Listopad 2012

179.: Nejistá Kayleigh

30. listopadu 2012 v 15:00 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Eleanor here (a nemám nejmenší tušení, co tu dělám), a jestli hledáte člověka, který může za to, že Keigh píše povídky na One Direction (schovejte ty cihly!), ano, jsem to já. (Spolu s Nickym!) Pardon. Vím, že mě chcete zabít. To je v pohodě, guys. Ale neměli byste největší blbost. A pár dobrých úchyláren. Jako, četli jste "Just tell me, Louis"? To byla úplně doprdelevpiči povídka! Jako, za normálních okolností PWPčka nejsou moc pro mě (Je mi 20, já to číst můžu!!!), ale tadytoto, to bylo úplně doprdelekurvavpiči. Myslím, že totálně nikdo na planetě neumí popsat sex jako Keigh. (No, ještě Leah, Hifi, Nicky a Lulina, ale všechny to naučila Keigh, haha). Doprdele, proč píšu předkec, když nemám nejmenší podíl na dění blogu, zatraceně?! Waflař, Tom, Nicky a Leah betujou, ale co tu dělám JÁ?! To netuším (trololololol lolololol lololol lololooooooo... hahahahahaaaa!). Za beta děkujeme totiž Anett, Keigh je na představení Amigo v rámci Ost-ra-varu, a všechny vás šíleně moc miluje a děkuje za komentáře i hodnocení^^


Kapitola 15.: Na paklík karet malá.

30. listopadu 2012 v 9:51 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it's Tom here. Keigh je na představení Ivanov, a ačkoli nemá zrovna nejvíc času, dnes navíc edituje články pro Underground, studentský časopis OU, napsala další kousek povídky. Díl Největší blbosti betovala Leah, doufáme, že se vám díl líbí, Keigh vás šíleně moc miluje a všem se vám omlouvá. Díl je HET, navíc 15+.


Kapitola 14.: Jednorožec s upírskými sklony.

29. listopadu 2012 v 14:26 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it's Tom here. Keigh je v divadle Komorní scény Arény, kde právě zhlíží představení s názvem "Kuřačky", které mimochodem všema deseti doporučuje (stejně jako inscenaci "S nadějí i bez ní", a doporučuje vyhnout se "Sajns fikšn"), protože se účastní divadelního festivalu Ost-ra-var. A ačkoli je zaneprázdněná (jako vždy), našla si čas i na vás a napsala další díl Největší blbosti. Za beta děkujeme Nickymu a nezapomeňte hodnotit a komentovat, Keigh vás všechny líbá a vzkazuje, že vás všechny strašně moc miluje.


8.: Přednáška z práva

28. listopadu 2012 v 16:28 | Keigh |  Little Things
Hey, guys, it's Waflař here. (Taky vám to zní tak blbě?)No... Mám napsat předkec. (Proč ho vůbec mám psát?! Předkecy stejně nikdo nečte.) Hm, hm, tak fajn. Zkusíme to, jo? Předkec. Jo. Little Things. Jo. É, co jsem to... no... To je fuk. (Stejně to nikdo nebude číst. Klidně si tady můžu psát o tom, jak moje babička uklízela polovytopenou koupelnu s prosáklým stropem (Hej, děcka, to byste nevěřili. Moje babča, prostě, vesnický ekvivalent Bilba Pytlíka, metr čtyřicet od země, a seškrabuje ze stropu omítku. Ona prostě vzala teleskopickou tyč od vysavače, přišpagátovala na to špachtli na převracení palačinek, na hlavu si dala igelitku z Lidla, ať jí ten sajrajt nepadá na hlavu a škrábala strop. Hej, jako, fakt vás newafluju. Tohle se stalo. (True story)). Anyway,...
Jó, ten předkec!
Ehm ehm... Keigh pilně píše povídky a moc a šíííleně moc nás všechny miluje. Hlavně ty, kteří jí nechávají komenty a hlasují (a píšou předkecy) (Což mi připomíná, že už tu dlouho nebyl nějaký pěkný waflařský spam, co? ...hehehe...). Jo. Moc ji mrzí, že poslední dobou na komenty moc neodpovídá, ale to si prostě nevyberete. I tak nás všechny miluje, děcka. (Rybu!)


7.: Miluju tě

27. listopadu 2012 v 21:28 | Keigh |  Little Things
Beta: Waflalala

178.: Jako bohyni

27. listopadu 2012 v 20:14 | Keigh |  Podstata
Hey, guys! It's Kayleigh here, again. Akorát koukám do levého sloupečku tuhle v administraci a vidím, že mám zveřejněných nějakých 503 článků za rok 2012! Wow, řeknu vám, já teda jedu! *smích* Sakra, sakra, sakra, jsem já ale dobrá - ale víte vy co? Vlastně byych vám měla poděkovat. Denně překročí návštěvnost blogu 900 (minimálně od srpna), a denně na blogu přibyde alespoň 5 komentářů - a to je to, co mě nutí psát a psát a psát. Baví mě to, jistěže, ale přiznejme si, že bych psala mnohem méně a mnohem méně často, kdyby moje povídky a blbé kecy nečetlo tolik lidí. Takže vám moc děkuju a úplně všechny vás chci ošukat. (I'm not even sorry!) Komplet všechny. I ty, co jsou ještě pod zákonem. I ty, co mají kluka/holku/manžela/manželku/banán/kindrvajíčko/ninju/whatever. Miluju vás. A vůbec. YTF. Za beta děkuju Waflistovi.


6.: Obvyklá neděle

26. listopadu 2012 v 9:56 | Keigh |  Little Things
Beta: Waflouš

Kapitola 13.: Třeba Jokerovi z Batmana.

25. listopadu 2012 v 18:05 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys! Hádejte kdo tu je? No jo, vaše mamča, kdo jiný. Little things - podle toho, co slýchám a vidím, máte tuhle povídku rádi. (A je to náhodně se objevujícími cynickými poznámkami Harryho Stylese/Eda Sheerana (na kterého mám totální crush), a taky těmi sarkastickými názvy.) Jsem strašně ráda, že se vám povídka líbí i přesto, že mnohdy nemáte rádi ten fandom. Love you all. Za beta děkuju Wafliovi.


5.: Šílící dav

25. listopadu 2012 v 14:51 | Keigh |  Little Things
Beta: Wafloun Waflovič


177.: Ani za nic

24. listopadu 2012 v 22:31 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Nicky here. (Netuším proč. Neptejte se mě. Zabiju Keigh. Ty její závorky jsou všude.) Včera po schůzce kvůli rádiu byla Keigh v šíleně dobré náladě, tak naspala další díl Podstaty, a protože teď zrovna dělá kdoví co (a nechci to vědět), hážu vám sem nový díl já. Miluje vás, protože dneska je to už 4. díl povídky, kterého jste se dočkali. A protože (miluju slovo protože) Keigh má ještě lepší náladu než měla včera a taky proto, že má online 25 lidí. A taky proto, že dnes zveřejnila svůj 500. článek za rok 2012. Mám vám vzkázat, že vás všechny strašně moc miluje a všechny z vás by chtěla políbil a pomazlit. (Jestli je to prý moc úchylné, omlouvá se.) (Ale opravdu by chtěla.) Za beta děkujeme Waflařovi.


4.: Lazy day

24. listopadu 2012 v 20:57 | Keigh |  Little Things
Beta: Waflař

Kapitola 12.: Věci, přes které vlak nejede

24. listopadu 2012 v 15:33 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it' Kayleigh here. Yeah, po dnešní schůzi moderátorů rádia asi ani nemám moc co vám říct. Zasekali jsme se ve StudentOffu a pak taky v centru a vůbec. (Náročný den.) (Spousta latiny. ) (A vůbec.) (A POŘÁD za to může ten jednorukej.) Věděli jste, že Justin Bieber je z Kanady? ... (Neptejte se, děti.) (Prostě se neptejte.) K tématu: ano, zase vlaky. Nechte se překvapit. (I like trains.) Za beta děkuju Wafličce.3.: Svádění

24. listopadu 2012 v 14:19 | Keigh |  Little Things
Drabble série: Svádění.
Beta: Wafloun


176.: NO A CO?!

23. listopadu 2012 v 15:48 | Keigh |  Podstata

Hey, guys, it's Kayleigh here! Ano, ano, já vím, že mě většina z vás chce zabít, ale... tohle je důvod, proč si myslím, že Podstata brzy skončí. Prostě... Math... dospěl. Někam, do nějakého bodu, ve kterém může začít znova. Jinak. Líp. Už nemá co řešit, co získávat. Pokud neudělám nějakou totální úchylárnu. A fakt ho s někým nespáruju. Nemylsím, že ano. Na druhou stranu, lidi z Aťasu už mi z podstaty fandom udělali, tak proč ne, že? *smích* Ne, vážně. Miluju vás. A miluju Podstatu. Ale všechno jednou končí. A podstata nejspíš skončí velice brzy. Za beta děkuju Waflonymovi.2.: Nobody else

22. listopadu 2012 v 21:34 | Keigh |  Little Things

Beta: Wafexanrd Veliký


Miluje, když může provokovat. Pódium je pro to ideální. Jeho sólo ve What makes you beautiful už je profláknuté, proto většinou kluci dělají něco, čím to oživí. Šťouchají Harryho a plácají ho po zadku a dávají mu na hlavu podprsenky, co na ně publikum hází. A strašně se u toho baví. Všichni, ale nejvíc asi právě Harry. Kluci si všímají jenom jeho, i veřejně, a ty holky pod pódiem to navíc ještě baví. Ucítí na zadku něčí ruku, zatímco další si hraje s jeho vlasy, instinktivně si zakryje klín, co kdyby náhodou, a Louis vedle něj se rozesměje, naštěstí mimo mikrofon, což rozesměje i ostatní kluky včetně Harryho, který nezvládne dozpívat sólo, ale pochybuje, že se za to na něj bude někdo zlobit.

"Baby you light up my world like nobody else," zazpívá Zayn melodicky odlišně od ostatních a kluci se rozeběhnou po celém pódiu tak, jak to mají nacvičené.

Liam obejme Nialla okolo ramen a Louis nenápadně mrkne na Harryho, který objímá Zayna. Poděkují crowd a zmizí v zákulisí. Cestou Liam nezapomene plácnout Louise po zadku tak, aby to kamery a audience viděli, ale aby to působilo tak, že to nikdo vidět neměl. Aréně málem odletí střecha, jak začnou ječet a pištět. Niall se zasměje, miluje svou práci.

Díl 20.: Mezi námi děvčaty

22. listopadu 2012 v 12:26 | keishatko |  Tichý výstřel (keishatko)

Beta: Luczaida


Just tell me, Louis

21. listopadu 2012 v 13:53 | Keigh |  One Direction slash
Hey, guys, it's Kayleigh here. A no jo, je to tak, mám pro vás novou povídku. Jednorázovečku, malinkou. Zase jsem měla stížnosti, že měknu. No jo, asi jo. měknu. Tak jsem vám napsala krásno PWP povídku. Sice na One Direction, ale myslím, že by se vám i přesto mohla líbit. (Jen tak mimochodem, teď, když dělám covery: bez hvězdiček v dolním rohu je to bez omezení povídka a se třemi hvězdičkami je povídka 18+.) Neměknu, děti. Jenom mě víc zajímá příběh než sex. (Znáte to, když to máte, nemusíte o tom psát.) (Proto nepíšu femslash, nebo yuri.) (A se slash sexem je to poslední dobou totéž.) (Příliš mnoho milenců.) Inu, užijte si povídku a možná byste ji mohli i okomentovat, guys? Děkuju^^

Název: Just tell me, Louis
Autorka: Kayleigh
Fandom: RPS (One Direction)
Pár: Harry Styles/Louis Tomlinson (Larry Stylinson)
Žánr: Slash, PWP, "smut story", (AU?)
Upozornění: 18+
Beta: Nicky
Poděkování: tumblr.com, Lulině
Věnování: Mně, Nickymu a všem, co milujou PWPčka :D1.: Příliš mužný

20. listopadu 2012 v 18:25 | Keigh |  Little Things
Hey, guys, it's Nicky here. Keigh napsala první Little thing, a tak jsem ji hned obetoval a házím ji vám na blog. Je úžasná, zasmál jsem se. A je AU, žádná Eleanor, žádné takové pofidérné blbosti. Myslím, že vzhledem k poslední tweetům Louise Tomlinsona jsem strašně rád a doufám, že drama už stačilo. (Aneb jak říká tumblr.com, pojďme se vrátit k "the WHO TOPS" legend. Je bezpečnější. A Larry fans si aspoň vzájemně nepřejí smrt.) Keigh, piš rychle, protože ještě minutu na Twitteru a poletím ho do Londýna zabít sám.Prolog

19. listopadu 2012 v 20:14 | Keigh |  Little Things
Hey, guys, It's Kayliegh here. No jo - prolog! Hej, hej, hej! Píšu novou povídku. A její název je... no dobře, nebudu vás trápit.

Jmenuje se Little things. (Becouse Obama knows that Harry tops.)

Drahouškové moji, pamatujete si povídku Moments? Drabble série na Jeffa a jeho teplou bandu? Jak jsem je správoala všech 5? A vy jste to měli docela rádi? A plátili jste hlavou do stolu, prootže jste si mysleli, že mi úplně jeblo a ještě naví cjsme vás nechala čekat 28 drabble, než se políbili? No jo, pamatujete - to je dobře. Chytřejším už došlo, o co jde^^ miluju vás. Ano, Little things je rovněž název songu, který napsal (stejně jako Moments) božský a jedinečný Ed Sheeran. (And we all know... they built the pyramids.)

É, ne, nebojte, nehodlím skládat texty lomeno básničky, stejně jako Ed. (Dokážete si představit, jak by to zase dopadlo?)
Kapitola 11.: I like trains.

19. listopadu 2012 v 12:58 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it's Nicky here. Keigh byla šikovná a napsala nám další díl Největší blbosti. Ten název je... no, znáte takové ty randomly appeared videa s jednoduchýma postavičkama, jak nic, co dělají, nedává smysl? No jo. Je to pojmenované po jednom z těchhle videí. Ti, kteří vědí, asi padnou pod stůl (minimálně Aťas to položilo), a ostatní asi tu repliku vůbec nepochopí jako vtipnou. Ale musím říst, že žádný z těchle názvů nemá na ten "Zakopla a spadla na nůž." Ta cynická poznámka je prostě nesmrtelná. (To byste mi nevěřil, pane soudce...!) *na zemi* Hey, guys, nezapomeňte komentovat a hodnotit, Keigh to udělá radost. Za beta děkujeme Wafloušovi.(Mimochodem, taky mě to "Ed shipuje Larryho" položilo na zem. Fakt jenom nás dva? Okey...)


175.: Životní příležitost

18. listopadu 2012 v 18:47 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Nicky here, Kayleigh byla pilná jako včelka (zní to úchylně jenom mně?) a napsala další díl. A mě požádala o předkec. Ale nechce se mi dělat beta. Takže... komu děkujeme za beta? Asi Waflařovi. Všichni tě milujeme, Wafloune, prootže děláš to, čeho se všichni bojíme: zasahuješ Keigh do textu. Tebe jedinou nesežere a nezabije a neupálí. (Toma minule málem jo. Nechal jí v textu nějakou chybu. Haha.) Hej, lidi, tohle je podle mě jeden z nejlepších dílů celé Podstaty. A je nádherný 175. Fakt - 175. Po dvou letech 175 dílů Podstaty. Šílené. Za beta děkujeme Waflovičovi.
Kapitola 10.: Kupku sena v jehle nenajdu.

17. listopadu 2012 v 21:21 | Keigh |  Největší blbost

Hey, guys, it's Nicky here. (Haha, žeru tenhle nový druh pozdravu!) No, aspoň víte, kdo má tenhle blbý předkec. Kayleigh psala tenhle díl dneska na přednášce ze sociolingvistiky, protože se děsně nudila, a já jsem z toho měl strašnou srandu, což je dost zázrak, protože si jinak připadám jako přejetý parním válcem. Anyway... Keigh usilovně pracuje (rozumějte kouká na The Big Bang Theory), takže mě požádala, abych se o tohle postaral já. Miluju tenhle díl! (A ne, není to proto, že je tu zmíněn Ian, neeee, ani trochu!) A hej, guys, nezapomeňte komentovat a ohodnotit Keighinu práci! Za beta Keigh děkuje Waflonymovi.
174.: Lauriho učeň

17. listopadu 2012 v 17:56 | Keigh |  Podstata
Hey guys, It's Kayleigh, here. YEAH! DVA DOPREDELE ROKY! Nah, přes to se nedostanu jen tak. Prostě... dva roky. No, nic, kašlete na to. Akorát vám tuhle dávám za dnešek už 3. díl Podstaty. Nemyslím, že by dávala nějak jako normální smysl, nebo tak. Ale možná se v ní zase něco stane. Pobavily mě vaše názory, že by Aleki měl skončit s Mathem. (Až na jisté osoby, které stále shipují Adama a Matha (ti úchylnější Kayleigh, Adama a Matha) nebo hůř, Lauriho a Matha a Adama. To není vtipné. Vy to vážně shipujete).

173.: Křesťani

17. listopadu 2012 v 14:59 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, to jsem zase já - a mám pro vás další díl Podstaty, jste rádi? (Pardon, přijde mi to vtipné). Mé dvouleté výročí!! Chápete to? DVA ROKY! ASDFGHJKLASDFGHJKLASDFGHJKLASDFGHJKL!!! Prostě vůbec nechápu, jak můžu u jedné povídky vydržet bez přestávky tak dlouho, doprdele. Doprdele. DOPRDELEKURVATOJEVPIČITOTO!!! Oni nás zabijou. ONI NÁS ZABIJOU!! ... pomoc. ASDFGHJKASDFGHJKL!
Díl chci věnovat všem, co čtou Podstatu od úplného počátku před dvěma lety, což jsou vlastně jenom ti, co se mnou bydlí a možná nějaký náhodný posluchač. (nebo čtenář BBC radio1.)(Pardon.) (To nebylo vtipné.) ASDFGHJKL!
(Příliš mnoho TUMBLR.COM a tagů na Larryho Stylinsona.) Musím, kvůli Největší blbosti! (A taky mě to baví). A taky dneska sleduju akorát videa D-trixe a Ryana Higy. (Nepochopím. Jejich. Debilní. Humor.) (Protože já vůbec nemám úplně stejný. Ne. Ani trochu.) Za beta děkuju Tomu, jehož Wafli nesmíme vylovit.172.: Akai

17. listopadu 2012 v 7:00 | Keigh |  Podstata

Hey, guys - yeah, it's Kayleigh here. Víte, jak to je s podstatou dneska, že? No jo, dnes, 17. listopadu, je ten slavný den, kdy jsme před dvěma lety, slovy DVĚMA začala psát Podstatu (která měla mít 10-15 dílů) ... (nic mi neříkejte, já VÍM!). Netušila jsem, že se z ní stane zakódovaný smysl mého způsobu uvažování, mimochodem. A tak, jak jsem řekla, tak i bude. Podstata má dnes narozeniny, takže slavíme, guys, slavíme (And have a celebration, yeah, celebration!) ^^ Já osobně přeju Podstatě jenom šťastný konec. Nic jiného, než šťastný konec. Už to nebude trvat dlouho. Myslím, že letos, do Vánoc, možná, tu povídku dopíšu. Předpokládám, že ano. Co Podstatě přejete vy? Za beta děkuju Hifi.
Díl 19.: Lov začíná

16. listopadu 2012 v 9:11 | keishatko |  Tichý výstřel (keishatko)

Beta: Luczaida


Akt dvanáctý.: Milovník

15. listopadu 2012 v 14:00 | Keigh |  Anděl
Hey, guys, it's Tom here, Keigh a Hifi dopsaly další akt Andělův a já jsem byl poctěn betováním a zároveň pověřen, abych vymyslel název. Přijde mi, že jsem tuhle část četl tisíckrát a přitom to není dost na to, abych vymyslel cokoli adekvátního. A pak mě napadlo, vzhledem k počátku, že by se mohl akt jmenovat Milovník. Doufám, že mě nevyhodíte z okna, a že mě Kayleigh nezabije popolnikom. Mimochodem, momentálně pilně pracuje na Největší blbosti, které udělala nový cover zrovna jako k Podstatě. Užijte si díl a určitě nezapomeňte komentovat a hodnotit.


171.: Prázdniny

14. listopadu 2012 v 19:38 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Kayleigh here (again), líbil se vám nový cover? A směr, kterým se Podstata ubírá? ^^ Trochu změna, co? No jo, znáte mě, jsem zatracené hovado a moje konce stojí za to. (Tenhle taky, mimochodem.) (Muhuhu ^^ ?) A tenhle je na superultrazabití. (I'm not even sorry!) A kromě toho... kdo nemá rád ty konce, které vás nutí počkat si na další díl? ^^ Miluju vás! A vítám v mé rodině betujících otroků nováčka, Waflaře ^^ Za beta k tomuto dílu děkuju Hifi.Kapitola 9.: Piano se na zádech tahá těžko.

14. listopadu 2012 v 10:20 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, It's Kayleigh here. Jak mnozí víte, jsem idiot a když zapnu PSko, stojí to za to. Ano, ano, koukáte dobře, udělala jsem nový cover k Největší blbosti. A protože strašně moc z vás neví, kdo je Ed Sheeran (Shame on you!), je tuhle vlevo místo mého avataru (OMFI, I LOVE THAT PUPPY FACE!!) a taky na novém coveru. Je děsně sexy. Aspoň mně se teda nehorázně líbí. Asi bude mít v příběhu hodně velkou roli. A mimochodem... no, ale vždyť vy víte. Všechny moje RPSka tak dopadají. (Nemyslím, že byste si stěžovali.) ... (Nebo jo?) Ale to zase přebíhám. Uvidíte v desáté kapitole - sakra, já fakt píšu nějak rychle! *smích* Asi to bude tím, že mě to baví. Za beta děkuju Tomovi.


(A mimochodem, chápete ten vtip v coveru? Jako, loď, Ship, Ed "shippuje" Larryho? Ne? Zase to shodilo ze židle jenom mě? Okey...)

Yolo

13. listopadu 2012 v 20:17 | Keigh |  RPS slash
Hey, guys, it's Kayleigh here. Víte, jak jsme říkala, že pro vás mám totální bombu
ryan higa
(...but that's what she said!)? No jo, ti, co mě znají, uhodli správně.
Povídku. A ne jen tak ledajakou. Moje nejposlednější posedlost, nebo věc, na které ujíždím, má jméno Dominic D-trix Sandoval. (Na Ryanovi ujíždím už dlouho. A protože ne všichni si pamatujete, jak Ryan vypadá, tuhle je jeho fotka. (Ano, je to TAHLE fotka v pravo.) ... Sexy, že? Teda, aspoň mně přijde. A teď už všichni víte, co se děje. Ano, Keigh je zatracené hovado a napsala slash povídku na D-trixe a Ryana. Mimochodem, je to úúúúplně první slash povídka na tenhle pár. Nekecám. Totálně první slash povídka, v jakémkoli jazyce na D-trixe. Ještě nikdo ho neslashoval. (Divný, co?, vzhledem k jeho videím... a zatraceně sexy kamarádům...) Uh, no nic. Tákže, hlavička:Název: Yolo
Autorka: Kayleigh
Fandom: RPS
Pár: Ryan Higa/Dominic Sandoval (A.k.a. D-trix)
Beta: Waflounovávatel
Žánr: Bromance
Upozornění: Slash 12+
Věnování: Mně, protože jsem si ji chtěla pro sebe napsat. *smích*
Cover: Kayleigh
Poznámka: D a Ryan jsou spolubydlící a ten tweet v coveru je reálný.
170: Oči

13. listopadu 2012 v 12:47 | Keigh |  Podstata
Zdravím, děti! Tuhle mám pro vás další díl Podstaty - pro ty, co doufáte, že se třeba něco vyřeší... MUHAHAHAAA!! Máte se na co těšit, Podstata je dokonalá a božská - a 17. listopadu to budou 2 roky přesně, co podstatu píšu. Určitě si pro vás připravím nějaký extra dvojdíl - a možná.. možná... že podstata ten den i skončí. Bylo by to kurvadoprdelesexy, nemyslíte? *smích* Ok, ok, schovejte ty kameny, děti *smích* Moc bych vám byla vděčná za komentáře a hodnocení^^ Mám nový cover, doufám, že se líbí, děťátka moje milovaná, a za beta děkuju Waflařovi.Akt jedenáctý.: Slepec

12. listopadu 2012 v 17:35 | Keigh |  Anděl

Předpokládám, že jste z vývoje zmatení. Protože pokud přesně rozumíte, kdo je Fi, co se stalo a děje v jeho životě a myšlenkách, jaké je pravé jméno Nada a kdo se před kým schovává a jaké je vlastně minulost a o čem tenhle příběh vlastně doprdele je, pak se vám klaním. Protože já, upřímně, nemám tušení. Nezvládám totálně žádnou z jeho myšlenek a částí jeho povahy, natož charakteru. Filip je prostě jedna obrovská záhada, která z tohohle díla dělá naprostý vrchol Hifiny i mé tvorby. Naše spolupráce právě absolutně předčila má nejšílenější očekávání. Miluju a nenávidím Anděla, jako miluju a nenávidím Filipa. Za beta děkuju Nickymu.Kapitola 8.: Bitch please, jsem Harry Styles.

10. listopadu 2012 v 15:51 | Keigh |  Největší blbost

Zdravím, dětičky! Pardon, PARDON!! Já vím, že jsem nic nepřidala po DVA DNY! A doprdele se stydím a moc se omlouvám, ono to nějak... nevycházelo... pardon, děti, sakra, pardon. Ale chystám pro většinu těch, kteří mě znají osobně a taky těch, kteří chápou mou nejposlednější posedlost, totální bombu, nebo úplné hovno, nebo nevím, jak to pojmenovat... *záchvat hysterického smíchu* Uh, ne, nezbláznila jsem se. Teda, ne víc než normálně, jak ste u mě zvyklí. Vlastně je to docela standard. A Tom říkal, že se to dalo.. uh, čekat, vzhledem k mým predispozicím. ...Tak nevím, co tím myslel. *přemýšlí...* uh, no nic. Užijte si 8. díl Největší blbosti, za jehož beta děkuju právě Tomovi.


Akt desátý.: Parazit

7. listopadu 2012 v 12:23 | Keigh a Hifi |  Anděl


Koho jsme minulým dílem vyděsily tak šíleně moc, že se bojí číst dál? *Keigh zvedá ruku* Hif, drahá, co soudíš o Andělu ty?

*Přitisknutá v rohu k hoře plyšáků a zahrabaná po hlavu v dece* Já se vůůůbec nebojím, aby bylo jasno.Kapitola 7.: Flirtoval bych s ním líp.

6. listopadu 2012 v 18:22 | Keigh |  Největší blbost
Hej, dětičky! Tuhle jsem akorát na přednášce z literární vědy a poslouchám doc. Pilaře o tom, proč Kundera neení řazen mezi tvůrce moderního středoevropského románu a doopravdy bych vám přála tady být. "Historie se tváří jako něco objektivního, ale pokud jde o tohle, je to vždycky jenom nějaký kontrukt, protože každá doba má nějaký konstrukt, která má svou metodologii a podporuje tu a jenom tu." Miluju doc. Pilaře. Umí přednášet tak, jako nikdo jiný. Pro všechny, co se ptají: ano, miluju svůj zvolený studovaný obor.^^ Za beta neděkuju nikomu, až to někdo uvidíte, udělejte dodatečně, děkuju^^Kapitola 6.: Ser na ostatní.

6. listopadu 2012 v 11:23 | Keigh |  Největší blbost
Další díl Největší blbosti konečně na světě! Trvalo mi to skoro čtyři dny, děti. Neptejte se mě proč. A ano, ta povídka, užitá v textu, skutečně existuje, akorát jsem fakt totálně stihla zapomenout, kde jsem ji našla a od koho byla. Možná někde na LiveJournalu? Nevím. Ale byla ve španělštině. Určitě. Nebo... v italštině...? *smích* Sry, děti, na tohle prostě nemám paměť, znáte mě. (I'm not even sorry!) *smích* Hej, děti, užijte si povídku, já letím na konzultačky k bakalářské práci.169.: Jen o Adama

5. listopadu 2012 v 9:56 | Keigh |  Podstata

Zdravím, děti^^, jak se dneska máte? Měla jsem trochu náladu na Podstatu, a tak jsem napsala další díl. Víte, takový ten pocit, že něco doprdele končí, že se to láme, že vidíte konec, přesně víte, že se to blíží, něco obrovského a že to shodíte ze svých beder... a zároveň víte, že vás čeká ještě DĚSNĚ MOC MOC MOC práce, než to doopravdy bude moci skončit? ...A že pak asi skočíte z útesu, protože nemáte šanci dál žít? Hellyeah, vítejte v mé Podstatě! *záchvat hysterického smíchu* - uh. É, pardon. Užijte si 169. díl Podstaty, za beta děkuju Nickymu.11. And she may die

4. listopadu 2012 v 3:25 | Keigh |  And she may die


...Já fakt nejsem normální. Před dvěma dny jsem se rozhodla, že povídku smažu, protože nedává komplet žádný smysl a nejsem schopná to dopsat. Sednu k tomu, vidím, že mám rozepsaný díl, tak ho dopíšu. A dokončím povídku. Jojo, čtete dobře, tohle je poslední díl And she may die. S totožným názvem.

Jedna věc... je to šíleně zkrácené a nevyřeší se tam vůbec nic. Ale děsně se mi líbí ten konec. Povídka je napůl v angličtině. Všichni ji máte povinnou a všichni byste měli aspoň pasivně rozumět. Pokud ne, google překladač to jistí. Haha. Pardon. Ale ta angličtina tam být musí. A čtětě pozorně, moji nejmilejší, čtěte pozorně. Protože jak už u mě bývá zvykem, když budete číst velice pozorně, uvidíte to, na co se mě ptáte.

Vzhledem k tomu, že tahle povídka není nijak dobrá nebo kvalitní ji hodnotím známkou 3-4, protože se mi líbí ta anglická část a taky povaha Topa, kterou jsem mu vnuknula. Povídku tu četlo okolo 800 lidí a komentářů jsem napočítala 140. Moc a moc vám všem děkuju, že jste to četli, že jste mě nezabili a že jste komentovali a hodnotili. Ačkoli to je asi moje nejhorší povídka, přesto někteří píšete, že se vám líbí.

Děkuju, a protože byla povídka psaná pro Claire a Anett a všechny k-pop fans, tenhle díl je věnován hlavně jim ^^ Nebijte mě, prosím. Vím, že ten konec (a ten díl) nestojí za nic. Jakkoli poslední. Za beta děkuju Nickymu a za kontrolu a opravu angličtiny děkuju Papimu. Miluju vás, děti ^^Díl 18.: Pomsta?

3. listopadu 2012 v 12:57 | keishatko |  Tichý výstřel (keishatko)

Beta: Luczaida
Warning: +15


Kapitola 5.: Říká se tomu svádění.

2. listopadu 2012 v 17:04 | Keigh |  Největší blbost


Zdá se, že tahle povídka se vám docela líbí, podle ohlasů^ ^ Díky, děti, strašně moc mě to potěšilo. Nebojte, na povídce se i nadále usilovně pracuje. Nechci předbíhat nebo naznačovat příliš mnoho, ale myslím, že tohle nebude úplně byčejné RPSko. Ostatně, vy stejně víte, jak všechna moje RPS nakonec dopadají, že? ^^ Uvidíme, jak se to vyvine, děti moje, uvidíme. Zatím bych vám byla moc a moc vděčná, kdybyste mi dole klikli na hodnocení, pokud se vám nechce komentovat? Mamince by to udělalo moc velkou radost, koťátka...
Za beta děkuju Nickymu.


Akt devátý.: Ďábel

1. listopadu 2012 v 20:37 | Keigh |  Anděl

Anděl nabývá na intenzitě. Všimli jste si? Taky vám přebíhá husí kůže po zádech, když čtete Filipovy myšlenky? Myslím, že definice jeho Podstaty, kterou jsme společně s Hifi nadefinovaly, se řadí k mým nejlepším povídkovým charakterům. Dokonale psychopatický magor. Miluju tě, Hif. A miluju i Anděla - který, jakkoli se to zdá nemožným, ve své propracovanosti a charakterovém mechanismu trumfnul i Ďábla s Tajemným dohromady, troufnu si tvrdit, že i Podstata přestává být mým nejlepším dílem.

Díky, drahá.