Leden 2013

Kapitola 39.: A vy dva zrovna tak.

30. ledna 2013 v 16:04 | Keigh |  Největší blbost
...Za ten konec se omlouvám. A za beta děkuju Psycho.


Kapitola 38.: Super patetické klišé.

30. ledna 2013 v 9:19 | Keigh |  Největší blbost
Yeah, I know. Zítra mám zkoušku a místo toho... píšu. Haaahahahaha...! (Stop.) (It's not funny.) (But they're not singers.) Ale to nevadí, myslím. Haaahhahahaaaaa... (ale jinak jsem úplně normální.) (Rybu..!) *na zemi* ... Miluju vás. Za beta děkuju Psycho.Kapitola 37.: Get the fuck off, you little mothafuckers, this bitch is mine!

28. ledna 2013 v 22:51 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys! Kayleigh is here angain, and hey, napsala jsem další Největší Blbost. (Waflaoušek told me so.) (Like at six in the morning.) (Today.) (It's almost nine.) (C'mon, I need my morning sex, my morning coffee, my morning latin vocabulary, my morning Big Bang Theory episode and my morning I-love-you-all-guys cuddling, okay?!) Don't be mad at me. It's not my fault. (Uh, actually it IS, but I think you get my point.) (Right?) Za beta děkuju Psycho~Kapitola 36.: Už není Hazza a Lou.

27. ledna 2013 v 18:28 | Keigh |  Největší blbost
Okay, byly tu nějaké stížnosti, že jsem už dlouho nezvěřejnila největší blbost, tak jsme hned sedla a napsala další díl. Myslím, že se vám bude líbit... možná. Spooousta Eddieho a Harryho. A taky příslib Nicka. (Všichni ho prostě milujem, yeah?) *smích* Za beta děkuju Waflouškovi-Kolouškovi.


20.: Starost

27. ledna 2013 v 16:12 | Keigh |  Little Things
Beta: Err


Prolog

26. ledna 2013 v 12:15 | Keigh
S tou krví a tím násilím to bude trochu jinak, než jste to pochopili. Ne násilí ve smyslu násilí. Ale krve se dočkáte. Ale ne, není to primárně o ní. Bude v ní trochu víc krve, než by mělo být v originální povídce, ale bude v ní méně krve než ve standardních fantasy. A násilí... spíš síla a moc než násilí. Dominance je přesnější slovo. pardon, nevyjádřila jsem se prve jasně.


<EDIT 2>.: DOPRDELEZATRACENĚ JASNĚŽE TO BUDE SLASH, jako bych uměla napsat něco jiného - bude tam HODNĚ SLASHSEXU asdfghjkl!

Víte, děti, po konci Podstaty... no, zkrátka. Před pěti lety jsem ještě ručně, ano, ručně, děti, to, co vy snad už dneska neděláte ani ve škole (já teda určitě ne), RUČNĚ psala příběh. Podivnýa ne zrovna cool a pochopitelný a ne zrovna (bylo mi 15) nejlepší, ale za tu dobu mi to v hlavě trochu eskalovalo a lepšilo se a střízlivělo a stříbřelo a rozléhalo se... a slíbila jsem si, že po dokončení Podstaty se do toho příběhu znova pustím, tentokrát s plnou parádou a vámi, čtenáři, v zádech.

Bude to příběh o přátelství, zodpovědnosti, moci, hamižnosti a triumfech, stejně jako o snech a hodnotách a nejzákladnějších potřebách. Bute to originální, možná fantasy a zároveň plně reálné, a zároveň možná i fandomové. Bude to plné krve a násilí a sexu a přemýšlení a tajemství a otázek o smyslu existence.

Nemám odvahu psát hlavičku. Já vím, že bych měla říct, jak se to jmenuje a jak to plánuju a co všechno už mám napsané... ale já zatím nevím. Pracovní název byl ustanoven na Black Death, což je v překladu (černý) mor, ale nemylsím, že by to byl trvalý název. (Znáte mě, ne?)

Myslím, že bych byla ráda, kdybyste mi dali vědět, co si o tomhle nápadu myslíte a jestli byste něco originálního/fantasy četli. Tadyhle jsem udělala prozatímní cover, a pod ním najdete i malý prolog.

Kapitola 35.: Přál si na smrtelné posteli poloviční žid.

25. ledna 2013 v 19:43 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, jsem zde i s novým dílem Největší blbosti. Směřuje se mi to velice zajímavě, jestli to chcete vědět, protože mám nový zdroj inspirace. A ačkoli je tato situace stará už přes půl roku, myslím, že do ní máme teď už dostatečný vhled. A víte vy co? Tohle je zatraceně sranda, haha! Miluju vás, dětičky moje^^ A za beta děkuju ErrAkt patnáctý.: Štvanec

25. ledna 2013 v 19:23 | Keigh |  Anděl
Yeah, guys,jsem zase tu. A nejsem sama. S Hifi se nám podařilo napsat kraťoučký Akt Andělův - za délku se omlouvám, ale když ono to má tak nádherných 666 slov, a když se pak objevil v posledním odstavci Ďábel... musela jsem to na těch 666 slovech nechat. U feel me? Okay, jsem trochu magor. (Ale fakt jenom trochu.) Yeah. Za beta děkujeme Err.


Inspirace

23. ledna 2013 v 23:22 | Keigh |  K-pop slash
Zdravím, dětičky a čtenáři, jak se máte? Dneska takhle je takový krásný den, co říkáte? Akorát na nějaké smut... Taky myslím. Pamatujete, jak jsme vám slibovala další K-pop povídku? Yeah, dočkali jste se. (Sice o týden později, ale dočkali.) (Hele, buďte trochu shovívaví, jo? Podstata, zkouškové, Největší blbost...) (Yeah.) (Stfu, Kayleigh.) (Nikoho to nezajímá.) Yeah. I know. (Chester knows!) Jo, povídka. Je pro Luli, protože byla nemocná. (A na mě se s povídkou na Larryho vysrala.) (Again. STFU, Keigh.) NIKOHO to nezajímá. K novému layoutu patří nová povídka, takže příjemné čtení.


Název: Inspirace
Fandom: K-pop (Super Junior)
Pár: Heechul/Leeteuk
Autor: Kayleigh
Beta: Err
Upozornění: Slash 18+, kinda Slut!Teuk
Věnování: Nemocné Luli(ně) a Luczaidě, která mi pomohla s layoutem
Poděkování: Starému dobrému debilníčku a tumblr.com
Cover: KayleighKapitola 34.: Smooth criminal, literally.

23. ledna 2013 v 7:54 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys! Zase to trvalo, já vím, pardon. Ale mám další zápočet splněný, takže jsem napsala dneska další díl. Nepotěším vás, ve čtvrtek mám další zápočet, a to z latiny. Um. Ale zkusím ještě tak nějak něco napsat, okay? Okay. Miluju vás!^^ Za beta děkuju Psycho.Kapitola 33.: Najdi téma, idiote.

19. ledna 2013 v 16:50 | Keigh |  Největší blbost
Bolí mě hlava. Moc jsme toho za tento týden nenaspala. A ani nenapsala. Vtipné. *Smích* (Trochu hysterický.) (Im not even sorry.) Zdá se, že Největší blbost se propadá kamsi za Andělem. (Yeah, I know.) (Fuck this shit.) Pokud vás zajímá, co dělám zrovna teď... přemýšlím, že začnu s novou povídkou. (Daddy!kink věc.) (Když jste se jí v Podstě nedočkali.) Mám otázku, mimochodem. Jak moc nechutné by bylo, udělat z Podstaty/Překvapení/Podsvětí fandom? Jako, psát na něj, jako na potencionální knihu? ...Blbost. Yeah. Za beta děkuju Err.Kapitola 32.: Balast, balast, balast.

18. ledna 2013 v 15:53 | Keigh |  Největší blbost
Chvíli jste asi čekali... pardon. Omlouvám se. Ale další díl Největší blbosti je na světě a má nádherný název. Balas, Balast, Balast. Haha. Přijde mi to neuvěřitelně sarkastické. (Vůči Postatě.) Ale víte vy co? Včera jsem se konečně vyspala (6 hodin poměrně klidného spánku, hellyeah!), a dnes jsem o ní mluvila, aniž bych se rozbrečela, takže... double hellyeah! Um. Za beta děkuju Psycho.


Akt čtrnáctý.: Hříšník

17. ledna 2013 v 18:00 | Keigh |  Anděl
Pamatujete ještě Anděla? Snad ano, doufám. Hifi byla tak hodná, že mi obětovala pár hodin svého času a já se mohla přenést přes Podstatu pomocí 14. aktu, za což jí moc děkuju. Miluju tě, Hif, víš? Víš. Přeju příjemné čtení a za beta děkuju PsychoDíl 23.: Chyba

16. ledna 2013 v 13:59 | keishatko |  Tichý výstřel (keishatko)

Beta: Luczaida


190.: Našel jsem domov. (Epilog)

15. ledna 2013 v 17:58 | Keigh |  Podstata
Ok, guys. Its here. 190. díl Podstaty. Poslední, konečný, epilog. Naprostý konec. Není to tak, že bych chtěla pokračovat v ději, není to tak, že by Podstata musela mít Epilog... ale myslím, že vy si ho zasloužíte. Že si zasloužíte vidět, jak svět v Podstatě vypadá po 189. díle. A taky myslím, že si Podstata zaslouží 190 dílů. Jak jsem napsala v #LovefromKayleigh... ale vy víte. Už jsme o tom všichni mluvili. Takže tady je wallpaper, který jste zaplnili svými jmény, skupinami a trendy, kterými jste mě podpořili, tohle je #LoveForKayleigh, kterrý jste vytvořili vy. Miluju vás. Strašně moc vás všechny miluju.189.: Nejspíš

13. ledna 2013 v 18:15 | Keigh |  Podstata
Já vím, že jste na to čekali 100 dílů, ale prostě... DORPDELE, já za to nemůžu, jasně?! Nemůžu za to, že se to tak protáhlo, okay?! (Im not okay) A až to budete číst, nebrečte. Myslím, že by bylo dobré takhle Podstatu skončit. Co myslíte? Za beta děkuju Waflařovi (který si jde nabrousit kudlu).

A smím vás poprosit o komentáře? Moc moc pěkně prosím? Moc by to pro mě znamenalo?


Kapitola 31.: Jako když zaspí do práce.

13. ledna 2013 v 2:56 | Keigh |  Největší blbost
Heeey, guys! Its Nicky here! Kayleigh se všem moc omlouvá, včera nestihla přidat Největší blbost, tak ji tu máte hned dneska. Už má v rozepsaných i další dva díly Podstaty, takže se těšte, Keigh na vís myslí a pořád píše! Hej, hej! K-popařky, mám por vás taky vzkaz. Vyděsily jste Kayleigh tak moc, že píše K-pop povídku! Dobrý, co? *smích* Možná se jí dočkáte ještě tento víkend, pokud jí pošlete ještě nějaké výhružné maily^^ Keigh vás všechny moc miluje a za beta děkujeme Tomu, jehož Wafli nesmíme vylovit (s růžovými roztleskávačkovskými třásněmi).

188.: Podstata

12. ledna 2013 v 19:22 | Keigh |  Podstata
Hey, guys! It's Kayleigh here! A mám pro vás další díl Podstaty - já víííím, že se všichni těšíte na Matha a Adama, ale... je tu ještě pár věcí, které se musejí vyřešit. Které si musí vyřešit Math. Já vím, že ne všichni téhle povídce rozumějí tak, jak bych potřebovala, abyste jí rozuměli, ale... prosím, prosím, čtěte tenhle díl bedlivě. Je to... pro mě moc důležité. Tenhle díl je nejspíš... ale to je jedno.^^ Jen si... užijte si díl. Za beta děkuju Waflonymovi, ktrerý po přečtení tohohle dílu vlastně vůbec nemá tears of joy v očích.187.: Losti vždycky

11. ledna 2013 v 21:17 | Keigh |  Podstata
Hey, guys! Its Kayleigh here - já vím, pozdě. Ale přece! A abyste věděli, mám pro vás DLOUHÝ díl podstaty. Normálně mají 900 slov, tenhle má 1250. Jaká jsem? (Úplně blbá.) (Jó, já vím.) (Sigh.) PanDort, banánci moji milovaní. Maminka na vás ale myslí, víte to? ...A taky by maminka mohla třeba konečně taky začít odpovídat na koemntáře, že?! (Hovadoo Keigh, hovado.) (Zbijte mě, zasloužím si to.) Hej, co říkáte na "Louis' lay"? Není o tom člínek, pardon. nějak mě zmohl spaní. (Haha) (...*záchvat smíchu*) Inu, příjemné čtení. Za beta děkuju Nickymu.Díl 22.: První sníh

11. ledna 2013 v 20:59 | keishatko |  Tichý výstřel (keishatko)

Beta: Luczaida


Kapitola 30.: Klíč je pod rohožkou.

9. ledna 2013 v 20:11 | Keigh |  Největší blbost
Čau, děcka! Jako, tehlheten díl je tak neuuvěřitelně NA ZABITÍ NAPÍNAVÝ, a navíc ten minulý zase skončil tak BLBĚ, že se s tím předkecem vůbec nemá cenu zdržovat, páč to nikdo nebude číst.Takže všichni hned teď a povinně OKAMŽITĚ PADEJTE ČÍST!!!!... Love ya, guys! Váš Waflař. A za beta děkujeme... pauza pro efekt... zkuste hádat... jeho jméno začíná na W...jo, jsem to já. Za beta děkujeme mně. Hawk. Domluvila jsem.
Mír, děcka!


Kapitola 29.: Mám slabost pro Bruce Willise.

7. ledna 2013 v 16:26 | Keigh |  Největší blbost
Yayyyyy, vy mě trochu zabijete, ale to nevadí, koťátka, to nevadí. Haha. Inu, víme, jak skončil poslední díl že? Polomrtvým Harrym. No, a jak takhle nějak jako se tohle děje, co kdybychom se mrkli, jak jsou na tom všichni ti, kteří ho mohou přijít zachránit, jeho nejlepší přátelé, jeho nejbližší?^^ Jde o minuty, děti, o minuty. Harry může vykrvácet, nebo se udusit vlastními zvratky. Co myslíte - co se stane?^^ Za beta děkujeme Err.186.: Hodně štěstí

5. ledna 2013 v 21:32 | Keigh |  Podstata
Hey, guys! Kayleigh je zpátky! (Fakt se snažím psát předkecy!) A jde mi to, občas. Hej, víte, jak se tuhle člověk čas od času zmíní o Podstatě? No jo, první díl roku 2013. Yeaaah. Fuck this shit. Nesnáším, když se blíží konce mých povídek. (Ok, konec podstaty se blíží už od srpna minukého roku, ale tak...) (Vy to chápete, že?) No nic. 187. díl Podstaty. Za beta děkujeme Waflounovovi Waflovičovi Waflistounovi (který je známější jako Waflař).

Edit.: SORRY GUYSSSSS WRONG NUMBER ON THIS CHAPTERRRR!


Kapitola 28.: Kéž bych se vzbudil z téhle noční můry jménem Život.

5. ledna 2013 v 13:40 | Keigh |  Největší blbost
Tahle kapitola je příšená. A tím, že je příšerná, nemyslím hrozně napsaná. Naopak. Je napsaná tak dokonale, že se mi chce brečet. (Kecám, fakt jsem brečel.) Kayleigh je mrcha zlá. Má štěstí, že není online, protože bychom ji zabili všichni. Doporučuju tenhle song k poslechu, balíček kapesníků a hodně čokolády. A někoho, kdo vás pak obejme. Kayleigh, jestli tohle skončí špatně, zabiju tě. Za beta děkujeme Err a Psycho.Kapitola 27.: Allways in my heart, Harry.

4. ledna 2013 v 23:24 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it's Adam here. Um... já vím, že mě neznáte, ale na tom asi ani moc nesejde - stejně tyhle předkecy nikdo nečte. Jenom tak jsem vám chtěl říct, že Kayleigh asi zabijete. Zase. Tenhle dál měl mít původně 1400 slov, ale j ájsem mrcha nejzlejší a rozdělil jsem to na dvě krátké části čistě proto, že to stojí za to, věřte mi. Přece vás nezabiju takhle v pátek o půlnoci. Ne? Za beta děkujeme Adamovi.Kapitola 26.: Please.

3. ledna 2013 v 13:12 | Keigh |  Největší blbost
Hey, guys, it's Eleanor here. A VŮBEC NENÍ PRAVDA, ŽE JSEM KEIGH CHTĚLA ZABÍT! Teda, jako, jo, trochu, ale ne moc. Jenom... ona mě vzbudila ve 4 ráno! To je dobrý důvod být protivná. Ne? Yeah - and wecome to the New year, guys^^ Love you all! (Please dotn hurt me, i love Kayleigh as much as you do... realy...) (shes great in bed...) ...Anyway... co jsem to chtěla...? Uh, whatever, just, enjoy another chapter! Za beta děkujeme Psycho.Kapitola 25.: Like a boss.

2. ledna 2013 v 13:30 | Keigh |  Největší blbost
Hey, hey, hey, holátka moje ochlupená! (... whatafuck?!), It's Kayleigh here! Yeah, bbies, první povídka tohoto roku bude Největší blbost. Sledujete, jo? Snažím se už i psát předkecy, po půl roce.) (A vůbec s tím nemá nic společného fakt, že mě Eleanor málem vyhodila z okna, když jsem ji vzbudila ve 4 ráno, aby napsala předkec.) (Ne, ani trochu.) Yeah, 25. díl Největší blbosti, here you go. Za beta děkujeme Err