najít jeho župánek, broučku…?" usměje se Zhoumi na svého milence a políbí jej na tvář.

"C…co? Proč…"

"Přece nechceme, aby nás později vyrušil malý tajfunek, že hledá něco růžového a plyšového a pyžamko to není, že?"

"No…"

"Osobně bych vsadil na Siwonovu skříň, znáš ho, starého fetišistu. Minulý týden jsem ho přistihl, jak si do Bible zavírá nějaký lístek, tak jsem byl zvědavý a přečetl ho."

"Co tam bylo?" zeptá se zvědavě.

"Nákupní seznam. Napsaný Chuliem."

Teuk se rozesměje a přikývne: "Tak jo."

Zhoumi toho poněkud využije, otočí se k milenci zády a s ručníkem okolo pasu vyběhne z koupelny, musí toho tolik přichystat…!
 


Komentáře

1 Clowers | 10. února 2012 v 9:20 | Reagovat

Nooo pěkný :) Pokud by měla ještě další díly.. wow sem s nimi :)

2 ElenEstel | 10. února 2012 v 12:33 | Reagovat

páni je to nádherný

3 Luli(na) | Web | 10. února 2012 v 13:10 | Reagovat

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
é
.
.
.
.
.
Tak pěkně od začátku. Ta poznámka v závorce, to s tím Wookiem, na kterého se nikdo neumí ani křivě podívat... no to jsem byla mrtvá smíchy. Jako, jo, vážně je to pravda, na něj se opravdu nikdo ani křivě nepodívá, ale... mě to prostě položilo, fakt. To máme dnešní důlek ve stole číslo jedna.

É-... Teukie se lekl ďábla. *mrtvá* tak to se lekl tebe a ne Lucyho, Lucy je ten hodnější ďábel... ty jsi ten... DOPRDELE, nějak jsme zapomněly na Untitled. Akruci :D Každopádně - důlek ve stole číslo dva.

Tak dál... ještě, že jsem si stihla na klávesy nainstalovat ten igelit, co mám pod postelí, jinak by mi zkratovaly a to už by mě nenáviděly totálně... ne že by mě zrovna teď měli v lásce, jelikož mi na ně odkapáva krev (musela jsem igelit sundat, blbě se přes něj píše) No prostě... Muhahahaha! Takže celá dlaň? Chňáá, Zhoumíšek má teda odvahu :D Jsem zvědavá, co si ještě na Teukieho vymyslí. Teda, co na to vymyslíš ty :D Takže... to bude vážně totálně zvrácené a šílené a dokonalé :D

No a pak přišla pounámka s kachničkou a vdními pistolkami a já si představila Chuja a Wookieho ve vaně a *plátí hlavou do stolu* důlek číslo tři. Prostě... konec. Jako, totální konec. Prostě... Chuj a Wookie. Ve vaně. S kachničkou. Gumennou. Žlutou. A s pistolkama... *padla* Ty se mě pokoušíš zabít, já vím. Ale nepovede se ti to. Teda doufám. I když é - *kouká na ty díry ve stole* mě snad zabijou už i ti kluci z IKEA, když jim řeknu, že potřebuju další... Ne, tohle je prostě konec. Jako, já teď jen doufám, že se brzo dočkam pokračování, protože... MUHAHAHAHAHAHA... No víš, co jsem za hovado, že?

Tak já mizím (!!!)

"dobrou no- é... nebo radši ne, to bych tady zase strávila další půl hodinu a moje matka by mě zabila - jako, je v práci, ale stajně. Matky jsou všemocné :D Tak já padám :D Vážně!
.
.
.
.
.
.
... proč jsem ještě tady? Uhn, asi chyba v Matrixu. Teď už ale vážně jdu :D Serus!

4 Luczaida | Web | 10. února 2012 v 13:13 | Reagovat

tak tuhle povídku jsem dneska potřebovala !...super odreagování :-D

Těším se na Kachničku II. :-P

5 kana~♥~ | Web | 10. února 2012 v 14:27 | Reagovat

:-D  :-D  :-D
jo tak to sedlo. vážně že jo. Já bych třeba osobně tohle v životě nenapsala už jenom z důvodu nulové odvahy :-D  :-D

6 kana~♥~ | Web | 10. února 2012 v 14:28 | Reagovat

ale vážně se těším ....jak už bylo zmíněno...na kachničku II. ale i III :-D  :-D

7 ..::NaTaLy::.. | Web | 10. února 2012 v 22:59 | Reagovat

Hej hou..aloha! :D ^ ^..Konečne som sa približne po troch týždňoch dokopala k tomu..aby som tu po sebe zanechala nejaký ten komentár..:D.. Patrilo by sa aj..:D.. Chcem len povedať, že ďakujem všetkým svätým..že som sa dostala na tvoj blog! :D.. čo sa týka yaoi poviedok..tých čítam požehnane..ale že by boli až takéto dobré..tak to nemôžem povedať..:D.. Prečítala som už všetky yaoi jednorázovky čo tu máš..cez Naruta, Death note..originálne..korejské.. a nemienim prestať..:D
Píšeš úžasne..skvelo..perfektne..a totálne zvrhlo..:D ..
teraz hlavne rozdýchavam tú "kachničku" :D..to ma jednoznačne dostalo :D..

Ja mám obyčajný blog..bohužial..bez najmenšej stopy svojej temnej ..zvrhlej stránky.. takže nestojí za pozretie :D..ja si tu píšem len tak.. aby si vedela, že máš ďalšieho skalného fanúšika a stúpenca, ktorý vidí v tebe stelesnenie všetkého yaostického! :D..
Sayonara..^ ^

8 Twins-otaku-Wí | 12. února 2012 v 13:05 | Reagovat

Skvělá povídka...*provinile kouká na ošoupaný sešit kde má rozepsané to co nejspíš v životě nedokončí* fakt úžasné chi chi chi...

9 Naru nee-chan | Web | 13. února 2012 v 21:12 | Reagovat

Etoo...to, že jsem doteď neměla moc času na povídky, se mi vymstilo...
...SKVĚLE VYMSTILO xD
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
.
.
.
.
.
.
.
.
Ty mě chceš zabít na nosebleeding?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Moment...já předtím psala, že jsem chlap. To jsem jako gay? Zřejmě to tak bude *skáče radostí po pokoji, bo se jí splnil největší yaoistický sen, co kdy měla*
Ne...já radši jdu...číst si pokračování xD

10 Rin | Web | 4. března 2012 v 19:03 | Reagovat

Wow :-D  :-D Valím oči jak nikdy :D Ale přišla sem k velice zásadnímu názoru...přečtu si další díl! :-P Hurá na to 8-)

11 keishatko | Web | 5. března 2012 v 11:54 | Reagovat

páni..konečne som sa k tomu dostala :D a normálne válim oči O_O hehe...ja neviem písať extremne dlhé komenty, takže toto ukončím ako vždy a idem čítať ďalšie :-D ale poviem ti, že nemám ďaleko umrieť na dehydratáciu a nedostatok krvi v tele :-D

12 Frux | Web | 9. března 2012 v 13:26 | Reagovat

Úžasnéé :D :)

13 niki | 7. května 2012 v 17:50 | Reagovat

Páni ty taky znáš skupinu super junior no teda už několikátá společná věc :-D

14 Syrinox | 20. května 2012 v 19:31 | Reagovat

W...Woah! Jako... twe twe twe... Toto je úžasný... a a a... já nemám slov... Chulie, Wookie, kachnička a pistolka? :D Kyaaaaaa :D Hehe... té kachničky je mi líto... :D

15 Keigh | Web | 20. května 2012 v 19:35 | Reagovat

[14]: A počkej na další díly (jeslti je chceš číst), hlavně Plechovku a Lahvičku... :D

16 Arya Flowerny Turner | E-mail | Web | 26. února 2013 v 19:25 | Reagovat

Ok, práve som sa rozhodla, že sa musím naučiť rozoznávať SuJu members :D môj problém je, že viem mená, ale totálne si icch nedokážem priradiť ku tváram. Ale proste po tejto poviedke... *nosebleed* Shit, to bolo tak... nemám slov xD

17 Keigh | 26. února 2013 v 19:26 | Reagovat

myslím, že k téhel povídce nemusí vědět ani jak se jmenujou, ani jak vypadají. Já to napsala a nemám ani tušení, který je který, haha :D

18 Elizabeth | Web | 22. března 2013 v 19:33 | Reagovat

Možná by mohl vyzkoušet… dostat do něj celou dlaň…?......ÁNOOOOOOOOOOOO

19 Elly | 19. dubna 2013 v 21:09 | Reagovat

Už jsi měl někdy kachničku v prdeli zlato? :3

20 Karin | 16. srpna 2014 v 14:23 | Reagovat

Co pak to bude za překvapení. :-)

21 Ther | 5. února 2018 v 20:25 | Reagovat

Kachničky jsou všude, ony vidí, ony ví...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama