«018» 2I:32 místního času, Monte-Carlo - Monacké knížectví

23. února 2013 v 22:27 | Keigh
Beta: Ellight
2I:32 místního času, Monte-Carlo - Monacké knížectvíNa nedostatek luxusu si nemůžu stěžovat, ne když jsme s Adamem. Ale… konverzace dost vázne. Jako vždycky. Dojedl chvíli přede mnou a číšník odnesl nádobí a dolil nám víno. Dopíjíme.

"Děkuju za večeři," pípnu.

Je to trochu jako… nevím. Jako by mu bylo jedno, že tu sedím. Dívá se na všechno s přibližně stejným zájmem. Usměju se, když se mi na okamžik podívá do očí. Ale nic neřekne. Jeho modrofialové oči mě vždycky trochu děsily. A zároveň… nějak uklidňovaly, nebo nevím jak to popsat. Znám ho. Rozumím mu. Nerad mluví. To je v pohodě. Taky nerad mluvím.

Zvedneme se, chci ho vzít za ruku. Neprotestuje. Ale ani mi stisk nevrací. Je tu nádherně. Slunce bude nejspíš brzy zapadat, palmy se trochu kymácí v mírném větru.

Chtěl bych se projít po pláži a jenom tak si povídat, ale on mě neomylně vede k autu. Jo. Jeho rezidence a sex. Jako vždycky.

"Mohli bychom… se projít, co ty na to?" přece jenom to zkusím.

Ani se na mě nepodívá, jen mi přijde, že se ušklíbl. Ale to se mi nejspíš jenom zdá. Vede mě neomylně k autu, nasedne, nastartuje a během pár minut jsme u něj. Proč nikdy nechce jít ke mně? Za celou cestu nepromluví. Vlastně… si nemůžu uvědomit, kdy na mě naposledy promluvil - a promluvil vůbec někdy? Snad na našem prvním rande, nebo tak… vážně, nemůžu si vzpomenout. Nepamatuju, kdy jsem naposledy slyšel jeho hlas. Sakra, on mě má fakt jenom na šukání? Jsem prostě kurva, které pošle kytky, zaplatí večeři, nebo mě pozve do divadla a já mu pak… za to… prostě… dám?

Vystoupím z auta a následuju ho do domu, zachytím jemný závan jeho vůně a trochu mě to vzruší jako obvykle..

Vzrušuje mě. Líbí se mi. Asi… asi ho miluju. I když to znamená, že nejspíš nemám na výběr. Pokud ho chci, a já ho chci, protože on je fakt děsně sexy a v posteli docela ďábel a vyhovuje mi… ale očividně mě nemiluje tak, jako já jeho. Nebo možná jo a nechce to říct. Možná se stydí. Nevím. Předpokládám, že bude chtít jít hned do postele, a nepletu se.

Snažím se. Fakt se snažím, líbám ho a nechávám se kousat do krku a na šíji, ačkoli to místy trochu bolí, líbá mě dravě a trochu necitelně, taky mu se snažím vracet se stejnou vervou a stejně snaživě ho i svlékám a on zase mě a trochu necitlivě mě srazí na kolena, abych mu vykouřil, což už se mi trochu nelíbí, ale pořád se snažím, pořád nic neříkám a pořád ho beru hluboko do úst a saju, ale on mi přiráží do krku tak hluboko, že se mi chce zvracet a když se odtáhnu s tím, že mu chci říct, aby se uklidnil, trochu mě donutí lehnout si do černého saténu, zvedne mi kolena aniž by se namáhal s nějakou ochranou nebo třeba lubrikací. Doma jsem se sice trochu připravil sám, znám ho, tímhle se nikdy nezdržuje, ale… Zatraceně to bolelo. A bolí celou dobu. Po tvářích mi steče pár slz, ale jinak pořád se snažím.

Nemyslím, že by to oceňoval. Doufám, že pak se mnou aspoň zůstane. Třeba se mazlit. Nebo jenom… ležet, spát.

Má výdrž. Bohužel. Trvá to minuty a minuty. Žádný sten nebo tak něco, jenom přivře oči. K očištění použije kapesníky, co nechává na nočním stolku. Taky mi je podá a já na chvíli zatoužím po horké koupeli.

"Běž," zahuhlá pak, když se zhroutí do postele.

Zamračím se - běž? Kam? Co?

"Ada-"

Pohled, který mi věnuje, mě zatraceně vyděsí. Zlý, skoro bílý, nevím, jak to popsat.

"Jestli si myslíš, že mě můžeš vyhodit jenom tak po sexu a - jestli si myslíš, že nemám žádnou soudnost nebo čest a že - už mi nevolej, Adame."

Seberu svoje věci, a ačkoli brečím jako želva, nedám mu to najevo. Tu radost mu neudělám, fakt ne! Napůl čekám, že vyběhne za mnou, že mě bude prosit a přesvědčovat, abych se vrátil, ale… předpokládám zbytečně, jak taky jinak!
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 23. února 2013 v 23:01 | Reagovat

Wow, tak to bylo.. nepěkné od Adama.
(Má těch milenců víc? Aby mu nedošly zásoby.. :D)

2 Luczaida | E-mail | Web | 24. února 2013 v 2:12 | Reagovat

Jediný, u čeho si nepřipadám totálně ztracená v Black death, je Monako a tenhle borec, kterýho zbožňuju i po téhle kapitole :D
Zbytek si nedávám.. nepamatuju si jména a ani žádnej tahák jsem si neudělala, takže asi smůla :D
Třeba se na konci dozvím, o co tu jako celou dobu jde :-D

3 Sanasami | 24. února 2013 v 11:24 | Reagovat

no to je celý Adam ako pri predošlých dostaveníčkach a to dneska ani nepotreboval Lea aby sa svojho sex partnera zbavil :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

4 Ellight | Web | 26. února 2013 v 20:19 | Reagovat

Tohle je neskutečná vražda :'D
Adam je debil.
Ale stejně ho miluju :'DDD

5 Bara | 27. února 2013 v 13:14 | Reagovat

Že je Adam parchant, a Yukki je nebezpečný, a oba jsou vlastně jeden, to už vím, tak proč mi toho ošukaného kluka není vůbec líto, a Adama pořád miluju? Vždyť byl na něj zlej. :-(
Nejsem já divná?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama