Září 2012


Akt druhý: Pokrytec

29. září 2012 v 17:09 | Keigh |  Anděl


Jak jste si jistě všimli, Anděl je dělen na party, stejně jako byl Ďábel. Na Ďábla ale nijak nenavazuje. A zajímá vás, proč Anděl? ...Ale nenechte se dnešním dílem zmást, děti moje milované. Všechno není tak, jak se na první pohled zdá. Spolupráce s Hifi je úžasná, ale vzhledem k tomu, že je školou povinná, naše tvorba neprobíhá tak rychle. Proto vás prosím o trpělivost, ale myslím, že nudit se mezi jednotlivými díly nebudete. Byla bych vám vděčná, kdybyste mi v komentářích dali vědět, jestli vás příběh zaujal či nikoli. Za beta a opravu děkuju Tomovi.


Beztak je to tvoje vina

29. září 2012 v 11:49 | Keigh |  One Direction slash


...Já vím. Nic Neříkejte. Pardon. Ale když ono to prostě tak nějak samo...! *smích* Omlouvám se. Slibuju, že mě ten pár brzy pustí. Ale do té doby... inu, myslím, že je dost jedno, jaký je to fandom, pokud máte rádi poměrně kvalitní povídky s dobrým koncem a relativně realistickým základem, hm? *smích* (věří, si, co?) Tak tedy, vzhůru do čtení pro ty, co mají zájem přečíst si něco mírně erotického ^^, za beta děkuju Hifi.

Název: Beztak je to tvoje vina
Autorka: Kayleigh
Fandom: RPS (One Direction)
Pár: Harry Styles/Louis Tomlinson (Larry Stylinson)
Beta: Hifi.
Žánr: Romance, erotika
Varování: Slash/bromance 15+
Poděkování: Waflařovi Waflounovoviči Waflistovi
Věnování: Claire, Nickymu, Luli, Eleanor a Baře.
Cover: Kayleigh
160. Rozkoš

27. září 2012 v 14:59 | Keigh |  Podstata


Zdravím miláčkové moji úžasní, jsem zde a mám pro vás 160. díl Podstaty s názvem Rozkoš, který bych ráda věnovala Hifi. Chybí mi tvoje komentáře, drahá. Užívám si posledního dne volna a trochu mi cuká obočí, protože už odpočítávám vteřiny, kdy půjdu do školy. (Zítra v půl jedné mám první seminář, kdyby vás to zajímalo. Angličtinu.) Konečně. Už mi tu fakt hrabe. Mám příliš mnoho volna a posledních... hm... 14 dní jsem strávila čtením anglických povídek na můj oblíbený pár, sledování videí a filmů. Um. Nic moc jsem nenapsala, no. Pardon. Asi jsem byla příliš znuděná samým nicneděláním. Ale teďko se to změní. Skoro pořád budu někde mimo a sice nebudu mít moc času, ale myslím, že bude super, že budu mít mnohem víc inspirace a chutě něco psát. (Vím, co říkám. Fakt.) Za beta děkuju Hifi.Akt první: Cynik

25. září 2012 v 18:47 | Keigh |  Anděl


Jsem zde. A jsem zde s prvním dílem. Jak víte vy, co jste četli Prolog, Anděl je obdobou Ďábla. Nevím jistě, jestli jeho protiklad. Nevím, jestli rovnocenný partner. Je to Anděl. A první díl je poněkud... ale, přesvěčte se sami. Moje drahá Hifi, strašně moc ti děkuju, naše spolupráce je úžasná, opravdu mě to baví. Myslím, že Anděl bude stejně dokonalým dílem, jako byl Ďábel mým. Anděla ale posunuju na zcela novou úroveň, stejně jako moje psaní. Je to první seriózní povídka, kterou nepíšu sama. Pozorujte ale, že v textu opět není nic, co by napovídalo dvojí autorství a šestiletý věkový rozdíl mezi autorkami. Jsem na Hifi opravdu pyšná, za půl roku udělala neuvěřitelný kus práce. Doufám, že to oceníte a hlavně Hifi podpoříte komentáři pod naší společnou prací.159. V knihách

24. září 2012 v 18:34 | Keigh |  Podstata

Zdravím, koťátka - po dlouhé době, hm? No jo, jsem zde a víte co? Píšu 160. díl Podstaty. A nejenom to (nebudu tadyhle popisovat moje epické zasekání se u 158. dílu, kdy mě napadlo, kurva, tohle by mohl být poslední díl), ale navíc mám už přibližně vytušený konec. Přibližně. A ne, nebudete mě za něj mít asi moc rádi... Ale to předbíhám. (Zase.) Užijte si 159. díl Podstaty nazvaný příznačně V Knihách, který bych chtěla moc moc moc věnovat Martinovi, protože... inu, ty víš. Za beta děkuju Hifi.First kiss

21. září 2012 v 21:33 | Keigh |  One Direction slash


Nedívejte se na mě tak blbě, JÁ ZA TO NEMŮŽU!!! Nemají být Harry a Louis tak roztomilí! Je to jejich vina. A taky ta videa se sestříhanými záběry. Oni se k sobě fakt mají. Um, přemýšlím, co k tomu říct. Snad jenom, že lituju Hifi, která mi betuje, protože to musí číst, ačkoli to není její oblíbený fandom. Promiň, sluníčko. Miluju tě. Fakt mě musíš nenávidět. *smích* Ok, takže, tady máte povídku s názvem First Kiss, doufám, že se vám bude líbit a že třeba zanecháte nějaký koment...? ^^ Za beta děkuju Hifi.Název: Firts kiss
Autorka: Kayleigh
Fandom: RPS - One direction
Pár: Harry Styles/Louis Tomlinson (Larry Stylinson)
Žánr: Slash, krátká romance
Beta: Hifi
Upozornění: Slash/bromance 12+
Poděkování: Tumblr, Nickymu a mému debilníčku
Věnováno: Fee, bo je na tom s Larrym stejně jako já.
Cover: KayleighDelfíni

21. září 2012 v 12:20 | Keigh |  K-pop slash


Zdravím, děti, to jsem zase já. A víte vy co? Dočkali jste se. K-pop povídka. Konkrétně na SuJu. Je pro Syri, protože jsem jí to slíbila. Moc se omlouvám, že to tak trvalo. A taky se omlouvám za to, co mi z toho vzniklo. Ono se to tak nějak... samo... nějak...transformovalo... *smích* Promiň. Doufám, že se ti, drahá Syri, bude povídka aspoň trochu líbit. Za beta děkuju Hifi.


Název: Delfíni
Autorka: Kayleigh
Fandom: K-pop (Super Junior)
Páry: Hae/Zhoumi, Wookie/Hyuk, Siwon/Teuk, Yesung/Kyu
Beta: Hifi
Varování: Slash 12+
Věnování: Pro Lulino uke Syrinox, protože ji miluju^^
Žánr: Krátká romance/humor
Shrnutí: ...Delfíni. To nepotřebuje další shrnutí.
Cover: Kayleigh
Jenom tvůj

18. září 2012 v 16:34 | Keigh |  One Direction slash


Le me. Le Larry Stylinson bromance. DALŠÍ Larry Stylinson bromance. ...Sakra. Ale no tak! Já za to fakt nemůžu! To je jejich vina, že jsou spolu tak sladcí, ne moje! A mimoto, nejspíš budu muset založit jejich vlastní rubriku, protože se mi na ně ty povídky nějak hromadí. Mám rozepsanou ještě jednu, pokud vás to zajímá. *schovává se před lopatama a kamenama, co vytahujete* É... pardon, děti. Ale já fakt nemohla jinak. Pro vaši úlevu, napsala jsem na ně PWPčko. Fakt. Docela dobré PWPčko. A na to, že je to PWPčko, je docela dlouhé. (Okolo 1400 slov.) Za beta děkuju Hifi.

Název: Jenom tvůj
Autorka: Kayleigh
Fandom: RPS - One direction
Pár:Harry Styles/Louis Tomlinson (Larry Stylinson)
Žánr: Slash/bromance
Upožornění: PWP 18+
Beta: Hifi
Věnování: Aťasu a Waflistovi, nebo jak si teď říká.
Poděkování: Google, Eleanor a Seele
Poznámka: Pro ty, co tvrdí, že měknu.
Cover: Kayleigh

Bambi

17. září 2012 v 17:05 | Keigh |  One Direction slash


Děti, nic mi neříkejte, já vím. Ale když... ach jo. *smích* Pardon. Ona je to taková hloupůstka, zase kraťoučká, nemá ani tisíc slov, ale přišlo mi to takové... nyu. Prostě... nyu. Viděli jste někdy pohádku Bambi? Já nikdy. Ale četla jsem v italštině jednu povídku na Harryho a Louise a tak se mi zalíbil ten nápad, že jsem si to přepracovala znovu podle sebe a myslím, že by se vám to mohlo líbit, teda, kromě haterů, těm se nebude líbit nikdy nic ^^ Ale když mě se ten pár prostě líbí. Říkejte si co chcete, jsou spolu prostě sladcí. Za beta děkuju Hifi.

Název: Bambi
Autorka: Kayleigh
Fandom: RPS - One direction
Pár: Harry/Louis (Larry Stylinson)
Varování: Slash/yaoi/bromance 12+
Beta: Hifi
Žánr: Slash/bromance
Cover: Kayleigh158. Nakopnutí

16. září 2012 v 17:58 | Keigh |  Podstata


Jak jsem slíbila, dětičky, 158. díl Podstaty. Ano, ano, trošku se vám vracím v původní formě, nějak mě vyčerpala ta spousta volna a fakt, že jsem konečně... řekněme... našla to, co jsem potřebovala. Vzpomínáte na Hifin a můj projekt? Těšte se. Možná už dnes spatříte první díl. Prosím Hifi, aby dodatečně obetovala, až bude mít čas, ale snažila jsem se psát bez překlepů. Za ně se tedy omlouvám. Co se Matha týče... dva roky. Dva doprdele roky. A zdá se, že máme rozhřešení. Konečně. Díl pro Nataly, Waflonymouse Waflaře Wafliče, Baru a hlavně pro Hifi. Miluju vás, holky moje.
10. Between us

16. září 2012 v 3:39 | Keigh |  And she may die


Ahojky, koťátka moje černobílá, jsem zase zde a mám pro vás 10. díl And she may die - co myslíte, dal si Top dávku, nebo ne? Vrátí se zpátky do Papežova klubu? A Ryeowook... jakou má v příběhu roli? A třeba takový Sungmin? Hm, hm... *smích* Ok, už mlčím. Užijte si 10. díl, nazvaný Between us, snažila jsem se napsat docela normální konec, žádný na zabití, nebo tak. Za beta děkuju Hifi.

Krásná chvilka

16. září 2012 v 0:15 | Keigh |  One Direction slash


Já vím, jsem hrozný člověk. Mám další povídku na Louise a Harryho. Zvykněte si. *smích* Budou tu často. *ďábleský smích* Ok, ok, ok, pardon, děti, pardon. Ale když jí si nemohla pomoct. Mimochdoem, zase to je napůl překlad deseti povídek dohromady a něco je moje. Je to krátké. A inspirovalo mě milion věcí. Chvíli jsme váhala, že to zařadím do Drabble, ale... není to vtipné. Je to tak kurevsky fluffy, až se mi chtělo trochu zvracet. Pardon. Moje chyba. Asi nějaká divná nápada. Tak to hodím do normálních povídek. Doufám, že se nenaštvete. Za beta děkuju Tomovi.

Název: Krásná chvilka
Autorka: Kayleigh
Fandom: RPS - One Direction
Pár: Harry Styles/Louis Tomlison
Upozornění: Cukrovka
Beta: Tom
Varování: 12+
Věnováno: Nickymu, protože přesně tohle asi chtěl.
Cover: Kayleigh

Sexemesky 2/2

15. září 2012 v 0:20 | Keigh |  One Direction slashZdravím, vy moje jankovitá hříbátka, jsem zde s druhou částí Sexemesek. Líbila se vám alepsoň trošku první část? Doufám že ano a že si přečtete i část následující ^^ Varování je 15+, asi, ačkoli... ten slovník... a taky to, co se tam bude dít... no, mějte na paměti, že jsem vás varovala. Slash 15 - 18+. Užijte si to a nezapomeňte, vaše komentáře mě opravdu moc a moc potěší. Druhá část jednorázovky, tak mi tu prosím nepište že se těšíte na další část ^^ Jsem zatracený bastard, ale další část fakt nebude. Leda byste mě zase fakt zaspamovali. *smích* Za beta děkuju Hifi.
Sexemesky 1/2

14. září 2012 v 17:15 | Keigh |  One Direction slash


Zdravím, dětičky. Konečně je to tu. Já vím, že jste někteří čekali PŮL ROKU, já vím. Omlouvám se. A pro ty, co nevědí... za 3 mesíce mi na mail přišlo na 500 žádostí o povídku na One Direction, speciálně na Harryho a Louise. (Aka Voldemort a Jeff, pro ty, co se ptají). A protože nejsem ani hater, ani pokrytecké hovado, vyhověla jsem vám a napsala, inu, dejme tomu 15 - 18+ povídku. Přečetla jsem si jich hodně (v angličtině, protože ty české se fakt nedají číst až na výjimku), viděla jejich videa i fotky a musím říct, že jsou rozkošní. A psalo se mi na ně lépe, když jsem zjistila, že Louis (aka Jeff) je fakt pěkný. Inu, proč ne. Na SuJu se mi taky začalo psát líp, když jsme viděla fotku Leeteuka v brýlích. OMFI, miluju ty fotky. *smích* Ok, takže, hateři, klidně mi vynadejte, že jsem out a úplně přituplá, že se mi líbí Louis a Harry jako pár, ale mě nenaserete. *smích* A taky se ještě jednou omlouvám všem, kteří na povídku čekali tak dlouho. A mimoto, povídka je AU, takže ti, co fandom neznají, ji mohou číst jako originální. Opravdu se to může stát kdekoli. Za beta děkuju Hifi.Název: Sexemesky
Fandom: RPS (One direction)
Pár: Harry/Louis, (tzv. Larry Stylinson)
Autor: Děti, asi tak, já četla ty povídky a tak nějak jsem si z každé vzala trochu a přeložila kde co, nějaké útržky a podobně a pak jsem to slepila dokupy a dopsala něco vlastního. Takže tak nějak.
Autorka/překladatelka: Kayleigh
Beta: Hifi
Žánr: Humor/romace/sex
Varování: 15+, AU
Věnování: Všem těm, kteří si o ni napsali a kterým byla poslána povídka přednostně už v neděli večer
Poděkování: Mému úžasnému debilníčku. Miluju tě, kámo.
Cover: Kayleigh


157. Kurva, počkat!

12. září 2012 v 14:38 | Keigh |  Podstata


Díl 157. s názvem Kurva, počkat! dost napovídá. Že by měl Math světlou chvilku a pochopil ze svého života aspoň něco? Kayleigh odpočívá a užívá si volna bez psaní, omlouvá se, ale posledních pár dní nemá náladu ani na psaní ani na přemýšlení. Tento díl Podstaty by chtěla věnovat Nickymu a poděkovat mu, protože tímto dílem jeho podobnost s Mathem končí. Článek je přednastaven a Kayleigh touto cestou děkuje za beta a všechno, co pro ní udělala, Hifi.
9. Dose

7. září 2012 v 13:07 | Keigh |  And she may die


Zdravím, koťátka moje milovaná, maminka je zde a má pro vás další díl And she may die. (Rozjela jsem se, hm?) No jo, příliš mnoho volna a taky jsem teď dost často sama a mám čas na psaní, takže se těšte. Teďko někdy si budu sestavovat rozvrh a taky se přihlašovat do druhého ročníku studia na bohemistice, takže musím vstávat a sedět u kompu a doufat, že se mi nepojebe zatracený STAG. (Kdo nezkusil, neuvěří.) V případě nevolnosti opakujte 3x po sobě: "Jsem ryba." Za beta děkuju Hifi.Barvy, část 3.

6. září 2012 v 9:10 | Keigh |  Naruto yaoi


A uuuž je zase tady. A není sama. Má s sebou 3. část Barev, povídky věnované Allectovi, protože tahle povídka není podle gusta Smajli, za to se omlouvám^^. Ano, ano, Uchihacest rulezzz. *smích* Chtěla jsem teda napsat nějaké to yaoi, ale ono se to tam... nehodilo. Víte? Prostě to... nesedělo. Díl je trochu delší než ty předchozí, ale zůstává stejně podivně něžný. Takže upozornění přetrvává, žádné navyšování se nekoná. A za ten heroicko patetický konec se omlouvám. Víte, že ná na ty dark and depressed things nejsem. Poslední část téhle trošku delší jednorázovečky, doufám, že se vám povídka líbila a kdoví, třeba ještě někdy nejakou tu ItaSasu povídku napíšu, pokud si ji někdo bude přát ^^. Za beta děkuju Hifi.Yaoicrossover Live

5. září 2012 v 17:17 | Keigh |  Drabble


Mysleli jste si, že je mým příšerným drabble konec? Mysleli jste si, že už nikdy takové nenapíšu? Mysleli jste si, že drabble maminky Kayleigh už vás nikdy nezabijí?
Tak to jste se spletli. Včera večer za mnou přišel Nicky a řekl, že se mu líbí Louis ze skupiny One Direction - a co čert nechtěl, mně se zalíbil taky. Ale Nikcy po mně chtěl povídku, a já nemám moc času a tak mě napadla naprosto geniální věc, zadat tu povídku Luli. Haha. A tak jsem včera spamovala já ji videi těchle kluků (ok, poslala jsem jí tři videa, ne desítky tisíc, jako ona mně) a Luli souhlasila, že ji teda napíše, aby cěděla, jak é to je psát povídku na něco, co nezná a nesnáší to (jako já korejce). Ale za chvíli do toho přišla Claire, že by byla sranda, kdybych spojila fandomy, které nesnášíme a napsala povídku a protože já nesnáším Korejce a Luli tyhle parodie na korejce, nemohla jsem jinak, než to trochu zlehčit a napsat na to drabble. Znáte mě, ne? A aby to nebylo tak jednoduché, právě Nicky a Claire se stali zadavateli nové sezóny drabble. Za beta děkuju Nickymu.


Název: Yaoicrossover live
Fandom: Super Junior / One direction
Pár: Leeteuk a Louis
Žánr: Drabble o 600 slovech
Autorka: Kayleigh
Zadavatelé: Claire a Nicky
Zadání: Louis, solnička, noťák, Voldemort, noviny, banánovník, Leeteuk, kurva, Keigh.
Beta: Nicky
Upozornění: ... Keigh a Lula. Co k tomu dodat.
Cover: Kayleigh


Hero: Part three

5. září 2012 v 12:37 | Keigh |  K-pop slash


Zdravím, štěňátka moje nemotorná, jak se máte? Připraveni na poslední část Hero? Věřím, že ano. Doufám, že se vám povídečka líbila a že se na mě nezlobíte, jestli byly postavy moc OOC, nebo tak něco. Musím se taky omluvit jaké nuňu jsem udělala z Luhana. Pardon, děti. Ale když Luli mi poslala fotku, na které je taaaak roztomilýýýýý! Takže za to může Luli. Hm, hm. (Jojo, dycky mít výmluvu... xD) Pokud jsem nějaký pár odhadla špatně, omlouvám se. Mně ti Korejc pořád připadají stejní. (Pardon, děti. To asi nezměníte. Ačkoli, kdoví, za dva roky jsem se naučila jména 13 Juniorů. - dva se mi pletou. Japonci, nebo malaysiani, nebo tak něco.) Poslední část je tedy speciálně pro Luli, protože tahle povídka je hlavně její vina. Hm, hm. Za beta děkuju Hifi^^.Prolog

5. září 2012 v 12:30 | Keigh |  Anděl


Vím, že trochu meškám, ale znáte mě. Příliš mnoho Dr. House a lesbického porna v mé hlavě se občas nějaká bezvýznamná myšlenka na zveřejnění úvodu nové povídky prostě ztratí. Pardon. Ale já za to nemůžu. To samo. Taky nemůžu za globální oteplování. A nemůžu ani za alternativní vývoje Podstaty. (Dnešní vítězná smrt pro Matha je umlácení nafukovacím kaprem, kdyby vás to zajímalo.) Pamatujete na týpky Lerryho, Marryho, Garryho a Voldemorta? Myslím, z té chlapecké skupiny, co jsou to určitě převlečení korejci? No ano, mamince přijebalo a chce na ně něco napsat, protože se jí líbí jejich leader. Ha! Mlčte, K-popařky, líbí se mi Leeteuk! *na zemi* Ok, k věci.
Barvy, část 2.

4. září 2012 v 8:05 | Keigh |  Naruto yaoi
Zdravím, dětičky, nezapomněla jsme na vás, tadyhle máte 2. díl barev, povídečka speciálně napsaná pro Smajli a Allecta - hodně štěstí při maturitě, bejby ^^ a zatím se doufám aspoň na chvíli odreaguješ u povídky. Všem vám přeju, abyste si druhou část užili a taky by mě velice potěšily vaše komentáře, dětičky moje. Za beta děkuju Hifi.

156. První lekce

3. září 2012 v 13:32 | Keigh |  Podstata


Prospěje změna prostředí a lidí Mathovi, nebo to bude ještě horší? Přinutí jej to myslet na něco jiného, nebo se naopak jeho vnímání lidí okolo Adama a Kayleigh zhorší? Hm, hm... jen pro zajímavost, dnešní předpověď smrti pro Matha je ušukání Adamem a Tomem.
Hero: Part two

3. září 2012 v 7:12 | Keigh |  K-pop slash
Dobré ráno, sluníčka! Jsem zde a jako každá aprávná mamina vstávám se svými dětmi, abych jim před cestou do školy dopřála malou vzpruhu^^ Tuhle máte další část povídky - a jak se vám líbila předchozí část? No jo, poznali jste správně, ta jména mi nic neříkají... (sakra.) Ale už vím, kdo je Jae! (zeptejte se Luli, jméno toho kluka jsem zkomolila tolikrát, že se divím, že Luli ještě věděla, jak se jmenuje ona sama a její bias. ANO! A taky si pamatuju jméno JEJÍCH oblíbených lesbiček!) Ok, už mlčím. Užijte si druhou část. Připomínám, že povídka je pro Anett a Claire a pro Luli. Za beta opět děkuju Hifi.Hero: Part one

2. září 2012 v 18:57 | Keigh |  K-pop slash


Zdravím, vy moje jankovitá hříbátka! A hlavně vás, K-popařky. No jo, Keigh se zase jednou zbláznila a tuhle pro vás napsala jednorázovku. (Ano, zase jednorázovka, co má 3 party.) Poděkujte Claire a Anett, protože ony mě přesvědčily, a taky Luli, protože ta mi dala postavy. (A udělala mi naprosto náááádhernou poznávačku, fotka + jméno, děkuju, zlato moje! *posílá pusu*.) Takže si užijte první část povídky, za beta děkuju Hifi, pokud si najde čas.

Název: Hero
Fandom: K-pop crossover
Páry: Jaejoong/Kai (Ren/Yoseob, Aron/Junsu, Luhan/Tao)
Autorka: Kayleigh
Žánr: Romance, drama, AU, OOC (nejspíš)
Beta: Hifi
Upozornění: Slash 12+
Stav: Dokončeno, 3 party
Věnování: Anett, Claire a Luli(ně), miluju vás, vy moje trdla
Cover: KayleighZmrzlina

2. září 2012 v 3:21 | Keigh |  RPS slash


Mám pro vás další jednorázovečku, letně nazvanou Zmrzlina, ačkoli je léta skoro konec. Tentokrát je RPS. A ne, neúčinkuje v ní Ian! *radostný tanec* Muhahaaaa! Tak jo, povídka je pro všechny, kteří mají rádi 30 seconds to Mars a My chemical romance. Všechny děti upozorňuju, že tato povídka je 18+, ať neřeknete, že vám nedopřeju žádné pořádné yaoi. Takže, nechte si čvachtat, kůzlátka moje milovaná, krásně se bavte a doufám, že si zasloužím nějaký ten komentář...?^^ Za beta děkuju Hifi.

Název: Zmrzlina
Fandom: RPS
Pár:Jared Letto/Gerard Way
Autorka: Kayleigh
Žánr: PWP
Upozornění: Slash 18+
Beta: Hifi
Cover: Tom a KayleighBarvy, část 1.

2. září 2012 v 3:21 | Keigh |  Naruto yaoi

Zdravím, sluníčka moje zářící, jak jste se vyspali? Protože většina z vás jde tuhle do školy, rozhodla jsem se vám to aspoň trošku zpříjemnit a najít pro každého něco. Tohle je Uchihacest, děti. Ano, miláčkové. Kayleigh napsala po více než roce povídku na Uchihy. A ne jen tak nějaký Uchihacest. Sladký a roztomilý, ačkoli trochu depresivní, přesto s dobrým koncem Uchihacest. Bude mít 3 části, možná čtyři, když mě chytne rapl a blog.cz bude mít špatnou náladu. Ale tahle povídka mě napadla, když jsem si četla u Smajli jeden její meme komix o nedostatku ItaSasu povídek, které ještě nečetla. A k Smajli na blog mě po dlouhé době (stydím se, Smajli) přivedl drahoušek Allecto. A co udělá Kayleigh pro svoje milované dětičky? Ano, správně, cokoli. Takže Keigh nelenila a napsala na ně povídku. Drazí moji, Smajli a Allecto, ItaSasu povídka - věnovaná právě vám dvěma. Nekecám, fakt jsem ji napsala jenom kvůli vám, hm, hm.

Název: Barvy
Fandom: Naruto
Pár: Sasuke Uchiha/Itachi Uchiha
Autorka: Kayleigh
Žánr: Krátká romance
Upozornění Slash 15 (18?+), AU, OOC, incest
Stav: Rozpracovaná poslední část
Beta: Moc děkuji Hifi
Věnování: Smajli a Allectovi
Cover: KayleighDíl 9.: Kuli pikle

2. září 2012 v 3:02 | keishatko |  Tichý výstřel (keishatko)
Beta: Luczaida


8. Thank you

1. září 2012 v 20:02 | Keigh |  And she may die

Díl And she may die, dnes s názvem Thank you. Já vím, zase mi to trvalo, ale znáte to, mám toho nějak hodně. Zaměstnaly mě jednorázovky. A taky nové povídky. A taky projekt s Hifi. No jo, máme napsané čtyři díly a plánujeme jich takových dvacet. Uvidíme, jak se pohneme. Takže dost keců, dnešní díl je jenom 15+. Za beta děkuju... nevím komu. Asi Hifi nebo Tomovi. Nebo oběma. Nevím. Oba vás miluju.
155. Nemá zájem

1. září 2012 v 19:50 | Keigh |  Podstata

Zdravím, koťátka moje mourovatá. Mám pro vás další díl Podstaty díl 155, fakt 155... no chápete to? Takové krásné číslo to je, co myslíte? Inu, dnešní díl s názvem Nemá zájem je poněkud... řekněme... jiného rázu, než bylo posledních pár dílů. Konečně se děje něco zajímavějšího a taky se dozvíme, jak to vlastně tehdy v ten osudný pátek ráno bylo. Nebo ne? Hm, hm...
Za beta děkuju Hifi a tenhle díl věnuju Tomovi, protože ho miluju a taky proto, že zatraceně dobře víme, jaký umí můj nejlepší přítel být. Miluju tě, Tome. A jsem strašně moc a moc ráda, že jsi zpátky.Without you

1. září 2012 v 11:18 | Keigh |  K-pop slash


Aaaaa máme tu DALŠÍ jednorázovečku. Pro změnu na K-pop. No já vás rozmazluju, až to není možné. Říkala jsem vám, že píšu další povídku, která má už 3 díly a je taky na K-pop? No prostě vás miluju, děti moje, a teď si užijte povídečku, kterou na mě vyžadonila Luli. A ono ji to rozbrečelo, protože byla taková nějaká rozněžnělá, nebo co. Za beta děkuju právě Lulince. Omlouvám se, povídka je songfic, ale na nic korejského, na to jsem neměla odvahu^^. Píseň Without you původně od Davida Guetty a Ushera, v téhle verzi ale coverovaná Maxem Schneiderem, který ten song prostě zabil a maminka z něj měla husí kůži až na prdeli, najdete v textu.


Název: Without you
Fandom: Super Junior
Pár: Heechul/Leeteuk
Autorka: Kayleigh
Žánr: Songfic, romantické
Beta: Luli(na)
Cover: Kayleigh
Věnování: Lulince mojí milované