Pistolka

21. února 2012 v 15:56 | Keigh |  Kachnička
***
Mysleli jste si, že je Kachničce konec? ...No, já jo. Ale ona tam ta zmínka o Wookiem a Chuliem, jak si hrajou ve vaně s pistolkkama byla tak provokativní, že jsem s tím musela něco udělat.

...Pokud vám bude líto Siwona, dejte vědět,další díl mu to vynahradím.
***

Název: Pistolka
Pokračování: Další část cyklu Kachnička
Pár: Heechul/Ryeowook
Autorka: Kayleigh
Varování: Slash, 21+
Žánr: PWP, hard slash
Věnování: Chujovi. Ať z toho taky jednou něco má.


Pistolka

"Jó, potopils ji!" zaraduje se Heechul.

"Zasloužila si to. Zlá kachnička, zlá," šťouchne do ní hlavní stříkací pistolky Ryeowook.

"Ano, má, co si zasloužila." přikývne Siwon. "Tak pojďte ven, než se mi tu rozpustíte."

"Mámí…!" protáhnou oba chlapci trochu ironicky, Siwon se vážně chová jako jejich matka. "Odvetu!" navrhne Chul a Wook horlivě přikyvuje, naplní pistolku vodou a narovná kachničku do původního stavu.

Siwon si povzdechne, těm dvěma neumí zakázat nic. Vůbec nic. Dokonce je ani nezarazil, když je přistihl, jak ve všech Yesungových kalhotách vystříhávají velikou díru na zadku. Ani když Hyukovy voňavky vylili do nádobky s práškem na praní. Ani když Siwonovi zabavili jeho oblíbenou bibli a z jejích stránek skládali origami. Nebo když Teukovi ukradli všechny kondomy, nalili do nich vodu a ze třetího patra házeli bomby na náhodné kolemjdoucí. Nebo když všem přátelům a rodinám rozeslali pozvánky na smyšlenou svatbu Kyua a Sindonga. Nebo když ustříhali pacičky všem Minnieho plyšáčkům. A nic neřekll, ani když z Henryho košil nadělali nátělníky.

Nemá na to, říct jim ne.

"Hej! Zlá kachničko!" vzteká se Chulie a Siwon se navzdory jeho rozdurděné tváři zasněně usměje. Ani jeden neumí být sprostý. Jsou to děti. A děti bychom měli rozmazlovat.

Nachystá oběma ručníky a odejde z koupelny, musí jim nachystat večeři, pak je oba uloží, pustí jim pohádku a počká než usnou.

A taky by se měl Teuka zeptat, jestli náhodou někde neviděl Wookieho papučky, ty s růžovým pejskem, Wookie bez nich nebude večeřet.

Sotva Siwon zmizí z místnosti, Chul a Wookie okamžitě ztuhnou na místě, chvíli poslouchají, kde ta jejich matka je, dívají se upřeně jeden druhému do očí a pak se všechno stane příliš rychle. Oba odhodí svoje pistolky a vrhnou se po sobě, rty najdou rty toho druhého, jazyky se snaží zaplnit veškeré volné místo v obou ústních dutinách zároveň, dlaně hladí dávno hlazenou pokožku, kamkoli dosáhnou, tisknou zadek, proklouznou dlaní mezi svá těla do bolestivě vzrušeného klína, který maskovali před Siwonem ve vodě, pod hustou bílou pěnou, chopí se tepajících údů, vzájemně nebo vlastních, přejíždějí po nich nahoru a dolů, palcem hladí žalud, dráždí uzdičku, masírují varlata, rychle, nedočkavě, vzrušeně, zkušeně, horlivě, rychle, nejlépe všechno najednou, chtějí co největší množství úplně všeho, hned a najednou, na nic nečekají a ačkoli se zdá, že tohle je jen boj o dominanci, opak je pravdou, jejich postavení je dávno určené a oba dva to vědí. A ani jeden z nich to nechce měnit.

Ryeowook vytáhne milence do stoje, nečekaně pevně a tvrdě jej přitiskne k chladné stěně, a kdyby Chuliemu nepřiplácl dlaň na pusu, zasténal by - ale oni se nesmějí prozradit. Siwon by neměl vědět, že jsou milenci, kdoví, jak by to při své zamilovanosti do Chulieho strávil. Musí být oba dva úplně tiše.

Heechul přikývne, že rozumí, ale Wook jej zná až příliš dobře na to, aby mu jen tak zrovna tohle věřil. Usměje se a pak Chulie zaregistruje, že se Wook sklonil, ale hned se zase narovnal, přitiskne se těsně k Chulieho zádům a kousne jej zezadu do krku, pak ucítí na svém otvoru známý tlak a samovolně se mu rozšíří zornice, v téže chvíli Wook nebezpečně zašeptá: "Jediný zvuk a přestanu."

Chul ví, že to byla výhrůžka. Nikdy by nedovolil, aby jejich sex v polovině skončil jenom proto, že Wookieho neposlech, nebo jeho výhrůžky nebral vážně. Znova přikývne a přinutí se ani nepohnout, to, co vyvíjí tlak na jeho konečník totiž… nejsou Wookieho prsty, ale ani jeho penis. Kousne se do ruky, aby mu neuniklo ani zasténání, když pochopí, co to je. - Jedna z jejich vodních pistolek.

Polkne a udělá se mu mírně nevolno, na chvíli má pocit, že omdlí. Pevně se zapře o stěnu, uvolní svěrač a zatne zuby, za tu dobu, co spolu spí, se naučil vnímat tenhle pocit jako vrcholně příjemný a vzrušivý, což je teď spíš na škodu, je přesvědčený o tom, že tohle v tichosti, bez sténání a hlasitého pobízení jako "Hlouběji!", "Víc!", "Silněji!", "Jestli mi to neuděláš teď hned, zabiju tě!" a tomu podobné, prostě nemůže zvládnout, do ruky se kousne silněji, Wook chlapci opřenému o zeď foukne do ucha a pak jemně stiskne mezi rty jeho ušní lalůček, Chulie se málem zalkne a málem své zasténání neudrží, Wook v téže chvíli zmáčkne spoušť vodní pistolky a vlna teplé vody zaplaví Chulieho nitro. Nebohý klapec zvrátí hlavu dozadu, na chvíli snad skutečně ztratí vědomí, jeho přirození na to reaguje mohutným trhnutím, vlna neskutečného vzrušení se provalí jeho tělem, ani neví, jak je možné, že zasténání, nebo spíš výkřik udržel v sobě.

Pak je mu už jedno, co s ním Wook dělá, ví, že kdyby tohle všechno vnímal, muselo by ho slyšet celé město a nejen kluci vedle v místnosti. Wookie pochopí,l že asi zahrál na nejcitlivější strunu ve Wookieho těle, jen oro svůj vlastní pocit nadřazenosti, nebo jen proto, že chce pro milence to nejlepší, těžko říct, stiskne tu spoušť ještě jednou, další salva slasti zasáhne Heechulovo tělo, Wook se tváří spokojeně, ješitně, možná je v tom jistá forma altruismu, kdo ví, podstatné je, že jeho milenec se opět téměř zhroutí, málem prozradí a jistě neví o světě.

Dnešní hrátky budou krátké, uvědomí si Wook, prudce zastrčí pistolku co nejhlouběji do jeho těla a ještě jednou stiskne spoušť, sám sobě slíbí, že naposledy, ale když se pokusí pistolku z jeho těla vytáhnout, Heechul se celý napne, zcela nakrabatí tvář, prudce se nadechne a opře čelo o stěnu. Wookie trochu zamračeně natočí hlavu na stranu a milence si chvíli bez pohybu a myšlenky prohlíží, načež se plácne do čela. To hovado se udělalo.

"Pro…promiň, Woo… Wookie, mě to… mrzí mě to, jen jsem… asi jsem..."

Wookie si povzdechne, teď s ním už nic nebude, usne a sranda skončila. Fakt super. Sleduje Heechula, jak se pomalu v polospánku sesune do vany, opře se o její okraj a odpočívá.

Krásně romantický večer, fakt, uzná ironicky v duchu Ryeowook. No, pohlédne na svého milence, alespoň se o něj nemusí starat. Po tváři se mu rozlije zlomyslný úšklebek: "Wonnie…? Chuliemu se chce spinkat…!
 


Komentáře

1 heartles | 21. února 2012 v 16:23 | Reagovat

jaj tak to je... perverzní???  ne-e to ne bomba je to yop :-D  :-D  :-D  :-D

2 kana~♥~ | Web | 21. února 2012 v 16:48 | Reagovat

počkej, a co wooki? to je nefér, dopřej mu taky trochu radosti :-D
nejlépe v příštím díle ;-)

3 Jolly (sakra, jak jsem se tu podepisovala??) | 21. února 2012 v 16:50 | Reagovat

tak-to-bylo-naprosto-dokonalý! :DDD

4 Luli(na) | Web | 21. února 2012 v 18:58 | Reagovat

He...hehe...he...he... Keigh! Kruci! Zase! Já tě střelím! Si myslíš... jako, kolik že mám zásob telních tekutin: Tolik slin nevyprodukuji ani při pohledu na krabici pomerančového džusu! A to nemluvím o té krvi, co mi tady kape na klávesy... ani ugelit nemůžu použít, bo je od těch slin tak zasviněný, že to klouže jak v pět ráno před barákem na zledovatělé cestě! No jo, ale to nic nemění na tom, že mě tahle povídka totálně zabila. Zase :D

A jako... dala jsem ji přečíst Chujovi, no a jako, nevím, co říká, ale jakmile to přečetl, netrvalo ani pět vteřin a byl oblečený a obutý u dvěří a už jen mumlal něco, ať ho v noci nečekám, že jse za Wookiem, či co :D Takže... se mu to asi (určitě) taky líbilo :D

5 Kasumi | Web | 21. února 2012 v 19:17 | Reagovat

Siwona ani ne, ale co chudák Wookie? Q.Q

6 ElenEstel | 21. února 2012 v 21:05 | Reagovat

je to úchvatný

7 werisekk03 | 24. února 2012 v 9:52 | Reagovat

ugh...ehm...nic lepšího ze sebe asi nevyplodim jenom takovej mini-dotaz : kolik že jim je? O_O

8 Keigh | Web | 24. února 2012 v 16:57 | Reagovat

[7]: Nevím, najdi si je na netu, ale asi 27?

9 Frux | Web | 9. března 2012 v 18:54 | Reagovat

Nádech, výdech..uklidňuju se :D TO BYLO BOŽSTVO :D

10 werisekk03 | 8. dubna 2012 v 15:09 | Reagovat

Jo a další dotaz: Proč teplou vodu? studená by byla lepší :-D

11 Syrinox | 22. června 2012 v 1:41 | Reagovat

Uhéééééé... hele, něco ti povím... víš o tom, že tenhle díl jsem hned po Okurce četla nejčastěji...? No.. asi to nevíš no... Ono je vlastně přirozený, že to nevíš, páč já ti vlastně nenapsala, že to bylo tak strašně boží, až mi tu z toho začalo hrabat a já pak ječela jako šílená a řvala něco jako "Má ji v prdeli" "Má ji  v prdeli" a matka se na mě dívala jako "WTF?!" a já ji jen marně vysvětlovala, že mi prostě jen mozek vypověděl službu a může za to zase ta slupka od banánu... která nevím proč se mi tam furt štve... Hehe... no prostě... Uhííííííííííííííííííííííííík!! Dokonaléééééé! Híííííík!

12 Keigh | Web | 22. června 2012 v 9:44 | Reagovat

[11]: aano! a Banány jsou všude! A Pořád!

13 Elly | 16. dubna 2013 v 16:36 | Reagovat

Huíí O.O  Ehm...eto...*facepalm*  *nosebleed* *screaming like a yaoi fangirl* *monster facepalm* huíííííííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama