Kapitola 30.: Klíč je pod rohožkou.

9. ledna 2013 v 20:11 | Keigh |  Největší blbost
Čau, děcka! Jako, tehlheten díl je tak neuuvěřitelně NA ZABITÍ NAPÍNAVÝ, a navíc ten minulý zase skončil tak BLBĚ, že se s tím předkecem vůbec nemá cenu zdržovat, páč to nikdo nebude číst.Takže všichni hned teď a povinně OKAMŽITĚ PADEJTE ČÍST!!!!... Love ya, guys! Váš Waflař. A za beta děkujeme... pauza pro efekt... zkuste hádat... jeho jméno začíná na W...jo, jsem to já. Za beta děkujeme mně. Hawk. Domluvila jsem.
Mír, děcka!
Oddechne si. Je rád sám. Má čas na svoje jedno cigárko, na svou nap, na video games. Nepotřebuje tu mít nikoho dalšího, pokud to není nezbytně nutné. Ale teď se trochu nudí. Zavolá Harrymu, určitě bude mít radost. Ale Harry to nezvedne. Zamračí se, když hovor spadne do hlasovky. Zavolá Niallovi.

"Hej, bejby!" pozdraví Ni vesele.

"Ahoj, kotě - poslyš, co je s Harrym? Nebere mi mobil."

"Je s tím týpkem z BBC radio 1, pamatuješ?"

Zayn se usměje: "Jasně, pamatuju. Paráda, jsem rád, že je mezi lidma. CO děláš, brácho? Tuhle by se mi hodila společnost…"

"Um, jsem v centru s Joshem a starými přáteli - zkus Liama, měl by být doma. Nebo Perrie - měl bys jít na rande, honey."

"Yeah, ok," Zayn se nepřestává usmívat. "Zavolám mu. Užij si to, bejby. Love ya."

"Yeah, love ya too, bug. Zavolám ti večer, bye, sweetheart."

Ukončí hovor a hned najde v seznamu Liamovo číslo. Rozhodne se napsat zprávu: "Coming over?"

Zpráva mu sice přijde obratem zpátky, ale moc ho nepotěší: "Gettin' laid. U should too."

Rozesměje se. Liam ponouká k sexu Zayna?! Kam to ten svět spěje…! Odpoví ve stejně rozdováděném smyslu, v jakém se teď nachází. "Yeah, naladil jsi mě. Zavolám Perrie."

"C U later. I'll stop by 10."

Jo, Liam má po sexu vždycky chuť na alkohol. "Sure, babe. Love ya."

"Love ya too."

Zayn už si přijde jako debílek s tím úsměvem. Ale nemůže si pomoci. Liamovi sex jenom pomůže, je rád, že kamarád dostal takovýhle druh uvolnění. Ačkoli se mu moc nechce,musí uznat, že Perrie je parádní holka. Zkusí jí zavolat. Uvidí se.

"Hej, Zayne," ozve se na druhé straně rozespale.

"Perrie, ahoj - uh, vzbudil jsem tě?"

"Hmmm," zavrní, asi se protahuje.

"Promiň, honey. Jen jsem… no, nechtěla by ses zastavit? Jen že… jsem tu sám a možná bychom toho mohli vy-"

"Jestli chceš sex, přijď ty. Víš, kde bydlím, ne? Čekám v posteli, klíč je pod rohožkou."

A položí to. Zayn několikrát nechápavě zamrká, než mobil hodí do kapsy, sebere klíče a doklady a vypadne z bytu. No který kluk by odolal takovéhle nabídce sexu?!
++++
Je trochu nervózní. Neodpovídá na volání celý zbytek dopoledne, celé odpoledne. I kdyby měl rehearsals nebo byl s někým, rozhodně by mu odpověděl. Sakra, měl si pro jistotu vyžádat číslo na některého z jeho dalších přátel. Na Twitter nemá odvahu psát, fans by mohly panikařit a navíc by se docela dost dobře možná mohla jeho záchranná mise zvrhnout na šílení fans po celém světě. Za to by zodpovědný být nechtěl.

Povzdechne si a naposledy zaváhá, než vezme klíčky od auta. Nechtěl to sice hrotit a rozhodně včera nechtěl slyšet Harryho adresu, když ji říkal taxikáři, nemá teď na vybranou. Jen se chce ujistit, že je ten chlapec v pořádku.

West end je kousek odtud, nezdrží ho vůbec nic, na všech semaforech svítí zelená, všichni mu dávají přednost a ve West endu není skoro žádný provoz, jako by i sám osud stál na Nickově straně a chtěl, aby to dítě Nick našel co nejrychleji. GPS ho navede neomylně na správnou adresu, auto nechá zaparkované u chodníku - Harryho auto je ve dvoře. Doopravdy se cítí blbě, ale raději být za debila, co kontroluje v pohodě Harryho, než se nestarat o dítě, které může být v nebezpečí, ať už jakémkoli. Projde okolo auta - klíče jsou v zapalování, dveře odemčené. Nick se zamračí. Co to znamená? Harry je tedy doma, správně? Obhlédne dům, v oknech se nic nehýbe, všude je ticho. Obejde dům z druhé strany, nahlédne do kuchyně a zhrozí se. Rozházené židle, rozbité nádobí, pootevírané skříňky v lince…

Zkusí zatlačit na okno. Vyklopí se. Nick se vsouká dovnitř a rozhlédne se. Přemýšlí, jestli má být obezřetný, mohli to být zloději? …Ale ti by tu přece nenechali auto. A taky televizi. A taky stereo vedle v místnosti. Ne, zloději tu nebyli. Vejde do pokoje přes chodbu. Ne, tady je všechno na místě. Velká plazma a přehrávače, kytara ve stojanu… ne, zloději tu nebyli.

Nikdo tu není, aspoň se tak zdá. Projde chodbou nahoru, shozená police, roztříštěné sklo váz, poshazované květináče, rozlitá voda. Nickovi se rozbuší srdce hodně hlasitě, po zádech mu sjede mráz a zašeptá: "Harry?"

Ale odpovědi se mu nedostane. Nick začíná panikařit.

"Harry?" zopakuje hlasitěji. "Harry!"

Ticho. Z obezřetných pohybů se stanou spěšné. Prohlédne první pokoj, rozházené polštáře, peřina a potahy na zemi, z nočních stolků shozené lampy, ale Harry nikde. Náhle Nicka napadne, jestli jenom nemohl s někým mít rough sex, že takhle zaneřádili ložnici, přinutí se důvěřovat téhle myšlence, když vstupuje do dalšího pokoje, asi Harryho ložnice, podle osobních věcí v nich. Pokoj je téměř nedotčený. Nick se chce už-už otočit a jít dál, když si všimne, že z pokoje vedou další dveře, mírně pootevřené, a že na zemi něco leží a že to -

Přeskočí postel, jak nejrychleji dokáže, rozrazí dveře do koupelny, padne do kaluže krve na kolena, srdce mu buší jako na poplach, ledový pocit zaplavil jeho vnitřnosti, hučí mu v hlavě a snaží se nezpanikařit, zatímco paže, které jako by ani nepatřily k jeho tělu, zvedají bezvládné a bledé tělo, aby mohl mozek, pološílený strachy, zjistit, odkud se vzala ta krev. Ruka, zápěstí. Zkrvavenýma rukama si svlékne mikinu a triko, které roztrhne a obváže jím Harryho zápěstí. Zabalí dítě do ručníku a přitáhne si ho do klína. Chlapec je nahý a studený, Nick až teď zkontroluje pulz. Sáhne na krk, přitiskne hlavu k jeho hrudi. Dýchá. Pulz je sice slabý, ale pravidelný. Nemohl ztratit tolik krve, jak se zdálo na první pohled.

Krev proteče trikem, Nick zápěstí uvolní a sváže dalšímu kusem trika, pevněji, větším kusem látky, a krvácení zastaví. Několik minut jenom otírá krev z chlapcova těla a mumlá mu nesrozumitelná nic. Nechce ho probudit, nechce, aby měl z tohohle trauma. Rozváže látku a s mírně uklidňujícím dojmem zjistí, že krvácení téměř ustalo. Harry dýchá, a ačkoli je bledý a chladný, vypadá pokojně, jako by jenom spal.

Nick se dívá do jeho tváře a stále ještě pro jistotu tiskne triko k jeho zápěstí. Rozhlédne se po místnosti, jako by doufal, že najde výmluvu pro chlapcovo zranění, ačkoli ví, že nenajde. Všimne si prázdné lahve od silného alkoholu i rozbitého mobilu u zdi. Ale až teď zaznamená fotku, která musela zraněnému vypadnout z ruky. Je krvavá a trochu umuchlaná. Až teď zaznamená, že Harry ležel na další hromádce skla. Zbytek rámečku. Má poraněný i hřbet dlaně, tedy musel do skla udeřit pěstí. Mohla to být tedy doopravdy nehoda? Zvedne zkrvavenou fotku, je patrné, že ji Harry držel v ruce. Otočí ji obrázkem k sobě, ačkoli tuší, kdo na ní bude. Louis. Vzedme se v něm vlna něčeho, co nedokáže popsat slovy.

Harry se pokusil zabít.

Kvůli Louisovi.
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 9. ledna 2013 v 20:18 | Reagovat

*velikáááááánský oddech*
Díkybohyni za Nicka.

2 Nix | 9. ledna 2013 v 20:19 | Reagovat

Kayleigh!!!.. zachránila jsi Harryho :-* ..ale musela jsi to utnout, tak brzy??  ;-) ..děkuju :-) tohle pokračování mi udělalo obrovskou radost :D :-)

3 vkxtreeme | Web | 9. ledna 2013 v 20:22 | Reagovat

dobrý příběh, pěkně napsaný

4 El-izza | 9. ledna 2013 v 20:23 | Reagovat

Oh... Just... I fuckin love ya!

5 LoLo | 9. ledna 2013 v 20:28 | Reagovat

Jo! Néé! Áááá! Já nevím! Proboha, poprvé, POPRVÉ, tady u těch, mám pocit, že budu brečet. Doufám, že si to ten malej Eleanorpich uvědomí.

Gaou :(

Harry.

I...I just...I just can't....ááá, nééé.

6 Suzu | 9. ledna 2013 v 20:34 | Reagovat

Páni, mám pocit, jako bych při čtení ani nedýchla!! Ale to je blbost, protože bych to bez vzduchu ani nedočetla. :D Ani nevíš, jak se mi ulevilo, když ho Nick zachránil!^^

7 LoLo | 9. ledna 2013 v 20:38 | Reagovat

Tak, teď znovu, s chladnou hlavou. Doufám, že mu ten blb zavolá záchranku...ale upřímně, teď už si nedokážu představit, jak Harry a Louise spárovat. Jak to udělat tak, aby se vůbec dokázali spolu bavit. Protože i kdyby si Louis najednou krásně uvědomil, jak Harryho miluje...nemohlo by to být tak, jako dřív. Ne s jizvou na Harryho ruce.

Takže...takže je asi nespáruješ. Možná Nick?

Nebo máš geniální nápad, jak to udělat věrohodně. Každopádně se moc těším =)

8 Ellight | Web | 9. ledna 2013 v 20:51 | Reagovat

Ale joo, musí je spárovat :'D
Keigh, to bylo dokonalý, já Nicka fakt nečekala :'DD Můj bože, to je tak.. tak.. HELLYEAH! Úplně kouzelný, jedna z těch nejlepších kapitol, ten popis a všechno..
Melu hovadiny. No, to je jedno, stejně jsem ještě pořád mimo. Zabilas mě, víš? Ale to se spraví :'D Takžéé.. další bude brzo, že jo? ŽE??! :'DD Těším se. Love ya, honey! :33

9 Jardi | 9. ledna 2013 v 20:55 | Reagovat

aaaaaaaaa!!!! chci dalsiii!

10 keishatko | Web | 9. ledna 2013 v 21:58 | Reagovat

Harry takmer umrel a Louis si užíva romantický film s Eleanor...jak ja by som ho nakopala a riadne...tss..tušila som, že príde za nim Nick

11 Bara | 9. ledna 2013 v 22:11 | Reagovat

Miluju Nicka, miluju Nicka, miluju Nicka!!!
Zachránil ho! Harrysek nám nezemřel! *je šťastná*
Říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré, tak si říkám, že možná Lou teď pochopí, co mohl ztratit.
Jenom doufám maminečko, že nás na pokračování nenecháš dlouho čekat. :-*

12 Psycho | 9. ledna 2013 v 22:17 | Reagovat

fuh O.,o" Nicky, ideš! :D máš presné načasovanie :D:D yeah :D ja som zvedavá, jak sa bude Harry tváriť, keď sa zobudí, fakt že jo :)

13 Sanasami | 9. ledna 2013 v 22:25 | Reagovat

keď by si tu teraz bola počula by si ten ohlušujúci treskot, to zo mňa spadli Himaláje :-D  :-D  :-D ...vďaka bohu za vždy chápavého Nicka (aspoň niekto neostal iba u starostiach ale prišiel sa presvedčiť, či je všetko ok), ešte, že prišiel skoro...prosííím pokračko dúfam, že po tomto sa Louis vschopý a ostatný tiež :-(  :-(  :-(

14 Err | 9. ledna 2013 v 23:30 | Reagovat

.... !MAMIIII! vieš koľko som doprdele rozmýšľala ako si to nakoniec vymyslela? Vieš koľko som kôli tomu nespala? *kecá spala ako zabitá* :333 ale som spokojná.. prvá pomoc podaná pacient mimo ohrozenia na živote gratulujme si súdruhovia, prvý za mesiac xDDDDDDDDDDDD ehm neriešiť.... neskorá hodina, veľká strata krvi, migréna... čo som to? och jasné... milujem ťa :* (haaaa ty by si ho proste len tak nezabila (i keď by to bol dobrý trolling))

15 katka | 10. ledna 2013 v 14:56 | Reagovat

prosím překvap mě a dej mu za partnera Nicka byl by úžasný :-D

16 LoLo | 10. ledna 2013 v 16:43 | Reagovat

Mimochodem - k You mean like this? :

Miluju Liama co vůbec neví! :D On je tak správně mimózní, prostě schovat do postýlky a nikdy nepustit! :D

17 Keiko | 11. ledna 2013 v 14:31 | Reagovat

Yes!!! Yes!! Yes!! Nick záchranca 8-) konečne 8-) si napísala, že žije ><" vieš čoto dalo úsilia to prežiť ? ><"
Vďaka bohu za Nicka a za jeo zlý pocit....
a teraz by mohol zavolať sanitku alebo doktora, nech mu tam neumrie :)
a potom niečo spraviť, ja by som Louisa chytila pod krk, zaiedla ho k Harrymu nech ho vidí a potom niekde v slepej uličke ..........  *muhehe*
Nick je lepší než Louis, Harry, tak na toho zradcu zabudni a pozeraj sa iným smerom .... *ukazuje na Nicka a naznačuje týmto smerom*
Zlato, poviem ti , že to bol môj zabijak, ale aj tak ťa milujem .. a vieš o tom, že ty si toto spôsobila? Ak nie, už to vieš ;) :*
Milujem ťa a teším sa na ďalšie :)

18 Ellight | Web | 12. ledna 2013 v 1:41 | Reagovat

Proč čím dál tím víc přemýšlím, že Louis ignoruje Harryho kvůli tomu, že mu to nařídil management, nebo jiný takový hovada? -.- :'DD

19 Karin | 22. srpna 2014 v 19:56 | Reagovat

Ještě že se tam objevil Nick. ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama