Prosinec 2012

19.: Amsterodam

31. prosince 2012 v 15:00 | Keigh |  Little Things
HEY GUYYYYYYYYYYYYYYYS!!! KURVADOPRDELE, VÍTE CO?! TOTO JE DOPRDELE 550. ČLÁNEK ZA ROK 2012!!! YEAAAAAH! Prdeleeee!!! Já jsem letos zveřejnila 550 článků, kurvaaa!!! *lítá po pokoji* *záchvaty hysterického smíchu* PIČEEEEEEE, HARRYLOUYEAR, YOU LITTLE MOTHAFUCKER'S PIECE OF SHIT!!! - Um, za beta děkujete Nickymu, který totálně nechápe Keighin předkec... ale fakt rozumím jejímu entusiasmu. Mimochodem - dočkali jsme se. ZIAM!!! Well, FUCK YOU TOO, KAYLEIGH!!!


Kapitola 24.: Pařit jako pařit.

31. prosince 2012 v 4:34 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys! It's Eleanor here^^ yeah, again. Je půl páté ráno a Kayleigh je vzhůru a dělá kdovíco, protože je úplně pošahaná. A já píšu předkec k nejnovějšímu dílu Největší blbosti a za ten konec mám tendence ji střelit hrpunou do levé nosní dírky. Zezadu. Prostě, Keigh, ty hovado zatracené, tě zabiju jednou za ty umělecké konce, fakt! Sice mě to stálo MOJE NERVY, ale zvládla jsem to i obetovat. (Snad.) Ostatní betaslíčci, pokud najdete chyu,prosím, orpavte dodatečně^^ Keigh vás všechny miluje a ačkoli povídku nečte, díl je věnovaný Luli. Prý kvůli nějakému rozhovoru na skypu...? Nevím. Bavte se, guys!18.: A date

30. prosince 2012 v 18:27 | Keigh |  Little Things
Už tu dlouho nebyly, že? Little things. Hey, guys, tuhle je rozespalá Eleanor a dávám vám zatracené Little things, protože Kayleigh je vylapená na tumblr a nic se jí nechce. (A to má do zítřka napsat esej o Sovově poezii. (To chci vidět, jak začne ve tři ráno psát, fakt.) (Ale jak ji znám, za dvě hodiny to bude mít hotové a dál poskakovat po pokoji.) (...Naxi.) ... (For fucks sake, NAXI!!) - Ah, no ano, ano. Kayleigh vypěnila a napsala KONEČNĚ vašeho milovaného FANFÁRY, PROSÍM - NARRYHO!!! Je to tak sladké, až se mi k tomu nechce dělat beta, takže za beta děkujeme Nickymu, který je totálně vpiči (doslova), takže kdybyste našli nějakou chybu, omlouvám se.True man

30. prosince 2012 v 17:54 | Keigh |  One Direction slash
Heyyy, guys!! HARRY LOU YEAAAAAAAAAAAAAAAAAR, YOU LITTLE SLUTTY FUCKERS!!! (Pro ty, co se ptají, Kayleigh si založila tumblr blog, takže... um, yeah. Shit just came real. Nový layout, nový rok, nová povídka!! Yeaaaaaaaaaaaah!! Doufám, že si užijete oslav posledního dne v roce (keltové by z vás měli radost) a parádně se pobavíte a totálně nejparádněji si užijete slashe/yaoi, protože Kayleigh, tedy já, vám napsala novou povídku. A víte co? NENÍ TO LARRY!!! A ne, není to ani Narry, zatím, ale budou, jářku, budou, i s kapsami - je to ZIALL!!!

Název: True man
Pár: Zayn/Niall (Ziall), Harry/Louis (Larry)
Fandom: One Direction
Autorka: Kayleigh
Beta: Err
Žánr: Slash, romance, humor
Upozornění: 15 - 18+
Věnování: Ellight, Nickymu a Eleanor.
Cover: KayleighKapitola 23.: And both are gay.

29. prosince 2012 v 18:25 | Keigh |  Největší blbost
Heeey, guys! It's Tom here! Kayleigh už je lépe, nebojte, takže se zase dala do psaní. (Nebo spaní.) Um. No nic, co jsem to... jo, jasně! Nový díl Největší Blbsoti. Myslím, že je mi strašně, strašně, STRAŠNĚ moc líto Harryho. A chci zabít Louise, ale jak nám Kayleigh pořád připomíná, na nic se nesmí spěchat, protože existuje mnoho věcí, o kterých zatím nic nevíme. Takže kdoví, možná si Louis zaslouží náš soucit mnohem víc než Harry...? Za beta děkujeme Err.


14.: Jako syn

24. prosince 2012 v 13:30 | Keigh |  Untitled
Um, tak jo, z nejnovějšího dílu Untitled jsem úplně mimo, protože to vůbec nechápu. Jako... ono to... je drama. Chápete? Faktis drama. Um. Zabijeme Kayleigh a Luli společně, za ten hnus? Jako, ten sarkasmus, co z toho kape, dokážou splodit jenom ty dvě. A mně teda lezly oči z důlků, když jsem to čet. Takže, Larry christmas, děti, a užijte si 14. díl Untitled! - Nicky

Larry Christmas

23. prosince 2012 v 17:29 | Keigh |  One Direction slash
Děti moje milované, všechny vás chci šukat pod jmelím. Ať už dobrovolně, nebo násilím, whatever - přeju vám komplet všem Larry Christmas a HarryLouYear, hodně zdraví a štěstí a klidného prožití svátků a WHATEVER else. Všechny vás miluju a na všech z vás mi záleží - děkuju moc a moc za komentáře a hodnocení a přízeň a už třetí Vánoce, prožité společně. Užijte si malou Vánoční jednorázovečku příznivě nazvanou Larry Christmas.


Název: Larry Christmas
Fandom: One Direction
Pár: Larry Stylinson
Autorka: Kayleigh
Beta: Eleanor (!!!)
Upozornění: Sentimentální slash
Žánr: Romance
Poděkování: Tumblr.com a mým betaslíkům
Cover: Kayleigh


Kapitola 22.: Klidně se obětuju.

23. prosince 2012 v 15:48 | Keigh |  Největší blbost
Čau, děcka! Tady Sir Waflounovátor de la Wafla.
...
Dělám si srandu. To jsem já, Waflař. Ale že by jste mě nepoznali, co? Že ne? (... že ne?)
No nic.
A MÁME TADY DALŠÍ DÍL (zběsile roluje myší, aby se podívala) NEJVĚTŠÍ BLBOSTI!!! A je fakt vtipný. Hehe.
Jó, a za beta děkujeme Psycho, věrnému Betaslíkovi.


Díl 13.: Banán v puse

23. prosince 2012 v 14:11 | Keigh |  Untitled
Hey, guys! It's Nicky here, (po dlouhé době střízlivý.) (Relativně.) (Tedy, střízlivějící.) (Zeptejte se Kayleigh.) (...Nebo raději ne.) Nemám dneska moc náladu na vykecávání, kromě toho mi dělá půorblémy najít ta správná slova - o písmenkách nemluvě. Betoval jsem já, pokud najdete chyby, buďte rposím schovívaví... Díky, děcka - a pojďme zabít Keigh a Lulu, bo to, co ony udělaly s naší oblíbenou pičovinou, to nepochopíte. Jdu si pro vidle. YTF.


Díl 12.: You mean like THIS?!

22. prosince 2012 v 23:19 | Keigh |  Untitled
Hey, guys, it's Kayleigh here! A víte vy co? Pamatujete vůbec ještě pojebané Untitled, co jsme psaly s Lulinou a co vůbec nedávalo smysl, ačkoli to mělo být drama? Pokud si nepamatujete, o čem to doprdele vlastně bylo, doporučuju si to zopáknout. A za ten konec... nebijte mě, děti. To prostě muselo přijít. Že, Luli? ŽE, LULI!!! Je to její chyba! Házejte ty kameny na NI! ONA ZA TO MŮŽE! (Ale vždyť vy víte, ne? Každý díl Untitled je na zabití.) (Zajímalo by mě, jestli ten děj ještě někdo chápe.) Jo, mimochdoem, tenhle díl je pro všechny, komu chybí "you mean like this", - vrátí se, slibuju. Za beta děkuju Luli.185.: No more time

21. prosince 2012 v 2:35 | Keigh |  Podstata
Hey, guys! It's Nicky here, (střízlivím, ještě stále, kdyby vás to zajímalo) (takže se na beta nevzmůžu) (...jsem rád, že najdu na klávesnici ta správná písmenka... teda, myslím, že to, na co tuhle tlapkám, je klávesnice...) uh, anyway... Kayleigh vás miluje a napsala další díl Podstaty. Jak jsem pochopil z komentů u "ptejte se mě, na co chcete", nejspíš za nejnovější díl vděčímě dívce, kterou Kayleigh okamžitě nazvala My Dot. Well, příjemné čtení, koťata. Za beta děkujeme Err.


Kapitola 21.: Pojďme jim ukázat who tops in here.

20. prosince 2012 v 14:47 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it's Eleanor here. Všichni milujeme Nickyho angličtinu, ale myslím, že on si po včerejšku ani nepamatuje, že ten překec psal, byl stejně na sračky, jako Kayleigh. Mimoto, pokud máte zájem střetnout se s Keigh, měla by se v pátek dostavit do pár barů na stodolní a přijmout dárky a vůbec od lidí z univerzity a přátel a milenek - možná, že na ni náhodně narazíte. Kromě toho Keigh vyrýží nejspíš 27. a 28. prosince do Olomouce a Brna, je možné, že ji tam potkáte. Teď střízliví a balí dárky a všechny vás chce políbit pod jmelím. Poprvé jsem dělala betu^^


Kapitola 20.: Vezmu s sebou snímky z ultrazvuku.

19. prosince 2012 v 21:20 | Keigh |  Největší blbost
Yeah, guys, it's Nicky here! Keigh a já jsme se právě rozloučili a ona mi tuhle nechala svou fleštici. (By mě zajímalo, jak doprdele bude psát). Anyway... she's at home, right now. (Aaaaan, she's really drunk.) (Apparently Ed Sheeran's feels.) (I mean, not just drunk, she's absolutely DONE.) (Probably speeping.) (Um, yeah... it's my fault, actually.) (She passed her exam today.) Yeah. That's it. (Have you ever sing a "Little drummer boy" while being in your underwear and having a livindroom snowfight?) (It's a game, called "Hit the Snowman".) (Kayleigh found it out.) (With Claire.) (The're dangerous, through these games.) Anyway, za beta děkujeme Psycho.Kapitola 19.: Nakonec jim nic jiného asi nezbývá.

18. prosince 2012 v 17:07 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys! It's Eleanor here, a Kayleigh je moje oblíbená autorka. Víte proč? Protože sedla a do Největší blbosti zaplantala Narryho, jenom kvůli vám. *smích* Keigh se tu vztekala celý den, že nemá na Narryho nápad, ale že to nějak vyřeší a něco vám napíše. (Pro informaci, sešlo se asi 15 lidí, kteří stojí o Narryho.) (No, proti skoro té tisícovce, co chce Larryho a Zianourry je to pořád nic moc, ale nebojte.) Kayleigh slíbila, že nějakého toho malého Narryho napíše. SLÍBILA, FAKT! *smích* Za beta děkujeme Err.


Best friends

17. prosince 2012 v 15:16 | Keigh |  One Direction slash

Hey, guys, its Kayleigh here! No jo, a nejen to, mám pro vás parádní věc. No vou jednorázovku! Hellyeaaaaaah, pardon. Zase je na Larryho. Um. No jo, já vím, že už je to nuda. Ale abyste neřekli, že vám nedopřeju žádný slash, tuhle máte takovu 15+ povídečku. Je fakt sexy. Jmenuje se sice bestfriends, ale znáte to, Sharing is caring.^^ Vlastně vůbec nechápu, jak tahle povídka vznikla. Je dost divná. Ale to nevadí. Mně se líbí. (Smůla.) Kdo mi udělá beta, koťátka moje sedmičlenná?^^ A mimochodem, vítám Psycho a Err do rodiny bet. (Už jsem Kayleigh a 7 betaslíků).

Název: Best friens
Fandom: RPS (One Direction)
Pár: Harry/Louis (Larry Stylinson)
Autorka: Kayleigh
Beta: Nicky (...'ve had hard nipples during reading...)
Varování: Slash 15+
Žánr: romance
Poděkování: Tumblr.com (jako vždy).


17.: Decorations

16. prosince 2012 v 20:17 | Keigh |  Little Things
Beta: Leah

Díl 21.: Chrabrý rytíř

16. prosince 2012 v 17:51 | keishatko |  Tichý výstřel (keishatko)


Beta: Luczaida


16.: Vanilka

15. prosince 2012 v 22:29 | Keigh


Beta: Waflař
(YTF)

184.: Největší světlo

15. prosince 2012 v 10:44 | Keigh |  Podstata
Hey, guys! It's Eleanor here! (Netuším proč.) (POŘÁD ještěnemm s blogem co dočinění.) Ale Kayleigh dělá kdovíco a akorát mě poprosila, ať semhle napíšu předkec (chvíli po půlnoci). Je unavená, má za sebou zápočťák a musí odpočívat, přesto vám napsala další úžasný dál Podstaty. Fakt, nekecám, úžasný. (A za ten konec ji Tom zítra zabije.) (A nejen on) (Haha.) Néééé, nebojte, já naši maminku ochráním! (Hahahaha... hahahahahaha... haha... ahaha... ... ... ... ... ha.) Ok, ok, už mlčím, už mlčím, Keigh moc moc moc děkuje za komentáře a hodnocení a všecko a za beta děkujeme Err.


Kapitola 18.: Zasrané divadlo boží.

14. prosince 2012 v 19:17 | Keigh |  Největší blbost
Hey, děcka! Waflař zdraví! Jak se vede? No, další díl je na světě, napsán, obetován (Waflonymem) a čeká na přečtení, okomentování a ohvězdičkování. A vůbec. Mír, děcka!
- Sakra, Wafloušku, ty jsi ale výřečná dneska, fakt! - Hey, guys, it's Nicky here - a jsem tu, protože jem chtěl betovat Největší blbost, ale Waflonymus byla rychlejší. No, tož se aspoň vtěrnu k předkecu. (A udělám dokec.) Um. Kayleigh vás všechny miluje. (Píše Podstatu právě teď.) A moc vás prosí o komentáře. A vůbec. Už na ně reaguje! (Skoro.) (taky tak milujete Eda Sheerana?!) yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah. (Gotta love him.) Mír, děcka. (YTF.)


15.: RIP, Tumblr.com

14. prosince 2012 v 19:13 | Keigh |  Little Things
Beta: Nicky

Kapitola 17.: Je to hezčí než scars.

11. prosince 2012 v 22:44 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it's... já vám neřeknu, kdo. Schválně jestli mě poznáte. (Hehe.)
No, máme tu další Největší blbost. (XDXDXD Keigh je fakt talent na vymýšlení názvů, co?)

Kapitola 16.: Stojíme-li okolo krávy, stává se nervózní.

9. prosince 2012 v 22:17 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, its Eleanor here! (Again.) (Jus shoot her da fuck finally!) Ok, ok. prostě... víte, jak si říkáte, že po těch letech a miliardě povídek a vůbec všem vás už přece Keigh nemůže překvapit a položit na zem kdejakou náhodnou blbostí, že? No jo. Až budete číst tenhle díl Největší blbosti... uh, opakujte si to jako mantru. (Já si to opakovala.) (A ne, nepomohlo to.) (Mám DALŠÍCH 6541658461 děr ve stole.) (Like seriously, 95682841% done.) Betovala jsem já, doufám, že umíte anglicky. Ale tohle prostě nemohlo být napsáno v češtině. (Všichni víme proč.) (Navíc to je tak primitivní angličtina, že to zvládla i Keigh.) (A to je co říct.) Hm, hm.


183.: Líto

9. prosince 2012 v 16:09 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Eleanor here. (Co tu kurvadoprdele vůbec dělám?!) Prostě... Nevím. Kayleigh je líné hovado a Nicky je na povinné návštěvě u maminky a Tom si s Filipem užívá volna v Alpách a Leah šuká s Adélkou a Claire spí a Amy s Pascalem kecají dole v kuchyni a já nemám nejmenší tušení, proč vám to doprdele říkám. Ale však co, předkecy nikdo nečte. No rpostě jsem vám jenom chtěla říct, že jsem dnešní díl Podstaty betovala já, ačkoli netuším, proč mám k blogu vůbec přístup (MUHAHAHHAHAAAAA!!!) (Ehm. Pardon.), když na něm nespolupracuju. (Zatím.) (MUHA- uh, jo, jo, jo. já vím.) (Pardon.) (Ještě jednou.) (Nepřestane vykecávat a nepřestane.) (Zlá Eleanor, ZLÁ!!) É... no tak já raději pomalu pudu... (Taky milujete ten nový cover?) ^^ (už jdu pryč, UŽ JSU PRYČ!!!)


14.: Louis

9. prosince 2012 v 11:25 | Keigh |  Little Things
Beta: Nicky13.: Klub, 2/2

8. prosince 2012 v 18:05 | Keigh |  Little Things
Beta a co-writer: Leah!


13.: Klub, 1/2

8. prosince 2012 v 13:58 | Keigh |  Little Things
Beta: Leah


182.: Technika

7. prosince 2012 v 11:37 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Waflonymus here. A už fakt ale FAKT potřebuju jít spát.
Nevadí, ještě vám to obetuju. Owafluju. Krásná pohádka na dobrou noc. Podstata na dobrou noc? ... é... co? (hmmm... wafle?) Jojojo, moc děkujeme mamči za to, že pořád tvoří, a mamča moc a moc děkuje všem, kteří ji podporují. Mír, děcka!


12.: Otrok

6. prosince 2012 v 11:12 | Keigh |  Little Things
Beta: Eleanor


"Budeme mu říkat Ňak," rozhodne Zayn a Liam se chytí za hlavu.

Záchvaty Liamova smíchu jsou jednou z nejhezčích věcí na světě, pomyslí si Zayn. Přitom akorát debatovali o jejich novém řidiči, který má nějaké japonsko-filipínsko-čínsko-asijské jméno, nebo tak nějak, a Zayn si zkrátka vzpomněl na hlášku z druhého dílu filmu Taxi.

"To mu ale nebudeme říkat," zamumlá Harry. "Ještě by mohl nastat nějaký problém s překladem…"

Liam zakloní hlavu a směje se jako blázen. A Harry a Zaynnie jsou spokojeni. Liam byl posledních pár hodin trochu rozmrzelý, byli na focení dlouho, rozhovor se táhnul a pořád je v jejich přítomnosti někdo nežádaný, takže se k sobě nemůžou ani pořádně přitulit nebo se pomazlit, tak se snaží přítele povzbudit aspoň humorem. Zdá se, že to zabírá, Liamův smích nebere konce.

"Takhle musíme pojmenovat našeho psa, až na něj budeme mít čas," přidá se Niall.

"Ne, ne, ne, náš první pes se bude jmenovat Otrok," vloží se do debaty Louis.

"Proč?" vyprskne Zayn.

"Protože uznej, jak sexy to bude vypadat. Zastaví tě na ulici paps a ty jim akorát povíš "Sorry, kámo, musím jít nakrmit otroka", nebo "Neser ma, bo na tebe poštvu Otroka!", nebo "Otroku, přines klacík!"

Louis se svým hloupým humorem boduje jako vždycky a Liamovi je mnohem líp. Cestu zpátky do hotelu si nejspíš zkrátí menší nap a pak, za zavřenými dveřmi hotelového pokoje, už mu bude mnohem, mnohem líp.

O to se jeho boyfriends postarají, hm, hm.

11.: Výrazy

4. prosince 2012 v 13:41 | Keigh |  Little Things
Beta: Leah

Niall v klidu leží na posteli, aniž by se namáhal byť jen vzdáleně vnímat realitu, hledí na obrazovku svého laptopu. Harry jej sleduje už po několik minut a nyní mu situace přijde nepochopitelně vtipná. Niall očividně něco čte, podle pohybu očí a pomalého scrollování. Z celého jeho obličeje vidí jenom oči, kořen nosu, obočí, čelo a vlasy, ale i jen podle toho pozná, jak se chlapec tváří. Občas se usmívá, několikrát se zasměje, pak se, pokud se Harry neplete, dokonce červená, pak se zase mračí a chvílema přeskakuje docela velké kusy místa, jak se snaží co nejrychleji dostat k nejspíš vyřešení zápletky.

Niall čte fanfictions. Natuty. Harry stiskne rty a snaží se ze všech sil, které postupně ztrácí, nerozesmát. Vlastně mu tohle tiché pozorování jeho kamaráda, aniž by to zmíněný tušil, vyhovuje. Niall je pozorován, aniž by si toho všiml - a Harry se přitom nesnaží být nijak nenápadný. Zayn spokojeně spí (pro změnu), Liam hraje hry na x-boxu společně s Louisem (pro změnu) a Harry je docela dobře zabaven emotivně vysíleným Niallem, jemuž se na tváři vystřídá tolik výrazů, že je Harry neumí ani spočítat, ale každý z nich rozezná. Potěší ho, jak dobře přítele zná. Tak dokonale se ztratí ve vlastním day dreaming, že si ani nevšimne, že Niallovy oči mu náhle pohled opětují.

"Harry?"

Až napotřetí Harry na zvuk svého jména zareaguje, zaostří a téměř okamžitě zčervená. "Ni?"

"Na co tak koukáš?"

"Uh, no," uhne Harry pohledem. "jenom jsem… jen, uh… whatever…"

Niall skloní hlavu k rozečtené povídky na jeho dashboard a pousměje se. Právě ho napadl krásný námět na novou fanfiction.

A bude začínat přesně takhle.

Akt třináctý.: Upřímný

2. prosince 2012 v 21:34 | Keigh |  Anděl
Hey, guys! Do ya know who's here, don't you. (This christmas wish is just for you with lots of love from you-know-who!) - Uh. Hej, hej, it's Kayleihh here' (Yeaaaaah!) Po stotisících letech jsem tu taky i já v předkecu... *záchvat smíchu* Ok, ok - jsme zde společně s Hifi! A ANO!! Dočkali jste se nového dílu Anděla - ačkoli vám se moc nelíbí (minimálně podle ankety^^ ale to je asi pochopitelné). Byla bych moc ráda, kdybyste okomentovali nebo ohodnotili, koťátka. Všechny vás moc miluju a všechny vás chci plácnout po zadku. (OUJÉ!)


10.: Okolnosti

2. prosince 2012 v 18:04 | Keigh |  Little Things
Beta: Nicky


181.: Víc než ty jeho

2. prosince 2012 v 13:02 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Waflař here again, z přísně tajného místa. Top secret.
Mno, máme zde další ultramegahustokrutopřísnězabijáckyboží díl Podstaty.
Keigh děkuje úplně všem, co čtou, komentujou, hvězdičkujou, waflujou a mají ji rádi. A vůbec. Jo. Prostě úplně mega díky, děcka! Milujem tě, mamčo!
Jó, a za beta děkujeme Maskovanému Waflistovi.


9.: Spící tvář

2. prosince 2012 v 3:33 | Keigh |  Little Things
Beta: Eleanor


180.: All the hopes

1. prosince 2012 v 11:43 | Keigh |  Podstata
Hey, guys, it's Waflař here (again).
Minulý předkec byl prý moc dlouhý. Waflař dostal zprďáka.
Néé, kecám, mamča je moc hodná na to, aby zprďákovávala malé wafle.
No nic, tady máte další úžasný díl Podstaty.
Jó, a za beta děkujeme mně. xD