Služba

14. února 2012 v 12:15 | Keigh |  Death note yaoi

***
Už půl roku jsem nenapsala nějakou jednorázovečku an Death Note, takže... když už jsme u těch PWP... :D
Co se stane, když na svatého Valentýna dostane Matsuda službu u kamerového systému?
***

Věnováno všem, co slaví svátek svatého Valentýna stejně chaoticky jako já :D Přeju vám všem spoustu sexu a dovádění, děti ^^

***
Název: Služba
Autorka: Kayleigh
Pár: L/Light
Upozornění: Slash, sex PWP 18+, voyeurismus


SlužbaJasně, vždycky chápal, že dělá takového poslíčka, je nejmladší, vyjma toho protivného génia, co jsou z něj všichni paf, ale nediví se. Šéfův syn je šéfův syn. Protočí oči. Prostě on je taková holka pro všechno. A kdo musí na Valentýna hlídat vyšetřovací centrum a kontrolovat kamerový systém, jestli se neděje něco nekalého? No jistě, Matsuda, ten mladý, hloupý a naivní, tomu to hodíme na triko, jak jinak.

Tse.

Aspoň že mu dovolili kafe. Taky by jich neubylo, kdyby tady někdo zůstal. Třeba šéf. A L si musel jít odpočinout, jistě, to Matsuda chápe. A stejně tak i šéf Yagami, to taky, samozřejmě, ten si odpočinek zaslouží víc než kdokoli jiný. A pokud jde spát L, musí přirozeně i mladý Yagami Light, pořád jsou k sobě připoutaní tím řetězem.

Uf.

Nikde nikdo.

Super, fakt. Kdo by se tady chtěl asi tak vloupat?! Bezpečnostní systémy jsou naprostými unikáty, alarmy se spustí dřív, než se sem někdo přiblíží a ozbrojená policejní jednotka sem dorazí do pěti minut od zapnutí alarmu, to se vetřelec nestihne dostat ani do desátého patra, natož sem, co patra devětadvacátého, kde je řídící centrum, a dvě patra nad ním i jediní dva členové, pravda, ti nejdůležitější.

Znuděně usrkne kafe a sleduje obrazovky, na těch dvou největších je mapa světa a ní znázorněny poslední Kirovy útoky, a na té vedlejší podrobná mapa Tokia.

Tse, a i kdyby zaútočil sám Kira, stejně proti němu nikdo nic nezmůže. Ať už je ten Ďábel kdokoli. Sem se ale nedostane.

Hm? Co to…? Soukromé apartmá Misy a Lighta…? No jo, dnes je Valentýn, Light a Misa jistě budou - Matsuda rázem zčervená. Zapomněl, že mají kamery všude, tedy i v ložnicích, kde se bude nejspíš za chvíli Light s Misou…

Mimoděčně pohladí svou tuhnoucí erekci a pak se zděšeně rozhlédne po místnosti - skutečně je sám, zde žádná kamera není, tedy ano, je, jsou celkem čtyři, ale jsou vypnuté. A i kdyby byly zapnuté, jejich projekce by se promítala na jednu z obrazovek před Matsudou. Ačkoli musí uznat, že je Light velice přitažlivý mladík, nezdá se, že by byl nějak výrazně… řekněme… ohromen ženami. Ačkoli jej chtějí ty nejkrásnější, on pohrdá i Misou - nejkrásnější dívkou Japonska, minimálně Tokia.

A Light se přesto nezdá nijak potěšen její přítomností a dalo by se říct, že mu vlastně překáží. Matsuda nechápavě zavrtí hlavou. Nechápe ho. Sakra, co by za to dal, kdyby…

Počkat. Ta pouta… moment. Pokud chce Light s Misou spát, musí u toho být i … Ryuzaki …? Sakra! Ten chlap má ale štěstí! Něco takového si přece ani L nenechá ujít, ne?

Pozorně sleduje obrazovku, sice nemá zvuk, ale i tak si dokáže domyslet, co si říkají, Misa se vzteká, divoce rozhazuje rukama a L očividně spílá a dost dobře možná i jim oběma, má na sobě svoje nejerotičtější prádélko, Matsuda svůj klín stiskne pevněji, cítí, jak mu bytní pod rukama, ale Light a Ryuzaki se otáčejí ke dveřím a …jdou pryč…?! Co?!?

Tak úžasná příležitost, a oni… oni vážně odcházejí. No to snad…!!

Ne, teď tmu Matsuda fakt nerozumí. Mohli si přece úžasně toho Valentýna užít, všichni tři - a Matsu by z toho taky mohl něco mít, i kdyby jenom podívanou, že…

Nedá mu to, přepne na kameru ve společném apartmánu Lighta a Ryuzakiho, mezitím je sleduje na chodbě, o něčem spolu mluví, jdou těsně vedle sebe, ačkoli je schodiště dost prostorné a řetízek mezi pouty dost dlouhý. Zvláštní, odtud to totiž vypadá, že se… jakoby se… drželi za ruce? No jo, fakt to tak vypadá. Ale asi je to jenom zkreslený obraz.

Nezdá se, že by Light vůči zkaženému večeru s Misou kvůli L byl na něj nějak naštvaný, naopak se usmívá, L něco řekne a Light se tomu zasměje, Matsuda vyvalí oči, no to se mu snad zdá?!

Pak je kamera ztratí z dohledu a Matsuda se zaměří na obrazovku, na kterou jedna z kamer snímá jejich ložnici, chvíli je prázdná, chvíle se protahuje na minuty a desítky minut, když se půl hodiny nic neděje, začne být Matsuda nervózní, ale pak si uvědomí, že vedle jejich pokoje je koupelna, jistě jsou tam a tam je taky nebude rušit. Nějaké soukromí by jim zachovat měl, že.

Chvíli jen tak brouzdá po netu, hledá nějaké informace, nové informace, cokoli, pije kafe, pak se přes sociální sítě spojí s několika přáteli a kolegy, jen tak mimoděčně pohlédne na záznam kamer a málem jej v jeho malátné uvolněnosti shodí ze židle to, co se mihne na té největší obrazovce, kam si přesunul obraz Ryuzakiho a Lightovy ložnice.

Dvě propletená těla, nahá, ve vášnivém polibku, k posteli se dostanou nejspíš ani neví jak, padnou na ni, Light se sklání nad tělem L, líbá ho na krku, na hrudi, na bříšku, vezme jeho penis do úst a přidrží si ho rukou, v rychlých tazích po něm přejíždí, rty objímají jeho žalud a pravidelně jej silně saje, L se vzpíná proti němu, jednu ruku nataženou na posteli, druhou svírá vlasy na Lightově zátylku, snad si určuje tempo, náhle se vzedme z postele, jakoby jej někdo tahal za provázky, Light se odvrátí a rukou roztírá pravděpodobně Ryuzakiho semeho po jeho klíně a po… Matsuda nestíhá valit oči, co se to děje, vidí celou situaci z profilu, má krásný výhled, jak Light klečí před na zádech ležícím L a zasouvá do nej prst, pravděpodobně namočený v jeho spermatu místo lubrikantu, L mu něco řekne a Light se natáhne k jeho tváři, znova se vášnivě políbí, vytáhne z něj prsty a chvíli o něčem mluví, mladý Yagami se zase zasměje a Ryuzaki - a tomu Matsuda věřit odmítá - Ryuzaki, ten chladný Ryuzaki se zasměje taky! Pak ze sebe partnera shodí a sám si na něj obkročmo sedne, natáhne se dozadu a Matsudovi zatraceně stoupá krevní tlak, on se… on se s Lightem hodlá… ?!?!?!

Skutečně je tomu tak, Ryuzaki uchopí Lightův penis a navede jej přesně do svého těla, nasedne na něj, zvrátí hlavu dozadu a pravděpodobně hlasitě zasténá, o čemž si ale Matsuda nemůže být úplně jistý, Light se zdá naprosto uvolněný, spokojený, pohladí milence po bocích a navede jej jemně na tempo, které mu vyhovuje, ale též bere ohledy na L, k ničemu jej nenutí, jenom čeká, až najdou společný rytmus přírazů, pak jej chytí pevněji a pomůže mu se nad jeho tělem nadzvedávat.

Matsuda ztrácí pojem o tom, co se to děje a proč a jak je to možné a že… é… a jeho ruka mimochodem , zcela automaticky sjede do vzrušeného klína, rozepne si kalhoty a přejíždí tam a zpátky po svém údu, zatímco sleduje živé porno a ani mu nepřijde, že tohle je vlastně voyeurismus.

Light a Ryuzaki nevypadají, že by tohle dělali poprvé a taky že ne, kdyby nad tím mohl Matsuda přemýšlet, jistě by to analyzoval, ale teď je veškerá jeho krev zcela v jiném - menším - konci těla, mozek je příliš zaneprázdněn sledováním šukačky těch dvou sexy mužů na to, aby mohl o něčem přemýšlet. Druhou rukou uchopí svá varlata a střídavě je tiskne a drží, zatímco tempo pumpování se zvyšuje, sleduje, jak Light ze sebe svého partnera shodí, L se postaví na všechny čtyři a Light so něj tvrdě zezadu přirazí, Matsuda cítí, že je jeho vrchol nadosah, přivře oči, soustředí se na to, aby tempo jeho pumpování bylo stejné, jako rychlost připáření Lighta to Ryuzakiho těla, pozoruje výraz, naprosto slastný výraz ve tváři L, zčervenalou tvář Lighta, domýšlí si sténání jich obou, a v té chvíli vyvrcholí L jako první, zcela bez stimulace vlastního údu, což Matsudovi jako pobídka k vrcholu stačí.

Zasáhne jej vlna orgasmu, spokojeného a ukojení hodného, propne se a zanaříká, uvolněně vydechne a unaveně se zhroutí do křesla. Snaží je uklidnit dech, otevře oči, které ve chvíli orgasmu na chvíli zavřel, a vidí, že Light ještě pořád přiráží, L se zdá na pokraji vyčerpání, ale jenom pár přírazů Lighta dělí i od jeho orgasmu a když se tak stane, chvíli se jen dlaněmi opírá o Ryuzakiho bedra a zhluboka dýchá, pak se z něj vysune a padne na postel.

Ani jeden se chvíli nehýbe, pak se L natáhne a otevře šuplík u nočního stolku, a z něj vytáhne vlhčené ubrousky … a kondomy? Neměl je vytáhnout dřív než teď? Oba se něčemu zasmějí, očistí si vlastní těla, a pak si lehnou v poloze lžiček, oba tváří ke kameře - na kterou zapomněli, podle toho, jak se na chvíli L zatváří, když se podívá přímo do ní.

Ačkoli Matsuda ví, že není možné, aby ho viděli, přímo brutálně zčervená. Sedí tady, rozepnuté kalhoty, v jedné ruce pořád svá varlata, druhou mimoděčně hladí svůj ochabující úd, s vytřeštěnýma očima hledí ho těch Ryuzakiho na monitoru. Ačkoli ani jeden druhého nevidí, oba vědí, že se na sebe dívají. L přece ví, komu dnešní dohled nad kamerovým systémem v řídícím centru svěřil, že!

Ryuzaki něco řekne, Light ho obejme, chvíli se na něj dívá a pak se rychle, trochu poplašeně podívá do kamery. Zčervená a Matsuda si připadá jako idiot. Nemůže se ani pohnout. Ví, že jej nevidí, ale jenom ta představa, že oni si představují, jak se tváří, co dělá, jestli ho to vzrušilo, jestli ho…

Light něco odpoví a pak se oba zase podívají do kamery, jenom na chvíli, pak se zadívají jeden druhému do očí a oba se ve stejnou chvíli bláznivě rozesmějí, čemuž Matsuda nerozumí už vůbec.

…Jim to připadá vtipné?

A pak mu do kamery L zamává.

A Matsuda stále se stejně nechápavě vytřeštěným výrazem pustí svá varlata a … tupé zamávání jim oběma opětuje.


 


Komentáře

1 ..::NaTaly ^ ^::.. | Web | 14. února 2012 v 14:12 | Reagovat

Čo sa týka páru L a Light..tak ten jednoducho preferujem hneď ako..hm..druhý! :D..prvý je samozrejme Naruto a Sasuke..:D..stará klasika..:D..ale nedám na nich dopustiť..:D

Kurňa..ten Matsuda má ale pekelné šťastie!..agrr..:D..Kľudne by som sa s ním menila xD..Uch, toľká nespravodlivosť! :D.. Ten pohľad musel byť na nezaplatenie :D
a ten koniec xD..to ma totálne odrovnalo :D..ani za nič by ma nenapadlo..že...že L zamáva do kamery..:D..zomrela som :D

2 Luczaida | Web | 14. února 2012 v 18:37 | Reagovat

tak to bylo výborný :)

taky bych zamávala :-D :-D

3 kana~♥~ | Web | 14. února 2012 v 19:19 | Reagovat

chudák Matsuda XD XD

4 lady-artep | Web | 14. února 2012 v 19:32 | Reagovat

Vááu.. :D Docela bych si tu službu s Matsudou vyměnila. Dokážu si představit, jak se cítil, když mu L zamával.. :D

5 anonymus | 14. února 2012 v 21:06 | Reagovat

*slint*
XDXDXD
Tak tohle nemělo chybu :-D  :-D  :-D  :-D !

6 Nelien | 14. února 2012 v 22:36 | Reagovat

tak tohle bylo super, ale řeknu ti, že být Matsudou tak bych je druhej den fakt potkat nechtěla :-D to bych chcípla :-D  :-D  :-D fakt paráda

7 Twins-otaku-Wí | Web | 16. února 2012 v 18:28 | Reagovat

hej hej hej...skvělý bombastic :D Anejvíc mě zabilo s tím zamáváním(Aby dvěma géniům něco neuniklo že? xD) Jen je škod aže službu neměl třeba Lightův otec...*přemýšlí jak by to dopadlo*

8 keishatko | Web | 2. dubna 2012 v 15:43 | Reagovat

kriste tomu koncu som sa schuti zasmiala :D až sa Olik zľakol a kukal na mňa ako na debila :D :-D

9 MariSe | 24. června 2012 v 9:11 | Reagovat

Jsem se musela chlámat!! Jak jim ještě zamával xDDDD Bože xDDD
To mělo grády!!! xDDD
Matsuda takej ouchyl xDDD
Koho by to ale nevzrušilo je vidět přímo u hlavního aktu, se mů moc nedivím xDDD
uuuf xDD
Kde jen ty nápady bereš? XD
Naprosto Boží <3

10 Keigh | Web | 24. června 2012 v 11:26 | Reagovat

[9]: Já nevím, ono se mi to v té hlavě tak nějak... zjevuje... :D Děkuju, opravdu si toho moc cením :)

11 Natsu~chan | E-mail | Web | 17. listopadu 2012 v 12:30 | Reagovat

Zemřela jsem :'DDDD

12 Ryuzaki♥ | Web | 28. prosince 2012 v 15:44 | Reagovat

Píšeš senza povídky, velmi závidím :D

13 Peťa-chan | E-mail | Web | 22. února 2013 v 22:49 | Reagovat

Toto je úplne úžasné! Skvelá poviedka, posielam pochvalu pre autorku ;-)

14 JJ | 4. listopadu 2014 v 22:51 | Reagovat

Tak to je dokonalý, řehním se ještě teď  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama