Just having fun...?

19. května 2013 v 13:11 | Keigh |  RPS slash
Kayleigh je hovado a napsala twincest. Na Harries twins. Doporučuju videa jacksgap (twin mail, youtube), abyste věděli, na koho to vlastně je, ale je to dost fuk. Theyre twins, theyre hot as fuck and theyre british. Yeah. Thats it. Původně měla povídka jinou plot, ale... uhn. Nějak mi to nesedělo, yeah. Um, no jo, stejně nikdo nečte předkecy, takže... um. No jo. There you go, my little horny nipples, porn just for you. I love you all so much^^

Název: Just having fun?
Autor: Kayleigh
Beta: Shade
Pár: Jack Harries/Finn Harries
Fandom: RPS
Žánr: Romance, fluff, PWP
Uporoznění: Twincest, slash 18+
Věnování: Jolly, protože udělala přijímačky na gympl a mamča Keigh je pyšná. A taky všem, kteří se na tuhle povídku těšili.
Poděkování: Tumblr.com a Youtube.com, you rulez, bitches.
Cover: Kayleigh"Finnie?" houkne Jack nahoru do patra.

Nic.

Paráda, zaraduje se Jack, chytí Kate pevněji za ruku a usměje se na ni: "Zdá se, že máme barák pro sebe…"

Kate se kousne do rtu, usměje se a stydlivě sklopí pohled k zemi. Jack se usměje a dívku políbí. Oba vědí, že se sem nepřišlo učit dějiny designu. Odvede ji nahoru do svého podkrovního pokoje, a aby nevznikl prostor pro trapné ticho, posadí ji na postel a znova políbí. Ona se nebrání.

Jack do polibku protočí oči. To ho jako ani neobejme? Zase je to všechno na něm, sakra, s těma holkama je v posteli fakt zatracená nuda, to musí Finniemu nechat. Nemá si s nima ani moc říct. Políbí ji na krku, a ačkoli se dostaví přirozené vzrušení, když jí svléká triko, hladí ji a dotýká se jí, a pak se i ona dotýká jeho, ačkoli trochu neuměle a ostražitě a rozhodně ne uvolněně a zkušeně, ale stačí to. Jack ale nemůže přestat myslet na rozhovor s Finnem, zní mu v hlavě jeho hlas a přesně vidí jeho úšklebek, když říkal: "Víš, Jackie, je to na nic s těma holkama. Jako bych si s nima krom sexu neměl co říct. Jasně, že mě holky přitahujou, jasně že s nima chci šukat a vůbec, ale… nedokážu si s nimi představit vztah, nebo že bych měl s nějakou založit rodinu. Rozumíš?"

Jasně, že Jack rozuměl. Vždycky rozumí. A teď, zatímco hledá kondom, rozumí snad ještě víc. Jakkoli toužil dostat Kate do postele už týdny, rozhodně z toho teď necítí takové zadostiučinění, jaké doufal. Dokonce ho opustí i vzrušení. Tedy, ne úplně, ale dost na to, aby si sex neužil. A aby potom, když budou po aktu ležet vedle sebe, trapně mlčel a nevěděl kam s rukama, očima, myšlenkama…

Klíče v zámku.

Oba vystřelí z postele a nahážou na sebe oblečení, Kate se posadí na židli a Jack stihne ustlat postel a posadit se na její okraj, zatímco z tašky vytáhnou náhodný sešit a učebnici, aby to vypadalo, že skutečně studují. Právě v čas, když se z chodby v patře ozve mámin hlas: "Kluci?"

Jack vstane a otevře dveře pokoje. "Hi, mom."

Kate se otočí ke dveřím a také pozdraví vychovaným "Good afternoon, Mrs Harries". Ta pozvedne obočí a Jack se usměje: "This is Kate. We… uh, we're friends from uni, well…"

"Oh," udělá jeho matka překvapeně, ale Jack si stejně myslí, že mu nevěří. "Would you like to stay for a dinner, Kate?"

Stydlivě se usměje a střelí pohledem po Jackovi, než zavrtí hlavou: "No, we have done everything we needed. But thank you. Have a lovely evening, Mrs Harries."

Jack ji v duchu pochválí. Je si jistý, že matka by mu tuhle dívku schválila - studentka práv, z dobré rodiny, starší sestra v posledním ročníku medicíny, otcem chirurgem a matkou psycholožkou… Povzdechne si a sleduje, jak dívka vychází z pokoje okolo jeho matky. Jde za ní, rozloučit se, a v mezipatře narazí na Finnieho.

"Hey bro," broukne něžně.

"Hey, Jackie," vrátí mu bráška, než zaznamená dívku v jeho těsném závěsu.

Mrkne nahoru, máma stojí ve dveřích Jackieho pokoje a podezřívavě se dívá dovnitř. Finnovi dojde, co se asi dělo, vyběhne nahoru a obejme matku okolo krku.

"Mommy! That's how you're welcoming your long lost son?"

Matka se na dítě usměje a konečně poodejde od Jackova pokoje. Jack na schodech vydechne a odvede dívku dolů. Aby toho nebylo málo, v chodbě stojí otec, očividně se právě vrátil. Jack si skousne ret, ale otec je z jiného těsta než matka.

"Good afternoon," pozdraví dívka tiše.

"Hello, dad," zamumlá Jack.

Přímo v jeho hlase slyší zadržovaný smích: "Hello, kids."

Jack vyjde i s Kate ven na schody a několik vteřin oba zarytě mlčí a užívají si toho trapna.

"I'm so sorry," uhne Jack pohledem.

I ona se dívá do země: "Uh, it could… be worse, I suppose… They could come earlier or so…"

"Yeah," uchechtne se Jack, ale moc vtipné to není.

Matka mu to dá vyžrat, tím si je jistý, alespoň dnešní večeře bude rozhodně stát za to. Finnie si z něj bude dělat srandu ještě týdny. Možná by se měl vrátit do Bristolu ještě dnes, okamžitě. Zase je trapné ticho.

Jako první promluví ona: "I'm… uh, you know, leaving tomorrow for Bristol, so…"

"Yeah, I'm… I'm gonna stay here with my family for few weeks so… bye, I think?" poškrábe se na zátylku Jack a snaží se uvolněně usmát.

"Yeah," kývne Kate. "Yeah, bye."

Chvíli přemýšlí, jestli by se neměli aspoň políbit, protože Kate možná chce, ale nakonec otevře dveře do domu a ona pochopí, že to bylo všechno. Vlastně, uzná, když se otočí zády k němu a vydá se po chodníku k nejbližší zastávce, je docela ráda. I ten sex byl tak nějak trapný. Nebyl špatný, jenom… divný. Nejspíš si nejsou souzeni.

Jack zavře dveře a na chvíli se o ně opře. Páni, to bylo trapný. Jako, fakt trapný, na stupnici od jedné do deseti to byla tak sedmnáctka. Nenápadně se rozhlédne, matka je v kuchyni, zády k němu, a otec bude v pracovně. Vyběhne do svého pokoje a rychle zavře dveře, opře se o ně čelem a zavře oči.

"There, there," pronese uklidňujícím tónem Finn a Jack málem vyletí z kůže. Byl si jistý, že je tu sám.

Vzhlédne a spatří své dvojče, kterak drží v ruce použitý kondom. Přejde okázale celou místnost a vyhodí ho do koše, načež se zlotřile směje Jackově zahambenosti.

"'I'm sorry," ani neví, proč se omlouvá.

"Hey, Jackie, that's okay, right? Anyway, that was Kate, right? What's that girl to you? Love of your life?"

Jack protočí oči a posadí se na židli, Finnie protivně protáhne páteř a posadí se na sedací pytel naproti Jacka: "Or flirt?" Just sex?"

Jack zčervená a Fin obdivně vyjekne: "Whoa there, Jackie becomes a man today! Going with a girl just for sex - I'm proud of you, baby Jack, sure I am…"

"Stop it," sykne Jack a hodí po dvojčeti propisku s chlupatým barevným peřím na konci.

"Hoho, so manly," zhodnotí starší z dvojčat a Jack se konečně zasměje. Vstane a přejde místnost ke skříni, aby se nemusel na Finna dívat - a taky aby Finn neviděl, jak se Jack červená.

Finn ale vstane a své dvojče následuje: "C'mon, talk to me, Jack! What was this like? You going to see her again?"

"No, no at all," zahuhlá. "It really was just… one night stand or… like, we've been seeing each other for few weeks back in Bristol last semester… so we kinda… got together."

Pokrčí rameny.

Finn protočí oči a položí mu ruku na rameno: "Jackie, what's wrong?"

Otočí se k němu čelem a trochu vztekle vydechne: "It's just,… gosh. Its about what did you say earlier. About… you know, girls. That you're into them, but just sex and stuff, not relationship."

"Yeah," kývne Finn a dlaň sklouzne z Jackova ramene na jeho paži. "I know. And… you felt the same?"

Pokývá hlavou. Jo, totéž. Ale hlavně mu došlo, že se to nelepší. Vždycky, už od své první holky v patnácti, si říkal, že to bude lepší. Že za chvíli najde tu pravou, jak všichni říkají, a že to bude o zamilovanosti a že to bude zábava a taky trochu bolet a hodně se naučí a konečně pozná, jaké to je, když mu na někom záleží, ale… Ne. Vlastně je pořád zoufalejší.

"It's so…"

"Frustrating?" doplní ho Finn.

"Yes," zašeptá.

Chvíli mlčí a pak se Finn znova jemně dotkne jeho paže. Jack vzhlédne, a ačkoli se snaží usmát, jeho oči se plní slzami.

"No, Jackie, that's okay, don't cry, my little one…"

Ale ani Finnova náruč nepomůže. Jack pláče na bratrově rameni, což je totálně nejhorší věc, jakou kdy Finn zažil. Jackie je vtípkař a smíšek, vždycky na všem vidí to pozitivní, on je ten raubíř a trochu drzý a provokatér a vidět ho plakat, to je rozhodně to nejsmutnější a nejzoufalejší, co si Finn umí představit.

"Shhh, Jackie, that's fine, okay? We're together, you're not alone. I'm right here."

Hladí ho po zádech a čeká, až ho to přejde, protože nic jiného očividně nepomůže. A hlas jejich matky z kuchyně. Musí zasednout k povinné rodinné večeři. Finn mu pomůže otřít slzy a trochu se uklidnit, pohladí ho po tváři a políbí na čelo.

"I love you, Jackie," usměje se něžně a lípne mu dětskou pusu na rty.

Jack se i přes zarudlé oči a růžové tváře krátce zasměje: "I love you too, Finnie."

Usmějí se na sebe a ruku v ruce se vydají dolů. Zasednou ke stolu vedle sebe, naproti svým rodičům, a dají se mlčky do jídla. Matka se jich vyptává na všechno možné a taktně ignoruje fakt, že jeden z jejích synů očividně plakal. Na dívku se rovněž nezeptá. Otec toho moc nenamluví. Pořád je asi naštvaný, že se dvojčata rozhodla přerušit studia na Uni a věnovat se cestování a téhle jejich "vloging" kariéře, které stále ještě úplně přesně nerozumí. Dvojčata toho taky moc nenamluví, odpovídají jednoslovně, jenom Finn občas pronese nějakou větu, aby matku uklidnil. Vlastně je tahle večeře jenom další trapno do Jackieho sbírky. Finn si všimne, že na něj matka trochu pomrkává, jako by se už už chtěla zeptat, ale pak se podívá na přítomného otce a zase se věnuje jídlu.

Otec složí příbor, podívá se přímo na svého mladšího syna a zeptá se: "Did you use condom?"

Finnovi proletí brokolice nosem.

"Of course, dad," zahuhlá Jack s nosem zabořeným v sýrové omáčce.

"What's her name?"

"'Doesn't matter…"

"Pardon?" otáže se otec trochu rázněji.

"We broke up, dad," pronese hlasitěji, a vlastně ani nelže. Sice spolu nechodili, ale už se neuvidí, takže teoreticky to je rozchod.

"Oh," otec zmlkne. "I'm… sorry, Jack."

"Yeah," vydechne a trochu se mu uleví. Žádné další otázky, přeje si v duchu.

"Did you love her?" pípne jeho matka a Finn si zachrochtá do sklenice s džusem. Vědět, že tu bude taková zábava, donesl by si kameru, aby to zdokumentoval pro další JacksGap video.

Jack neodpoví a matka si to vyloží po svém, otec zjevně zrovna tak, protože do konce večeře už nikdo nepromluví, jenom Finn se občas ještě rozkašle. A jako omluvu se rozhodne sklidit ze stolu a slíbit matce, že naskládá nádobí do myčky. Jack s ním zůstane v kuchyni, zatímco oba rodiče se vytratí do jiné části domu. Finn nechá bratra mlčet několik minut, uklízí v kuchyni a čas od času pohlédne na své dvojče. Očividně přemýšlí, tak ho nebude rušit, ale po několika dalších minutách už se prostě musí dožádat jeho reakce.

"Jackie?"

"Why did you laughed?" je mu odpovědí.

"Just because you had sex with a girl and mum thinks you loved her," pokrčí rameny. "And dad's condom quote was just hilarious."

Kupodivu se Jack uchechtne: "Yeah - he always knows how to make things even more awkward, right?"

Rozesmějí se a vrátí se do svých pokojů, tedy aspoň Finn. Jack zůstane stát v chodbě a po chvíli váhání zaklepe na Finnovy dveře. Vejde bez vyzvání a posadí se na jeho postel. Finn nic neřekne, ale posadí se k němu. Obejme ho a Jack se zasměje, což jeho dvojče uklidní.

"Gonna be alright," slíbí Finn.

"Hm," kývne Jack a pevně bratra obejme.

"And who knows, maybe we will find some wifeys one day. But… seriously, why to bother ourselves? We're young, super hot and famous, we can do whatever we want. You've got me to cuddle with and some chicks to have sex with and that's all what matters now, right?"

Jack se musí bratrově tónu i představě smát, ale vlastně má pravdu. Je příliš mladý na to, aby se strachoval o svou budoucnost. Zvlášť, když má teď konečně všechno, co kdy chtěl. Finna, svobodu, slávu, vlastní život a i jakousi cestu, kterou se chce v životě ubírat. Proč se zabývat něčím jiným.

"C'mon, we'll take a bath?" políbí brášku na nos a Jackie s úsměvem přikývne.

Nažene ho do koupelny a svléknutým tričkem ho pleská po zádech, zatímco Jack vezme ručník a hodí ho dvojčeti na hlavu. Finn se musí zastavit a vymotat se z něj, ale Jack mrštně využije náskoku, namočí druhý ručník a sotva se Finn zbaví toho, co má na hlavě, omotá se mu s plesknutím okolo obličeje další, nechutně studený a mokrý.

"Jack!" prskne Finn a Jack se málem neudrží na nohou, jak se směje.

Finn musí uznat, že to bylo směšné, innit, ale sprostě zneužije Jackovy slabosti, chytí ho za pas, položí opatrně do vany a slije ledovou vodou. Křik a smích a mokrá podlaha a nadávky a další smích, Jackovi se podaří stáhnout Finna na sebe, takže jsou mokří a klepou jim o sebe zuby a zrychleně dýchají, jak se snaží popadnout dech, a pak Finn omylem Jacka polechtá a Jack mu to vrátí a celý kolotoč začne nanovo, dokud Finn nebo Jack omylem nekopne do sušáku a do vany na ně nespadne snad deset osušek.

Kluci se můžou smíchy snad potrhat.

"Twins!"

Jejich matka ve dveřích koupelny už ale tak nadšeně nevypadá. Kluci se hned snaží vyškrábat z vany a sesbírat mokré osušky a ručníky a posbírat všechny sprchové gely a šampóny, které shodili z poliček, taky kartáčky na zuby a…

"What are you doing?" zeptá se matka zděšeně.

"Just… having fun?" navrhne Jack, ale už teď ví, že to byla špatná odpověď.

"We're happy to be home, mom. We're sorry for this… mess…" chopí se slova raději Finn.

Matka přikývne, mrskne pohledem po Jackovi a beze slova odejde. Jack vyprskne smíchy, jenom co ji slyší scházet po schodech dolů.

"I hate you," zašeptá Finn a pohladí brášku po zadku.

Jack na něj vyplázne jazyk a svlékne se do naha. Finn zavrtí hlavou a usměje se, jeho Jack je zpátky. Nastaví vodu na příznivou teplotu, po té rvačce je mu fakt kosa, svlékne se zrovna tak a vleze do vany jako první. Nechá Jacka, aby si sednul mezi jeho nohy a opřel se o jeho hruď. Spokojeně vydechnou. Ačkoli si volali, poslední dobou čím dál častěji, dá se říct, že se celý semestr neviděli. A ano, zpočátku to bylo fajn, jet sám za sebe, ale… nejsou dvojčata proto, aby žili odděleně. Takhle je to mnohem lepší.

"Jackie?"

"Yeah?"

"I missed you."

"I missed you too, Finnie."

Finn drcne nosem do Jackovy tváře a trochu pevněji ho obejme okolo pasu, dlaň položí na jeho bříško a palcem ho něžně masíruje.

"And I missed this," zamumlá Jack a skloní hlavu ke straně, aby viděl do tváře bratrovi.

"Hmmm," zavrní Finn se zavřenýma očima.

Jack se zasměje, protože neví, co teď říct, o čem se bavit. Ale Finn má zavřené oči a mělce oddychuje a chvíli se zdá, že spí.

"Don't look at me like this," zavrčí a Jack se rozesměje.

"I haven't seen you for a long time, okay? I just… I just…" neví, jak větu dokončit. Neví ani, proč si bratra tak prohlížel.

Finn pootevře jedno oko a napůl pusy se ušklíbne: "Looking sexy."

"Of course you are!" zasměje se Jack.

"We both are, Jackie," opraví ho bratr a sklouzne dlaní na jeho stehno.

Jack není schopen posoudit, zda úmyslně či nikoli. A navzdory podivnému pocitu nepatřičnosti ho tento pocit mírně vzruší. Nakloní hlavu na stranu a přemýšlí, co se to sakra děje.

"Jackie?" zavrní Finn.

Očividně není idiot - nah, je to jeho dvojče, nemůže to být idiot - podle toho úšklebku. A taky podle toho, jak nenápadně hladí dlaní jeho stehno. Jack se trochu zavrtí a přitiskne se zadečkem na Finnieho klín. Pousměje se, není sám. Finn tiše zasténá a Jack to vezme jako souhlas a povolení pokračovat; zlehka se otírá o jeho klín a čeká, jak jeho dvojče zareaguje, a o chvíli později ucítí dlaň ve vlastním klíně. Culí se jak puberťačka, když protahuje ruku mezi jejich těly a jemně tiskne bratrovu erekci a poslouchá jeho slastné výdechy. Dlaně se pochybují stejnou rychlostí a podivně stejnou razancí, jako by byli perfektně secvičení. Polibek na tvář je ještě nevinný, i dětská pusa na rty. Zelené oči jsou tak stejné, mapující podobné tváře, známé jim celý život. Jejich osobnosti se spojují v jediném pohledu, v doteku rtů a v pravidelném tempu přírazů do dlaní toho druhého. Finn zvědavě olízne ret svého dvojčete a Jack se rozesměje, polapiv bratrovy růžové polštářky do vlastních. Jemně a hravě, tak jako se pouští do všeho, se ponoří do zakázaného polibku, a Finn jej zkušeně vedle masíruje volnou rukou jeho záda.

Polibek je dlouhý a trochu vlhký a příjemný. Finn se do něj usměje a Jack jej hebce kousne do spodního rtu.

"What are we doing?" šeptne.

Finn se zase zasměje a trhne koutkem rtů: "Just having fun?"

Jack mu krátce pohlédne do očí a znova jej políbí, dlaň zpomalí a prsty přeběhnou po vrcholku Finnovy erekce: "Or I missed you?"

"Yeah," hlesne spokojeně Finn. "Yeah, that could be too."

Další polibek je žhavější, vášnivější a odvážnější, trochu udýchaný a dráždivý, vzhledem k tomu, že jejich dlaně se stále činí v rozkroku toho druhého, ale tohle není moc pohodlné. Vstanou tak nějak najednou, aniž by se domlouvali, omotají okolo sebe osušku a doklopýtají do Finnova pokoje, rychle, aby nevzbudili pozornost rodičů, zavřou a pro jistotu zamknou se v jeho pokoji, aby pak se smíchem padli na Finnovu postel a pokračovali v líbání, nalézaje mnohem pohodlnější polohu. Více místa okolo dá také větší prostor pro polibky na krk a hlazení po bocích, vypracovaných pažích a bříšku, o klín zavadí jen jakoby mimochodem.

Jack se skloní a olízne bratrovu bradavku, stiskne okolo ní rty a vsaje ji do úst, jemně chytí zuby a zatáhne. Sám to miluje, a Finn na tom, zdá se, nebude nijak. Zakloní hlavu dozadu a přitiskne si jeho hlavu k hrudi, Jack to vezme jako pozvánku. Zopakuje to několikrát, až se Finn zasměje: "I had no idea I've got such a spot there…"

Jack se hrdelně zasměje a pohladí miláčka po bříšku. Zvedne hlavu, aby se mohli znova políbit, a znova a znova, než jej Finn shodí do peřin, sedne si obkročmo na něj a zopakuje kouzlo s bradavkou na něm. Jack jej hladí v mokrých vlasech a slastně vrní, jeho erekce se mimoděčně otírá o Finnovo stehno a ta Finnova zase o Jackův podbřišek.

"You really like it, don't you," zasměje se Jack a Finn ho žertovně kousne do boku.

"Yeah, I really do. But… I want… I… um," zasekne se a uhne pohledem.

Jack se nadzvedne na loktech: "What do you want, Sweetcheeks?"

"You, I think. In… in general."

Jack se posadí a políbí Finna na rty. Trochu posesivně a dominantně - ačkoli z dvojčat mladší, to on je ten, který určuje, co se bude dít. Už od dětství byl zdatnější a vždycky si prosadil svou, i nad Finnem.

"And I want you to have everything you've ever wanted."

Školácké pohledy do očí a jakési přirozené pouto je přiměje jednat tak, jak si ten druhý přeje. Jack položí Finna do peřin, skloní se a hebce mu zašeptá do ucha: "How much do you want tonight?"

Chvíle ticha a polibků na čelo a na spánek a na hranu tváře a pod ucho a na krk, dlaň skouzne středem hrudi po bříšku do světlého kožíšku jemných hloupků ve Finnieho klíně, mine penis a pohladí varlata, jemně stiskne a znova pohladí, trochu silněji. Až pak uchopí erekci a několikrát po ní přejede dlaní, roztíraje vlhkost po celém žaludu.

"Everything," hlesne chabě Finn. "I want to give you everything. I want you to take everything."

Jenom ta představa Jacka okamžitě vzruší. Zasténá Finnovi do krku, na který ho znova políbí, a jeho ruka se přemístí ještě níž, z kožíšku přes varlata, které opět jemně pohladí a dbá na to, aby dlaň zůstala u nich a jemně na ně tlačila, zatímco dvěma prsty krouží okolo jeho dírky. Hebounká kůže se pod jeho dotekem napíná a Finn je trochu nervózní. Nemusí, ví že Jackie by mu nikdy neublížil. A nikdy by neudělal nic, co by nechtěl.

"Jackie…"

"I know, Finnie," zarazí ho a vstane. V nočním stolku najde gel, který si vymáčkne na prsty a Finn roztáhne nohy, ačkoli se trochu třese.

Jack ho líbá na rty a druhou rukou ho objímá, pevně a jistě. Je stejně nejistý jako jeho bratr. Kluzké prsty si samy nacházejí cestu do Finnova těla, pomalu a hladce, dává si záležet. Při polibku cítí, kdykoli svaly ve Finnově tváři strnou nebo se stáhnou, cítí všechny jeho emoce a prožívá je s ním. Ve chvílích, kdy polibky přerušují, se mu dívá do očí a do tváře, dvěma prsty ho připravuje a zkoumá. O sexu toho slyšel víc než hodně a v zásadě ví, co má dělat, nebo na co Finna připravit.

"Jackie," vydechne Finn do jejich polibku. "Jackie, please…"

A Jackie ví, co po něm Finn žádá. Nechce ho nechat čekat, a nechce nic uspěchat. Položí se mezi jeho roztažené nohy, většinu své váhy přenese na jednu ruku, zatímco druhou stále ještě roztahuje Finna. Pomalu z něj vystupuje prsty a zároveň jej prostupuje vlastní erekcí, sleduje jeho výraz - strnulý, nezvyklý na nový pocit, nejspíš je to nepříjemné, ale ne bolestivé. Usměje se na něj a Finn mu nejistý úsměv vrátí, obejme ho okolo ramen a Jack zasune dlaně pod jeho záda, zatímco mělce přirazí. Nedá se tomu říct ani tempo, spíš zkouší, jestli to Finn zvládne, jestli mu neubližuje. Je to pár minut, snad, a Finn je uvolněnější - nikdy ho nenapadlo, jak tohle může být úžasné. Sex s člověkem, kterého miluje tak neskutečně moc, kterého zná celý život, který by mu nikdy neublížil, který se o něj vždycky staral, vždycky mu na něm záleželo. Ať už se jakkoli pohádali, nepohodli, ať už si vyčetli první poslední a vynadali si do nejsprostších jmen, vždycky se milovali. A teď, když Jacka obklopuje ze všech stran, jako vždycky chtěl, psychicky i fyzicky, si připadá jako na vrcholu blaha. Je to všechno, co kdy chtěl. Jeho Jackie, sklánějící se nad ním, pohybující se v jeho těle, líbající jej na rty, nehty zatínaje do jeho lopatek.

"Jackie," zasténá a i jeho to překvapí.

"Finnie," vrátí mu roztřeseně Jack a skloní hlavu k jeho krku, unaveně a zmoženě, pohybuje se rychleji a prudčeji.

Finn mu hřbetem dlaně otře zpocené čelo a natáhne se pro polibek, zatímco obtočí nohy okolo jeho přirážejících boků. Vtáhne jej hluboko do polibku, nechá jeho jazyk vklouznout až na jeho horní patro, málem až do krku, a pak se od něj Jack odtrhne, protože se mu nedostává dechu, tiskne tvář k jeho lícní kosti a zmoženě sténá, tlačí se do Finnovy pokožky, chce s ním splynout, chce se vsáknout do něj, chce, aby jejich buňky splynuly v jednu, tak, jako byly násilně rozděleny v děloze, chce, aby byli jenom jeden, protože teď není Jack and Finn, teď je Jackandfinn. Jeden. Jenom jeden.

Horkost Finnova těla způsobuje mladšímu dvojčeti neskutečnou slast, dodnes nezažitou. Je úzký a těsný a je to Finn, jeho Finn, jenom jeho, protože nikdo jiný tohle nesmí, nikdo jiný nemá právo se ho dotýkat, nikdo nemá právo ho milovat - jenom Jack. Zatne nehty do Finnovy pokožky a nechá se unést vlastním orgasmem - rychlým, prudkým, silným a naprosto vyčerpávajícím.

"Jackie," vydechne Finn a pevně jej obejme.

"Thank you, Finnie… thank you, I… I just…" lapá po dechu vyčerpaně.

"Shh, I know, sweetie, I know, don't worry. I know," ujišťuje ho překotně Finn.

Jistě že ví, že ho Jack miluje, jistě že ví všechno, co mu chce teď povědět. Jsou přece dvojčata, pravda. Hladí svého milence po vlasech a je si jistý, že usnul, ale Jack zvedne hlavu z jeho hrudi a usměje se: "Just having fun, right?"

Finn se kousne do rtu a zatímco se snaží nerozesmát, Jack vyklouzne z jeho těla a sesune se k jeho rozkroku, bez upozornění ho vezme do úst a ačkoli Finn vůbec netuší, kde se v něm ta energie bere, zvládne jej Jack zkušenými pohyby, přiměřeným sáním a zatraceně zkušeným jazykem přivést k uvolňujícímu orgasmu.

"Just… just having fun, nah," zopakuje Finn udýchaně a Jack se rozesměje jako dítě.

Zhroutí se do jeho náruče a nechá si unaveně prohrabovat vlasy.

"We need a shower I guess," zamumlá po několika minutách Finn.

Jack se zasměje a dodá: "And some new sheets."
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 19. května 2013 v 13:41 | Reagovat

OH MY...!
Moc děkuju za věnování. *červená se*
DOPRDELE! (ano, tam!) Tohle bylo... WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! HARRIES TWINS! Fucking Harries twins fucking. *lehla* Lol. Omg. Gonna die here. asdfghjkl

2 Annie | Web | 19. května 2013 v 13:43 | Reagovat

Prečo sa mi to zdá byť také krátke a pri tom viem, že je to sakramentský dlhé a dokonalé a neviem čo ešte! :D

Bože, Twins! Haries Twins! AAAAAAAAAA!!!!! :D :D A tak dokonalé spísané. Ja neviem, čo mám povedať, Asi sa roztopím ako cukor. ♥

3 Err | 19. května 2013 v 13:53 | Reagovat

Pičikurva Kayleigh! I hate you! sadfgfjf..... TWINCEEST toto mi tak chýbalo... a zožrala som pri tom zmrzlinu.. celú... liter.. nevermind ~~~ Milujem ťa... vieš ako moc nenávidím keď sa mi momentálne tieto dve veci splietajú.. a jo máš doprdele nejakú úchylku na twins vo vani? :D pripomenulo mi to prekvapenie. A skúste niekto povedať že ste to nečítali! *nabíja zbraň spod stola, pretože práve tam teraz leží*
Myslím že som chcela napísať niečo iné... hahahahha <3 Haries twiiins :333

4 Annie | Web | 19. května 2013 v 14:26 | Reagovat

[3]: Presne! Prekvapenie! To ma tiež napadlo! Bože, tá poviedka je dokonalá! Aj Podstata! Aj Podsvetie! :D ♥ ♥

5 Keigh | 19. května 2013 v 15:00 | Reagovat

[1]: youre welcome, babe.

[2]: děkuju :) moc děkuju, jsme árda, že se líbí.

[3]: prekvapenie? Oni tam šukali vo vani? Naozaj? ... (I should know, im the writer right?... uhn.)

[4]: ahhadfkjhalsdj ďakujem, ďakujem^^

6 Ellight N. | Web | 19. května 2013 v 16:13 | Reagovat

Aww, that's just perfect, the best story about this boys, I think... No, I know it :D
Je to fakt úžasný, piš na ně víc :3

7 LoLo | 19. května 2013 v 16:23 | Reagovat

Nechutně sladké a přemazlené, což mi k nim nesedí, but who the misha cares? Toto bylo perfektní a super a líbilo se mi to a klidně piš takto dál.

:D :D

8 Catherine | 19. května 2013 v 16:45 | Reagovat

JÁ MILUJU TWINCEST!!!*vydýchává to* Bože!
To bylo tak zatraceně skvělé...díky, díky, díky moc....Ó JÁ TĚ TÁÁÁK MOC MILUJU KEIGH! :-D  :-D  :D  :D  :-P

9 Lexais | 19. května 2013 v 17:00 | Reagovat

Áááá! Tohle bylo naprosto dokonalý! Bože. Já je tak strašně miluju!!! Sice nevím, jestli to na reál není až moc sladký, ale o tom to je, žeano? :-D Tohle mi prostě (opět) udělalo den! Děkuji :-)

10 Keigh | 19. května 2013 v 17:00 | Reagovat

[6]: okay, okay! Thank you, sweetie.

[7]: sorry, babe... but porn.

[8]: omfi, thank you, honey! Seriously, thank you.

11 Keigh | 19. května 2013 v 17:01 | Reagovat

[9]: pardon, pardon. za to fluff část s e tedy omlouvám. jen mi přišlo, že po ztraceném případu a still falling si zasloužíte něco sladkého.

12 vladous | 19. května 2013 v 18:19 | Reagovat

Kouzelné, sladké - jejich poprvé :-) a dnes mi to přesně vyhovuje, jsem naladěná na little things :-)  

a nebude pokračování? :-x

13 Akire-san a Klarr | Web | 19. května 2013 v 19:19 | Reagovat

Jaj, to je kouzelné.. moje první twincest povídka na něco jiného než Tokio Hotel.. :)  s tím bych asi měla začít něco dělat... :)

14 jamie Williams | Web | 19. května 2013 v 20:14 | Reagovat

Ahh, to je prostě dokonalé! Miluju tě, mamčo a miluji  i Harriesovce .2

15 Sam | Web | 19. května 2013 v 22:59 | Reagovat

Twins, TWINS :D mám slabosť pre twins (najhoršie je, že poznám iba dievčatá dvojčat, chalani by boli sladši, ale aj dievčatá twins sú sladké) nom, to bolo trochu od veci :D
ale to bolo dokonalé a neuveriteľné a perfektné, že som to najpr musela predýchať a k napísaniu komentu som sa dostala až teraz (cca 6 hodín po tom, čo som to čítala.)
Love you Keigh. :)

16 Keigh | 20. května 2013 v 6:52 | Reagovat

[12]: little things budou, jářku, budou. I s kapsami. A taky mě napadlo, že by tohle mohlo mít pokračování, ale enenapadlo mě jaké, tedy.. pokud máš nápad, sem s ním.

[13]: na co? inu ano, twincest^^ TWINCEEEEEST^^ :D bože, my sme úchylové, jeden vedle druhého, fakt.

[14]: thank you, sweetie

[15]: love oyu too, sweetie.

17 Casiopea | E-mail | Web | 20. května 2013 v 10:26 | Reagovat

Páni, to bylo krásné. A kupodivu se mi do toho ty anglické dialogy úžasně hodily. Moc pěkný večerníček. (Četla jsem včera před spaním). :-)

18 Keigh | 20. května 2013 v 12:10 | Reagovat

[17]: nah, zdravím, drahá. Neskutečně mě překvapil tvůj komentář tady, netušila jsem, že moje povídky čte i někdo z té české elity slashařek na webu... Jsem moc ráda, že se ti líbila povídka, wow. Jako, fakt wow. Už tu chybí jenom Alice O'realy a Syhrael a moje sbírka bude kompletní :D Děkuju, Cas, opravdu si cením tvého komplimentu. Ráda se zase jednou začtu do tvých povídek, jsem ráda, žes tu nechala odkaz, drahá. :-)

19 Casiopea | E-mail | Web | 20. května 2013 v 12:15 | Reagovat

Našla jsem odkaz na DS a rozhodně se tu hodlám rozhlédnout. ;) A ta elita mě málem zadusila, truhlíčku. :-D

20 Keigh | 20. května 2013 v 15:01 | Reagovat

[19]: promiň, jsem sassy bitch. :D Ale miluju tě, tho.

21 Hifi | Web | 20. května 2013 v 15:34 | Reagovat

Co mají všichni s tím, že nikdo nečte předkecy, sakra? :D Já je čtu pokaždé. (Okay, já čtu i všechny komentáře, ale... určitě je čte i někdo jiný!) (Jako, ty předkecy.) (Ale určiě i komentáře.) (Jo.)

Noooo
MNĚ SE LÍBÍ TA FLUFF ČÁST! I TA PORN ČÁST! LÍBÍ SE MI TO CELÉ, jakněkdomůženemítrádsladkévěci sakra.
Yay, a děkuju, to jsou další skvělí youtubeři kromě D-Trixe a spol. xD (Zrovna nedávno jsem D-Trixe ukazovala Janette a od té doby jedeme ještě s jednou holkou pořád hand hug. Zabít :D)
A řekni mi, jak je možné, že já vždycky píšu do komentářů takové kraviny.

Pokračování... nevím, nenapadá mě, jak navázat přímo na tohle, ale tak myslím, že by to šlo udělat... něco jako Little Things a Moments? Víš, jako, že to má nějakou spojitost, ale prostě... to nenavazuje přímo. (Yay, já než se vykecám.)
Love ya.

22 Keigh | 20. května 2013 v 16:46 | Reagovat

[21]: honey? Plácáš. Miluju, když plácáš. Je to strašně uklidňující. Yeah, little things.. yeah, hahahahahaaahaha... hope, babe. Přišlo by mi, že kradu nápady, které by měly patřit těm klukům, víš?Navíc... tihle jsou jenom dva, nejspíš by to nebyla taková sranda. u little things je dobré, že jich je 5 a každý má jinou osobnost, a každý s každým má vztah založený na něčem trochu jiném. tihle dva jsou dost... jednotvární, you know.

23 Fredie | Web | 20. května 2013 v 17:39 | Reagovat

*poslintala celou klávesnici* Oh God! Why Harries twins? Kju.... Nevím.. ale toto je jediné citoslovce, co jsem u toho vydávala... Dokonalé.... Teď se mi budou zdát perverzní sny... A ráno bude stávání o to horší.. :-( Jenže oni by spolu byly tak sladcííí... Bože... Zakažte mi někdo přemýšlet... No noc... Dokonalé... krátké a prostě skvělé :-D

24 Keigh | 20. května 2013 v 18:36 | Reagovat

[23]: Přeeeesně, taková jednorázovečka, milé, ne?  Moc děkuju za komentář, swetie^^ Omlouvám se za tvou klávesnici, pardon,pani, pardon. A ne, neboj, šílenci ještě fakt nevymřeli... furt tu jsme. Mám dost pojebané kámoše (bydlíme spolu už příliš dlouho, nah...) Jsme úchyláci úchylní, pravda? Mně se o twins zdálo, když jsem to psala, buď v klidu. uhn. :D #HornyKayleigh :D

25 CarolineDixion | Web | 20. května 2013 v 19:19 | Reagovat

Ježišikristě, dopíčikurva. ghliseugzerfáááááá
Strašně moc to miluju, úplně nejvíc na světě to miluju. Bože, to je kruva dopíči tak povedený, že, uhm, ani nemůžu mluvit, dýchat, psát, vidíš, ne?:D
Keighhhhhhh, cos mi to zas provedla, ty potvoro? (haha, dej mi za to facku.) :D Nemůžu od toho odtrhnout svůj poloslepý zrak už půl dne. Když se nad tím člověk zamyslí, je to vlastně docela logické... myslím ten sex s někým, koho nade všechno miluješ a tak. Uhm, ne že bych to nějak plánovala taky, jo, ale je to fakt geniální. Uh, teď nad tím budu zase moc přemýšlet. Haha. Miluju Kayleigh, začínám být skoro stejně perverzní jako ona, hurá, sláva dopíči. :D ^^

26 SAINT PINEAPPLE MOTHAFUCKAS (kat) | 20. května 2013 v 22:21 | Reagovat

Normálne sa začínam tešíť domov na privítanie s mojimi twins (not talking about sex. Nopeeee.)

A mimochodom neviem prečo ale po celý čas som sa neuveriteľne rehotala (hey don't judge me please). A to na tom nebolo ani nič také vtipné ale eh kurva mala by som prestať fajčiť. Trávu. Whatever.

Zjedla som až príliš veľa muffinov. Milujem ťa.

27 Keigh | 21. května 2013 v 12:06 | Reagovat

[25]: xD Spíš doprdele, drahá. :D (slashslashslash) :D Love you too, sweetie. Moc děkuju, drahá moje, strašně ě to potěšilo, že se ti povídka líbí (osobně jsme na sebe pyšná, že jsem dokázala po tak dlouhé době napsat takovou jednoduchou krátkou PWP) :D Děkuju, love you, Caroline.

[26]: xDD Sorry, babe. Tiež ťa milujem, Kat. prečo ses rehotala? (I'm not gonna judge you) Muffiny sú hajzli zrádny. Ja viem. Love ya.

28 Raven | 12. ledna 2015 v 20:46 | Reagovat

I'VE NEEDED THIS FOR MY WHOLE LIFE OKAY???. okay? this is sooo asdghj, thank you. Just thank you. Harries twins...that's so hot.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama