Happy Happy Birthday, Slash & Spol.!

16. září 2013 v 0:00 | Keigh |  Admin
Hej, hej, hej, moji návštěvníčci zlatí!


Slash & Spol byl založen na den přesně před třemi lety, to je, pro vaši představu, 1095 dní. (Oficiálně jsem v povídkování předčila Šeherezádu.) (*Sloooow clapping in the distance*) No jo, nemůžu uvěřit, že už jsou to tři roky ode dne, co se Kayleigh rozhodla, že lepší než Toma, Leah, Filipa, Adélku, Amy a Anet zabít, bude je poslechnout a založit blog. A publikovat na něm svoje retarďácké úchylárny. (A vy víte, o čem mluvím.) (Hm, hm.)

Anyway, protože všichni máme rádi statistiky, uděláme si, stejně jako loni, takový malý součet všeho, co se tu za celý ten rok stalo.

Za celý rok jsem zveřejnila 546 článků, z toho 523 dílů povídek. Celkem jsem rozepsala 15 cyklů, z toho jsem stihla 8 dokončit, včetně 190. dílové Podstaty. Za jediný rok jsem napsala 92 dílů Little things a 30 dílů Podstaty, 46 dílů Největší blbosti, 25 dílů Still falling, 19 dílů Anděla společně s Hifi. Za jeden rok jsem se začala věnovat třem novým fandomům, jednomu velice intenzivně (One Direction). Napsala jsem 41 jednorázových povídek.

Celkem se za rok vystřídalo 18 layoutů a 16 betaslíčků. Dnes jsou aktivní čtyři betaslíčci. (Jolly, Psycho, Err, Waflař.)

Celkem se na blogu objevilo 6 473 komentářů, což je téměř dvakrát tolik, co za předchozí dva roky dohromady. Průměrně je to 12 komentářů na povídku. Nejkomentovanější povídkou je Andělův Akt Druhý: Pokrytec se 74 komentáři. Nejkomentovanějším výkecem vůbec je Ptejte se mě na co chctete (303 komentářů) a nejkomentovanějším výkecem letos je #LoveFromKayleigh (s 80 komentáři), jako úvod k poslednímu dílu Podstaty. Průměrně denně přibyde 7 komentářů.

Za jeden rok zaznamenal Slash & Spol 784 236 návštěv, z toho 76 125 různých IP adres. 79% z nich se zde objevilo více než pětkrát. Nejvyšší návštěvnost dostáhl Slash & Spol 1. dubna 2013 (14 856 lidí) a 30. srpna (14 851 lidí). Denně navštíví Slash & Spol průměrně 5 473 různých IP adres. 61% z nich aktualizuje blog více než jednou denně.

Slash & Spol je 3. nejlépe hodnoceným blogem na doméně blog.cz s pěti hvězdičkami. Za jeden rok v tomto seznamu postoupil o 12 příček.

Touto cestou bych všm strašně ráda poděkovala, že se se mnou byli, vydrželi všechny moje blbé kecy a oslovení (za krajkové podprsenky se moc omlouvám), moje výroky, můj humor, moje prodlevy a pauzy mezi psaním, moje debilní komentáře, podstrkování vám cizích povídek a autorů (Keishatko, Hifi, Nits, Shade, Sawa), promování (Hifi a Enari). Strašně moc se omlouvám všem, kteří se těší na určitou povídku či fanfikci z určitého fandomu a ona se ne a ne objevit, a když se objeví, milion let trvá, než se objeví další. Omlouvám se převážně za veškerý můj humor, 83. little things, untitled, kalbu u Uchihů. Omlouvám se za ty největší úchylárny, které jste raději ani nečetli, za Kachničku, za Time to have some fun, za 100 dní sodomy v budoucnu. Omlouvám se taky za to, že jsem totální debil, který málokdy chápe, co se vlastně děje. Omlouvám se za pozdní reakce, nepravidelné odpovídání na komentáře, na diskuze na skypu i na facebooku. Omlouvám se všem, kteří mě followují na tumblr a musejí se vyrovnávat se spoustou hovadin, které rebloguju/postuju. Omlouvám se všem, které jsme si ještě nestihla dát do following na twitteru.

Omlouvám se, že tu nestíhám být pro všechny z vás, ačkoli bych strašně moc chtěla.

A z druhé strany, přeju blogu Slash & Spol ještě více čtenářů, ještě více slash fans, gayfreaků. Přeju mu ještě více komentářů a jenom pozitivní ohlasy, přeju mu ještě moc a moc let, moc a moc vystřídaných layoutů, další a další nové fandomy a hlavně originální povídky. Přeju mu, aby se na jeho stránkách zrodila kniha, která by byla jednou vydána a o Slash & Spol se mohlo říct, že je to kvalitní povídkový/románový blog. Přeju blogu Slash & Spol, aby mě nutil psát dál, aby zůstal stejně teplý, aby si zachoval svůj humor i své čtenáře. Aby si zachoval svou osobitost a ráznost, aby pomáhal objevovat a vylepšovat mladé autorky, aby mezi humorem nezapomínal na moudrost a toleranci.


Přeju ti všechno nejteplejší a mnoho let do budoucna, Slash & Spol.

Tvoje,
Kayleigh. 


Komentáře

1 Err | 16. září 2013 v 0:23 | Reagovat

Nyaaaahaha všetko najlepšie ty diablov dôvod prečo vôbec chodím na internet. Ešte stále.
Kayleigh, už sa budem opakovať ale želám tebe i blogu nech vám to spolu klape ešte minimálne ďalšie tri roky. A potom ďalších šesť... a potom dvanásť... a potom
uhm i ty nemáš rada také vysoké čísla? Lebo tieto sú až neuveriteľné, len tak ďalej. A je ti jasné že pri toľkých čitateľoch, ak by si aj chcela, tak ťa nenecháme skončiť s blogom? :D
Love ya :*

2 Avi | 16. září 2013 v 6:39 | Reagovat

A my tobě děkujeme za skvělý čtení a úžasnej humor! :D Hodně si nás toho za tu dobu naučila :)
Slash & Spol., děkuju za to, že tady pro nás (i Keigh) stále jsi. :)
Jinak samozřejmě přeju hodně štěstí a spousty čtenářů vám oběma! :-D

3 Jamie Montek - Williams | Web | 16. září 2013 v 6:45 | Reagovat

Všechno nejlepší! Vážně, obdviujuu t, mum.

4 Jana | 16. září 2013 v 7:52 | Reagovat

Tři roky.
To je dlouhá doba.
Tvůj blog jsem začala pravidelně navštěvovat začátkem tohoto roku (pokud si dobře pamatuju). Byla a pořád je to užasná doba. Krásně se o nás staráš:-). Píšeš pro nás úžasný příběhy a komunikuješ s námi ať už tady, na facebooku nebo jinde. A já jsem za to vděčná.
Přeju Tobě i blogu všechno nejlepší, spoustu čteřánů, ať už nových nebo těch stávajících, kteří nebudou zapomínat komentovat:-).
A jenom Tobě přeju hodně umělecké invence a ať Tě nikdy neopouští inspirace.

5 vladous | 16. září 2013 v 7:59 | Reagovat

Díky.

Díky Keigh, protože Slash & Spol. je   jako odpolední picnic s přáteli, s rodinou.  Tvé skvělé speciality jsou tak..  jiné a variabilní, že každý z nás si vybere a časem ochutná, oblíbí každou z nich.

Máme se kam vracet, vytvořila jsi úžasnou rodinu, kde nikdo nikoho nesoudí a  každý je vítán.

Miluju tě :-)

Vlaďka

6 Aki | 16. září 2013 v 9:49 | Reagovat

Vůbec nechápu proč to píšu ve škole z mobilu, ale zřejmě je to proto, že domů bych to nevydržela. Přeju ti všechno nejlepší S&S. Spoustu dalších pravidelných komentátorů, nových povídek. Jsem moc ráda, že jsem  tehdy našla. A doufám,  že Keigh nepřestane nikdy psát, abych měla co komentovat. Děkuju, že jsi. :)

7 Jolly the Sad | Web | 16. září 2013 v 12:24 | Reagovat

Všechno nejteplejší, Slash&Spol!
(Vyplivla bych ze sebe něco víc, ale jsem ve škole.) (Informatika rulezz..)

8 Scudl007 | 16. září 2013 v 13:50 | Reagovat

Vše nejlepší :*

9 Ellie | 16. září 2013 v 14:48 | Reagovat

3 roky? A ja som sem došla až tento rok? Ughh,toto budem ešte dlho ľutovať. No, nevadí, som rada že som tu, že píšeš také skvelé poviedky aké píšeš a milujem to aj s predkecmi (krajkované podprsenky ma vždy zabijú spolu s pytlíkom :DD) :33
Želám Slash&Spol veľa ďalších rokov a ešte veľa poviedok :3 Happy birthday!
(BTW: Neviem či je to osud, náhoda or whatever ale dnes je to presne rok od larry bullshit tweetu :D)
Ešte raz všetko naj! :3

10 RubyClarie | E-mail | 17. září 2013 v 18:27 | Reagovat

PANE BOŽ... ĎÁBLE! 3 ROKY??? Všechno nejlepší! *zpívá 'Hodně štěstí'*
A dáme si všichni jedno veeeeeelké předsevzetí (a je mi jedno, že není Silvestr): Je jedno jak to uděláme, ale na příští narozeniny bude Slash&Spol na 1. místě nejlépe hodnocených blogů!!! *ona nám věří, HODNĚ!*
Takže, všechno nej nej nej a hodně štěstí do další existence!!! *třikrát 'Hip, hip, hurá!'*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama