Lay 30!

9. září 2013 v 15:24 | Keigh |  Admin
Zdravím, moje křivé hřebíčky špatně zabité do zdi!Jak se máte, dobře? No jo, Keigh je v pohodě, užívá si volna, znáte to. Docela mě dorazilo dění v Larry fandomu poslední dobou, halvně ohledně fans - a pak včerejší den, který měl být Louisův, a nejdřív to zkazili "fans", kteří ho vybooovali na hřišti, a pak jeho vlastní matka, která z Louisova dne udělala "eleanor je nejlepší girlfriend which has vagina which is dating louis tomlinson which is great and i love her becase shes eleanor and her boysfriend is fine cause elenor with her vagina is 24/7 around him and thats why eleanor's boyfriend is lucky guy". Nažeš Louisovu matku unfollownul Harry.

...And that's what you missed on Glee tumblr.

Taky mě zatraceně sere politická situace v Rusku, Americe a Austrálii. Jsem strašně ráda, že jsme tady v téhle poklidné zemičce s relativně zdravým selským uvažováním, proti některým jiným zemím...

Ale abychom se vrátili k mému psaní a ke slashi - ano, píšu povídku do té "soutěže". Horěí je, že má mít nějakých 1800 znaků. Což je sotva 200 slov. Haaaaaaaaaaaaaaahahahha. (Podstata.) No nic. Co jsem to... ano, píšu ji a už ji mám skoro hotovou, umístím ji pak do Rozhovorů.

Taky už si nějaký čas slibuju, že konečně (!) začnu psát recenze na některé knihy/fandomy/TV shows, které mě zaujmou (a asi to taky zařadím do Rozhovorů).

Pro ty, co nevědí, příští semestr (snad) skládám bakalářskou státní zkoušku, takže si nejsem jistá, do jaké míry mi zbyde čas na psaní (mám klienty, dělám osobní asistentku, jsem redaktorkou do tří novin a časopisů a jednou editorkou a korektorkou do dalšího časopisu).

Ale vzhledem k tomu, že psaní je, doslova, můj život, nepředpokládám, že byste vůbec poznali, že mám tak moc práce. Nebojte. Až přestanu psát, budete vědět, že jsem mrtvá. (Waflař má povinnost zasypat solí a spálit mě i s mým laptopem. Flešku s povídkama si může nechat jako legacy.) (Taky už se začalo pracovat na mojí biografii - zpracovává Aťas. zatím se vypisují verše z oblívených písní, citují moje oblíbené pasáže z knih, a vylepují použité kondomy a místa, kde jsme šukali.)

Pokud něco máte, nebojte se přijít se svou troškou do mlýna.

(Žert.)

(Kundera.)

(Haaaaaaaaaaaahahaha.)

(Pardon.)

(Ha, závorky už dorazily. by mě zajímalo, kde je Caps.)


Už přede oznamuju, že povídky Clarrenci! Se dočkáte 16. září, tedy v den 3. výročí od založení tohoto blogu, jako dárek mně i mému blogu a samozřejmě vám. A ano, za pár okamžiků se dočkáte 10. dne a nejspíš 8. dílu Cause we all matter. A taky 83. little things.

IM SO SRRY, GUYS OKAY IM SO SORRY I HAVE NO FUCKING IDEA WHERE THESE CAME FROM IT¨S JUST BASICALLY KAYLEIGH IN THE SHOWER AND I JUST... OKAY IM SO SORRY, HARRY, IM SO FUCKING SORRY!! Imma probably write him personal apology for this little thing cause its horrible it's not funny at all it's juST STUPID OKAY IM SO SORRY IT WASNT ME IMA FUCKING BAOBAB AND IT WAS N T M E IT WAS AN ACCID E TN!
 


Komentáře

1 Jamie Montek - Williams | Web | 9. září 2013 v 15:41 | Reagovat

Ta anketa je zajímnavá O,.o :D

2 Jamie Montek - Williams | Web | 9. září 2013 v 15:41 | Reagovat

Ta anketa je zajímnavá O,.o :D

3 Scudl007 | 9. září 2013 v 18:41 | Reagovat

Tak hodně štěstí, jak v soutěži, tak se zkouškou :* A hlavně nezapomeň občas relaxovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama