Pláč

6. února 2012 v 17:26 | Keigh |  Překvapení (Slash)
***
Poznáma autorky: Ne, děti, nechtěla jsem vás zabít, přivést do hrobu, přivodit vám infarkt, ani nic podobného.
***
V minulém díle jsme se dozveděli, že Nately chodí již deset let s Adamem Spatonim, otcem Matha. A mezi tím vším je Filip. A dvojčata. A Kyle. A samozřejmě Math. Maminky mají vždycky pravdu, pamatujete? Co na to dvojčata? A co budou s tímto zjištěním dělat? Koho se mohou zeptat? A pokud se na to zeptají aspoň jedné ze zúčastněných stran, ... co jim na to odpoví?
***
Věnováno Kasumi, za její odzbrojující a naprosto výstižný komentář k předchozímu dílu. Miluju tě, kotě. Užij si dnešní díl a doufám, že ho také všichni ohodnotíte a okomentujete. Víte, platí takové hloupé matematické pravidlo, tkerému se říká přímá úměra. Čím víc komentářů, tím větší šance, že se tu tím dřív objeví další díl... :-D
***34.: Pláč


Asi budu zvracet. Nately a … a ADAM?! To přece nemůžou… to je snad…?!?

"A pořád jsou spolu šťastní, teda, tak mi to aspoň Nate říkal. Jsou pořád tak nerozluční?"

Nately - ZABIJU TĚ! A Adama zrovna tak - jak mohli…? Jak se to mohli … jak to že… jak… ale proč?! Proč by tohle dělali, kde je jakákoli účelnost -

"Broučku?"

Podívám se na Kyla, úplně ztuhnul. Je úplně mimo, jako v tranzu, musím něco udělat. Jemně mu stisknu rameno, poplašeně se ke mně otočí a já kývnu bradou k mobilu na stole.

"Co…?" trhne hlavou.

"Je ti něco?" ujišťuje se maminka.

"Ne, ne… jenom… mě něco rozptýlilo. Jasně, jsou šťastní, teda.. působí tak. Ale co je uvnitř, to se pravděpodobně nikdy nedozvím, že? Děkuju mami, musím končit." rozloučí se rychle, poněkud roztřeseně, vypne hovor a drtí mobil v drobné dlani.

Musím zavolat Natelymu. A připravit ho na to, že ho zabiju, až se vrátí.
… On… deset let žije s Adamem.
Deset let… má vztah s Adamem…
A teď dva roky blbne hlavu Filipovi…-!!!
A Adam… Adam… tohle jistě ví. Těžko jinak by se mohl chovat takhle otevřeně, když ví, kdo jsme i kde k nám Nate přišel, že…!

"Asi… vám dlužím nějaké vysvětlení, že?" ozve se za námi z otevřené terasy.

Ten hlas jsem slyšel zatím je párkrát, ale i tak mi utkvěl v paměti. Krev se ve mně vyloženě vaří a můj tep stoupl na velice nebezpečnou hodnotu. Agresivita je prý dílem hormonů a pokud ano, po tomhle záchvatu vzteku už mi žádné nezbudou.

"Proč mě to nenapadlo dřív, takové přátelství?" zeptám se ledově klidně a pomalu se otočím. Pevně se držím opěradla židle. Musel bych teď Adamovi ublížit, kdybych se pustil. "Vypadni." přikážu a je mi jedno, že se měřím s pětatřicetiletým a velice váženým mužem, kterému nemám právo tykat. "A k nám se už nepřiblížíš."

"Dobře. Dobře, zůstanu tady." přikývne krotce. "Ale není to tak, jak si myslíte, nebo ne přesně. Mám pro to vysvětlení a Filipovi nikdo neubližuje, protože mu nikdo nelže."

"Jistě že mu nelžete," ujistím ho. "neříkat pravdu je mnohem lehčí než lhát." snažím se kontrolovat svůj tón, nechci Kyla vyděsit.

"Ale Filip pravdu zná, Alexi. Filip ví, že jsme spolu s Natelym deset let. Klidně mu zavolejte a zeptejte se. Nebo zavolej Natelymu. Důvod, proč jsme to neřekli vám je ten, že jsme nevěděli, jak zareagujete na to, že je Filip gay, natož na to, že má partnery rovnou dva."

Dva?!

Cože?!

Já asi… nejsem dneska úplně v pořádku. Asi… mozek vypověděl službu, srdce a plíce na chvíli taky, ale hned se vzpamatovaly, …myslím, že chvíli nedýchám.

"To jste vy? Ten Adam?" ujistí se Kyle, až teď mi dojde, že se vlastně neznají.

"Ano, Kyle. Jmenuju se Adam Spatoni a velice mě těší."

Mimoděčně si vybavím Kayleighina slova, která nám tlumočil Kyle před pár desítkami minut: "…aby se trápili kvůli duchům, kteří neexistují." - oni totiž byli i duchové, kteří existují, přesněji řečeno jeden, ten, jenž stojí před námi a snaží se nám namluvit, že… že… sakra, že Adam, Filip a Nately tvoří milostné trio!

"Dovolíš mi to vysvětlit, Alexi?" zeptá se mě, tváří se krotce a do místnosti vstoupí sice opatrně, ale jistě. "netušili jsme, že na to přijdete takhle. Asi nás nenapadlo, že byste se mohli stát přáteli, to je…" a pak pohled stočí ke Kylově ruce. Kterou Honey svírá ve své. "…zajímavé." zredukuje, řekl bych, původně rozsáhlejší a obsahově zřetelnější odpověď.

"Teď jsem jenom zvědavý. Další lež?"

"Nemusíte mi věřit," zavrtí hlavou. "ale umíte poměrně dobře analyzovat, že? Odpověď naleznete sami, slibuju. Zaprvé je tady Kayleigh. Která o tom přirozeně ví, přišla na to hned, když jsem se jí představil a viděla mě s Natelym. A pak zároveň jeho s Filipem. A se mnou. Logicky z toho vyvodila, že musíme být spolu. A požádali jsme ji, aby zatím mlčela, ohledně vás a ohledně Kyla. Čistě z toho důvodu, že jsme se báli vaší reakce. Ale kdyby tohle byla lež a kayleigh by to věděla… nikdy by nemlčela. Víte, jak to dopadlo s Kylovou lží, že?" posměje se.

"Jak to víte?" ha, vrátila se mi schopnost jednat, konečně jsem schopen mu zase vykat.

"U toho tykání zůstaň. A kromě toho, Kayleigh se momentálně nachází v mém domě." zase se trochu přiblíží.

"Řekla ti to." konstatuju.

"Ano. Tohle udělá s každou lží, o které ví. Pokud nevěříš mně, jí bys měl. Víš, jaká je a čeho je schopná."

Ačkoli jemu skutečně nevěřím, ne teď, bez důkazu, Kayleigh… pravda, je dobrý argument. Nikdy nic nenaznačila, a to nás s Filipem viděla několikrát, Adama též a Nata zná pravděpodobně rovněž. Ano, to je velice vážný argument.

"A pak je tady druhá věc, a to… Dave, kterého vy sice ještě neznáte, ale to je jedno. Vychovávali jsme ho spolu s Natelym, zatímco tvoje maminka vychovávala tebe, Kyle. Ale před dvěma lety jsem se - pracovně,ovšem, seznámil s Filipem. Což byl poněkud… problém." zjihne, pousměje se.

Počkat - takže … "Ty ses seznámil s Filipem dřív než Nate?"

"Ano. A ačkoli jsem byl s Natem nevýslovně šťastný a dodnes jsem, Filipa jsem chtěl stejně jako Nata. Vždycky jsme spolu měli poněkud…volnější vztah, řekněme…" pousměje se a myslím, že trochu znejistěl. Navzdory vzteku, který cítím, chápu, nakolik intimní je to, o čem nám povídá. "Ale nakonec jsme se vždycky vrátili k sobě. A pak jsem ty dva seznámil. Nenápadně, pod záminkou večeře pouze pracovní, ale nakonec se to nějak zvrhlo a … no, řekněme, že ráno na to jsme se s Natelym shodli, že Filip by byl skvělé koření našeho vztahu. A tak jsme tak nějak spolu všichni tři, ale oni dva k sobě mají poněkud blíže, poslední dobou, což je vlastně i moje vina, protože… no, nejsem zvyklý zůstávat někde moc dlouho. A tak jsem se ujistil, že to Filipa moc nezlomí a teď jsem už měsíc více méně sám, jenom občas se za nimi zastavím a… uh, povzpomínám na staré časy." uhne pohledem.

Hovado. Ale pravda, sexu říkáme každý jinak. Přinutí mě to se… zamyslet. Jaká šance je, že by nám lhal? Ne, nemyslím si… nemyslím, si, že k tomu má důvod. A kromě toho se mi Nately pořád nejeví jako záletník. A Adam už vůbec ne.

"A našel jsem si… taky někoho… mimo ně dva a jim to nevadí. A proto tohle stěhování a tohle prozrazení všeho vám dvěma. A Vlastně jsem tohle odložili a neřekli vám to proto, že ačkoli to ještě nikdo z nás tří neřekl nahlas za přítomnosti ostatních dvou, naše cesty se pravděpodobně rozdělily. Ale nic to nemění na tom, že Nata miluju. K Filipovi… mně už to tak netáhne, ale Nate… no, každopádně je to jedno, protože Filip jasně řekl, že nikdy nebude žárlit na nás dva, pokud budeme spolu, protože ví, že to Filip je ten, který nám vztah vzal - a le my oba jsme mu to umožnili.
Prostě, Nate byl úžasná etapa mého života, pravděpodobně moje nejlepší, vím, že oni dva jsou spolu šťastní a já... teď mám stejně Matha."

Ano to je další věc. "A on to neví." konstatuju.

"Nejenom neví, nemá ani tušení!" posadí se ztěžka na židli a podepře si hlavu. "Simone, jeho matka, z něj vychovala těžkého homofoba, nemůže gaye vystát, nemůžu mu to říct, protože…!" vydechne vyloženě frustrovaně.

Je mi ho líto. A případná alternativa jeho prolhanosti je nereálná. Protože pakliže to, byla byla by iracionální. "Ale ty někoho máš."

"Jo, mám, to je… důvod, proč jsem byl ve Valencii, žije tam. A zrovna když jsme tak nějak… se shodli na tom, že bychom spolu mohli mít vztah, zavolala mi Simone, že se potřebuje zbavit mého syna. Vypadnul jsem z Valencie a celou dobu přemýšlel, co to sakra má být. Byl jsem si jistý, že… nevím. Vlastně jsem nevěděl, co jsem čekal. Znechucení, odpor, nenávist, možná touhu mě zabít, možná… nevím. Ale on byl úplně mimo. Dost něžný na to, aby byl takový frajer, jak o sobě tvrdil. Pozval jsem Nanda a Keigh, ale ta mi řekla, že ho chce vidět jenom z dálky, takže nakonec přišel jenom Nando a Kayleigh matha sledovala z povzdálí. Vím, že něco zjistila, ale… neřekne mi to. Ptal jsem se jí, co je s jeho psychikou, proč je tak mimo, tohle nemůže být jenom ze změny prostředí a pak mi došla šílená spousta věcí, ten kluk ztratil úplně všechno, všechny jistoty, všechna přesvědčení, veškerou důvěru, naivitu… všechno, co ho dělalo dítětem. Byl donucen jeho debilní matkou a ještě debilnějším otcem, aby se stal zcela dospělým v šestnácti letech. A teď… když mu dovoluju být dítětem, je… jenom tím zmatenější a tím nevyrovnanější.

A do tohohle všeho mu nemůžu říct, že jsem gay, nemůžu, protože on mi věří a protože jeho zmršená výchova - a co hůř, žádná výchova, … nebude mi věřit. Bude mě nenávidět, pokud se mou orientaci dozví." podívá se na mě, pláče. "Tak mi pověz, Alexi, … jaký mám důvod ti lhát? A je větší než strach, proti mně poštveš mé vlastní dítě?"

 


Komentáře

1 Nixerwil | Web | 6. února 2012 v 17:49 | Reagovat

O_O ???

Sakra! Měla jsem to čekat, ale nečekala!! Uh, Eh, Oh... neee, to není má erotická čtvrt hodinka, jen hledám vhodná slova...
Dostala jsi mě. Překvapení plné překvapení. A budu se opakovat, budu!

Jako! čekám na tebe na Skajpu !!! 8-)

2 Kasumi | Web | 6. února 2012 v 17:50 | Reagovat

Počkej chviličku...
*brečí*
Keigh...
Panebože, taky tě miluju, fakt. A strašně děkuju. A... sakra!
Tentokrát žádnej dobrej komentář nebude, heh.
*totálně odrovnaná. Žádnej text v ní takovýhle emoce nevyvolal už minimálně půl roku*

3 Hachi | 6. února 2012 v 18:01 | Reagovat

Tak tohle jsem opravdu nečekala.... Takovej šok.... Já, nevím ani co napsat :D :D Takže všichni tři, tak to je pecka :D :D  Jsem opravdu zvědavá jak se to všechno rozmotá :)

4 Naru nee-chan | Web | 6. února 2012 v 18:14 | Reagovat

...
...
No comment xD Já se poseru z toho tvého komentu xDDD Jako, co to je tu za atmosféru? 11 letý synovec se svým 17 letým bráchou a mnou nasáčkovaní v obýváku, oni čučí na nějaké debilní pohádky pro prvňáky a já na zemi s noťasem a naráz se začnu chlamat jak debil xD
Moment...neříká se tomu...no kurňa, jak se tomu říká? Možná, že to víš... Nevíš to náhodou? Hm, tak já to zkusím vyřešit sama.
No, víš, jak, takový ten ústav, jak ti tam podávají ty oblbováky a snaží se tě vyléčit...
...už vím! Prý se tomu nadává blázinec.
Etoo, tak já valím. Nevím, co budu dělat. Valím...

5 keishatko | Web | 6. února 2012 v 18:46 | Reagovat

páni...tak ja čumím O_O túto variantu som teda nebrala do úvahy...wou...teraz by ma dorazilo len to, keby Math stál niekde kúsok a všetko počul..hehe...ale né...to by si nebola taká krutá, nie? :D :D :D :D

6 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 6. února 2012 v 18:49 | Reagovat

To je hrozné! - =D Chvíli (no chvíli...xD) jsem tu nebyla a hned nový lay,a spoustu povídek,co neznám. :D V podstatě jsem nezapomněla na žádnou,ale venku je zima,všimla sem si,no :D a tak mi trochu zamrzl mozek a jediný,co mi jde jsou možná tak karty. =D Já jsem na Havrana dělala práci a dílo se mi líbilo,tak mě to tak napadlo.. :D

7 Hanka | 6. února 2012 v 19:31 | Reagovat

Komenty mi moc nejdou :-( ale tímhle jsi mě dost překvapila už se těším co bude dál ;-)

8 heartles | 6. února 2012 v 19:35 | Reagovat

wow ohromující čím dál lepší :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

9 Clowers | 6. února 2012 v 19:39 | Reagovat

:) Wow díky moooc, takže... wow :D no jako hustý... Nooo tak se těším moc na další díl :)

10 pepa | 6. února 2012 v 19:52 | Reagovat

Prekvapuješ stále a nikdy neviem čo mám čakať :) proste a jednoducho úžasné :) ešte stále sa z toho snažím spamätať :)neviem sa dočkať ďalšej časti :)

11 Kasumi | Web | 6. února 2012 v 20:25 | Reagovat

*kliká sem každejch pět minut, jestli se neobjeví něco novýho, závislačka jedna*

12 Raven | 6. února 2012 v 20:27 | Reagovat

*po 10 minutách uvažování co napsat...aby to bylo obsáhlejší než, a kurva nebo ty vole O_o*

Děláš si humory?? OMG...Oh Gospodin O___O (já se zas vyjadřuju....ale prostě..prostě...to nejde)

Bože.

To je bezva, totálně bezva. Překvapující.

Proč mi to děláš??? Mě z toho jednou jebne, fakt. (jestli mi dřív nejebne z gymplu)

A padej napsat další díl.

Jo, na skype se připlazím, jen co zprovozním net O___O jsem na mamčiném pracovním počítači :D  což jestli zjistí, tak mě asi zabije T____T xD

13 Kasumi | Web | 6. února 2012 v 21:15 | Reagovat

[11]: Nepřibýýývááá Q_Q *ví, že toho chce moc*

14 os00 | E-mail | 7. února 2012 v 11:30 | Reagovat

Trio!!! :D V každém díle jeden nový milenec! Pro to hlasuju! :-D  :-D  :-D Nějak se nám to taky zamotává, jen aby to nedopadlo jako ta povídka o vrahovi onehdá v půl třetí ráno... V tom jsem se trošku ztrácel :-P

Mimochodem skutečně už to připomíná ty telenovely, stáváš se mistryní žánru. Každý díl končí tak že by člověk napětím nejradši rozkousal klávesnici a i to "viděli jste v minulém díle" na začátku do toho tak hezky zapadá. Nechceš psát rovnou scénáře? že by to pak někdo rovnou natočil. Akorát nevim kde by produkce sháněla ty přímořské vily a Ferrari :-) :-) :-)  :-)  :-)  :-)

15 Raven | 7. února 2012 v 14:13 | Reagovat

[14]: Skvělý nápad !! :D Dostanu nějakou roli?? xD

16 Kimiko "Kimi" Yakunashi | Web | 7. února 2012 v 17:15 | Reagovat

[14]: [15]: Chci taky! Klidně budu i jen servírka! *_* *ne, že by nějak hezky vypadala, dobře mluvila nebo uměla hrát* Ale... ale! o_o

17 kana~♥~ | Web | 7. února 2012 v 20:43 | Reagovat

ale to by určitě neudělal. Tohle zjištění bylo ale vážně, fakt vážně, zajímavé. no to mnohé vysvětluje, počkat, u tebe nikdy nic moc nic nevysvětluje XD
nádherný jako vždy :)

18 Raven | 7. února 2012 v 21:36 | Reagovat

[16]: nevadí, nevadí, já budu cokoli xDD třeba nějaké křoví :D Keigh?? že nás obsadíš? xD *smutně kouká* ^^

19 Clowers | 7. února 2012 v 21:38 | Reagovat

koukám koukám, není, je mi do breku, než půjdu kalit, chtěla bych si přečíst další díl :/

20 neru-chan | 7. února 2012 v 22:00 | Reagovat

aha?...a kdo je teda ve Valencii?
mimcohodem...hm chudák...kdo?..nop Adam...jo zatraceně jo a Math..hmm budou to mít ještě těžký
hajaku dál! ^^

21 Azrea | Web | 23. února 2012 v 22:18 | Reagovat

Ty si mě zase rozbrečela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama