Poprvé

23. února 2012 v 11:36 | Keigh |  Překvapení (Slash)
***
Ach ano, Keigh má zase svou výroční angínu, takže co dělá, kromě toho, že chodí do školy? Píše povídky. A napsala skutečně už 3. epilog, prosím dodržte hranici přístupnosti od 18 let. Konečně se dočkáme oné slibované pětky. Totiž trojky!
***


3. Epilog: Poprvé"Slyšela jsem, že jste změnili místo bydliště. Co se stalo?" vyzvídá Andy.
"No, to víš, … láska…" zamumlám a podepíšu další kartu.
"Co?" mýlím se, nebo to znělo trochu vyděšeně?
"No, táta se zamiloval. A my se přestěhovali s ním." vysvětlí Honey trochu srozumitelněji.
"A jak si zvykáte?"
Tohle už mi za zvednutí pohledu od karty stojí, podívám se Honeymu do očí a snažím, se zabránit trochu sarkastickému smíchu, takže se mina tváři vytvoří trochu škodolibý úsměšek. "Poměrně rychle."
Honey mi přikývne a skloní se ke své kávě.
"Kdo je to?" změní náhle Andy téma.
Podívám se na ni a pak následuju její pohled, která směřuje prosklenou stěnou na chodbu a tam…
Rychle kouknu po Honeym, ten položí šálek na stůl a zvedne se. To malé torpédo, co poskakuje chodbou a neomylně míří k naší konferenčce tady není plánovaně a pokud se nám dostane do ruky, klidně sis ním zašukáme veřejně.
"To je… Natelyho syn." zamumlám a snažím se neusmívat jako debílek, ale stejně myslím, že se tak usmívám. Na to malé kotě to jinak nejde.
"Hej, Nately má syna? To jsem nevěděla - jak to, že vy dva to víte?" jó Andy, na tohle nemusíš být ani Sherlock, abys na to přišla, nemyslíš?
"Náš táta chodí s Natelym." upřesní Honey, asi uznal, že na tohle nepřijde. "Bydlíme u něj. A Alex chodí s jeho synem…"
Otočím se na něj s vytřeštěnýma očima - možná není dobré, aby o něm věděli, že je na kluky, když to tak skrývá, pokud mu ublížili, možná by nebylo špatné chvíli mlčet a předstírat, že -
Ale to už vpadne do místnosti a skočí mi na klín a políbí mě, protože sedím blíže ke dveřím. Navíc jsme se dohodli, že na veřejnosti se může hlásit jenom k jednomu z nás, aby to nevypadalo tak úchylně, navíc nás stejně od sebe s Honeym nikdo nerozezná, takže na tom nezáleží.
"Ahoj, broučku." zašišlám, když polibek ukončím, vždycky mě to kotě tak rozněžní…
"Ahoj," kuňkne a nechá si dát polibek na nos.
Letmo mrknu po Andy, jestli to s ní neseklo. No, neseklo, ale asi se dost zasekala, ztuhla uprostřed pohybu a zasněně se na nás dívá, s takovým tím debílkovským úsměvem, a myslím, že ještě chvíli a bude nám tu slintat.
"Utři si slinu," poradí jí Honey se škodolibým úsměvem, ale nezdá se, že by ho Andy vnímala.
Vlastně na chvíli i zapomenu, kde jsem. "Co tady děláš, kocourku?"
"Nudím se." pokrčí rameny. "A v baráku jsem skoro pořád sám."
Pravda, to jednoho znudí na dost vysokou úroveň. "Málo se ti věnujeme, hm? Neboj, dnes, až přijdeme, ti to vynahradíme, slibuju."
***
K sexu nás uhání už několik týdnů. Ne že bych neměl odvahu, ale opatrnost je vždycky na místě. Ale teď není moc šancí se z tohohle vyvléct. Kromě toho, i kdyby rozum tisíckrát chtěl, dnes už cit neukecá.
Chceme se s ním milovat. A dnes jsme se konečně dohodli.
Líbáme ho vášnivě, hluboce, láskyplně, nebo se o to alespoň snažíme. Jsme poněkud roztržití, hladíme ho a chlácholíme, ale nezdá se, že by to potřeboval, myslím, že se na svůj debut těší. Ostatně kdyby ne, ani by nás nenapadlo mu milování slibovat.
Nevím přesně, čí ruka je čí, ale za chvíli se nám to malé štěně vykroutí z náruče a bezostyšně uchopí naše penisy do rukou a oba nás začne stimulovat, stejné tempo, stejná rychlost, stejná frekvence. Překvapeně vydechneme, ale ani nás nenapadne ho zastavit, jenom ten pocit, že to on nás oba zároveň ukájí je… nepopsatelný. Asi moc nemám teď na nějaké popisy nějakých pocitů. Jenom vzrušení, slast a dobrý pocit z… vlastně ani nevím čeho přesně.
Neměli bychom ho nechat odedřít všechnu práci, měli bychom se zapojit trochu aktivněji, chytím ho za ruku a vytáhnu si ho k sobě, položím si ho na bříško a něžně políbím na nos, až pak spojím naše rty v polibku. Honey se zvedne a sáhne po gelu a malém vibrátoru, uvidíme, jak to bude snášet. Ale pokud to nepůjde, rozhodně na něj nebudeme tlačit. Podle jeho výrazu, taky podle toho, jak sebou trhnul a trochu syknul usoudím, že se Honey dobývá do jeho konečníku.
Není to moc příjemné, ale vydržet se to dá, chytím ho za zadeček a roztáhnu mu půlky od sebe, neprotestuje, jen se mi na rty přisaje vášnivěji, nebo možná spíš… zoufaleji, vyhovím jeho tempu, já jsem taky potřeboval být utěšován, i proto je tohle výhodou, to, že jsme na všechno tři.
Líbáme se dlouho, hladím ho po zadečku nebo po bocích, nezdá se, že by byl proti, je klidný, leží na mě uvolněně, kdybych necítil, že nenápadně, možná podvědomě pohupuje boky do rytmu přirážení robertka ve svém těle, předpokládal bych, že Honey vzdal své snažení, zdá se ale že je opat kravkou, Kyle sebou několikrát za sebou prudce trhne, i já cítím, jak se stahuje, Co to do něj strkáš, Honey?!
Což se mám za chvíli dozvědět, protože se Honey posadí vedle mě, usmívá se, všechno je v pořádku, dnes se s ním skutečně milovat můžeme.
"S kým z nás se chceš milovat, broučku?" zašeptá honey, možná aby nerušil atmosféru.
Dívá se na nás překvapeně. Neví? Nejspíš ne. Tak jako tak, nejprve by jej měl pomilovat Cit, Rozum by se měl zdržovat těchhle věcí. Ne? Nemusíme se na sebe s Honeym dívat. Pevně jej obejmu okolo těla, hladím je po zádech, zadečku - Honey, ty jsi ale perverzák! On mu v zadečku ten vibrátor nechal…! Střelím po něm pohledem, ale Hony se pořád jenom usmívá. Nechal ho tam schválně, abych…? Zkusím ho povytáhnout, Kyle mi zasténá do rtů, zase ho zastrčím zpátky, chvíli nechám tak, pak zase povytáhnu, o něco více, a znova jej zasunu zpět. A rychleji, s větší přesností, s větší jistotou, s větší frekvencí, s větším důrazem. Kyle vypadá trochu zmoženě, ale nemyslím si, že by byl proti, rozhodně se mě nesnaží nijak zarazit. Nechám hračku v něm, pohladím ho po stehnech přehodím si je přes boky tak, aby měl Honey co nejlepší přístup k jeho konečníku a zároveň, aby se mu Kyle samovolně nabízel. Asi chápe, co se teď bude dít, Honey se posadí mezi mé roztažené nohy a přes jeho tělo se na mě podívá trochu pochybovačně, vím, že má strach.
"Neboj se." a nevím, komu z nich to povídám.
Slyším, jak šustí obal od kondomu, pak se chvíli nic neděje, ale podle Kylova zatajení dechu Honey vytáhl hračku z jeho těla.
"Dýchej zhluboka." poradím mu tiše a zase jej začnu líbat. Honey položí ruce zlehka na ty moje, položené na Kylově zadečku.
Zkřiví tvář a bolestně sykne, zvednu pohled k Honeymu, ten němě zavrtí hlavou, nejde to?
"Ššš," zamumlám k našemu miminku a políbím ho na bradu, Kyle se mi na chvíli zadívá do očí a pak padne hlavičkou na mou hruď.
Nevím, proč mě to gesto tak rozněžní, miminko naše malé, a my mu tak ubližujeme… Musím říct Honeymu, aby toho nechal, ale sotva si uspořádám v hlavě, že bychom měli přestat, Kyle nakrabatí tvářičku a ze zavřených očí mu vyteče několik slz, zato Honey zasténá a skloní se k jeho zádům, líbá jej mezi lopatkami, hladí jeho pokožku kam dosáhne, já jej hladím po hlavičce a po boku, zdá se, že je v pořádku, zvedne hlavu a chce si utřít slzy, ale předběhnu ho, uchopím jeho tvář do obou dlaní a jemně hladím palci jeho pokožku, spíš než bych otíral slzy, ale má to účinek totožný. Už nepláče, jen se na mě dívá, pak trochu natočí hlavu k Honeymu, ten po políbí n nahý krk a šeptá slůvka omluv a soucitu, taky opěvuje jeho statečnost. Inu, jestli to pomůže, pak je to nejspíš správný postup. Nepoznám přesně, kdy se v něm začal Honey pohybovat, nejspíš pořád jemně pohyboval boky, aby se Kyle alespoň pokusil přivyknout, myslím, že se to daří, tvář sice nakrabatí a zkřiví ještě několikrát, ale nezdá se, že by trpěl nějak extrémními bolestmi, vidím na Honeym, jak se krotí, aby zůstal něžný, aby udržoval relativně pomalé tempo a aby nebyl příliš důrazný, ale podle výrazu v jeho očích vidím, že dnešní milování, jakožto Kylovo poprvé, nebude trvat dlouho, nemělo by, aby netrpěl zítra příliš velkou bolestí.
 


Komentáře

1 keishatko | Web | 23. února 2012 v 12:05 | Reagovat

prečo ten useknutý koniec? ale bolo to krásne...konečne Kyle zažil svoje poprvé :D :-D

2 Nixerwil | Web | 23. února 2012 v 12:24 | Reagovat

heh :-D  tvoje epilogy prostě stojí za to :-*
Bude další? :-D

Kyle je takový ňunísek ;)

3 tamias | 23. února 2012 v 12:27 | Reagovat

Kráské, něžné, milé, moc se ti to povedlo. :-)

4 Raven | 23. února 2012 v 14:06 | Reagovat

Kyle je sladký :))

5 kana~♥~ | Web | 23. února 2012 v 14:26 | Reagovat

roztoumiloučký a tak něžným uhn...kawaii
moc se ti to povedlo a snad budeš brzo zdravá, když máš tu angínu :-) :-)

6 heartles | 23. února 2012 v 16:14 | Reagovat

jůůůůůůůů to je roztomiloučký :-D  :-D

7 Kasumi | Web | 23. února 2012 v 18:12 | Reagovat

Já tě miluju *právě se dopotácela z narozeninový oslavy a navíc ji čekaj ještě dvě věci od Keigh, skvělej den* *.***

8 Jolly | 23. února 2012 v 20:55 | Reagovat

uz sem rikala, ze chci ty tri domu? :DD

9 Nechápu | 24. února 2012 v 0:45 | Reagovat

Tvoje poviedky sa mi veľmi páčili ale po čase ako si začala prelínať poviedky, teda snažiť sa o to ... sa mi zdá, že si sa v tomto deji začala strácať a sama si nevedela kde si čo napísala. Necháp ma zle. Naozaj skvelo píšeš. Ale ja už nechápem čo tu čítam všetko je to tu také zmetené. Raz pridáš kapitolu o párty potom zase nie o párty a zrazu nato sme hneď znova u párty ... možno sa to zdá len mne ... každopádne keďže sú to epilógy zdá sa, že prelínania je koniec a tak ti držím palce v ďalšej tvorbe ;-)

10 Malone | 9. února 2014 v 22:11 | Reagovat

No, úplně sice nevím, proč by tyhle věci měly bolet (resp. když to bolí, je něco špatně), ale dobře, no :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama