Kočička

14. února 2012 v 11:09 | Keigh |  Kachnička

***
Všechno jednou končí, tak i naše oblíbená povídka Kachnička. Ano, děti, slyšíte dobře, tohle je skutečně díl poslední. Poslední z cyklu Kachnička s názvem Kočička je opět věnován, stejně jak celý krátký cyklus, Luli, která si o něj napsala a doslova si ho vyžebrala :D
Krásnou zábavu a rozlučte se hezky!
***

Upozornění: Slash, PWP 21+, náznaky BDSM


KočičkaBohužel pro Leeteuka, nic netrvá věčně a Mí má skutečně dnes ještě další plány. Vibrátor vytáhne z jeho těla a znova jej do něj zasune, teď už to není tak bolestivé, manévr několikrát zopakuje a když si je jistý, že teď už si může dovolit vzít větší hračku, udělá to. Vezme toho robertka, na který se tak zálibně díval, potřebo lubrikantem a přiloží k Teukově vstupu, Teuk to celé pozorně sleduje a chvíli si j jistý, že se mu to zdá, přece není možné, aby něco tak velkého do sebe -

Ale ještě než stihne doříct myšlenku, jeho obličej se nakrabatí a on zasténá, stáhne se a snaží se dostat se od toho robertkového blázna co nejdál, ale vzhledem k těm přivázaným rukám a zdi bezprostředně za sebou je to poněkud nemožné, takže se jenom přikrčí a čeká, než tlak povolí, ale ten se zatím jenom stupňuje, žádné uvolnění nepřichází, jen to víc a víc bolí, cítí, že se to posouvá dovnitř, pořád hlouběji, má pocit, že je v něm najednou nějak těsno, že vzhledem k ostatním orgánům se do něj ni tak velikého nemůže vejít a přitom cítí, jak jím ten mučící nástroj prostupuje stále dál do jeho těla, je to nepříjemné, bolí to, ale nesnesitelné to není, je to jenom...

A ačkoli si myslí, že na tuhle věc v sobě si nikdy nemůže přivyknout, pomalu uvolňuje konečník a zase se snaží plynule dýchat, uvidí i ostatní svaly v těle a zjišťuje, že ta největší bolest odeznívá, že se to uklidňuje, že se může uvolnit, už to není ta pálivá bolest ani ten příšerný tlak, už je to jenom…trochu nepříjemné. Ale i to se má záhy změnit, protože Zhoumi nejspíš ví, že tenhle Teukův výkon byl naprosto heroický, znova tedy vsaje jeho penis do úst a věnuje mu úžasnou sérii orálního sexu, div se neudusí, jak hluboko do krku zasouvá Teukův penis a Teuk to oceňuje, jeho erekce opět zbytní, jeho sténání se z bolestivého změní ve vzrušené a chtivé a na tu věc v sobě se přestane tak zlobit, protože jej to téměř nebolí.

Zhoumi jeho klidu využije, polije jej další dávkou gelu a masíruje okraje jeho konečníku, potírá gelem celý obvod robertka, a pomalu se jej snaží povytáhnout a možná trochu upravit jeho polohu, pomalými pohyby se to docela daří, pořád masíruje, Teuk se zdá uvolněný, nebo aspoň smířený, Miho doteky jej uklidňují, zatne zuby a nechá se sebou dělat téměř cokoli, ten robertka zase pomalu zasune zpátky, konečník je uvolněný a jeho majitel netrpí bolestmi, to je dobré, usoudí Mi a znovu rozpohybuje robertka v jeho těle. Jde to dobře. Kdyby tohle Teukovi někdo včera řekl, vysmál by se mu, jak je možné tělo přivyknout něčemu…uh… takovému?!

Vytáhne ho z milencova těla, možná by to teď šlo lépe…? Bez problémů do něj hned zastrčí dva prsty, hned na to i třetí a čtvrtý, Teuk se trochu stáhne, ale nesténá nijak bolestně, je nervózní, trochu se třese, ale neprotestuje, když do něj zasune dlaň hlouběji, pokusí se do těla zastrčit i pátý prst, moc hladce to nejde, trvá desítky minut, než se to Zhoumimu skutečně podaří a on do Teuka opravdu zasune celou dlaň.

Teuk vydechne, snaží se nesténat moc bolestně, protože to koneckonců není zas až tak nepříjemné, vlastně v konečné fázi je to spíš jenom… slast. Možná lest oblbla jeho tělo tak dokonale, že teď už neví, co ho bolí a co ho vzrušuje. Nebo je Zhoumi fakt skvělý manipulátor. S dlaní v Teukově konečníku se zase na chvíli skloní k Teukově erekci a jazykem jej poškádlí, olízne průhlednou tekutinu na jeho vrcholku a pak si jej zasune hluboko do úst a Teuk usoudí, že za to umění, které dnes předvádí, by Nobelova cena za Mír měla patřit právě jeho milenci.

Zhoumi opatrně pohne rukou uvnitř přítelova těla, trochu pokrčí prsty, okolo celé dlaně cítí teplo Teukova těla, při představě, že se s ním bude zanedlouho milovat a že poprvé má ruku tam, kde je obvykle jeho penis je -

"Zhoumi… Mi! MI!!!"

Ještě než se stihne zeptat, co mu do prdele - jakkoli nepřístojně tato nadávka nyní zní - je, Teuk do jeho úst a krku mohutně v několika výstřicích vyvrcholí, přičemž partnera málem udusí.

Aha, tak tohle chtěl… pomyslí si sarkasticky Zhoumi a snaží se nepozvracet, klid, Mi, dýchej, polknu to a dýchej. On si nechal nacpat do zadku celou dlaň, tak ty můžeš spolknout jeho sperma, ne? Tě neubude.

"Promiň, Mi, nechtěl jsem… vlastně jsem se snažil, a tys…" vlastně ani pořádně nerozumí, co to ta malá kočička blábolí, ale na tom ani tak nesejde.

Využije toho, že je teď uvolněný a slastný pocit ještě úplně nezmizel, sevře dlaň a pak ji zase povolí, natáhne prsty, jak to v tom stísněném prostoru jde a snaží se dlaň povytáhnout a zase zasunout, sice se Teuk trochu brání, trochu uhýbá a stahuje se, ale není to až tak špatné a jde to lehčeji, než si myslel, Teuk se prohne a trochu překvapeně zasténá, postorgasmická rozkoš mu nejspíš činí trochu problémy, dráždění prostaty je možná příliš-

"Zhoumi!" trhne hlavou a zasténá, trochu prohne pánev, čímž vyjde vstříc milencově ruce uvnitř svého těla a Zhoumi se nestačí divit - jeho penis znova reaguje, přestože právě vyvrcholil.

…Jeho to vážně vzrušuje? podiví se v duchu a zase pohne dlaní na tomtéž místě, Teuk se zase prohne, zase se trochu stáhne, ale teď si je Zhoumi jistý, že to není způsobeno bolestí, ba právě naopak! Nepřestává v malých pravidelných pohybech dlaně, na malé ploše, docela pomalu, pozorně sleduje, co na to Leeteuk, dává si záležet, aby jej nějak neporanil, druhou rukou rozetře okolo konečníku další dávku gelu, a ještě vlhkou rukou uchopí jeho penis a několikrát zapumpuje, Teuk trochu vzrušeně zasténá a pomalu upadá do jakési agónie, do něčeho, co se podezřele podobá absolutnímu ukojení, je to přesně na hraně bolesti a maximální slasti, je to nesnesitelné, je to dlouhé, je to šílené, je to…

Plynule zrychlí tempo, jenom malinko, trochu zvětší plochu, na níž se pohybuje, trošku hýbe prsty, stahuje je do dlaně a zní, pořád je ve fázi roztahování, která nebere konce, ale Teuk už konec potřebuje a Mi to chápe, prodlužuje plochu zasouvání dlaně, až ji z něj vytáhne a téměř hned zase zatrčí dovnitř, Teuk sykne a trochu sebou trhne, ale nezdá se, že by trpěl nějak extrémně intenzivní bolestí, vlastně podle jeho výrazu vůbec není jasné, jestli ho to bolí nebo vzrušuje a Zhoumi si není jistý, jestli to ví aspoň Teuk -

"ZHOUMI!!!"

Ach, spletl se, Teuk má naprosto jasno, právě vyvrcholil do Zhoumiho dlaně podruhé. S dlaní uvnitř svého těla. Zhoumiho přepadne neuvěřitelně silná touha Teuka ohnout přes okraj postele a naprosto nešetrně o ošukat. Ale nejdřív se musí ujistit, že je v pořádku a že další kolo zvládne. Očistí svou dlaň od spermatu, otře i jeho klín, potře jeho konečník další dávkou lubrikantu a dlaň z něj opatrně, pomalu a plynule vytáhne, Teuk se nevzmůže už ani na zasténání, jen pootevře ústa a trochu vydechne, oči nechá zavřené, hrudník se zvedá rychle, v tváři je růžovoučký, na zavázaných rukou visí úplně nehybně.

"Kočičko moje, jsi v pořádku?" ujistí se tiše, Leeteuk chvíli vůbec nereaguje, Miho to trochu vyděsí, natáhne se k jeho obličeji a pohladí ho po čele. "Kočičko?"

Teuk pootevře oři, otočí k němu tvář a trochu sarkasticky odsekne: "Mňau…"

Mi se pousměje a na chvíli spojí jejich rty v polibku. "Můžu se s tebou milovat?"

Teuk se nenamáhá odpovídat, jistěže smí. Zhoumiho hra je u konce, ačkoli se chvíli zálibně dívá na onu anální zátku, nakonec sáhne jen po kondomu, zatímco do miláčka opět vetře trochu gelu, dvěma prsty pronikne dovnitř, jen na dobu nezbytně nutnou k nanesení lubrikantu, pak si navlékne kondom na bolestně pulsující erekci, odváže Teuka z provizorních pout, zvedne mu ruce a pomůže mu je položit na svá záda, zapře se rukama vedle jeho hlavy a pomalu, leč plynule milence prostoupí, tentokrát - a za dnešek poprvé - nikoli chladným nehybným plastem, ale horkým pulsujícím orgánem.

Klouže v jeho těle snadno, hluboko, rychle, nepotřebuje táhle pomalé tempo k vydráždění, frekvence je rychlá, přírazy dravé, nešetrné, poněkud uspěchané, ale asi právě toto nyní oba potřebují. Zhoumi tulí tvář do Teukova krku, dlaněmi svírá prostěradlo a snaží se většinu své váhy držet nad Teukem, naštěstí jeho svalová námaha netrvá dlouho, vlastně ani nemůže po téměř dvou hodinách intenzivního hraní. Záhy podle tichého zavrnění a vydechnutí a měkkého tekutého tepla mezi jejich bříšky pochopí, že Teuk dnes vyvrcholil potřetí, což samo o sobě u něj zažehne konečné uvolnění, cítí, jak se valí něco obrovského, co jistě nemůže vydržet při vědomí a při smyslech, pořád se ten ten pocit kupí a hromadí a zvětšuje a zesiluje a zintenzivňuje a prohlubuje a -

Skutečně má pocit, že tohle nemůže vydržet, ta obrovská a neuvěřitelná slast jej zastihne téměř nepřipraveného, ačkoli nerad, na Teuka se doslova zhroutí, nemá sílu ani zasténat, intenzivně se třese po celém těle a pokud se teď pohne, postorgasmickou přecitlivělostí nejspíš zešílí, cokoli se dotkne jeho penisu, byť jen měkce vláčné tkáně Teukova těla, je natolik slastné, až to několikanásobně překračuje horní mez Zhoumiho prahu bolesti.

Desítky minut se nic neděje, oba se nemohou ani pohnout, až po více než půl hodině, a možná mikrospánku, se Mi vzpamatuje natolik, že je schopen se svalit z Leeteuka, stáhnout a vyhodit kondom, očistit je oba vlhkými kapesníky jak nejvíc to jde, pomoci Teukovi převalit se na bok, lehnout si za jeho záda, starostlivě je oba přikrýt a miláčka obejmout.

Vlastně se jim dnešek vydařil dle všech jejich představ. Zhoumi si není jistý, jestli Teuk už spinká nebo ne, ale polibek na šíji si neodpustí:


"Krásného Valentýna, kočičko."
 


Komentáře

1 ..::NaTaly ^ ^::.. | Web | 14. února 2012 v 14:00 | Reagovat

Práve včera som čítala predchádzajúci diel..a takmer som skolabovala pri tom konci! :D..takto kruto to ukončiť..to je hotová vražda...:D..
ale našťastie..dneska som narazila na pokračovanie..:D..
uch..nemám slov..^ ^..dokonalosť..♥. Myslím si, že Teuk by mu to mal vrátiť..:D.. Veď byť ním..urvem kludne aj ten kus postele..o ktoré mal priviazané ruky..a Zhoumi by si to pekne odniesol..:D *muhaháá*.. Veď chudáčik Teuk bol vystavený toľkému dráždeniu xDD..už som si myslela, že ho necháš len napospas všetkým tým hračkám :D.. Ale koniec dobrý..všetko dobré! :D.. och..nech žijú všetky scénky 21+ :D :D

2 ElenEstel | 14. února 2012 v 15:06 | Reagovat

to je úžasný nemám slov ♥

3 Clowers | Web | 14. února 2012 v 16:21 | Reagovat

Óoooo krásného valentýna... Tohle byla paráda :) Díky mooc, vlastně, myslíš, že by se mohl dneska ještě objevit další epilog k překvapení a třeba Mateo s Adamen v Podstatě.. joo oba mi chybí :/ ;)

4 kana~♥~ | Web | 14. února 2012 v 18:50 | Reagovat

kuááá, cos to provedla, celá dlaň!!! co to bylo XD XD
bože, málem sem nedýchala XD
prostě bomba XD

5 Luli(na) | Web | 14. února 2012 v 20:07 | Reagovat

Proč? Protože jsi magor, bejby.

No, díky, žes mi napsala, jinak bych zapomněla. Tuhle povídku jsem četla už ve škole, jako... o hodině aplikované výpočetní techniky a to jako i přesto, že naše učitelka nás hlídá jako doberman! Nehrozí, abychom si zapli net...a já to přesto zvládla! A Jako, ona na mě furt tak divně koukala... no, nedivím se ji, když jsem každých pět vteřin mlátila hlavou do stolu... jako, tenhle díl mě totálně položil... to "Mňau" byl můj konec a jak do něj narval celou dlaň - já v tu chvíli jebla do stolu takovou ránu - a přes celou třídu jako: TYWE, JÁ JI SEŽERU, ONA MU JI TAM FAKT NARVALA! ... všichni pohled jako, WTF?! jen spolužačka věděla vo co go (ta, co čte naše povídky) a ta se mi pak chlamala zbytek vyučování! Uhn, jako, prostě konec! Já byla mrtvá a pocákala jsem krví klávesy ve škole! To se bude těžko vysvětlovat! Ale stálo to za to! Jako, tahle povídka je naprosto... dokonalá! Lepší ukončení už snad ani mít nemohla... (nemůže to třeba pokračovat? Třeba Chuj a Wookie ve vaně s pistolkami - Chujovi jebne a narve pistolku Wookiemu do prdele?... hmmm, to by šlo, ne?) Uhn, no nic, já jsem dnes nějáka jeblá, tak raději padám, musím ještě stihnout napsat jednu yaoi povídku, taky valentýnskou, btw, hezký Valentýn přeju, bejby, no a prostě, mám tak půlku a můžu tady být do devíti a jako absolutně nestíhám, takže běžím, než mě odtud máti vykopne. Měj se! A miluju tě! Totálně! A děkuju za perfektní povídku, přesně tohle jsem chtěla ! :D

6 pepa | 14. února 2012 v 22:23 | Reagovat

Ako stvorené na valentína :) fakt krása ... Leeteuk mal veľmi rušnú noc ... a určite aj veľmi poučnú :)

7 heartles | 16. února 2012 v 7:34 | Reagovat

tak takovýhle valentýn ... úžasný :-D  :-D nádhera nemám slov :-D  :-D

8 Rin | Web | 4. března 2012 v 19:42 | Reagovat

Dobřééé, myslím, že teď sem si vybrala dávku úchylnosti na pět měsíců dopředu =D Fakt super :D

9 Frux | Web | 9. března 2012 v 18:44 | Reagovat

Říkáš psat komentáře ke všemu co přečtu :D Nemám slov.. To bylo.. Hej no já nevím jak to říct.. Great great great :D

10 werisekk03 | 8. dubna 2012 v 15:03 | Reagovat

Sakra...*zhrozeně kouká*...ehm...neví tady někdo jak dostat krev z oblečení? A taky z klávesnice, ze stolu, z monitoru, z koberce...

11 Syrinox | 22. června 2012 v 1:34 | Reagovat

Hehehe... (ta divná věc, které se zadírají kolečka, přestože už tam nejspíše žádné nemá, se vrátila) HAHAHA! *padla* No... jako...vrátila... to je blbý slovo... Já tu byla pořád... jen jsem prostě líná komentovat, páč to čtu všechno sakra pozdě večer... A pak už nějak nemám energii na ťukání do klávesnice, páč ji všechnu musím vynaložit na to, abych zastavila to zpropadený krvácení, ale dneska mám dobrou náladu (a nekrvácím! (asi to bude tím, že už žádnou krev nejspíš nemám... 100% yaoi prosím pěkně *padla* (twe... zavorka v zavorce a v te zavorce zavorka, abych mohla napsat, že mam zavorky v zavorce... zabíte mě někdoooo)) toto je moc *padla*)... (jako bych ji po tom všem yaoi neměla dobrou každý den *padla*) a nejspíš se mi mozek už nadobro uškvařil... Ehm... zdá se mi to, nebo můj komentář přestal dávat smysl? Fajn, zkusím to znova...
BYLO TO ÚPLNĚ TOTÁLNĚ CHŇÁÁÁ A BOŽÍÍÍÍ A WÁÁÁÁÁ... a plno další přídavků a přídomků... (ehm, už zase sem líná... XD )no prostě... ono to snad ani nejde pořádně okomentovat, jak to bylo boží...
...
...
tak proč tu mám sakra... tak dlouhej koment? *padla* hele, já se dekuju, bo mě ještě sestřelíte banánem z oběžný dráhy a to by nebylo pěkný... *mizí ze scény*

12 Keigh | Web | 22. června 2012 v 9:43 | Reagovat

[11]: *potlesk* :D Děkuju, sluníčko - znáš to , nám úchylýkům prostě přijebe, pak stačí jeden rozhovor s Lulinou a vznikne něco... ... jako... tohle...

13 Neko | Web | 29. srpna 2013 v 22:46 | Reagovat

To je moc pěkné...Jak ti ti pod to všichni píšou jak je to dokonale úchylné a jak vykrváceli... hm... tak jsem jediná yaoistka s funkční a čistou klávesnicí :-D Nom.. Každopádně smíchy jsem div chcípla.A kdybych neseděla na zemi, tak bych spadla pod stůl. A už se nevrátila bo by mě to zabilo. :-D ...Je to vážně hodně dobré... Ač Teuka lituji hned z několika důvodů... :-D

14 Karin | 16. srpna 2014 v 22:03 | Reagovat

Nevím jestli mám Teuka litovat nebo mu to přát. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama